výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (1. 6. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.22
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.41
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.46
4 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.70
5 Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.06
6 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.10
7 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.57
Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 11.17
2 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 11.28
3 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.34
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.53
5 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 11.70
6 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.99
7 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.53
Peter SamuelisPeter Samuelis 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 1.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 11.10 11.00
2 Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.25 9.00
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.54 8.00
4 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.56 7.00
5 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.28 6.00
Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Poznámky:
DQ-162/6
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.59 4.00
2 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 11.82 3.00
3 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.15 2.00
4 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.22 1.00
Lukáš KuncLukáš Kunc 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.69
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.80
3 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.88
4 Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.08
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.24
6 Anna NogolováAnna Nogolová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.68
Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.12
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.96
3 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 13.02
4 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 13.06
5 Ema KalenskáEma Kalenská 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.09
6 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.37
7 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 14.11
8 Markéta BuriánkováMarkéta Buriánková 97 AK HodonínAK Hodonín 15.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK HodonínAK Hodonín 12.66
2 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.02
3 Martina ŠestákováMartina Šestáková 78 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.10
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.15
5 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.38
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.60
7 Kristina HavlíkováKristina Havlíková 94 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.03
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 1.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.21 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.65 9.00
3 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK HodonínAK Hodonín 12.69 8.00
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.88 7.00
5 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.08 6.00
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.23 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK OlomoucAK Olomouc 12.97 4.00
2 Martina ŠestákováMartina Šestáková 78 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.07 3.00
3 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.10 2.00
Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.10 1.00
5 Ema KalenskáEma Kalenská 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.11
Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín DQ
Poznámky:
DQ - 162/6
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.94 11.00
2 Vladimír ŠimíkVladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 22.13 9.00
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.13 8.00
4 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 22.45 7.00
5 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 AK OlomoucAK Olomouc 22.84 5.00
Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.72 6.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.95 4.00
3 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 23.01 3.00
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.39 1.00
5 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.25
Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 23.06 2.00
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 23.59
3 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 24.21
4 Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.34
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 24.42
6 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.12
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 25.00 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.48 9.00
3 Denisa BučkováDenisa Bučková 89 AK HodonínAK Hodonín 25.89 8.00
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 26.20 7.00
5 Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK OlomoucAK Olomouc 28.13
6 Denisa MachováDenisa Machová 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 30.31
Zuzana KaraffováZuzana Karaffová 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Tereza BlanářováTereza Blanářová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.60 5.50
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.62 4.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.70 3.00
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 27.14
5 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 27.16
6 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.21
7 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.22
Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.60 5.50
2 Ema KalenskáEma Kalenská 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 27.06 1.00
3 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.06
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.22
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.40
6 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 AK HodonínAK Hodonín 27.55
7 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 28.03
8 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK OlomoucAK Olomouc 30.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 1.6.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.95 2.00
2 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 28.58
3 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 30.02
4 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 31.27
5 Markéta BuriánkováMarkéta Buriánková 97 AK HodonínAK Hodonín 31.50
Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.72 11.00
2 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 49.62 9.00
3 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.82 8.00
4 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 51.15 6.00
MB Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.63
MB Michal KučeraMichal Kučera 98 SlovenskoSlovensko 51.83
Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 50.91 7.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.35 5.00
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 51.88 4.00
4 David TesařDavid Tesař 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.16 3.00
Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.25 2.00
2 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 54.76 1.00
3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.41
4 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 55.98
5 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.61
Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 57.35 11.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 57.77 9.00
3 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 58.70 7.00
4 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.07 5.00
5 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.77 3.00
Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.21 8.00
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 59.68 6.00
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.34 4.00
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.36 1.00
5 Jana NěmcováJana Němcová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.60
MB Nikola ŠtefundováNikola Štefundová 98 SlovenskoSlovensko 64.53
Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 62.73 2.00
2 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.85
Helena VyčánkováHelena Vyčánková 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín DNP
Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David TesařDavid Tesař 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:55.85 11.00
2 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:56.86 9.00
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:57.30 8.00
4 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:57.35 7.00
5 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:58.33 6.00
6 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:59.04 5.00
7 Peter KováčPeter Kováč 91 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:59.53 3.00
8 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.79 2.00
9 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:00.19 1.00
MB Patrik ŽúborPatrik Žúbor 95 SlovenskoSlovensko 1:59.92
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 1:59.48 4.00
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:02.54
3 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:03.83
4 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:04.45
5 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:06.29
6 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 2:07.59
7 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.48
MB Vít StaněkVít Staněk 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:38.73
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 2:15.87 11.00
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:18.06 9.00
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.65 8.00
4 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.63 7.00
5 Lucie BelfínováLucie Belfínová 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.94 6.00
6 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:25.63 5
7 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.63 4
8 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.61 3.00
9 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:27.53 2.00
10 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:28.92 1.00
11 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:33.74
12 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 2:34.12
13 Karolína LošťákováKarolína Lošťáková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.56
MB Nikola ŠtefundováNikola Štefundová 98 SlovenskoSlovensko 2:17.57
Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:57.06 11.00
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:00.58 9.00
3 Ondrej JurčákOndrej Jurčák 89 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:03.54 8.00
4 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:06.57 7.00
5 Peter KováčPeter Kováč 91 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:07.56 6.00
6 Marcin CieplakMarcin Cieplak 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:10.62 5.00
7 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:12.83 4.00
8 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:16.88 3.00
9 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:27.16 2.00
Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Radim KasalíkRadim Kasalík 81 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 4:45.92 11.00
2 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.46 9.00
3 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 4:56.65 8.00
4 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:03.03 7.00
5 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:13.94 6.00
6 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:14.61 5.00
7 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK OlomoucAK Olomouc 5:18.47 4.00
8 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:21.13 3.00
9 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:33.54 2.00
10 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 97 AK HodonínAK Hodonín 5:37.54 1.00
11 Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:45.10
12 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:55.06
Simona ŠvecováSimona Švecová 77 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.53 7.00
2 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 96 AK HodonínAK Hodonín 16.61 6.00
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.83 5.00
4 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.31
5 Zdena BezůškováZdena Bezůšková 84 AK HodonínAK Hodonín 20.03
6 Klára RůžičkováKlára Růžičková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.06
Monika ChlebíkováMonika Chlebíková 88 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.24 11.00
2 Miroslava KažimirováMiroslava Kažimirová 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.73 9.00
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.14 8.00
4 Adéla BártováAdéla Bártová 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.87 4.00
5 Aneta PřívarováAneta Přívarová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.98 3.00
6 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.28 2.00
7 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.47 1.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.05 11.00
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.11 9.00
3 Roman OlejníkRoman Olejník 94 AK OlomoucAK Olomouc 15.33 8.00
4 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.61 6.00
5 Robin MadejRobin Madej 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.21 3.00
MB Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.33
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.49 7.00
2 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.86 5.00
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.20 4.00
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 16.34 2.00
5 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.79 1.00
6 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17.14
2 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.80
Libor KantorLibor Kantor 80 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.93 11.00
