Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třinec (11. 5. 2013)
100 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.24
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.33
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.39
100 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.63
2 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.67
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.68
100 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.11
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.46
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.68
100 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 11.99
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.73
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.74
200 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.61
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.84
3 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 22.94
200 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.39
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 22.83
3 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 22.84
200 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.81
2 Viktor UherViktor Uher 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.41
3 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.18
200 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.24
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.50
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 23.72
200 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.44
2 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 24.77
3 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 25.45
200 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.17
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.19
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.55
200 m - Juniorky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 27.60
2 Sabina SedlákováSabina Sedláková 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 31.20
200 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 24.94
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.25
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.85
200 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 26.87
2 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 27.18
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.82
400 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.03
2 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.25
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.26
400 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 49.40
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 50.50
3 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 51.19
400 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.31
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.31
3 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 54.93
400 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.48
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 52.59
3 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 55.18
400 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.35
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 61.89
400 m - Juniorky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.45
2 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.80
3 Sabina SedlákováSabina Sedláková 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 70.29
400 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.27
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59.97
3 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 61.77
400 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.01
2 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.93
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 63.87
800 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:54.42
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1:59.20
3 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:59.46
800 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 1:58.88
2 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:05.22
3 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.23
800 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:05.45
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:05.53
3 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:07.83
800 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:18.95
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:26.33
800 m - Juniorky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.20
2 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.62
3 Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:37.08
800 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.94
2 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:25.18
3 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2:26.18
1500 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:10.32
2 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:11.75
3 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:27.37
1500 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal PinkasMichal Pinkas 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:04.75
1500 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:12.43
2 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 AK HodonínAK Hodonín 4:33.10
3 Pavel VaverkaPavel Vaverka 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:39.87
1500 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 5:25.36
2 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:26.81
1500 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.07
2 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:35.37
3 Manal BatihováManal Batihová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:53.49
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ZechaJakub Zecha 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:32.10
2 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:32.73
3 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 09:40.35
3000 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea KrstevováAndrea Krstevová 85 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:59.27
2 Iveta NeprašováIveta Neprašová 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12:03.73
3 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:04.20
3000 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:38.65
2 Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 12:10.92
3 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 97 AK HodonínAK Hodonín 12:40.60
5000 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 15:31.40
2 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 16:33.38
3 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18:15.44
5000 m - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16:45.44
2 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16:49.67
100 m překážek (0.84) - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.19
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.55
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15.73
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.04
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.17
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.64
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.75
2 Aneta PalánováAneta Palánová 97 JAC BrnoJAC Brno 15.85
3 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16.01
110 m překážek (1.06) - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.93
2 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.98
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.31
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.77
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.19
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.32
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.90
2 Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.17
3 Martin PerutkaMartin Perutka 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.30
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 15.30
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.77
3 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK KroměřížAK Kroměříž 15.78
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 40.74
2 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 42.18
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.79
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 46.35
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.04
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 47.40
400 m překážek (0.91) - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.41
2 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.45
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.37
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.26
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.68
3 Robin MadejRobin Madej 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.30
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.11
2 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 64.20
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 69.47
400 m překážek (0.76) - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 64.92
2 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.22
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 68.58
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.11
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.19
3 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 68.36
1500 m překážek - Dorostenky (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:43.91
2 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:45.21
3 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:46.28
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:36.06
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 6:47.21
3 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 6:59.13
3000 m překážek - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
4 x 100 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Honka, Kratochvíl, Rusek, Holibka Honka, Kratochvíl, Rusek, Holibka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.00
4 x 100 m - Ženy (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Urbaczková, Douchová, Klapsiová, Lazarová Urbaczková, Douchová, Klapsiová, Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 52.27
2 Ševčíková, Koudelková, Krejčíříková, Přívarová Ševčíková, Koudelková, Krejčíříková, Přívarová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 53.29
3 Šenková, Hubáčková, Barvíková, Suráková Šenková, Hubáčková, Barvíková, Suráková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 54.08
4 x 400 m - Muži (sobota, 11.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Broda, Gulec, Sikora, Wawreczka Broda, Gulec, Sikora, Wawreczka TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3:46.36
2 Žádník, Sadil, Furiš, Uhlíř Žádník, Sadil, Furiš, Uhlíř AK ŠternberkAK Šternberk 3:51.43
3 Trlica,Chwistek, Vrzala, Stanovský Trlica,Chwistek, Vrzala, Stanovský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:51.91