Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ČOS ve vícebojích mladšího a staršího žactva, KP staršího a mladšího žactva ve vícebojích, IAAF osmiboj dorostenců

Hradec Králové (4. - 5. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.78 625
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.06 542
3 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33 468
4 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.38 454
5 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.80 350
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.52 418
2 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.57 406
3 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.30 241
4 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.70 168
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.14 520
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.29 478
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43 441
4 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.99 306
5 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.00 304
6 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.54 196
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88 331
2 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.14 274
3 Matěj PikolaMatěj Pikola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.15 272
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.40 222
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.64 178
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.74 364
2 Ondřej TittlOndřej Tittl 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.25 251
3 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.38 226
4 Simon ŠotolaSimon Šotola 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.88 138
5 Nikolas UlrichNikolas Ulrich 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.87 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 637
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.19 518
3 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.45 456
4 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.49 447
MS Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.73 637
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.19 518
2 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.60 422
3 Nikola SucháNikola Suchá 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.69 402
4 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.75 389
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11 538
2 Lucie KazdováLucie Kazdová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.63 415
3 Eliška MocováEliška Mocová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.86 365
4 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.90 357
5 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.78 195
Celkem 5 závodníků