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.19 9.00
3 Viktor UherViktor Uher 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.05 8.00
4 Robin MadejRobin Madej 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.06 7.00
5 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.77 2.00
6 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.32
MB Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.41
Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.94 6.00
2 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.97 5.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.28 4.00
4 Martin PerutkaMartin Perutka 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.44 3.00
5 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.12 1.00
6 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.44
Dominik LefnerDominik Lefner 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 65.97 11.00
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.35 9.00
3 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.22 8.00
4 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.44 7.00
5 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková 88 AK HodonínAK Hodonín 71.02 5.00
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 72.35 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 69.36 6.00
2 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 75.31 3.00
3 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 77.44 2.00
4 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 78.50 1.00
Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ValachovičJakub Valachovič 85 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09:22.8 11.00
2 Marcin CieplakMarcin Cieplak 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:26.9 9.00
3 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 09:31.7 8.00
4 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 09:49.3 7.00
5 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:06.1 6.00
6 Radim KasalíkRadim Kasalík 81 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:09.0 5.00
7 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:09.1 4.00
8 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10:28.8 3.00
9 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10:47.8 2.00
10 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11:01.5 1.00
11 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:21.0
12 Jakub KorčákJakub Korčák 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13:31.9
Poznámky:
Porucha elektročasomíry. Měřeno ručně
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:59.34 11.00
2 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 12:54.71 9.00
3 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13:50.58 8.00
MB Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:55.16
Simona ŠvecováSimona Švecová 77 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Klepek, Honka, Holibka, Rusek A-Klepek, Honka, Holibka, Rusek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.95 11.00
2 A-Homola, Sajdok, Warzecha, Madej A-Homola, Sajdok, Warzecha, Madej TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 43.19 9.00
3 A- Frnka,Neutípil, Benko, Olejník A- Frnka,Neutípil, Benko, Olejník AK OlomoucAK Olomouc 43.22 8.00
4 A- Šimík, Kubálek, Kučeřík, Herka A- Šimík, Kubálek, Kučeřík, Herka AK HodonínAK Hodonín 43.80 7.00
5 A- Samueus, Hurta, Tvrček, Schmöger A- Samueus, Hurta, Tvrček, Schmöger AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 44.60 6.00
6 A- Zelinka, Uher, Juška, Brenn A- Zelinka, Uher, Juška, Brenn TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.96 5.00
7 A- Cejnar, Bělský, Bernátek, Holý A- Cejnar, Bělský, Bernátek, Holý AK PSK ZlínAK PSK Zlín 46.33 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Proutka, Šmířák, Uher, Krejčí B- Proutka, Šmířák, Uher, Krejčí TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.44 4.00
2 B- Kratochvíl, Stuchlík, Zíka, Kunc B- Kratochvíl, Stuchlík, Zíka, Kunc TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.44 2.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Zlatníková,Zatloukalová,Galanská,Kučerová A-Zlatníková,Zatloukalová,Galanská,Kučerová AK OlomoucAK Olomouc 49.17 11.00
2 A-Harasimová,Grigláková,Košárková,Zemanová A-Harasimová,Grigláková,Košárková,Zemanová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.51 9.00
3 A-Bučková,Herzánová,Paličková,Krtičková A-Bučková,Herzánová,Paličková,Krtičková AK HodonínAK Hodonín 49.61 8.00
4 A-Kalenská,Koudelková,Doležalová,Muzikantová A-Kalenská,Koudelková,Doležalová,Muzikantová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 50.32 7.00
5 A-Freibergerová,Prochová,Vaverková,Jeřábková A-Freibergerová,Prochová,Vaverková,Jeřábková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.33 6.00
6 A-Boháčková,Lánská,Darmovzalová,Ošmerová A-Boháčková,Lánská,Darmovzalová,Ošmerová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.98 5.00
7 A-Falharová,Horňáčková,Bártová,Klapsiová A-Falharová,Horňáčková,Bártová,Klapsiová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.34 4.00
A-Havlíková,Havlíková,Janečková,Pompová A-Havlíková,Havlíková,Janečková,Pompová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Urbaczková,Douchová,Nogolová,Lazarová B-Urbaczková,Douchová,Nogolová,Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.71 3.00
2 B-Klapetková,Němcová,Vavrečková,Košťáková B-Klapetková,Němcová,Vavrečková,Košťáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.99 2.00
3 B-Jagošová,Juřenčáková,Kažimirová,Machová B-Jagošová,Juřenčáková,Kažimirová,Machová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.36 1.00
B-Řečinská,Machanová,Řezníková,Nerudová B-Řečinská,Machanová,Řezníková,Nerudová AK OlomoucAK Olomouc DQ
B-Herzogová,Švehláková,Urbašková, Hromadníková B-Herzogová,Švehláková,Urbašková, Hromadníková AK PSK ZlínAK PSK Zlín DQ
Poznámky:
DQ štafeta AK Zlín B - 162/6
DQ štafeta AK Olomouc - 170/14
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Žurovec, Kubalák, Sasínek, Herka A-Žurovec, Kubalák, Sasínek, Herka AK HodonínAK Hodonín 3:26.32 11.00
2 A- Honka, Holibka, Zíka, Tesař A- Honka, Holibka, Zíka, Tesař TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:32.60 9.00
3 A-Madej, Peroutka,Šmírák, Uher A-Madej, Peroutka,Šmírák, Uher TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:33.05 8.00
4 A- Olejníček, Krejčík, Hurt, Schmöger A- Olejníček, Krejčík, Hurt, Schmöger AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:34.85 7.00
5 A- Paulík, Bottlík, Zelinka, Valachovič A- Paulík, Bottlík, Zelinka, Valachovič TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:35.55 6.00
6 A- Pelíček, Kadula, Kocourek, Hradil A- Pelíček, Kadula, Kocourek, Hradil AK OlomoucAK Olomouc 3:36.99 5.00
7 A- Hečko, Kováč, Slovák, Jurčák A- Hečko, Kováč, Slovák, Jurčák AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:41.21 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Bystrianský, Kučírek, Krejčí, Gaura B- Bystrianský, Kučírek, Krejčí, Gaura TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:40.40 4.00
2 B- Dvořák, Petr, Ambrus, Pukl B- Dvořák, Petr, Ambrus, Pukl AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:40.72 3.00
