Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu mladšího žactva pro okres Hradec Králové

Hradec Králové (7. 5. 2013)

skok daleký - Ml. žáci

(út, 7.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
ZŠ Štefcova, HKZŠ Štefcova, HK
00 4.86 356
2 Josef ŘíhaJosef Říha
ZŠ Štefcova, HKZŠ Štefcova, HK
99 4.36 266
3 Lukáš FekoLukáš Feko
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
99 4.31 257
4 Marek ŠaněkMarek Šaněk
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
01 4.24 245
5 Miloš ŠumskýMiloš Šumský
ZŠ Chlumec n/Cidl.ZŠ Chlumec n/Cidl.
99 4.15 230
Adam HušekAdam Hušek
ZŠ Štefcova, HKZŠ Štefcova, HK
00 4.15 230
7 Radovan ŠlapákRadovan Šlapák
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 4.12 225
8 Marek FišeraMarek Fišera
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 4.09 220
9 David CapoušekDavid Capoušek
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 4.06 215
10 Jakub PešekJakub Pešek
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
99 4.02 209
11 Jakub JezdinskýJakub Jezdinský
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
00 4.00 206
12 Dominik NovákDominik Novák
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
99 3.98 203
13 Martin BulíčekMartin Bulíček
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 3.97 201
14 František ČernýFrantišek Černý
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 3.92 193
15 Jan KotrčJan Kotrč
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
00 3.89 188
16 Jakub ŠtěrbaJakub Štěrba
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 3.84 181
17 Mirek TranMirek Tran
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 3.80 174
18 Albert PrymulaAlbert Prymula
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
99 3.77 170
19 Štěpán DrtílekŠtěpán Drtílek
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 3.74 165
20 Peter ŽumárPeter Žumár
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 3.73 164
21 Jan HazukaJan Hazuka
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
00 3.71 161
22 Jan ČernýJan Černý
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 3.64 150
23 Tomáš HejčlTomáš Hejčl
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
01 3.61 146
24 Petr JánskýPetr Jánský
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 3.59 143
25 Matyáš GlozaMatyáš Gloza
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 3.58 142
26 Filip HronFilip Hron
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
01 3.52 133
27 Ondřej LudvíkOndřej Ludvík
ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov
99 3.48 127
28 Patrik LinhartPatrik Linhart
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
99 3.47 126
29 Jakub ŽabaJakub Žaba
ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov
99 3.38 114
30 Dominik ČížekDominik Čížek
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 3.37 112
31 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal
ZŠ Chlumec n/Cidl.ZŠ Chlumec n/Cidl.
00 3.25 96
32 Štěpán GernatŠtěpán Gernat
ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov
99 3.20 90
33 Matyáš ZacklMatyáš Zackl
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
01 3.08 75
34 Jiří BezdíčekJiří Bezdíček
ZŠ Chlumec n/Cidl.ZŠ Chlumec n/Cidl.
99 3.06 73
35 Pavel BoučekPavel Bouček
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
01 3.01 67
Ovis AlkorbaniOvis Alkorbani
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
00 DNP
Filip PerglerFilip Pergler
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 DNP
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 7.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
ZŠ Štefcova, HKZŠ Štefcova, HK
99 4.36
2 Klára Mrkvičková Klára Mrkvičková
ZŠ Chlumec n/Cidl.ZŠ Chlumec n/Cidl.
99 4.02
3 Veronika TačíkováVeronika Tačíková
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
99 3.96
4 Daniela PavlíkováDaniela Pavlíková
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 3.91
5 Anna MatouškováAnna Matoušková
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
99 3.72
6 Veronika ŠkutchanováVeronika Škutchanová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 3.71
7 Viktorie PetrováViktorie Petrová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
99 3.67
8 Martina ChalupováMartina Chalupová
ZŠ Štefcova, HKZŠ Štefcova, HK
99 3.66
9 Monika JežkováMonika Ježková
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
01 3.58
10 Barbora ŠepsováBarbora Šepsová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 3.57
11 Zuzana VolejníkováZuzana Volejníková
ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov
00 3.56
12 Martina SkopalováMartina Skopalová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
00 3.55
13 Tereza MahlerováTereza Mahlerová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 3.52
14 Veronika ČernáVeronika Černá
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 3.49
15 Marie VycpálkováMarie Vycpálková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
00 3.48
16 Natálie PavlůNatálie Pavlů
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
01 3.47
17 Kamila KlausováKamila Klausová
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
00 3.38
18 Darja KutnarDarja Kutnar
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 3.38
19 Nella KozákováNella Kozáková
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 3.36
20 Anna VaňkováAnna Vaňková
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
00 3.35
21 Lenka Trhoňová Lenka Trhoňová
ZŠ Chlumec n/Cidl.ZŠ Chlumec n/Cidl.
99 3.35
22 Kateřina MaršounováKateřina Maršounová
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
01 3.35
23 Tereza KučerováTereza Kučerová
ZŠ Štefcova, HKZŠ Štefcova, HK
99 3.34
24 Nikol HruškováNikol Hrušková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 3.31
25 Libuše NovotnáLibuše Novotná
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
99 3.24
26 Adéla GombitováAdéla Gombitová
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
00 3.21
27 Michaela KahlováMichaela Kahlová
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
00 3.20
28 Natálie KolaříkováNatálie Kolaříková
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
00 3.20
29 Aneta MoravcováAneta Moravcová
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
01 3.09
30 Viktorie HaitováViktorie Haitová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 3.07
31 Markéta VítkováMarkéta Vítková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
00 3.06
32 Markéta HejcmanováMarkéta Hejcmanová
ZŠ a MŠ ČernilovZŠ a MŠ Černilov
00 3.06
33 Hana KalhousováHana Kalhousová
ZŠ Kukleny, HKZŠ Kukleny, HK
00 3.05
34 Terez KaplanováTerez Kaplanová
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
01 2.98
35 Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
00 2.96
36 Anita VackováAnita Vacková
ZŠ Úprkova, HKZŠ Úprkova, HK
99 2.87
Barbora BisováBarbora Bisová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
00 DNP
Celkem 37 závodníků