výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců

Hradec Králové (4. - 5. 5. 2013)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.05 492
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:35.02 440
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:35.88 431
4 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.13 428
5 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.03 400
6 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.76 302
7 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:51.52 287
8 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:54.68 261
9 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:58.76 229
10 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:59.45 224
11 Ondřej TittlOndřej Tittl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.83 206
12 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:02.11 204
13 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:02.63 201
14 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.89 185
15 Simon ŠotolaSimon Šotola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:27.80 59
16 Nikolas UlrichNikolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:28.06 58
Celkem 16 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.43 557
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49.89 465
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:56.48 399
4 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.04 356
5 Alena PospíšilováAlena Pospíšilová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:06.82 304
6 Lenka ČudováLenka Čudová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:17.93 217
7 Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:19.10 208
MS Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:51.62 447
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:47.2 493
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.0 485
3 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.2 462
4 Eliška MocováEliška Mocová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:51.3 450
5 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:56.8 395
6 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:58.7 377
7 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:59.3 372
8 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:20.7 197
9 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:24.0 174
10 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:33.4 118
11 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:40.2 83
12 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:51.1 40
MS Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:46.6 500
Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 14 závodníků