3 B- Kratochvíl, Musila, Němec, Volf B- Kratochvíl, Musila, Němec, Volf TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:44.11 1.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kolajová,Korvazová,Žurková,Habovštiaková A-Kolajová,Korvazová,Žurková,Habovštiaková AK HodonínAK Hodonín 4:02.08 11.00
2 A-Doležalová,Naňová,Janeková,Muzikantová A-Doležalová,Naňová,Janeková,Muzikantová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:05.31 9.00
3 A-Nerudová,Zbořilová,Přidalová,Řečinská A-Nerudová,Zbořilová,Přidalová,Řečinská AK OlomoucAK Olomouc 4:05.82 8.00
4 A-Bártová,Horňáčková,Douchová,Lazarová A-Bártová,Horňáčková,Douchová,Lazarová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:14.78 7.00
5 A-Němcová,Oberherrová,Vavrečková,Blahutová A-Němcová,Oberherrová,Vavrečková,Blahutová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:16.03 6.00
6 B-Urbaczková,Walaská,Mrázková,Klapsiová B-Urbaczková,Walaská,Mrázková,Klapsiová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:19.10 5.00
7 A-Freibergerová,Gánovská,Juřenčáková,Obšelová A-Freibergerová,Gánovská,Juřenčáková,Obšelová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:26.45 4.00
8 B-Klimentová,Klapetková,Lošťáková,Musilová B-Klimentová,Klapetková,Lošťáková,Musilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:29.74 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.681.731.781.831.881.931.982.012.042.072.10 Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.04 OXXX 11.00
2 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.01 OXXX 9.00
3 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.93 OXXX 8.00
4 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 1.88 OXXX 7.00
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.88 OXXX 6.00
6= Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.88 OXXX 4.50
6= Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.88 OXXX 4.50
8 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 1.83 OXXX 3.00
9 Filip DittrichFilip Dittrich
AK HodonínAK Hodonín
93 1.83 OXXX 2.00
10 Jakub SurovčikJakub Surovčik
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.83 OXXX 1.00
11 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.83 OXXX
12 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 1.68 OXXX
Martin HeindlMartin Heindl
AK HodonínAK Hodonín
92 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.71 11.00
2 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.66 9.00
3 Miroslava KažimirováMiroslava Kažimirová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 1.63 8.00
4 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.60 7.00
5 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
97 1.55 6.00
6 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.55 5.00
7 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.55 4.00
8= Kateřina FialováKateřina Fialová
AK HodonínAK Hodonín
97 1.50 2.00
8= Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 1.50 2.00
8= Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.50 2.00
11 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.50
12 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.45
MB Magdalena NováMagdalena Nová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 DNP
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 4.81 11.00
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.71 9.00
3 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.41 8.00
4 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.21 7.00
5 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 4.21 6.00
6 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 4.01 5.00
7 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.81 4.00
8 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.81 3.00
9 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 3.61 2.00
10 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.41 1.00
MB Michal KlodaMichal Kloda
UstroňUstroň
93 4.21
MB Michal GórniokMichal Górniok
UstroňUstroň
94 4.01
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 DNP
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK HodonínAK Hodonín
88 3.61 10.00
1= Nikola KrejčířováNikola Krejčířová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.61 10.00
3 Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.41 8.00
4= Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.61 6.50
4= Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.61 6.50
MB Mogdalena MolekMogdalena Molek
UstroňUstroň
90 3.41
MB Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.11
MB Paulina LedererPaulina Lederer
UstroňUstroň
97 3.01
MB Monika CyganekMonika Cyganek
UstroňUstroň
94 2.81
MB Mogdalena MolekMogdalena Molek
UstroňUstroň
90 DNP
MB Sylwia KedzierskaSylwia Kedzierska
UstroňUstroň
99 NM
MB Oliwia KedzierskaOliwia Kedzierska
UstroňUstroň
99 NM
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 NM
Eva UrbáškováEva Urbášková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 NM
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7.34 +0.8 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 11.00
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.78 +1.5 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 9.00
3 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.78 +0.0 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 8.00
4 Filip DittrichFilip Dittrich
AK HodonínAK Hodonín
93 6.75 +1.5 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 7.00
5 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.70 +0.7 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 6.00
6 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.68 +0.4 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 5.00
7 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.61 +1.0 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 4.00
8 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.52 +0.9 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 3.00
9 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 6.51 +0.7 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 2.00
10 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.47 +0.3 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80 1.00
11 Mateusz MagieraMateusz Magiera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.46 +0.9 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
12 Peter SamuelisPeter Samuelis
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.31 +0.4 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
13 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.29 +0.5 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
14 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.25 +0.6 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
15 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 6.12 +0.0 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
16 Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
77 6.06 +0.8 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
17 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.90 +1.0 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
18 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.61 +1.6 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
19 Tomáš HolýTomáš Holý
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 5.39 +0.7 m/s 5.64+0.65.80+0.9X5.80
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 7.02 +1.7 m/s
MB Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 6.15 +0.4 m/s
