Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

50. ročník memoriálu Čeňka Ščudly

Šumperk (26. 4. 2013)

skok daleký - Muži

(pá, 26.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
Církevní gymnázium Německého řádu OlomouCírkevní gymnázium Německéh...
95 6.55 11.00
2 Jakub RyšavýJakub Ryšavý
Církevní gymnázium Německého řádu OlomouCírkevní gymnázium Německéh...
94 6.34 9.00
3 Jan JílekJan Jílek
Gymnázium ZábřehGymnázium Zábřeh
93 6.00 8.00
4 Marek ChrastinaMarek Chrastina
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
96 5.95 7.00
5 Filip ŽákFilip Žák
Církevní gymnázium Německého řádu OlomouCírkevní gymnázium Německéh...
95 5.87 6.00
6 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Církevní gymnázium Německého řádu OlomouCírkevní gymnázium Německéh...
95 5.85 5.00
7 František DolníčekFrantišek Dolníček
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
97 5.62 4.00
8 Adam PremAdam Prem
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
94 5.48 3.00
9 Michael JurásekMichael Jurásek
Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk
97 5.46 2.00
10 Vít HromekVít Hromek
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
97 5.33 1.00
11 Aleš HegerAleš Heger
VOŠ a ŠPŠ Šumperk BVOŠ a ŠPŠ Šumperk B
93 5.32
12 Ondřej BurešOndřej Bureš
VOŠ a ŠPŠ Šumperk AVOŠ a ŠPŠ Šumperk A
96 5.22
13 František AmbrozFrantišek Ambroz
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
96 5.17
14 Filip JáněFilip Jáně
VOŠ a ŠPŠ Šumperk AVOŠ a ŠPŠ Šumperk A
96 5.15
15 Jan SkoumalJan Skoumal
Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk
96 5.14
16 Filip ChvějaFilip Chvěja
Církevní gymnázium Německého řádu OlomouCírkevní gymnázium Německéh...
95 5.13
17 Petr FischerPetr Fischer
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 5.11
18 Ondřej MiterkoOndřej Miterko
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 5.06
19 Marek BlaťákMarek Blaťák
Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk
94 5.05
20 František MaradaFrantišek Marada
VOŠ a ŠPŠ Šumperk AVOŠ a ŠPŠ Šumperk A
96 5.00
21 Tomáš VaníkTomáš Vaník
VOŠ a ŠPŠ Šumperk BVOŠ a ŠPŠ Šumperk B
95 4.97
Ondřej ŠvubOndřej Švub
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
96 4.97
23 David HirtDavid Hirt
Obchodní akademie MohelniceObchodní akademie Mohelnice
95 4.78
24 Martin NěmecMartin Němec
Obchodní akademie MohelniceObchodní akademie Mohelnice
95 4.65
25 Michael KamlerMichael Kamler
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
97 4.64
26 David DoležalDavid Doležal
Obchodní akademie MohelniceObchodní akademie Mohelnice
96 4.37
27 Filip SlončíkFilip Slončík
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
95 3.90
MB Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
89 6.67
David GoldaDavid Golda
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 NF
Karel JankůKarel Janků
VOŠ a ŠPŠ Šumperk AVOŠ a ŠPŠ Šumperk A
95 NF
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 26.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
95 5.18 11.00
2 Michaela TheimerováMichaela Theimerová
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
95 4.56 9.00
3 Aneta NěmcováAneta Němcová
Gymnázium ZábřehGymnázium Zábřeh
95 4.53 8.00
4 Ivana HoppováIvana Hoppová
Obchodní akademie MohelniceObchodní akademie Mohelnice
97 4.41 7.00
5 Pavlína PodzimkováPavlína Podzimková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 4.34 6.00
6 Vendula TomanováVendula Tomanová
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
96 4.17 5.00
7 Michaela JílkováMichaela Jílková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 4.16 4.00
8 Aneta ŠvecováAneta Švecová
Gymnázium ZábřehGymnázium Zábřeh
94 4.09 3.00
9 Sára HubáčkováSára Hubáčková
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
97 3.96 2.00
10 Lucie LinhartováLucie Linhartová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
95 3.95 1.00
11 Nikola KunertováNikola Kunertová
Gymnázium ZábřehGymnázium Zábřeh
97 3.79
Viktorie NovákováViktorie Nováková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 3.79
13 Anna GrauováAnna Grauová
Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk
95 3.76
14 Karolína JankůKarolína Janků
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
97 3.47
15 Eliška ŠvábováEliška Švábová
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
96 3.46
16 Lucie PláškováLucie Plášková
Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk
95 3.40
17 Lenka ĎopanováLenka Ďopanová
Obchodní akademie MohelniceObchodní akademie Mohelnice
96 3.02
Celkem 17 závodníků