Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody

Olomouc (24. 4. 2013)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 24.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:04.07
2 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 4:05.57
3 Tomáš ČelkoTomáš Čelko 84 AC PardubiceAC Pardubice 4:07.46
4 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:14.61
5 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:26.54
6 Jan SkoupýJan Skoupý 94 AK ŠternberkAK Šternberk 4:30.21
7 Lukáš KrčálLukáš Krčál 90 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 4:34.39
8 Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk 4:37.90
9 Stanislav JuránekStanislav Juránek 87 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 4:38.21
10 Viktor NovotnýViktor Novotný 82 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 4:38.73
11 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 4:39.31
12 Marek ZaoralMarek Zaoral 91 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 4:40.46
13 Samuel TriznaSamuel Trizna 93 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 4:59.99
Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 24.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka KrčkováŠárka Krčková 88 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 5:35.44
2 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:45.92
3 Michaela ŠvecováMichaela Švecová 91 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:08.37
4 Ivana HradilováIvana Hradilová 93 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:24.24
5 Denisa StodůlkováDenisa Stodůlková 91 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:24.25
6 Zuzana KuželováZuzana Kuželová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:25.20
7 Michaela PestlováMichaela Pestlová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:38.38
8 Kristýna JanečkováKristýna Janečková 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:41.34
9 Sabina KourkováSabina Kourková 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:41.39
10 Adéla GottlandováAdéla Gottlandová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:42.35
11 Petra MasopustováPetra Masopustová 91 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:42.43
12 Barbora PohlováBarbora Pohlová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:42.46
13 Kristína PřikrylováKristína Přikrylová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 7:20.21
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (st, 24.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 5:47.11
2 Zuzana ŘehákováZuzana Řeháková 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 5:59.23
3 Veronika GrovkováVeronika Grovková 93 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:27.02
4 Monika GeržováMonika Geržová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:27.80
5 Pavlína TomanováPavlína Tomanová 93 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:27.96
6 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:28.64
7 Martina KarlíkováMartina Karlíková 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:29.47
8 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:30.62
9 Monika VrbicováMonika Vrbicová 91 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc 6:36.27
Beáta PevnáBeáta Pevná 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc DNP
Lucie PijáčkováLucie Pijáčková 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc DNP
Kateřina ŠimečkováKateřina Šimečková 92 FTK UP OlomoucFTK UP Olomouc DNP
Celkem 12 závodníků