Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Klatovy (1. 6. 2013)

skok daleký - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.60 11.00
2 Jan KotrhonzJan Kotrhonz
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
88 6.38 9.00
3 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.33 8.00
4 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 6.24 7.00
5 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 6.08 6.00
6 Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 6.06 5.00
7 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.02 4.00
8 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
91 5.89 3.00
9 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 5.61 2.00
10 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 5.53 1.00
11 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.50
12 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 5.40
13 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.24
14 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.22
15 Filip KsandrFilip Ksandr
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
93 5.19
16 Marek JanákMarek Janák
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 4.85
MB Lukáš HinkLukáš Hink
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 5.18
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
86 5.49 11.00
2 Kamila BartoškováKamila Bartošková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 4.94 9.00
3 Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 4.83 8.00
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.72 7.00
5 Adéla KolínováAdéla Kolínová
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.66 6.00
6 Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 4.60 5.00
7 Rafaela BurdováRafaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.60 4.00
8 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.46 3.00
9 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
93 4.39 2.00
10 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.38 1.00
11 Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
91 4.25
12 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.21
13 Lucie PauliLucie Pauli
AC DomažliceAC Domažlice
97 4.08
14 Andrea JarošíkováAndrea Jarošíková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 3.98
15 Kateřina BoučkováKateřina Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 3.85
16 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová
AC DomažliceAC Domažlice
98 3.78
Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 DNP
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 DNP
Sabina GerlickáSabina Gerlická
AC DomažliceAC Domažlice
90 DNP
Celkem 19 závodníků