Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva

Třinec (15. 5. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.46
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.83
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
4 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.00
5 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.04
6 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.18
7 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.23
Dominik FrancekDominik Francek 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.78
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.79
3 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.96
4 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.14
5 Jan JelenJan Jelen 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.39
6 František DymáčekFrantišek Dymáček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63
7 Dominik ŤapťuchDominik Ťapťuch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.67
8 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.09
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.43
3 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.54
4 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.28
5 Pavel BočekPavel Boček 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.33
MB Denis KubalaDenis Kubala 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.03
Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 15.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.50 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.77 9.00
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.81 8.00
4 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.85 7.00
5 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.94 6.00
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.96 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 15.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.97 4.00
2 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.03 3.00
3 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.05 2.00
4 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.08 1.00
5 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.17
6 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.26
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.69
2 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
3 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.91
4 Tereza HorákováTereza Horáková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.32
5 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.45
MB Renáta FizkováRenáta Fizková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.36
MB Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.85
2 Veronika VíchováVeronika Víchová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
3 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.07
4 Veronika SabelováVeronika Sabelová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.39
Michaela JursováMichaela Jursová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Emilie ŠkulavíkováEmilie Škulavíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.91
2 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.96
3 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.26
4 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.46
5 Eva PastrňákováEva Pastrňáková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.61
6 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.56
2 Klára BurdováKlára Burdová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.65
3 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.15
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.22
5 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
6 Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.45
Klára AndělováKlára Andělová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.95
MB Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.85
MB Julie PodzemnáJulie Podzemná 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.95
MB Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.99
MB Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.02
MB Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.22
MB Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.78
MB Sarah HrčkováSarah Hrčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 15.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.61 11.00
2 Klára BurdováKlára Burdová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.64 9.00
3 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.70 8.00
4 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.88 7.00
5 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.93 6.00
Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.93 5.00
7 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.99 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 15.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VíchováVeronika Víchová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02 3.00
2 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.07 2.00
3 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.10 1.00
4 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.12
5 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.30
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.46 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.38 8.00
3 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.69 7.00
4 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.74 6.00
5 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.97
6 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.91
Jakub DombekJakub Dombek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.12 4.00
2 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.23 3.00
3 Michal KupčákMichal Kupčák 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.01
4 František DymáčekFrantišek Dymáček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.43
5 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.71
Dominik HutákDominik Huták 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Dominik FrancekDominik Francek 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.94 5.00
2 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.95 1.00
3 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.42
4 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.04
5 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.23
Matouš WachutkaMatouš Wachutka 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.22 9.00
2 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.85 2.00
3 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.69
4 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.50
MB Michal PyszkoMichal Pyszko 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.92
MB Denis KubalaDenis Kubala 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.65
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.13 9.00
2 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.24 8.00
3 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.48 7.00
4 Michaela SkórováMichaela Skórová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.98 5.00
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.16 4.00
6 Barbora KrausováBarbora Krausová 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.28 1.00
7 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.54
8 Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.38 11.00
2 Kristýna SzotkowskáKristýna Szotkowská 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.72 6.00
3 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.76 3.00
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.99 2.00
5 Klára KvardováKlára Kvardová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.66
6 Veronika HudcováVeronika Hudcová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.67
7 Eva PastrňákováEva Pastrňáková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.81
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.48
2 Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.49
3 Aneta HenrychováAneta Henrychová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.08
MB Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.80
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 39.17 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.39 9.00
3 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.93 8.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.99 7.00
5 Marek FluxaMarek Fluxa 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 40.10 6.00
6 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.59
7 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 43.89
