výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třinec (11. 5. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž 11.22
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.36
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.44
4 Filip SpuraFilip Spura 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.64
5 Jiří KlepekJiří Klepek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.79
Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.36
Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.36
3 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 11.75
4 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.77
5 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.88
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 12.09
7 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.39
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.33
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.34
3 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.57
4 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.61
5 Henryk MolinHenryk Molin 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.89
6 Tomáš GröplTomáš Gröpl 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.91
7 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.37
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.24
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.33
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 11.39
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.54
5 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.63
6 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.73
7 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC ProstějovAC Prostějov 11.83
8 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.90
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.70
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 11.92
3 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.01
4 Karel HradilKarel Hradil 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.05
5 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 12.17
6 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.66
7 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 JAC BrnoJAC Brno 13.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.55
2 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.67
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.03
4 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.11
5 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.37
Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 12.37
7 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.82
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.63
2 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.67
3 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.68
4 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK KroměřížAK Kroměříž 11.88
5 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.07
Karel HradilKarel Hradil 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.07
7 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.44
8 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.35
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.58
2 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.89
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 13.06
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.44
5 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 13.46
6 Alžběta KrejčíAlžběta Krejčí 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.44
Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.23
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.35
3 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.86
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.97
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.30
6 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.46
7 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 13.89
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.11
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.46
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.68
4 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.87
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.89
6 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.05
7 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 13.13
8 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.21
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 11.90
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.64
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.79
4 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 13.14
5 Gabriela KlusákováGabriela Klusáková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.68
6 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 97 AK HodonínAK Hodonín 13.68
7 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.72
8 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 13.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.52
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.11
3 Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 13.18
4 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.22
5 Karolína MališováKarolína Mališová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.66
6 Markéta BuriánkováMarkéta Buriánková 97 AK HodonínAK Hodonín 14.85
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Barbora HorákováBarbora Horáková 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 11.99
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.73
3 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.74
4 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.22
5 Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 13.24
6 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.35
7 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 13.61
Emily GerulováEmily Gerulová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků