Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců

Hradec Králové (4. - 5. 5. 2013)

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 1.80 627
MS Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 1.83 653
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 5.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.55 426
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.55 426
3 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.52 404
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.49 381
5 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.43 338
6 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.40 317
7 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.25 218
8 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.25 218
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.45 566
2 Lenka ČudováLenka Čudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.30 409
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.24 350
4 Alena PospíšilováAlena Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.21 321
5= Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.18 293
5= Nelly HoškováNelly Hošková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.18 293
7 Gabriela ŠrámkováGabriela Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.06 188
MS Tereza ValáškováTereza Valášková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
98 1.39 502
Celkem 8 závodníků