8 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 45.21
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.12 5.00
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.57 4.00
3 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 42.89 1.00
4 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 44.06
5 Ondřej HarazimOndřej Harazim 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.20
6 Jakub PonzerJakub Ponzer 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 45.43
Matouš WachutkaMatouš Wachutka 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BučekDavid Buček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.62 3.00
2 Jan NěmecJan Němec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.82 2.00
3 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.93
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.72
5 Vojtěch HořínekVojtěch Hořínek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.79
6 Michal KupčákMichal Kupčák 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.28
7 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 45.86
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 49.90 4.00
2 Denisa GrygarováDenisa Grygarová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.93 2.50
MB Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.30
MB Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.78
MB Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 43.90
MB Klára AndělováKlára Andělová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.74
Emilie ŠkulavíkováEmilie Škulavíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 45.88 11.00
2 Jana HorákováJana Horáková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.72 9.00
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.85 8.00
4 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.10 7.00
5 Jana HájkováJana Hájková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.61 6.00
6 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 49.74 5.00
7 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.93 2.50
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:16.09 11.00
2 Jan CapkoJan Capko 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:17.28 9.00
3 Jan NěmecJan Němec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:17.87 8.00
4 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:21.07 7.00
5 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:25.16 6.00
6 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:29.75 5.00
7 Dominik ŤapťuchDominik Ťapťuch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.15 4.00
8 Tomáš BílekTomáš Bílek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:35.36 3.00
9 Tomáš KustvánTomáš Kustván 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:42.32 2.00
Patrik CaputaPatrik Caputa 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.96 11.00
2 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:32.34 9.00
3 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.55 8.00
4 Klára BurdováKlára Burdová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:38.83 7.00
5 Kristýna HavlickáKristýna Havlická 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.46 6.00
6 Veronika VíchováVeronika Víchová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:48.68 5.00
7 Hana BorejováHana Borejová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:02.83 4.00
8 Daniela BémováDaniela Bémová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:03.24 3.00
9 Denisa GrygarováDenisa Grygarová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:10.34 2.00
10 Tereza HorákováTereza Horáková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:11.87 1.00
11 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:12.56
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:58.91 11.00
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:25.85 9.00
3 Radim BočekRadim Boček 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:53.48 8.00
Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:18.82 11.00
2 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:22.91 9.00
3 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:39.67 8.00
4 Amálie ŽůrkováAmálie Žůrková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:49.22 7.00
5 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:50.44 6.00
6 Kateřina ŠmalcováKateřina Šmalcová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:14.32 5.00
Jana VývodováJana Vývodová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.20 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.56 9.00
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.71 8.00
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.87 7.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.95 6.00
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.10 5
2 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.10 4
3 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.17 3
4 Dominik ŤapťuchDominik Ťapťuch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.72 2
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Matouš WachutkaMatouš Wachutka 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.99 11.00
2 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.46 5
3 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.38 4
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.46 3
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.15 1
MB Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.15
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.13 9
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.77 8
3 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.96 7
4 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.23 6
5 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.75 1
6 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.43
7 Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.84
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.63 11.00
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28.71 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.11 8.00
4 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 31.87 4.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.90 3.00
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.88 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.68 7.00
2 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 29.86 6.00
3 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 31.45 5.00
4 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.72 2.00
Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.01 11.00
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.44 7.00
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.68 6.00
4 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 36.38 5.00
5 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.35 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.92 9.00
2 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 33.94 8.00
3 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 38.00 3.00
Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:48.86 11.00
2 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:01.00 9.00
3 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:52.47 8.00
4 Andrej VěntusAndrej Věntus 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:54.77 7.00
5 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:56.77 6.00
6 Martin ŠtefekMartin Štefek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:14.25 5.00
7 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:52.09 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermín, Fojcik, Capko, Jelen Čermín, Fojcik, Capko, Jelen TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.29 11.00
2 Mikuš, Martiňák, Namyslo, Mahoušek Mikuš, Martiňák, Namyslo, Mahoušek Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 31.34 9.00
3 Pusch, Hořínek, Buček, Věntus Pusch, Hořínek, Buček, Věntus TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.25 8.00
4 Bílek, Mysliwiec, Scholaster, Hajduk Bílek, Mysliwiec, Scholaster, Hajduk SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.55 7.00
5 Buzek, Hruzik, Kunc, Kašperlík Buzek, Hruzik, Kunc, Kašperlík Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.16 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Řehulková,Burdová,Červenáková,Horáková A-Řehulková,Burdová,Červenáková,Horáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.20 11.00
2 A-Míková,Vacurová,Hadašová,Kublová A-Míková,Vacurová,Hadašová,Kublová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 33.32 9.00
3 A-Červenková,Krausová,Šantová,Grmoková A-Červenková,Krausová,Šantová,Grmoková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.63 6.00
