1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Bílina (7. 5. 2013)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.72 | |||||||||||||||
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.72 | ||||||||||||||||
5 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.98 | |||||||||||||||
MB | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 07.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Kali JorgeKali Jorge | 00 | AK Most | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AK Bílina | 10.34 | |||||||||||||||
MB | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 09.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Adam ZávěrkaAdam Závěrka | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.77 | |||||||||||||||
3 | Adam MarešAdam Mareš | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.83 | |||||||||||||||
4 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.87 | |||||||||||||||
5 | Jan HříchJan Hřích | 03 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.95 | |||||||||||||||
6 | Jakub StránskýJakub Stránský | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef KatičJosef Katič | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.97 | |||||||||||||||
2 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.07 | |||||||||||||||
3 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 10.43 | |||||||||||||||
4 | Petr DrobnýPetr Drobný | 01 | AK Most | 10.44 | |||||||||||||||
Jakub KoudelaJakub Koudela | 01 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Karel MesárošKarel Mesároš | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaromír MikolášJaromír Mikoláš | 01 | AK Most | 10.02 | |||||||||||||||
2 | Jan LicekJan Licek | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.22 | |||||||||||||||
3 | Martin HellerMartin Heller | 03 | AK Bílina | 10.59 | |||||||||||||||
4 | Petr HorníkPetr Horník | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.80 | |||||||||||||||
5 | Matouš MocMatouš Moc | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.10 | |||||||||||||||
František MánekFrantišek Mánek | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (út, 7.5.2013) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof BušekKryštof Bušek | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.02 | |||||||||||||||
2 | Martin ŠtěchMartin Štěch | 02 | AK Bílina | 10.69 | |||||||||||||||
3 | Martin LeckoMartin Lecko | 03 | AK Most | 10.74 | |||||||||||||||
4 | David DudaDavid Duda | 02 | AK Bílina | 12.42 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 7 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel MěšťákKarel Měšťák | 00 | AK Bílina | 09.68 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MarekOndřej Marek | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 11.02 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch RaušerVojtěch Raušer | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.07 | |||||||||||||||
4 | Petr HubáčekPetr Hubáček | 03 | AK Bílina | 12.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 08.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.03 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.16 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 7.5.2013) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kali JorgeKali Jorge | 00 | AK Most | 09.15 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.31 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.44 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Karel MěšťákKarel Měšťák | 00 | AK Bílina | 09.53 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adam ZávěrkaAdam Závěrka | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Anna ŠediváAnna Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Adéla DobešováAdéla Dobešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.06 | |||||||||||||||
5 | Adéla JelínkováAdéla Jelínková | 02 | AK Bílina | 10.41 | |||||||||||||||
6 | Kristýna OrosováKristýna Orosová | 02 | AK Most | 11.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.93 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.36 | |||||||||||||||
5 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 10.53 | |||||||||||||||
6 | Barbora PráškováBarbora Prášková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 11.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (út, 7.5.2013) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VohánkováKateřina Vohánková | 00 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.72 | |||||||||||||||
2 | Monika ŠtréblováMonika Štréblová | 00 | AK Most | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠárováTereza Šárová | 00 | AK Most | 09.94 | |||||||||||||||
4 | Laura VytrhlíkováLaura Vytrhlíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.47 | |||||||||||||||
Adéla FojtíkováAdéla Fojtíková | 03 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna BártlováKristýna Bártlová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Karolína SmítkováKarolína Smítková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.85 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.92 | |||||||||||||||
5 | Barbora LeckováBarbora Lecková | 00 | AK Most | 09.97 | |||||||||||||||
6 | Michaela KruťováMichaela Kruťová | 03 | AK Bílina | 10.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Jana BydžovskáJana Bydžovská | 00 | AK Most | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Nicole KilíkováNicole Kilíková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Adriana HýskováAdriana Hýsková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.18 | |||||||||||||||
5 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 10.67 | |||||||||||||||
Veronika KrejzováVeronika Krejzová | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.76 | |||||||||||||||
3 | Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková | 02 | AK Most | 09.94 | |||||||||||||||
4 | Adéla LipertováAdéla Lipertová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.55 | |||||||||||||||
5 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 11.18 | |||||||||||||||
6 | Karolína VíchováKarolína Víchová | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 11.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Natálie JaborováNatálie Jaborová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.27 | |||||||||||||||
3 | Marie ZdeňkováMarie Zdeňková | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.58 | |||||||||||||||
4 | Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 10.92 | |||||||||||||||
Ivana HájkováIvana Hájková | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 08 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.64 | |||||||||||||||
2 | Eva PlchováEva Plchová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.73 | |||||||||||||||
3 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.16 | |||||||||||||||
4 | Jana BrunclíkováJana Brunclíková | 02 | AK Bílina | 10.67 | |||||||||||||||
Vendula MenclováVendula Menclová | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 09 (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrylováKateřina Krylová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 09.41 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.75 | |||||||||||||||
3 | Tereza HálkováTereza Hálková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.80 | |||||||||||||||
4 | Kateřina Kristý BartošováKateřina Kristý Bartošová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 10.25 | |||||||||||||||
Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 10 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Tereza StrychováTereza Strychová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.97 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová | 03 | AK Most | 10.90 | |||||||||||||||
4 | Michaela StaňkováMichaela Staňková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 11.06 | |||||||||||||||
MB | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 08.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina VohánkováKateřina Vohánková | 00 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.75 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.82 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.90 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.02 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 7.5.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 08.99 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 09.04 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína SmítkováKarolína Smítková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.13 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 09.13 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Jana BydžovskáJana Bydžovská | 00 | AK Most | 09.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 20.53 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 20.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 21.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 21.67 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.12 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.70 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ValtrJan Valtr | 00 | AK Most | 22.69 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.95 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Adam MarešAdam Mareš | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.09 | |||||||||||||||
4 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.44 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KubelkaTomáš Kubelka | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.46 | |||||||||||||||
6 | Jan HříchJan Hřích | 03 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 24.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.42 | |||||||||||||||
2 | Štěpán BrukŠtěpán Bruk | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.55 | |||||||||||||||
3 | Petr DrobnýPetr Drobný | 01 | AK Most | 25.96 | |||||||||||||||
4 | Martin JakubecMartin Jakubec | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 27.07 | |||||||||||||||
MB | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 22.52 | |||||||||||||||
Jakub KoudelaJakub Koudela | 01 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ZadákPatrik Zadák | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 24.81 | |||||||||||||||
2 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 25.61 | |||||||||||||||
3 | Sergiu MaticoSergiu Matico | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 29.38 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MoravčíkVojtěch Moravčík | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 30.49 | |||||||||||||||
František MánekFrantišek Mánek | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Petr MiškovskýPetr Miškovský | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 21.95 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kali JorgeKali Jorge | 00 | AK Most | 23.05 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MarekOndřej Marek | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 27.15 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch RaušerVojtěch Raušer | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 27.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.39 | |||||||||||||||
2 | Tomáš LaubeTomáš Laube | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 24.75 | |||||||||||||||
3 | Daniel RoštášDaniel Roštáš | 01 | AK Most | 26.95 | |||||||||||||||
Karel MesárošKarel Mesároš | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žofie PickováŽofie Picková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 21.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.40 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Marie ŠediváMarie Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22.52 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 22.62 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Jana BydžovskáJana Bydžovská | 00 | AK Most | 23.71 | |||||||||||||||
6 | Lucie RybáčkováLucie Rybáčková | 00 | AK Most | 23.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 23.88 | |||||||||||||||
2 | Tereza VodrážkováTereza Vodrážková | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.39 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.64 | |||||||||||||||
4 | Natálie JaborováNatálie Jaborová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 25.77 | |||||||||||||||
MB | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.31 | |||||||||||||||
MB | Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 22.25 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 22.50 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.04 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 24.37 | |||||||||||||||
5 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.50 | |||||||||||||||
