Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (27. - 28. 4. 2013)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 28.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TZTRITZTRI 10.33
2 Jiří JunekJiří Junek 00 STHAVSTHAV 10.45
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 AHAVYAHAVY 10.79
4 Jan PíšekJan Píšek 00 VITKOVITKO 10.81
5 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKMVMSKMVM 10.82
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 28.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolas AgelNikolas Agel 00 VITKOVITKO 11.19
2 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKMVMSKMVM 11.20
3 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKMVMSKMVM 11.81
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 HRANIHRANI 11.96
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(ne, 28.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MichutováNela Michutová 00 SKMVMSKMVM 11.38
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 27.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 VITKOVITKO 10.34
2 Petra FráňováPetra Fráňová 00 AKZLIAKZLI 10.57
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKMVMSKMVM 11.19
4 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 AKZLIAKZLI 11.39
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 VITKOVITKO 11.50
6 Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKMVMSKMVM 11.58
7 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TZTRITZTRI 12.00
8 Jana NovákováJana Nováková 00 VITKOVITKO 12.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 27.4.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 STHAVSTHAV 12.18
2 Adéla AdamčíkováAdéla Adamčíková 00 TZTRITZTRI 12.71
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 STHAVSTHAV 12.80
4 Eliška SurmováEliška Surmová 00 VITKOVITKO 13.02
5 Denisa DivinováDenisa Divinová 00 TZTRITZTRI 13.13
6 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 VITKOVITKO 13.21
7 Nela VrábelováNela Vrábelová 01 TZTRITZTRI 14.36
8 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TZTRITZTRI 14.45
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 27.4.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 VITKOVITKO 11.18
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AKZLIAKZLI 11.46
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 STHAVSTHAV 11.65
4 Veronika KoppováVeronika Koppová 00 AKZLIAKZLI 11.79
5 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKMVMSKMVM 12.24
6 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 VITKOVITKO 12.75
7 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková 01 TZTRITZTRI 13.90
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 27.4.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 VITKOVITKO 11.55
2 Michaela KotalováMichaela Kotalová 00 TZTRITZTRI 13.38
Celkem 2 závodníků