4 A-Janíková,Bolcarovičová,Volná,Krausová A-Janíková,Bolcarovičová,Volná,Krausová AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 35.10 5.00
5 B-Žůrková,Líchová,Dušková,Haltarová B-Žůrková,Líchová,Dušková,Haltarová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.75 4.00
6 B-Mihaliková,Pekaříková,Bémová,Borejová B-Mihaliková,Pekaříková,Bémová,Borejová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.32 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáková, Szotkowská, Mojesciková, Sabelová Horáková, Szotkowská, Mojesciková, Sabelová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 33.93 8.00
2 B-Helusová,Sýkorová,Sýkorová,Križkovská B-Helusová,Sýkorová,Sýkorová,Križkovská Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.38 7.00
C-Trlicová-Šmalcová,Kořisková-Palisová C-Trlicová-Šmalcová,Kořisková-Palisová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
DQ - přeběhnutí předávkového území
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.80 11.00
2 Michal TacinaMichal Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.80 9.00
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.65 8.00
4 Josef PflegerJosef Pfleger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.65 7.00
5= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.65 5.50
5= Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.65 5.50
7 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.65 4.00
8 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.60 3.00
9 Jakub DombekJakub Dombek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.60 2.00
10 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.55 1.00
11 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.45
12= Jakub PonzerJakub Ponzer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.40
12= Tomáš KustvánTomáš Kustván
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.40
MB Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.70
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.50 11.00
2= Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.45 8.50
2= Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.45 8.50
4 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.40 7.00
5= Janina TacinaJanina Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.35 5.50
5= Barbora PalisováBarbora Palisová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.35 5.50
7 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.35 4.00
8 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.35 3.00
9 Hana BorejováHana Borejová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.30 2.00
10 Libuše ŠantováLibuše Šantová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.30 1.00
11 Natálie KořístkováNatálie Kořístková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.30
12 Barbora KrausováBarbora Krausová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 1.25
13 Klára KvardováKlára Kvardová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 1.25
14 Eva PastrňákováEva Pastrňáková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.25
15 Andrea NákelnáAndrea Nákelná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 1.25
16 Leona ŠteffkováLeona Šteffková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.20
17 Aneta MackováAneta Macková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.20
18 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.20
MB Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.45
MB Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.40
MB Anna NogolováAnna Nogolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.35
Celkem 21 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch HořínekVojtěch Hořínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.50 11.00
2 Ondřej HarazimOndřej Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.30 9.00
3 Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2.20 8.00
Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNP
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.70 11.00
2 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.60 9.00
3 Zora DuškováZora Dušková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2.00 8.00
4 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.00 7.00
5 Veronika SabelováVeronika Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.90 6.00
MB Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.80
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 6.00 +0.8 m/s 11.00
2 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 5.84 +0.5 m/s 9.00
3 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.73 +1.8 m/s 8.00
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.54 +0.7 m/s 7.00
5 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.25 +0.4 m/s 6.00
6 David LorenčičDavid Lorenčič
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 5.17 +1.1 m/s 5.00
7 Michal TacinaMichal Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.08 +1.1 m/s 4.00
8 Jan JelenJan Jelen
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.96 +1.5 m/s 3.00
9 Jakub DombekJakub Dombek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.93 +1.1 m/s 2.00
10 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.88 +1.2 m/s 1.00
11 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.82 +1.0 m/s
12 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.77 +1.3 m/s
13 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.39 +0.9 m/s
14 Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.13 +0.1 m/s
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.88 +0.6 m/s
MB Jakub NěmecJakub Němec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.71 +1.2 m/s
Dominik FrancekDominik Francek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 DNP
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.07 +2.5 m/s 5.00 +0.9 m/s 11.00
2 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.03 +0.2 m/s 9.00
3 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.93 +2.1 m/s 8.00
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.87 +1.8 m/s 7.00
5 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.78 +0.2 m/s 6.00
6 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.71 +1.0 m/s 5.00
7 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 4.49 +0.9 m/s 4.00
8 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 4.35 +1.7 m/s 3.00
9 Denisa MráčkováDenisa Mráčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.32 +0.6 m/s 2.00
Martina KrausováMartina Krausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.32 +1.0 m/s 1.00
11 Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.26 +1.2 m/s
12 Kateřina MarcinčinováKateřina Marcinčinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.25 +1.1 m/s
13 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.24 +1.9 m/s
14 Adriana ChytilováAdriana Chytilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.22 +0.5 m/s
15 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.09 +1.2 m/s
16 Janina TacinaJanina Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.08 +1.3 m/s
17 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.02 +0.6 m/s
18 Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.96 +2.7 m/s 3.82 +0.9 m/s
19 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 3.92 +0.8 m/s
20 Barbora MikováBarbora Miková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.89 +0.4 m/s
21 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.78 +0.7 m/s
22 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 3.52 +1.3 m/s
MB Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.85 +1.1 m/s
MB Julie PodzemnáJulie Podzemná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.33 +1.0 m/s
MB Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.18 +0.9 m/s
MB Adéla HusákováAdéla Husáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.05 +0.4 m/s
Viktorie BačinováViktorie Bačinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNP
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 11.51 11.00
2 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 09.67 9.00
3 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 09.51 8.00
4 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 09.42 7.00
5 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 09.09 6.00
6 Pavlína ByrtusováPavlína Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 08.68 5.00
7 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 08.34 4.00
8 Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 08.29 3.00
9 Daniela BémováDaniela Bémová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 08.28 2.00
10 Barbora PalisováBarbora Palisová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 08.20 1.00
