Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva

Třinec (15. 5. 2013)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.63 11.00
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 28.71 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.11 8.00
4 David LorenčičDavid Lorenčič 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 31.87 4.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 31.90 3.00
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.88 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.68 7.00
2 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 29.86 6.00
3 Filip BartošFilip Bartoš 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 31.45 5.00
4 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.72 2.00
Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.01 11.00
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 34.44 7.00
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.68 6.00
4 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 36.38 5.00
5 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.35 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 15.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.92 9.00
2 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 33.94 8.00
3 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 38.00 3.00
Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků