Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (27. - 28. 4. 2013)
skok vysoký - Muži (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 94 MOSBRMOSBR 1.84
2 Filip SpuraFilip Spura 92 UNIBRUNIBR 1.75
3 Jakub HolekJakub Holek 95 SOKOPSOKOP 1.69
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 AHAVYAHAVY 1.90
2 David HájekDavid Hájek 96 STHAVSTHAV 1.75
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 AHAVYAHAVY 1.66
skok vysoký - Žáci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Christian StankušChristian Stankuš 98 VITKOVITKO 1.76
2 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 1.67
3 Marek ČechMarek Čech 98 VITKOVITKO 1.64
skok vysoký - Ženy (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková 95 TZTRITZTRI 1.68
2 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AKOLYAKOLY 1.53
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 SOKOPSOKOP 1.50
skok vysoký - Žákyně (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 UHHRAUHHRA 1.65
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 UHHRAUHHRA 1.47
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AKZLIAKZLI 1.47
skok o tyči - Muži (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 SOKOPSOKOP 4.20
2 Filip SpuraFilip Spura 92 UNIBRUNIBR 4.00
3 Jakub HolekJakub Holek 95 SOKOPSOKOP 3.50
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 AHAVYAHAVY 4.00
2 David HájekDavid Hájek 96 STHAVSTHAV 3.60
3 Ondřej ZawadaOndřej Zawada 97 TZTRITZTRI 2.70
skok o tyči - Žáci (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 3.62
2 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 HRANIHRANI 2.62
3 Adam HorákAdam Horák 99 BRECLBRECL 2.62
skok o tyči - Žákyně (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová 98 SOKOPSOKOP 2.62
skok daleký - Muži (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SpuraFilip Spura 92 UNIBRUNIBR 6.32
2 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 94 MOSBRMOSBR 6.00
3 Jakub HolekJakub Holek 95 SOKOPSOKOP 5.71
skok daleký - Dorostenci (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 AHAVYAHAVY 6.33
2 David HájekDavid Hájek 96 STHAVSTHAV 6.13
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 AHAVYAHAVY 6.02
skok daleký - Žáci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 5.86
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 VITKOVITKO 5.65
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 VITKOVITKO 5.50
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 AHAVYAHAVY 5.26
2 František BubaFrantišek Buba 00 TZTRITZTRI 4.99
3 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKMVMSKMVM 4.64
skok daleký - Ženy (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TZTRITZTRI 4.97
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 SOKOPSOKOP 4.92
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 SOKOPSOKOP 4.77
skok daleký - Žákyně (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová 98 SOKOPSOKOP 4.04
skok daleký - Žákyně (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela JursováMichaela Jursová 98 TZTRITZTRI 4.81
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 UHHRAUHHRA 4.80
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 UHHRAUHHRA 4.70
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKMVMSKMVM 4.72
2 Bára HolainováBára Holainová 01 VITKOVITKO 4.44
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TZTRITZTRI 4.44
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela MichutováNela Michutová 00 SKMVMSKMVM 4.04
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 SOKOPSOKOP 11.37
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 SOKOPSOKOP 09.36
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHAVYAHAVY 09.34
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TZTRITZTRI 09.11
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 UHHRAUHHRA 08.86
3 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TZTRITZTRI 08.71
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 14.05
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 VITKOVITKO 09.69
3 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 HRANIHRANI 09.61
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TZTRITZTRI 12.36
2 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AKOLYAKOLY 11.22
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 HRANIHRANI 08.58
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 AHAVYAHAVY 12.97
2 Matouš VajdaMatouš Vajda 96 SOKOPSOKOP 11.75
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 AHAVYAHAVY 10.86
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 94 MOSBRMOSBR 11.38
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 KARVIKARVI 10.11
3 Jakub HolekJakub Holek 95 SOKOPSOKOP 10.03
vrh koulí 6kg - Veteráni (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 09.14
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SpuraFilip Spura 92 UNIBRUNIBR 09.73
2 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 08.51
3 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 KARVIKARVI 07.19
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 45.35
2 Adam HorákAdam Horák 99 BRECLBRECL 36.68
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 VITKOVITKO 25.99
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matouš VajdaMatouš Vajda 96 SOKOPSOKOP 33.60
2 David HájekDavid Hájek 96 STHAVSTHAV 31.91
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 AHAVYAHAVY 31.07
hod diskem 1,5kg - Veteráni (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 28.19
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 KARVIKARVI 30.78
2 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 94 MOSBRMOSBR 28.98
3 Jakub HolekJakub Holek 95 SOKOPSOKOP 23.04
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SpuraFilip Spura 92 UNIBRUNIBR 25.63
2 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 23.68
3 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 KARVIKARVI 23.04
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 SOKOPSOKOP 37.95
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 SOKOPSOKOP 25.98
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHAVYAHAVY 21.16
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová 98 SOKOPSOKOP 25.63
1 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TZTRITZTRI 29.24
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 UHHRAUHHRA 27.07
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AKZLIAKZLI 25.39
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AKZLIAKZLI 41.63
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 VITKOVITKO 37.21
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 VITKOVITKO 36.42
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TZTRITZTRI 30.08
2 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 AKOLYAKOLY 28.01
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 HRANIHRANI 20.58
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matouš VajdaMatouš Vajda 96 SOKOPSOKOP 40.10
2 David HájekDavid Hájek 96 STHAVSTHAV 39.99
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 AHAVYAHAVY 37.10
hod oštěpem 700g - Veteráni (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 34.83
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KyzlinkMarek Kyzlink 94 MOSBRMOSBR 41.95
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 KARVIKARVI 35.04
3 Josef SkálaJosef Skála 58 SKPRESKPRE 32.80
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří JunekJiří Junek 00 STHAVSTHAV 53.84
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKMVMSKMVM 43.97
3 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKMVMSKMVM 42.16
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 28.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela MichutováNela Michutová 00 SKMVMSKMVM 25.70
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 27.4.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana NovákováJana Nováková 00 VITKOVITKO 50.29
2 Petra FráňováPetra Fráňová 00 AKZLIAKZLI 42.22
3 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 VITKOVITKO 41.5