Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Třinec (11. 5. 2013)hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 39.29 | ||||||||||||||||
2 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK Zlín |
93 | 39.24 | ||||||||||||||||
3 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice |
84 | 39.05 | ||||||||||||||||
4 |
Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK Zlín |
91 | 33.77 | ||||||||||||||||
5 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 31.94 | ||||||||||||||||
Petra KlementováPetra Klementová
Atletický oddíl Slavia Havířov |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp Brno |
95 | 36.44 | ||||||||||||||||
2 |
Johana FilipováJohana Filipová
SSK Vítkovice |
95 | 29.05 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka JuráňováLenka Juráňová
AK Olymp Brno |
94 | 26.52 | ||||||||||||||||
Kristina JurigováKristina Jurigová
SSK Vítkovice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Vendula LangerováVendula Langerová
TJ Šumperk |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK Vítkovice |
96 | 36.14 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 31.69 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 30.52 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK Olomouc |
97 | 28.51 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s. |
97 | 21.90 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ Znojmo |
96 | 20.27 | ||||||||||||||||
7 |
Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 16.36 | ||||||||||||||||
Tereza NovotnáTereza Novotná
AK Olomouc |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |