Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebory žactva a dorostu

Břeclav (20. 4. 2013)

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KolínekAdam Kolínek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.85
2 Vojtěch BůšekVojtěch Bůšek 97 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.04
3 Danieal MeredaDanieal Mereda 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.10
4 Filip ČapkaFilip Čapka 97 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.19
5 Ondřej HavlíčekOndřej Havlíček 97 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 08.33
6 Kryštof RaiskubKryštof Raiskub 96 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 08.38
7 Dominik NeubergDominik Neuberg 97 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 08.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Danieal RychlíkDanieal Rychlík 97 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 07.76
2 Kamil RedekKamil Redek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.99
3 David MuzikářDavid Muzikář 97 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.34
4 Karel HüblKarel Hübl 97 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.44
5 Miroslav NečasMiroslav Nečas 97 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 08.47
6 Jan PřikrylJan Přikryl 96 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 08.76
7 Martin GottfriedMartin Gottfried 97 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip RiessFilip Riess 97 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 07.65
2 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.85
3 Petr RampulaPetr Rampula 96 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 08.04
4 Vojtěch ValentaVojtěch Valenta 97 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 08.05
5 Miroslav TržilMiroslav Tržil 97 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.27
6 Adam GrufikAdam Grufik 96 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 08.29
7 Radim KostkaRadim Kostka 97 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 07.61
2 Vojta MachVojta Mach 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.05
3 Vojtěch StarynskýVojtěch Starynský 97 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.48
4 Dominik ŠtěpánekDominik Štěpánek 97 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 08.51
5 Ondřej LingOndřej Ling 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.56
MS Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.76
MS Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 07.81
MS Martin AdamecMartin Adamec 95 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.40
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 SPŠ a OA BřeclavSPŠ a OA Břeclav 07.52
2 Filip RiessFilip Riess 97 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 07.64
3 Danieal RychlíkDanieal Rychlík 97 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 07.76
4 Kamil RedekKamil Redek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.87
5 Michal HolobrádekMichal Holobrádek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.88
6 Adam KolínekAdam Kolínek 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GabčoDavid Gabčo 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.41
2 David PoláčekDavid Poláček 98 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 08.56
3 Antonín MoravecAntonín Moravec 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.58
4 Dominik VališDominik Vališ 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.77
5 Michal HüblMichal Hübl 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.84
6 Filip VlachFilip Vlach 99 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 07.92
2 Viktor PopovičViktor Popovič 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.08
3 Jakub AbazajJakub Abazaj 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.55
4 Michal HanákMichal Hanák 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.63
5 René PekajRené Pekaj 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.71
6 Martin SteinerMartin Steiner 98 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 09.13
7 Robin SmolkaRobin Smolka 99 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik VeselýErik Veselý 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.98
2 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.17
3 Adam BařinaAdam Bařina 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.30
4 Milan SapáčekMilan Sapáček 98 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 08.38
5 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 08.40
6 Petr KujaPetr Kuja 98 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 08.41
7 Vojta KovářVojta Kovář 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.93
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.14
3 Filip ČermákFilip Čermák 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.46
4 Kryštof ŘačákKryštof Řačák 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.55
5 David PilnýDavid Pilný 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 08.66
6 Radek ŠkorpíkRadek Škorpík 98 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 08.81
7 Daniel JečmínekDaniel Ječmínek 99 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 09.43
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HorákAdam Horák 99 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 07.80
2 Erik VeselýErik Veselý 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.83
3 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 07.94
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.96
5 Viktor PopovičViktor Popovič 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.99
6 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MlénskýJakub Mlénský 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.70
2 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 00 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 08.76
3 Vojtěch FormanVojtěch Forman 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.14
4 Dalibor ŠmídaDalibor Šmída 00 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 09.78
5 Jan KonečnýJan Konečný 00 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 10.59
6 Jan VeselýJan Veselý 00 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 11.10
Pavel KřivákPavel Křivák 00 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského DNP
Martin VicanMartin Vican 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.08
2 Radek LengálRadek Lengál 00 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 09.32
3 Jan JuřičkaJan Juřička 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.39
4 František OpluštilFrantišek Opluštil 00 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 09.63
5 Jakub MazánekJakub Mazánek 00 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.70
6 Ondřej GáborOndřej Gábor 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.74
7 Oliver ChmelíkOliver Chmelík 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.77
8 Mathias KolegárMathias Kolegár 05 MMK TeamMMK Team 11.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PernickýMichal Pernický 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.64
2 Lukáš KřivánekLukáš Křivánek 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.16
3 Milan LáníkMilan Láník 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.24
4 Jan ZálešákJan Zálešák 00 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.75
5 Martin PrátMartin Prát 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.83
6 Josef StachoviczJosef Stachovicz 00 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.91
7 Markus KolegárMarkus Kolegár 06 MMK TeamMMK Team 12.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartošJan Bartoš 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.86
2 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.12
3 Šimon OdehnalŠimon Odehnal 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.16
4 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.47
5 Dominik JochmanDominik Jochman 00 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 09.52
6 Karel HelešicKarel Helešic 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.58
7 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek 00 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 09.95
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MlénskýJakub Mlénský 00 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.37
2 Michal PernickýMichal Pernický 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.61
3 Přemysl FilípekPřemysl Filípek 00 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 08.71
4 Jan BartošJan Bartoš 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.87
5 Jakub PavlíkJakub Pavlík 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.11
6 Vojtěch FormanVojtěch Forman 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina BursíkováDarina Bursíková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.52
2 Sabina PoláčkováSabina Poláčková 97 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.03
3 Katřina KovářováKatřina Kovářová 97 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.23
4 Lenka MlátilíkováLenka Mlátilíková 97 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.80
5 Šárka NovákováŠárka Nováková 97 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 09.80
MS Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.89
2 Denisa KadlčíkováDenisa Kadlčíková 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.02
3 Šárka VirgovičováŠárka Virgovičová 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.10
4 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká 99 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.15
5 Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.15
6 Julie KapitančíkováJulie Kapitančíková 99 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 09.33
7 Nikol CerovskáNikol Cerovská 98 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.53
8 sabina Damborskásabina Damborská 98 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 10.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VargováKateřina Vargová 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.04
2 Ivana CiprysováIvana Ciprysová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.06
3 Veronika HrazdilováVeronika Hrazdilová 98 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 09.36
4 Gabriela DanihelováGabriela Danihelová 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.78
5 Viola MaťákováViola Maťáková 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.86
6 Adéla MikulicováAdéla Mikulicová 99 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 10.00
7 Nikol PokornáNikol Pokorná 99 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 10.20
8 Zuzana MichalciováZuzana Michalciová 99 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 11.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol PěčkováNicol Pěčková 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.10
2 Lucie MilotováLucie Milotová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.37
3 Martina LovečkováMartina Lovečková 98 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.48
4 Klára HelešicováKlára Helešicová 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.75
5 Marie DanihelováMarie Danihelová 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.93
6 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 10.02
7 Božena ŠponiarováBožena Šponiarová 98 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.67
2 Klára HelešicováKlára Helešicová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.28
3 Eva ČukováEva Čuková 99 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.36
4 Veronika ValentováVeronika Valentová 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.40
5 Jana AntálkováJana Antálková 98 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 09.45
6 Adéla ValáškováAdéla Valášková 98 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.57
7 Kristina KlusákováKristina Klusáková 99 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 10.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.30
2 Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.91
3 Sabina PrajkováSabina Prajková 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.99
4 Kateřina MilotováKateřina Milotová 99 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.28
5 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková 99 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.50
6 Lenka ChovancováLenka Chovancová 99 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 09.59
7 Eva PolákováEva Poláková 98 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 09.65
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie BlanářováTerezie Blanářová 99 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.37
2 Zuzana KratochvílováZuzana Kratochvílová 98 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.60
3 Pavlína HönigováPavlína Hönigová 98 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.86
4 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.90
5 Denisa KadlčíkováDenisa Kadlčíková 98 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.12
6 Sabina PrajkováSabina Prajková 99 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.17
2 Kristýna KovaříkováKristýna Kovaříková 01 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.52
3 Michaela KubíkováMichaela Kubíková 00 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.73
4 Kristýna UlehlováKristýna Ulehlová 00 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 10.03
5 Magdaléna VařákováMagdaléna Vařáková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 10.12
6 Karolína KlusákováKarolína Klusáková 02 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 10.70
7 Han ZoubkováHan Zoubková 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LuckáBarbora Lucká 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.56
2 Renata OsičkováRenata Osičková 01 ZŠ Velké BíloviceZŠ Velké Bílovice 09.66
3 Julie GrbavčicováJulie Grbavčicová 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.82
4 Ester MelichárkováEster Melichárková 00 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 09.99
5 Anna UhrováAnna Uhrová 00 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 10.02
6 Michaela ŠvábenskáMichaela Švábenská 00 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 10.05
7 kristýna Lackovákristýna Lacková 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.43
2 Nikola HerzováNikola Herzová 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.46
3 Aneta BulantováAneta Bulantová 01 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.98
4 Petra ŠoškováPetra Šošková 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 10.02
5 Klára VlašicováKlára Vlašicová 00 ZŠ Mikulov ValtickáZŠ Mikulov Valtická 10.10
6 Julie PražákováJulie Pražáková 00 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 10.20
7 Zuzana ŠmídováZuzana Šmídová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.65
2 Jana TrubačováJana Trubačová 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.20
3 Veronika JanečkováVeronika Janečková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.24
4 Kateřina MichálkováKateřina Michálková 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.60
5 Jana BartošíkováJana Bartošíková 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.58
6 Simona PříkazskáSimona Příkazská 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 10.78
7 Barbora KorábováBarbora Korábová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 11.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.98
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.23
3 Simona HerůfkováSimona Herůfková 00 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 09.56
4 Kristýna HrdováKristýna Hrdová 00 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 09.73
5 Lucie KoulováLucie Koulová 00 ZŠ LedniceZŠ Lednice 09.88
6 Sára KopřivováSára Kopřivová 02 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.97
7 Marcela JamborováMarcela Jamborová 00 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 11.07
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.68
2 Veronika JaborníkováVeronika Jaborníková 01 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.91
3 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 08.96
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 09.00
5 Jana TrubačováJana Trubačová 00 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 09.04
6 Veronika JanečkováVeronika Janečková 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 09.35
Celkem 6 závodníků