MB Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 6.00 +1.8 m/s
MB Daniel HolešDaniel Holeš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 5.80 +0.9 m/s
Jan GerekJan Gerek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 DNP
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 5.98 +0.4 m/s 11.00
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.97 +1.2 m/s 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.69 +0.8 m/s 8.00
4 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 5.68 +1.0 m/s 7.00
5 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.65 +0.3 m/s 6.00
6 Paulina PotykaPaulina Potyka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.65 +2.3 m/s 5,35 +1.5 m/s 5.00
7 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.58 +0.5 m/s 4.00
8 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.57 +1.0 m/s 3.00
9 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 5.28 +1.7 m/s 2.00
10 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.19 +2.2 m/s 4,87 +1.8 m/s 1.00
11 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.17 +0.6 m/s
12 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.03 +2.0 m/s
13 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.01 +1.8 m/s
14 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 4.88 +0.5 m/s
15 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 4.76 +1.6 m/s
16 Ludmila PompováLudmila Pompová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 4.50 +0.5 m/s
MB Sofie HarazimováSofie Harazimová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 DNP
MB Karolina StryjováKarolina Stryjová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 DNP
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mateusz MagieraMateusz Magiera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 15.09 +0.7 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 11.00
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.43 +0.7 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 9.00
3 Filip DittrichFilip Dittrich
AK HodonínAK Hodonín
93 14.35 +1.3 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 8.00
4 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.23 +1.6 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 7.00
5 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.91 +1.3 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 6.00
6 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 13.32 +1.5 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 5.00
7 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 13.22 +2.1 m/s 13.01 +1.7 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 4.00
8 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 12.80 +2.6 m/s 12.52 +0.6 m/s 12.52+0.612.80+2.6X+1.812.80X+0.3X+2.3X+0.6 3.00
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 NM
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 NM
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 12.63 +0.2 m/s 11.00
2 Paulina PotykaPaulina Potyka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 11.92 +0.5 m/s 9.00
3 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK OlomoucAK Olomouc
91 11.52 +0.2 m/s 8.00
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 11.32 +0.7 m/s 7.00
5 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
96 11.32 +0.0 m/s 6.00
6 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 11.21 +0.6 m/s 5.00
7 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95 11.04 +0.8 m/s 4.00
8 Miroslava KažimirováMiroslava Kažimirová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 10.95 +1.5 m/s 3.00
9 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 10.87 +0.7 m/s 2.00
10 Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.86 +1.5 m/s 1.00
11 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 10.80 +0.3 m/s
12 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.78 +1.0 m/s
13 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 10.66 +1.9 m/s
14 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.39 +1.9 m/s
15 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 10.09 +0.7 m/s
16 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 09.94 +0.0 m/s
17 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 09.70 +0.8 m/s
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 14.29 11.00
2 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 12.60 9.00
3 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 11.94 8.00
4 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 11.10 7.00
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 10.99 6.00
6 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.97 5.00
7 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 10.75 4.00
8 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 10.33 3.00
9 Dagmar KaraffováDagmar Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
95 10.09 2.00
10 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 09.95 1.00
11 Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
79 09.86
12 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 09.67
13 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 09.65
14 Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 09.59
15 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 09.58
16 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 09.34
17 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 08.70
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 DNP
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 17.71 11.00
2 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 16.08 9.00
3 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 14.27 8.00
4 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 13.79 7.00
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 13.72 6.00
6 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AK HodonínAK Hodonín
86 13.68 5.00
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 13.05 4.00
8 Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 12.45 3.00
9 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 12.06 2.00
10 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 11.86 1.00
11 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 11.65
12 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 10.80
13 Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
72 10.68
14 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 10.64
15 František DrmolaFrantišek Drmola
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
91 10.25
16 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 -
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 38.89 11.00
2 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 38.33 9.00
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 37.61 8.00
4 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 35.80 7.00
5 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 35.00 6.00
6 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 34.34 5.00
7 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 33.46 4.00
8 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 32.95 3.00
9 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK OlomoucAK Olomouc
97 32.68 2.00
10 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 31.76 1.00
11 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 31.30
12 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 30.88
13 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 30.43
14 Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 24.25
15 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 24.15
16 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 21.91
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
79 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AK HodonínAK Hodonín
86 51.43 11.00
2 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 50.54 9.00
3 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 50.43 8.00
4 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 46.59 7.00
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 44.81 6.00
6 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 40.97 5.00
7 František DrmolaFrantišek Drmola
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
91 40.29 4.00
8 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.67 3.00
9 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 39.19 2.00
10 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 38.45 1.00
11 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 37.31
12 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 36.59
13 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 36.37
14 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 35.07
15 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 32.67
16 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 29.32
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 46.14 11.00
2 Lenka KorábováLenka Korábová
AK HodonínAK Hodonín
87 45.70 9.00
3 Hana KorábováHana Korábová
AK HodonínAK Hodonín
93 43.75 8.00
4 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 43.72 7.00
5 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 42.57 6.00
6 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 40.29 5.00
7 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 36.83 4.00
8 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 34.24 3.00
9 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 33.37 2.00
10 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 32.81 1.00
11 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 30.07
12 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 29.62
13 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 27.90
Magdalena JurčíkováMagdalena Jurčíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 NM
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 47.37 11.00
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 47.21 9.00
3 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 46.66 8.00
4 Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 45.58 7.00
5 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 44.48 6.00
6 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 42.18 5.00
7 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 40.93 4.00
8 Radovan PauerRadovan Pauer
AK HodonínAK Hodonín
86 40.60 3.00
9 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 39.24 2.00
10 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AK HodonínAK Hodonín
86 38.81 1.00
11 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 38.72
12 Ondřej PítrOndřej Pítr
AK OlomoucAK Olomouc
88 36.73
13 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 34.33
14 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 33.98
Karel PešákKarel Pešák
AK HodonínAK Hodonín
71 DNP
Tomáš UrbánekTomáš Urbánek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 DNP
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
97 48.91 11.00
2 Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 41.00 9.00
3 Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
79 39.71 8.00
4 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 37.63 7.00
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 37.45 6.00
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 36.37 5.00
7 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 34.72 4.00
8 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 33.96 3.00
9 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 33.79 2.00
10 Karolína PilátováKarolína Pilátová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
94 33.77 1.00
11 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 33.57
12 Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 31.50
13 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 31.21
14 Dagmar KaraffováDagmar Karaffová
AK OlomoucAK Olomouc
95 22.88
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 64.02 11.00
2 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 61.76 9.00
3 Jan ČervenkaJan Červenka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
83 61.38 8.00
4 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 59.55 7.00
5 Daniel SchubertDaniel Schubert
AK HodonínAK Hodonín
87 59.18 6.00
6 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
80 58.95 5.00
7 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 57.56 4.00
8 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 53.63 3.00
9 Martin PodrazilMartin Podrazil
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 49.82 2.00
10 Petr VašekPetr Vašek
AK HodonínAK Hodonín
94 49.47 1.00
11 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 49.27
12 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 47.88
13 Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
77 45.06
14 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 44.52
15 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 39.23
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 DNP
Celkem 16 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Filip VeseloušFilip Veselouš 95 AK HodonínAK Hodonín 11
Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 AK HodonínAK Hodonín 8
Jiří SkalkaJiří Skalka 95 AK HodonínAK Hodonín 9
Poznámky:
4.5.2013 Praha Opatov
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 197.00
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 195.00
3 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 167.00
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 149.00
5 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 137.50
6 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 118.00
7 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 050.50
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 012.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Tabulka po dvou kolech:
1. AKLOL 15/382.5
2. SOKOP 15/362
3. AKAHOD 12/322
4. MOSBR 8/275.5
5. BRECL 8/273
6. TZTRI 8/272.5
7. AKAZLI 3/93.5
8. UHRHRA 3/61
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 193.50
2 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 187.00
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 158.50
4 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 130.00
5 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 096.00
6 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 082.00
7 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 073.00
8 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 042.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 100 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 400 m př.
Tabulka po dvou kolech:
1. TZTRI 15/370.5
2. AKLOL 14/353.5
3. AKAHOD 12/339.5
4. SOKOP 11/291.5
5. AKAZLI 8/193
6. MOSBR 6/178.5
7. BRECL 4/165.5
8. OTROK 2/72
Celkem 8 závodníků