6 | Tereza StrychováTereza Strychová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 25.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HodkováEliška Hodková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 22.18 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 24.73 | |||||||||||||||
3 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 25.87 | |||||||||||||||
4 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 26.23 | |||||||||||||||
5 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 26.51 | |||||||||||||||
Karolína VíchováKarolína Víchová | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (út, 7.5.2013) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KlokočováZuzana Klokočová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.16 | |||||||||||||||
2 | Viola ŠafaříkováViola Šafaříková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 27.41 | |||||||||||||||
3 | Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 28.00 | |||||||||||||||
4 | Michaela StaňkováMichaela Staňková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 28.34 | |||||||||||||||
5 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 29.25 | |||||||||||||||
6 | Barbora PráškováBarbora Prášková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 30.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (út, 7.5.2013) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura VytrhlíkováLaura Vytrhlíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 26.01 | |||||||||||||||
2 | Adéla LipertováAdéla Lipertová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 26.05 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 26.46 | |||||||||||||||
4 | Jana BrunclíkováJana Brunclíková | 02 | AK Bílina | 27.93 | |||||||||||||||
5 | Karolína KamerherováKarolína Kamerherová | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 30.62 | |||||||||||||||
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 22.78 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 23.22 | |||||||||||||||
3 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 26.18 | |||||||||||||||
Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna BártlováKristýna Bártlová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (út, 7.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrylováKateřina Krylová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 22.79 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 23.35 | |||||||||||||||
3 | Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 24.13 | |||||||||||||||
4 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 24.91 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová | 03 | AK Most | 28.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KratochvílDominik Kratochvíl | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:57.49 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:03.76 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Adam ZávěrkaAdam Závěrka | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:09.32 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Adam ZontágAdam Zontág | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:10.44 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Marek FuniokMarek Funiok | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:13.43 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:19.98 | |||||||||||||||
MB | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | DNP | |||||||||||||||
Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Petr MiškovskýPetr Miškovský | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka | 00 | AK Most | 2:41.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam FučAdam Fuč | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:52.82 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:54.12 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal KozákMichal Kozák | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 3:02.92 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 00 | AK Most | 3:07.98 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Matouš LankMatouš Lank | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:09.22 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Patrik ZadákPatrik Zadák | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:14.16 | |||||||||||||||
8 | Petr HorníkPetr Horník | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:17.82 | |||||||||||||||
9 | Matouš MocMatouš Moc | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:22.72 | |||||||||||||||
10 | David DudaDavid Duda | 02 | AK Bílina | 3:26.96 | |||||||||||||||
MB | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:43.92 | |||||||||||||||
MB | Kryštof BušekKryštof Bušek | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 3:01.79 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 2:35.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 2:39.81 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:48.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:52.65 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:00.81 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie RybáčkováLucie Rybáčková | 00 | AK Most | 3:10.12 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:10.98 | 1.00 | ||||||||||||||
8 | Eva BrunclíkováEva Brunclíková | 00 | AK Bílina | 3:15.93 | |||||||||||||||
9 | Kateřina Kristý BartošováKateřina Kristý Bartošová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 3:30.36 | |||||||||||||||
MB | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | ASK Lovosice | 2:45.42 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 2:50.76 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 2:58.64 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:03.10 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika PřibíkováVeronika Přibíková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:11.39 | |||||||||||||||
5 | Adéla DobešováAdéla Dobešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 3:13.77 | |||||||||||||||
6 | Klára BrzobohatáKlára Brzobohatá | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:15.91 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KlokočováZuzana Klokočová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:17.30 | |||||||||||||||
8 | Viola ŠafaříkováViola Šafaříková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 3:20.96 | |||||||||||||||
Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 5:03.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marcel ČervenkaMarcel Červenka | 00 | AK Most | 5:20.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik ČernohorskýDominik Černohorský | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 5:22.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:27.03 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda | 00 | AK Bílina | 6:03.41 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vítek SlavíkVítek Slavík | 01 | AK Most | 6:16.12 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub StránskýJakub Stránský | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:16.74 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Filip ŠčerbaFilip Ščerba | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:20.61 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Samuel CamaraSamuel Camara | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:29.59 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch ŠivrVojtěch Šivr | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:33.88 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Martin LeckoMartin Lecko | 03 | AK Most | 7:10.67 | |||||||||||||||
Richard ŠevčíkRichard Ševčík | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ToušováLucie Toušová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:06.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:12.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela StaňkováMichaela Staňková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:22.89 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková | 02 | AK Most | 6:29.11 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 03 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:30.99 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška NácarováEliška Nácarová | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:42.47 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Barbora LeckováBarbora Lecková | 00 | AK Most | 6:46.95 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tereza NěmečkováTereza Němečková | 01 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 6:56.97 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Laura BláhováLaura Bláhová | 02 | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 7:27.54 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Marie DvořákováMarie Dvořáková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 6:19.17 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 10.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 00 | AK Most | 11.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin HellerMartin Heller | 03 | AK Bílina | 14.44 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 14.54 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel CamaraSamuel Camara | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.69 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan HrebíkJan Hrebík | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.91 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub KoschullJakub Koschull | 00 | AK Most | 13.05 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Filip MarkvartFilip Markvart | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 13.23 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Marek SynekMarek Synek | 02 | AK Most | 13.68 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška HodkováEliška Hodková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 11.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.38 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 12.41 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 13.37 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 12.21 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.25 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Nikol JankuNikol Janku | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.54 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela KruťováMichaela Kruťová | 03 | AK Bílina | 15.92 | |||||||||||||||
Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 7.5.2013) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 12.60 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.66 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 13.88 | |||||||||||||||
4 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 17.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrebik, Mašek, Erlebach, Švingr Hrebik, Mašek, Erlebach, Švingr | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 33.24 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šaman, Pohanka, Kubica, Besser Šaman, Pohanka, Kubica, Besser | USK VŠEM Ústí n/L. | 33.57 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Valtr, Červenka, Kali, Zahrádka Valtr, Červenka, Kali, Zahrádka | AK Most | 35.19 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Smrž, Šifalda, Měšták, Rusek Smrž, Šifalda, Měšták, Rusek | AK Bílina | 35.35 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Bystrý, Motl, Černohorský, Lang Bystrý, Motl, Černohorský, Lang | AK Chemopetrol Litvínov | 36.27 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Žanták, Kubelka, Stránský, Závěrka Žanták, Kubelka, Stránský, Závěrka | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 39.08 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hercík, Rajchrt, Brundík, Moc Hercík, Rajchrt, Brundík, Moc | USK VŠEM Ústí n/L. | 35.28 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Camara, Fuč, Fišer, Vodák Camara, Fuč, Fišer, Vodák | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 36.70 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Palička,Scholz,Martinák,Tuhy Palička,Scholz,Martinák,Tuhy | AK Chemopetrol Litvínov | 38.74 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Koschull, Mikouš, Suchopárek, Houška Koschull, Mikouš, Suchopárek, Houška | AK Most | 39.79 | ||||||||||||||||
5 | Bruk, Jakubec, Šivr, Horník Bruk, Jakubec, Šivr, Horník | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 41.19 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozák. Seiner, Laube, Markvart Kozák. Seiner, Laube, Markvart | TJ Sokol Roudnice n/L. | 37.48 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | Lečko, Roztaž, Mišelnický, Turek Lečko, Roztaž, Mišelnický, Turek | AK Most | 40.06 | ||||||||||||||||
