Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva

Třinec (15. 5. 2013)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.20 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.56 9.00
3 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.71 8.00
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.87 7.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.95 6.00
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.10 5
2 Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.10 4
3 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.17 3
4 Dominik ŤapťuchDominik Ťapťuch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.72 2
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Matouš WachutkaMatouš Wachutka 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.99 11.00
2 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.46 5
3 Adriana ChytilováAdriana Chytilová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.38 4
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 19.46 3
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.15 1
MB Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Gabriela JankůGabriela Janků 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.15
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.13 9
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.77 8
3 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.96 7
4 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 18.23 6
5 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 19.75 1
6 Martina KrausováMartina Krausová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.43
7 Kateřina BöhmováKateřina Böhmová 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.84
Celkem 7 závodníků