11 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 08.19
12 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 08.18
13 Gabriela TrlicováGabriela Trlicová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 08.01
14 Barbora KoláčkováBarbora Koláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 07.96
15 Andrea NákelnáAndrea Nákelná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 07.70
16 Martina LichnovskáMartina Lichnovská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 07.62
17 Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 07.30
18 Anna ValkováAnna Valková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 07.27
19 Aneta MackováAneta Macková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 05.95
MB Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 11.52
MB Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 08.16
MB Sarah HrčkováSarah Hrčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 06.09
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.27 11.00
2 Josef PflegerJosef Pfleger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 10.35 9.00
3 Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 10.15 8.00
4 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.06 7.00
5 Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.85 6.00
6 Michal KupčákMichal Kupčák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.61 5.00
7 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 09.43 4.00
MB David MičúnekDavid Mičúnek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 07.11
MB Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 06.97
Michal TacinaMichal Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Celkem 10 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 27.62 11.00
2 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 27.60 9.00
3 Martina LichnovskáMartina Lichnovská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 25.66 8.00
4 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 25.61 7.00
5 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 25.07 6.00
6 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 24.13 5.00
7 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 23.18 4.00
8 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 21.97 3.00
9 Barbora KoláčkováBarbora Koláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 19.17 2.00
10 Dominika PešováDominika Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 17.41 1.00
11 Lucie KulováLucie Kulová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 17.24
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 39.97 11.00
2 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 30.67 9.00
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 29.86 8.00
4 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 28.66 7.00
5 Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 28.29 6.00
6 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 25.20 5.00
7 Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 24.99 4.00
8 Filip LukšaFilip Lukša
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 23.84 3.00
9 Jan ValaJan Vala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 21.21 2.00
10 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 18.86 1.00
11 Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 18.28
MB Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 16.09
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 33.09 11.00
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 30.19 9.00
3 Martina LichnovskáMartina Lichnovská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 28.03 8.00
4 Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 26.35 7.00
5 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 25.71 6.00
6 Pavlína ŠpilháčkováPavlína Špilháčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 22.44 5.00
7 Dominika PešováDominika Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 22.02 4.00
8 Eliška BalcarovičováEliška Balcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 20.98 3.00
9 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 18.13 2.00
10 Barbora KoláčkováBarbora Koláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 17.96 1.00
11 Anna ValkováAnna Valková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 17.59
12 Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 14.29
MB Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 46.51
MB Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 45.92
Marie RudincováMarie Rudincová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 DNP
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 34.20 11.00
2 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 26.47 9.00
3 Josef PflegerJosef Pfleger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 24.84 8.00
4 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 21.50 7.00
5 Lukáš PajdaLukáš Pajda
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 18.67 6.00
6 Michal DavídekMichal Davídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 16.14 5.00
MB Tomáš VlasákTomáš Vlasák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 20.88
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 48.68 11.00
2 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 37.06 9.00
3 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 34.25 8.00
4 Anna NogolováAnna Nogolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 30.87 7.00
5 Eliška BalcarovičováEliška Balcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 28.96 6.00
6 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 25.83 5.00
7 Jana HorákováJana Horáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 25.25 4.00
8 Gabriela TrlicováGabriela Trlicová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 22.40 3.00
9 Pavlína ByrtusováPavlína Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 20.60 2.00
10 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 20.45 1.00
11 Lucie KulováLucie Kulová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 18.50
12 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 16.87
13 Eliška HanouskováEliška Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 16.75
14 Andrea NákelnáAndrea Nákelná
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 15.30
15 Aneta MackováAneta Macková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 14.37
MB Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 40.15
MB Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 25.84
MB Renáta FizkováRenáta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 20.62
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ValaJan Vala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 34.60 11.00
2 Filip BartošFilip Bartoš
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 34.11 9.00
3 Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 33.40 8.00
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 32.35 7.00
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 31.53 6.00
6 Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 31.47 5.00
7 Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 31.33 4.00
8 Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 25.93 3.00
9 Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 23.84 2.00
10 Jakub PonzerJakub Ponzer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 21.76 1.00
11 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 18.77
MB David MičúnekDavid Mičúnek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 23.48
MB Jakub NěmecJakub Němec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 20.05
Patrik CaputaPatrik Caputa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 DNP
Tomáš KustvánTomáš Kustván
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 DNP
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 257.50
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 246.50
3 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 124.00
4 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 096.00
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 048.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 029.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 150 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 221.50
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 185.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 176.50
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 120.00
5 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 071.00
6 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 033.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m
Celkem 6 závodníků