3 | Bažant, Kadlec, Čecrle, Heller Bažant, Kadlec, Čecrle, Heller | AK Bílina | 40.28 | ||||||||||||||||
4 | Kurik, Drobný, Slavík, Synek Kurik, Drobný, Slavík, Synek | AK Most | 40.30 | ||||||||||||||||
5 | Beneš Štěch, Hubáček, Duda Beneš Štěch, Hubáček, Duda | AK Bílina | 44.85 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krylová, Zoubková Z., Hodková, Štolová Krylová, Zoubková Z., Hodková, Štolová | TJ VTŽ Chomutov | 34.51 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Toušová, Satková, Picková, Rennerová Toušová, Satková, Picková, Rennerová | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 35.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Kohlertová, Pojslová, Stehlíková, Škrancová Kohlertová, Pojslová, Stehlíková, Škrancová | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 36.14 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Pavelková, Šárová, Trilčová, Hammerschmidtová Pavelková, Šárová, Trilčová, Hammerschmidtová | AK Most | 36.40 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Zábojníková, Hosingerová, Vyskočilová, Klimečová Zábojníková, Hosingerová, Vyskočilová, Klimečová | AK Chemopetrol Litvínov | 36.63 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | Vohánková, Malá, Procházková, Nováková Vohánková, Malá, Procházková, Nováková | ZŠ Prokopa Holého Louny | 39.22 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matějková, Růžičková, Šponarová, Drudíková Matějková, Růžičková, Šponarová, Drudíková | USK VŠEM Ústí n/L. | 35.79 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Schuldesová, Krupičková, Mrzenová, Černá Schuldesová, Krupičková, Mrzenová, Černá | AK Bílina | 36.57 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Jurincová, Vodrážková, Klokočová, Špačková Z. Jurincová, Vodrážková, Klokočová, Špačková Z. | AK Chemopetrol Litvínov | 38.34 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Strychová, Dzuriaková, Hálková, Kubíčková Strychová, Dzuriaková, Hálková, Kubíčková | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 38.41 | ||||||||||||||||
5 | Horníková, Čerňanská, Nováková, Kulhanová Horníková, Čerňanská, Nováková, Kulhanová | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 38.66 | ||||||||||||||||
6 | Balášová, Vítová, Pšenková, Lipertová Balášová, Vítová, Pšenková, Lipertová | AK Chemopetrol Litvínov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marková, Kilíková, Smítková, Germeková Marková, Kilíková, Smítková, Germeková | TJ VTŽ Chomutov | 35.36 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Lecková, Jarošíková, Škaloudavá, Bydžovská Lecková, Jarošíková, Škaloudavá, Bydžovská | AK Most | 38.06 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Dobešová, Prokešová, Plchová, Vytrhlíková Dobešová, Prokešová, Plchová, Vytrhlíková | TJ VTŽ Chomutov | 40.01 | ||||||||||||||||
4 | Brunclíková, Martinovská, Marhanová, Kruťová Brunclíková, Martinovská, Marhanová, Kruťová | AK Bílina | 41.16 | ||||||||||||||||
5 | Šafaříková, Zdeňková, Víchová, Bláhová Šafaříková, Zdeňková, Víchová, Bláhová | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 41.93 | ||||||||||||||||
6 | Orošová, Škaloudová K., Huseini, Vodrážková Orošová, Škaloudová K., Huseini, Vodrážková | AK Most | 43.20 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.351.38 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK Bílina |
00 | 1.35 | XXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 1.30 | XXX | 9.00 | ||||||||||||||
3= |
Jan ValtrJan Valtr
AK Most |
00 | 1.25 | XXX | 7.50 | ||||||||||||||
3= |
Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 1.25 | XXX | 7.50 | ||||||||||||||
5 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 1.25 | XXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 1.15 | XXX | 5.00 | ||||||||||||||
Tomáš KubelkaTomáš Kubelka
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Jaromír MikolášJaromír Mikoláš
AK Most |
01 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Prokop SvobodaProkop Svoboda
TJ Sokol Roudnice n/L. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.40 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 1.37 | ---XOOOOOOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Karolína SmítkováKarolína Smítková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 1.34 | OOOOOOOXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 1.31 | -OOOOOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4= |
Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 1.20 | OOOXOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
4= |
Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 1.20 | -OOXOXXX | 6.50 | ||||||||||||||
6 |
Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK Bílina |
00 | 1.15 | XOOOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Lucie ČernáLucie Černá
AK Bílina |
00 | 1.15 | XOOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 1.10 | OOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 1.10 | XXOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 4.45 +1.2 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 4.28 +1.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Jan SmržJan Smrž
AK Bílina |
00 | 4.26 +0.3 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Marcel ČervenkaMarcel Červenka
AK Most |
00 | 4.20 +1.4 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 4.01 +1.1 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Filip MarkvartFilip Markvart
TJ Sokol Roudnice n/L. |
02 | 3.85 +0.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 3.83 +0.5 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 3.68 +1.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Filip ŠčerbaFilip Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.66 +2.1 m/s | 2,56 +0.7 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Vítek SlavíkVítek Slavík
AK Most |
01 | 3.58 +1.9 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Jakub KoschullJakub Koschull
AK Most |
00 | 3.56 +1.4 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
12 |
Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak
ZŠ Prokopa Holého Louny |
02 | 3.56 +1.7 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
13 |
Jan LicekJan Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.49 +0.2 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
14 |
Marek SynekMarek Synek
AK Most |
02 | 3.46 +0.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
15 |
Sebastian ScholzSebastian Scholz
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 3.45 +1.2 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
16 |
David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.40 +0.9 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
17 |
Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 3.39 +2.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
18 |
Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.19 +0.6 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
19 |
Matěj BenešMatěj Beneš
AK Bílina |
01 | 3.10 +1.3 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
20 |
Jan TuhýJan Tuhý
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 2.97 +0.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
21 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 2.89 +0.5 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
22 |
Martin ŠtěchMartin Štěch
AK Bílina |
02 | 2.87 +0.0 m/s | 2.870,0 | 2.760,2 | 2.460,3 | 2.87 | ||||||||||||
Prokop SvobodaProkop Svoboda
TJ Sokol Roudnice n/L. |
02 | NP | |||||||||||||||||
Richard ŠevčíkRichard Ševčík
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | NP | |||||||||||||||||
Václav VávraVáclav Vávra
ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | NP | |||||||||||||||||
Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 4.55 +2.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 4.39 -1.1 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.26 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.16 +0.8 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 4.04 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK Bílina |
00 | 4.02 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 3.95 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 3.67 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Nicole KilíkováNicole Kilíková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 3.63 -0.1 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Monika ŠtréblováMonika Štréblová
AK Most |
00 | 3.59 +0.9 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 3.54 +0.5 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
12 |
Markéta MaláMarkéta Malá
ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 3.48 +1.9 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
13 |
Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 3.48 +2.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
14 |
Natálie JaborováNatálie Jaborová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 3.47 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
15 |
Marie ZdeňkováMarie Zdeňková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 3.45 +3.9 m/s | 3,37 +0.6 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | |||||||||||
16 |
Karolína HosingerováKarolína Hosingerová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 3.39 +0.5 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
17 |
Markéta BaníkováMarkéta Baníková
AK Bílina |
00 | 3.39 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
18 |
Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.38 +1.2 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
19 |
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK Bílina |
02 | 3.23 +0.7 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
20 |
Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK Bílina |
02 | 2.99 -0.4 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | ||||||||||||
21 |
Adéla JelínkováAdéla Jelínková
AK Bílina |
02 | 2.67 +2.6 m/s | 2,48 +0.0 m/s | 2.851,2 | 2.90-0,9 | 2.82-0,7 | 2.90 | |||||||||||
MB |
Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O. |
02 | 3.90 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O. |
02 | 2.90 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
Vendula MenclováVendula Menclová
AK Bílina |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 09.75 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 11.00 | ||||||||
2 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 09.35 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 9.00 | ||||||||
3 |
Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 08.98 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jana LibovickáJana Libovická
AK Bílina |
01 | 08.76 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 7.00 | ||||||||
5 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 07.84 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 6.00 | ||||||||
6 |
Eva PlchováEva Plchová
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 07.76 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tereza ŠárováTereza Šárová
AK Most |
00 | 07.57 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 4.00 | ||||||||
8 |
Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková
AK Most |
01 | 07.53 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 3.00 | ||||||||
9 |
Eva BrunclíkováEva Brunclíková
AK Bílina |
00 | 06.97 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 2.00 | ||||||||
10 |
Hana PavelkováHana Pavelková
AK Most |
00 | 06.69 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | 1.00 | ||||||||
11 |
Eliška NácarováEliška Nácarová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 06.07 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | |||||||||
12 |
Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK Most |
01 | 06.04 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | |||||||||
13 |
Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 06.03 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | |||||||||
14 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 05.72 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | |||||||||
15 |
Barbora PráškováBarbora Prášková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 04.70 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | |||||||||
16 |
Karolína KamerherováKarolína Kamerherová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 03.23 | 07.03 | X | 07.55 | 07.55 | 07.40 | 07.65 | 07.12 | |||||||||
MB |
Šárka NovákováŠárka Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
99 | 07.65 | ||||||||||||||||
Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 08.86 | 08.64 | 08.86 | 08.47 | 08.86 | 07.67 | 08.71 | 08.31 | 11.00 | ||||||||
2 |
Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 07.54 | 07.44 | 07.28 | 07.54 | 07.54 | 07.43 | 06.75 | 07.40 | 9.00 | ||||||||
3 |
Karel MěšťákKarel Měšťák
AK Bílina |
00 | 07.06 | 06.71 | 06.67 | X | 06.71 | 06.55 | X | 07.06 | 8.00 | ||||||||
4 |
Matouš LankMatouš Lank
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 06.96 | 06.86 | 06.96 | 06.70 | 06.96 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Lukáš TurekLukáš Turek
AK Most |
01 | 06.56 | 06.22 | X | 06.56 | 06.56 | 05.65 | 05.43 | 06.30 | 6.00 | ||||||||
6 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 06.50 | 06.37 | 06.50 | 06.23 | 06.50 | 05.94 | 05.93 | 05.33 | 5.00 | ||||||||
7 |
Vít HouškaVít Houška
AK Most |
01 | 06.26 | 06.26 | 05.76 | 06.09 | 06.26 | 06.01 | 05.77 | 06.06 | 4.00 | ||||||||
8 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 06.02 | 05.55 | 05.69 | 05.45 | 05.69 | 05.43 | 05.62 | 06.02 | 3.00 | ||||||||
9 |
Václav VávraVáclav Vávra
ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 05.44 | 05.26 | 05.30 | 05.44 | 05.44 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Štěpán BrukŠtěpán Bruk
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 05.01 | 05.01 | 04.87 | 04.39 | 05.01 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Sergiu MaticoSergiu Matico
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
03 | 04.30 | 03.94 | 04.20 | 04.30 | 04.30 | ||||||||||||
12 |
Vojtěch ŠivrVojtěch Šivr
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 03.95 | 03.52 | 03.95 | 03.71 | 03.95 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch MoravčíkVojtěch Moravčík
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 03.72 | 03.72 | X | 03.36 | 03.72 | ||||||||||||
14 |
Martin JakubecMartin Jakubec
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 03.61 | X | 03.61 | 03.60 | 03.61 | ||||||||||||
MB |
Bohumil ČejokovskýBohumil Čejokovský
AK Bílina |
01 | 07.06 | ||||||||||||||||
Richard ŠkrabalRichard Škrabal
AK Most |
00 | NP | 0 | ||||||||||||||||
Richard ŠloserRichard Šloser
AK Bílina |
01 | NP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK Most |
00 | 50.63 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam MarešAdam Mareš
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 44.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 41.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 41.15 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 40.01 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 39.38 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK Bílina |
00 | 39.29 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 39.11 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 35.07 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK Most |
01 | 34.32 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vít HouškaVít Houška
AK Most |
01 | 32.99 | ||||||||||||||||
12 |
Adam ZontágAdam Zontág
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 32.46 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš TurekLukáš Turek
AK Most |
01 | 31.83 | ||||||||||||||||
14 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 31.56 | ||||||||||||||||
15 |
Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 31.51 | ||||||||||||||||
16 |
Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK Bílina |
02 | 31.11 | ||||||||||||||||
17 |
Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak
ZŠ Prokopa Holého Louny |
02 | 30.88 | ||||||||||||||||
18 |
Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 28.00 | ||||||||||||||||
Michal KozákMichal Kozák
TJ Sokol Roudnice n/L. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 7.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana LibovickáJana Libovická
AK Bílina |
01 | 50.18 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 46.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie ČernáLucie Černá
AK Bílina |
00 | 37.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 36.96 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 34.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 33.96 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 33.91 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 30.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 30.48 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 27.77 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 25.84 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna OrosováKristýna Orosová
AK Most |
02 | 25.47 | ||||||||||||||||
13 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 24.94 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika WeihsováVeronika Weihsová
AK Most |
01 | 24.91 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
01 | 23.14 | ||||||||||||||||
16 |
Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 21.76 | ||||||||||||||||
17 |
Laura BláhováLaura Bláhová
Sportovní klub ATLETIKA PRO... |
02 | 21.19 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 20.96 | ||||||||||||||||
19 |
Vladimíra VodrážkováVladimíra Vodrážková
AK Most |
01 | 19.64 | ||||||||||||||||
20 |
Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK Bílina |
02 | 19.01 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 148.00 | ||||||||||||||||
2 | AKMOS AKMOS | AK Most | 129.50 | ||||||||||||||||
3 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 109.50 | ||||||||||||||||
4 | BILIN BILIN | AK Bílina | 067.00 | ||||||||||||||||
5 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 046.00 | ||||||||||||||||
6 | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 029.00 | ||||||||||||||||
7 | SKAPD SKAPD | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 019.00 | ||||||||||||||||
8 | ZSLOU ZSLOU | ZŠ Prokopa Holého Louny | 002.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 800 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 104.50 | ||||||||||||||||
2 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 100.00 | ||||||||||||||||
3 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 075.00 | ||||||||||||||||
4 | AKMOS AKMOS | AK Most | 071.00 | ||||||||||||||||
5 | BILIN BILIN | AK Bílina | 058.00 | ||||||||||||||||
6 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 055.50 | ||||||||||||||||
7 | ZSLOU ZSLOU | ZŠ Prokopa Holého Louny | 043.00 | ||||||||||||||||
8 | SKAPD SKAPD | Sportovní klub ATLETIKA PRO... | 033.00 | ||||||||||||||||
9 | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 018.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 800 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |