výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Bílina (11. - 12. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 07.75 634
2 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.95 574
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.97 568
4 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.26 487
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.27 484
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.85 604
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.07 540
3 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.49 426
4 Jiří SlávikJiří Slávik 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.82 345
Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 08.62 393
2 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.78 354
3 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 08.79 352
4 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.93 320
5 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.00 304
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.18 509
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.67 381
2 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.90 327
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.94 318
4 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 09.00 304
5 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.07 289
6 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.69 169
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.61 396
2 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 09.09 285
3 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 09.60 185
4 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 09.81 149
5 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.04 115
6 Jakub KoschullJakub Koschull 00 AK MostAK Most 10.11 105
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 09.17 268
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.78 154
3 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 10.03 116
4 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.12 103
5 Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.42 66
6 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.57 50
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.44 718
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.58 678
3 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.71 643
4 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.87 600
5 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.20 516
Žofie PickováŽofie Picková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.77 626
2 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 09.18 521
3 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.19 518
4 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.27 499
5 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.41 465
6 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.63 415
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 09.01 564
2 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.07 548
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.10 541
4 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 09.35 480
5 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.68 404
6 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 09.80 378
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.24 506
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.50 444
3 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.57 428
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 09.69 402
5 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.90 357
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.39 470
2 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.65 411
3 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.95 346
4 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 10.72 204
Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.43 216
2 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 10.01 119
3 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.02 117
4 Adam FučAdam Fuč 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.04 115
5 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 11.18 7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.75 159
2 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.81 149
3 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.94 129
4 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.76 33
5 David DudaDavid Duda 02 AK BílinaAK Bílina 12.51 0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.67 173
2 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.69 169
3 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.90 135
4 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 11.93 0
5 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.42 0
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.42 218
2 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.66 174
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.74 161
4 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.23 89
5 Matouš LankMatouš Lank 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.35 74
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.98 123
2 Aleš HolečekAleš Holeček 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.07 110
3 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.05 13
4 Vojta ŠiklVojta Šikl 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.10 11
5 Matěj KavanMatěj Kavan 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.64 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.25 504
2 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.87 363
3 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.08 320
4 Barbora ČernáBarbora Černá 03 ASK LovosiceASK Lovosice 10.36 267
5 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.42 256
6 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 10.45 250
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.87 363
2 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.35 268
3 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 10.43 254
4 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 10.57 229
5 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.07 151
6 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.60 84
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.69 402
2 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 10.23 291
3 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.32 274
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.35 268
5 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 11.94 51
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.76 386
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 09.99 338
3 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.56 231
4 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 10.66 214
5 Aneta WeissováAneta Weissová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.86 182
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila JavorkováKamila Javorková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.33 272
2 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.44 252
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.76 198
4 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.85 184
5 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 11.01 160
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 12.54 549
2 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 12.70 520
3 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.71 518
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.79 504
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.86 492
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.50 387
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 19.26 865
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 19.93 785
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.03 660
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.31 630
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.51 609
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 27.42 677
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 27.87 641
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.04 551
4 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.16 542
5 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 30.37 457
6 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 30.67 436
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.86 565
2 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 57.42 505
3 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 58.96 449
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 59.87 418
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 60.86 384
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.40 335
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:53.56 608
2 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1:54.34 595
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 1:59.52 516
4 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1:59.54 515
5 Adam FučAdam Fuč 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:02.59 471
6 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:05.19 435
7 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:07.30 407
8 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:08.98 385
9 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:10.35 367
10 Matouš LankMatouš Lank 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:11.81 349
11 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:13.80 325
12 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:17.24 285
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:04.32 447
2 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:04.46 445
3 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:11.79 349
4 Aleš HolečekAleš Holeček 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 2:18.88 267
5 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:20.92 245
6 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:21.62 238
7 David DudaDavid Duda 02 AK BílinaAK Bílina 2:27.12 184
8 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 2:33.36 131
9 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:34.26 124
10 Vojta ŠiklVojta Šikl 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:37.55 100
11 Matěj KavanMatěj Kavan 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:41.63 74
12 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:42.00 72
13 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 2:45.17 54
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:01.13 492
2 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 2:02.69 470
3 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:05.99 424
4 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:08.95 385
5 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:14.16 320
6 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:14.79 313
7 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:15.76 302
8 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 2:17.61 281
9 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:17.93 277
10 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:21.22 242
11 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:24.88 205
12 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:26.99 185
13 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 2:30.81 152
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila JavorkováKamila Javorková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:09.64 376
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:09.67 376
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:14.97 311
4 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:15.69 302
5 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 2:21.61 238
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:22.83 225
7 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:27.30 182
8 Aneta WeissováAneta Weissová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:28.20 174
9 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:32.07 141
10 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 2:33.48 130
11 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 2:36.28 109
12 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 2:40.23 83
13 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 2:44.01 60
14 Barbora ČernáBarbora Černá 03 ASK LovosiceASK Lovosice 2:47.85 41
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:37.33 416
2 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 2:41.08 380
3 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 2:41.45 377
4 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:41.57 375
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:44.06 352
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:44.89 345
7 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2:45.64 338
8 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:45.86 336
9 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:48.24 315
10 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:50.70 294
11 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.59 230
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:32.72 463
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2:45.67 337
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:50.64 294
3 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 2:51.21 289
4 Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:57.60 238
5 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 3:13.92 128
6 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 3:14.62 124
7 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 3:15.81 117
8 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:15.98 116
9 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:16.56 113
10 Jakub KoschullJakub Koschull 00 AK MostAK Most 3:18.50 103
11 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:28.89 55
12 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4:08.81 0
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2:30.43 687
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 2:33.61 648
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.81 376
4 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.87 376
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:01.19 354
6 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:05.64 315
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 2:35.15 630
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:37.95 597
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:52.58 437
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:54.97 413
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2:57.90 385
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:41.52 556
2 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:43.23 536
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:46.80 497
4 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:47.64 488
5 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 2:51.00 453
6 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:56.00 403
7 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:58.15 383
8 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 2:59.42 371
9 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:01.78 349
10 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:05.37 317
11 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 3:10.02 278
12 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 3:17.67 218
13 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:31.17 130
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:35.76 622
2 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2:36.68 612
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:45.86 508
4 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:53.83 425
5 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:58.94 375
6 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:00.50 361
7 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 3:01.07 355
8 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 3:02.39 343
9 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:03.67 332
10 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 3:04.44 325
11 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:09.81 279
12 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 3:12.17 260
13 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 3:22.25 186
Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Žofie PickováŽofie Picková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 15 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:01.83 646
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 3:02.25 642
3 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:39.42 330
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:45.28 290
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:47.75 274
6 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:49.18 264
7 Jiří SlávikJiří Slávik 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:55.14 227
8 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:17.98 110
9 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 4:20.33 100
Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:00.44 557
2 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 5:15.42 474
3 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 5:19.88 451
4 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:26.41 417
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:53.91 289
Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.21 336
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 11.67 270
3 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.97 231
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 12.17 206
5 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.74 144
6 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 13.48 79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.54 288
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 12.69 149
3 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.92 126
4 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 13.13 107
5 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 13.25 97
6 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.86 53
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 11.04 362
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.65 153
3 Jakub KoschullJakub Koschull 00 AK MostAK Most 12.85 133
4 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.46 80
5 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 14.10 39
Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 10.98 371
2 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.26 328
3 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 12.58 160
4 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.50 77
5 Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 13.56 73
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.73 763
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.13 515
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 11.60 442
4 Žofie PickováŽofie Picková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.71 426
5 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.87 402
6 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 12.30 343
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.34 482
2 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 12.31 341
3 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 12.57 307
4 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.72 288
5 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 13.07 247
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 13.61 188
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.65 435
2 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.22 353
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 12.86 271
4 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.98 257
5 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.00 255
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 13.05 249
2 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 13.34 216
3 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 13.36 214
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.55 194
Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.96 389
2 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 12.64 298
3 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 12.81 277
4 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.27 224
5 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.37 213
6 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 13.82 167
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 14.39 785
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 15.29 677
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.05 592
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.25 570
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.09 483
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.31 675
2 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.50 543
3 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.68 525
4 Jiří SlávikJiří Slávik 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.99 397
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.94 315
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 15.82 736
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 16.18 692
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.08 480
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.25 463
5 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.42 446
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.59 337
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 15.22 813
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 16.12 700
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.60 642
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.54 537
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.64 424
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 17.95 529
2 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.31 406
3 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 19.98 351
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.12 340
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.48 127
Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.69 Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 1.66 ----O-OOOOOOXXOXXX 512
2 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.60 -----OOXOOOXXOXXX 464
3 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 1.54 OOXOOOOXOXOXOXXX 419
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 1.51 OXXOOOOXOOXOXXX 396
5 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 1.48 OOOXOXOXOOXXX 374
Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 NM XXX
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.65 Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.74 ----------OO-XOO 577
2 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.68 -------OOOOOOOXO 528
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.56 -------O-OOOOXXX 434
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.56 -------OOXOOXXOXOXXX 434
5 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.53 -------OOOOOXXX 411
6 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.50 OOOOOOOXOOXOXOXXX 389
7 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.38 ------OXXX 303
8 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 1.35 OXOOOOXXOXXX 283
MS Jan ValtrJan Valtr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.32 263
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP
Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 1.62 -------O-O-O-OO 759
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 1.62 -----OOOOOOOOXOXO 759
3 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.59 ------O-OOOOOXOXXX 724
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.47 -----OOOXOXOXXX 588
5 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.38 -----OXOXXX 491
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.35 OOOXOOXOXXX 460
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.62 -------O-O-XOXOXOXXO 759
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.41 OOOOOXXOXOOXXX 523
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.41 ---OOOXOXOXXX 523
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 1.35 OOO-XOOXXX 460
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.35 XOOOOOOXXX 460
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.652.052.152.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.35 Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 3.35 ------XOOO-OOXXOOXO 444
2 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 2.95 --OOOXOOOXXOOOX-XX 345
3 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.55 -OOOOOXXOXXX 253
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 2.35 -OOXXOOXXX 210
Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 NM XXX
Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.651.751.851.952.052.152.252.352.452.552.652.752.852.953.15 Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.25 ---------O-O-OXO 418
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 2.85 --------OOXOOXOXXX 321
3 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 2.55 OXOOOXOOXXOXOOOXXX 253
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 2.45 OOOOOOOOOXXX 231
5 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 2.35 OXOOOOOOOXXX 210
6 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 2.35 --OOOOOXXOXXX 210
7 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.25 --XOOOOXOXXX 189
8 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.65 XOXXX 78
9 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 NM XXX
10 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 5.50 +0.0 m/s 5.13-0,7X0,05.500,05.50 481
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.43 +0.1 m/s 5.28-1,13.700,05.430,15.43 467
3 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 4.84 -0.3 m/s 4.84-0,34.690,0X0,04.84 352
4 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 4.83 +0.0 m/s 4.830,04.510,04.830,04.83 350
5 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 4.25 +0.0 m/s 4.250,04.00-0,34.030,04.25 247
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 3.76 +0.0 m/s 3.26-0,23.760,03.160,03.76 168
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 5.71 -1.3 m/s X0,05.39-0,95.71-1,35.71 525
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.24 +0.0 m/s 5.11-1,15.240,04.90-1,15.24 429
3 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.10 +0.0 m/s 5.100,04.99-1,65.00-2,55.10 402
4 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.91 -1.6 m/s 4.91-1,64.87-1,74.79-1,84.91 365
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 4.70 -1.0 m/s 4.70-1,0X0,34.48-1,74.70 326
6 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.68 -1.6 m/s 4.43-0,74.67-3,04.68-1,64.68 323
7 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.64 +0.0 m/s 4.39-1,24.640,04.54-1,94.64 315
Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.64 -0.5 m/s 4.54-2,54.64-0,5X-1,04.64 315
9 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.74 -0.7 m/s X-0,53.74-0,7X-1,13.74 165
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 4.68 +0.5 m/s 4.680,54.531,34.670,54.68 323
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 4.62 +2.6 m/s 4.36-0,64.300,04.622,64.62 312
3 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.53 +0.0 m/s 4.103,73.782,54.530,04.53 295
4 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 4.43 +0.0 m/s 4.430,03.541,14.091,94.43 278
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.26 -1.7 m/s 4.26-1,74.210,04.081,64.26 249
6 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.17 +2.6 m/s 3.900,04.100,04.172,64.17 234
7 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 4.07 +1.9 m/s 4.071,93.932,23.880,04.07 217
8 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.04 +0.0 m/s 3.890,03.77-0,24.040,04.04 212
9 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.85 +0.9 m/s 3.700,03.790,03.850,93.85 182
10 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.74 +0.0 m/s 3.260,93.740,03.522,43.74 165
11 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 3.72 +2.3 m/s 3.54-0,43.520,03.722,33.72 162
12 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 3.65 +2.2 m/s X0,0X1,73.652,23.65 152
13 Jakub DoležalJakub Doležal
AK BílinaAK Bílina
00 3.60 +1.7 m/s 3.601,7XX3.60 145
14 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK MostAK Most
00 3.57 -0.2 m/s 3.381,63.57-0,23.150,03.57 140
15 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 3.56 -0.9 m/s 3.56-0,93.421,32.77-1,63.56 139
16 Dan PolankaDan Polanka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.50 +2.7 m/s 3.460,93.502,73.450,03.50 130
17 Richard ŠevčíkRichard Ševčík
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 3.49 +1.9 m/s 3.460,02.960,03.491,93.49 129
18 Jakub KoschullJakub Koschull
AK MostAK Most
00 3.47 +1.4 m/s 3.441,23.441,33.471,43.47 126
19 Marek BystrýMarek Bystrý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.41 -0.5 m/s X0,03.41-0,53.340,43.41 118
20 Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.37 -0.3 m/s 3.37-0,33.09-1,43.181,53.37 112
21 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 3.30 +0.9 m/s 2.891,03.300,92.790,03.30 103
22 Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.09 +0.4 m/s 2.961,43.090,42.961,93.09 76
23 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš
AK MostAK Most
01 3.05 +0.0 m/s X0,4X1,03.050,03.05 72
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 5.16 +1.1 m/s X1,25.021,25.161,15.16 603
2 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 5.01 +1.3 m/s 4.941,94.920,75.011,35.01 562
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 4.65 +0.3 m/s 4.511,44.650,34.641,54.65 466
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.43 +1.1 m/s 4.431,14.390,84.420,34.43 411
5 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.28 +1.8 m/s 4.161,14.281,8X1,64.28 374
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.03 +1.0 m/s X1,5X2,04.031,04.03 315
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.28 +1.1 m/s 4.911,64.890,45.281,15.28 637
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.65 +0.4 m/s 4.650,44.521,73.780,84.65 466
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.48 +0.3 m/s 4.480,34.340,02.941,44.48 423
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 4.24 +0.1 m/s 4.051,03.971,24.240,14.24 364
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.21 +1.2 m/s 3.850,34.150,54.211,24.21 357
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.59 +0.3 m/s 4.590,34.53-1,94.340,04.59 451
2 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 4.40 +0.0 m/s 3.64-3,04.30-0,74.400,04.40 403
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.25 -1.2 m/s 3.750,04.050,04.25-1,24.25 367
4 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 4.23 -1.5 m/s 3.870,03.770,04.23-1,54.23 362
5 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.19 -2.3 m/s 4.06-0,54.19-2,33.960,04.19 352
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 4.16 +0.3 m/s 4.09-0,74.15-1,84.160,34.16 345
7 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 4.04 +0.0 m/s 4.040,0X0,03.980,04.04 317
8 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 3.92 -0.8 m/s 3.81-0,23.92-0,83.81-1,33.92 290
9 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 3.90 +0.0 m/s X0,03.900,03.650,03.90 285
10 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.80 +0.4 m/s 3.800,43.75-2,2X0,03.80 263
11 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 3.74 +0.0 m/s 3.660,03.41-3,03.740,03.74 250
12 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.73 +0.0 m/s 3.59-1,13.70-1,33.730,03.73 248
13 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 3.72 -1.6 m/s X0,03.640,03.72-1,63.72 246
14 Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 3.70 +0.0 m/s 3.460,63.40-1,43.700,03.70 242
Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.70 -0.2 m/s 3.70-0,23.26-3,13.400,03.70 242
16 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 3.63 +0.0 m/s 3.330,03.630,03.320,03.63 227
17 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 3.60 +0.0 m/s X0,03.01-0,63.600,03.60 220
18 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 3.58 +0.0 m/s 3.580,03.470,03.50-0,13.58 216
19 Kateřina KrylováKateřina Krylová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.52 +0.0 m/s 3.370,03.520,03.35-0,53.52 204
20 Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.48 -0.1 m/s 3.22-0,93.48-0,13.19-1,33.48 196
21 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
01 3.32 -1.9 m/s 3.150,03.32-1,9X-0,83.32 165
22 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.26 -0.8 m/s 3.04-1,53.26-0,83.060,03.26 153
23 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 3.20 -0.5 m/s 3.20-0,53.15-1,93.130,03.20 142
24 Lucie TrilčováLucie Trilčová
AK MostAK Most
00 3.10 +0.5 m/s 3.100,52.90-1,7X0,03.10 124
25 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 3.05 +0.0 m/s 2.56-0,73.050,02.990,03.05 116
26 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 2.96 -0.7 m/s X-2,42.890,02.96-0,72.96 100
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 DNP
Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 DNP
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.87 -0.9 m/s 3.490,03.720,53.87-0,93.87 185
2 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.80 +0.0 m/s 3.050,03.201,83.800,03.80 174
3 Filip VaškoFilip Vaško
Atletika KadaňAtletika Kadaň
02 3.76 -0.7 m/s 2.820,93.681,13.76-0,73.76 168
4 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.58 +0.0 m/s 3.350,53.550,03.580,03.58 142
5 Jan HříchJan Hřích
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 3.52 +0.3 m/s 3.101,03.520,33.410,03.52 133
6 Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.50 +0.1 m/s 3.500,13.300,33.470,03.50 130
7 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.44 +1.0 m/s 3.360,03.441,03.340,13.44 122
8 Matouš LankMatouš Lank
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.40 +1.1 m/s 2.680,03.000,03.401,13.40 116
9 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.36 +0.4 m/s 3.150,03.281,23.360,43.36 111
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.36 +1.5 m/s 3.361,52.320,83.27-0,13.36 111
11 Aleš HolečekAleš Holeček
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 3.35 +1.1 m/s 3.351,13.251,73.240,03.35 110
12 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 3.32 +0.8 m/s 3.320,83.211,03.06-0,73.32 106
13 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.24 +1.4 m/s 2.980,03.241,4X0,03.24 95
14 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
02 3.21 +0.0 m/s 3.210,0X1,03.080,03.21 91
15 Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.18 +0.0 m/s 2.640,02.960,03.180,03.18 88
16 Filip JáčFilip Jáč
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 3.13 +0.0 m/s 2.900,02.840,03.130,03.13 81
17 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 2.92 +0.0 m/s 2.500,62.760,02.920,02.92 57
18 Jan TuhýJan Tuhý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.83 +0.0 m/s 2.740,42.750,12.830,02.83 47
19 David DudaDavid Duda
AK BílinaAK Bílina
02 2.82 +1.0 m/s 2.240,42.821,02.72-0,32.82 46
20 Matěj KavanMatěj Kavan
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 2.68 -0.8 m/s 2.401,22.490,72.68-0,82.68 32
21 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 2.67 +1.6 m/s X1,22.671,62.660,02.67 31
22 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 2.63 -1.0 m/s 1.830,02.520,72.63-1,02.63 27
23 Vojta ŠiklVojta Šikl
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.60 +1.2 m/s X0,32.601,21.920,02.60 25
24 Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.42 +0.1 m/s 2.420,11.430,12.420,02.42 10
25 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 1.91 +0.0 m/s 1.910,01.870,01.85-1,61.91 0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.79 3.713.693.793.79 261
2 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.72 3.723.303.283.72 246
3 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.58 3.583.102.983.58 216
4 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 3.54 X3.54X3.54 208
5 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.40 3.323.403.393.40 180
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 3.35 2.302.853.353.35 170
7 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 3.13 X2.963.133.13 130
8 Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 3.08 2.873.082.893.08 121
9 Anna ProcházkováAnna Procházková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
02 3.06 2.803.003.063.06 117
10 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 3.04 2.092.843.043.04 114
11 Kamila JavorkováKamila Javorková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 3.02 2.673.022.643.02 110
12 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 2.99 2.872.992.962.99 105
13 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 2.95 2.952.832.842.95 99
14 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2.94 2.932.912.942.94 97
15 Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.93 2.712.852.932.93 95
16 Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 2.89 2.572.442.892.89 89
17 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.80 2.802.782.592.80 75
18 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 2.79 2.792.782.792.79 73
19 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 2.72 2.692.722.722.72 63
20 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 2.69 2.692.692.562.69 59
21 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 2.67 2.612.652.672.67 56
22 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 2.56 2.492.522.562.56 41
23 Aneta WeissováAneta Weissová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 2.54 X2.242.542.54 39
24 Barbora ČernáBarbora Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
03 2.53 2.532.472.212.53 37
25 Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK BílinaAK Bílina
02 2.45 1.832.162.452.45 28
26 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 2.44 2.44X2.392.44 27
27 Sabina DubinováSabina Dubinová
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 2.20 1.892.202.072.20 4
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.38 08.88X09.3809.38 489
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.30 09.0508.8909.3009.30 484
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.63 08.6308.2608.0608.63 440
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 08.44 08.0708.44X08.44 428
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 07.35 07.3507.3407.2507.35 357
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 06.82 06.8206.8106.7906.82 324
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 10.41 X08.5610.4110.41 556
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 10.07 08.6910.0510.0710.07 534
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 09.47 X08.9409.4709.47 495
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 07.03 06.0406.9707.0307.03 337
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 06.50 06.0006.1006.5006.50 303
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 10.57 X09.5810.5710.57 520
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 10.53 10.5310.3609.9510.53 518
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 10.40 10.1610.4010.3910.40 510
4 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 09.53 08.4709.5308.6909.53 457
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 08.87 08.4008.8708.3808.87 418
6 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 08.05 07.0707.4608.0508.05 369
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 07.87 07.7307.87X07.87 359
8 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.65 06.4806.5506.6506.65 287
9 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 06.48 X06.3506.4806.48 277
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 12.60 12.0212.2512.6012.60 643
2 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 10.18 10.1809.9809.9210.18 496
3 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 09.01 08.8909.0108.6809.01 426
4 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 08.09 07.8608.0907.1408.09 372
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 07.59 07.5707.5907.2307.59 342
6 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 07.02 06.9006.8807.0207.02 308
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 31.50 494
2 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 28.70 439
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 26.65 399
4 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 24.75 362
5 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 24.49 357
6 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 23.35 335
7 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 20.96 290
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 19.70 266
9 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 19.04 254
10 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 18.30 240
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 33.15 527
2 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 30.75 479
3 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 25.93 385
4 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 22.54 320
5 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 16.90 215
Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 27.70 433
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
96 25.64 394
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 23.54 355
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 23.47 354
5 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 20.60 300
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 17.18 237
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 33.11 536
2 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 26.63 413
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 25.97 401
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 16.95 232
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 13.71 173
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 41.20 460
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 30.83 311
3 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 28.66 280
4 Radek PospíšilRadek Pospíšil
AK BílinaAK Bílina
97 22.10 190
5 Ondřej NucOndřej Nuc
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 17.91 133
Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 38.00 413
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 36.93 398
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 34.65 365
4 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 30.64 308
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 27.97 271
6 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 26.82 255
7 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 22.90 201
8 Jiří SlávikJiří Slávik
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 21.60 183
Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 NM
Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 58.09 377
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 52.48 329
3 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 48.98 299
4 Jakub KoschullJakub Koschull
AK MostAK Most
00 45.70 272
5 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 44.19 259
6 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 41.86 240
7 Jakub DoležalJakub Doležal
AK BílinaAK Bílina
00 41.34 235
8 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 40.24 226
9 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 38.29 210
10 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 37.00 200
11 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 36.81 198
12 Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 36.31 194
13 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 35.88 190
14 Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 34.96 183
15 Dan PolankaDan Polanka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 32.27 161
16 Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 31.36 154
17 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 31.02 151
18 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš
AK MostAK Most
01 29.54 140
19 Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 28.89 135
20 Richard ŠevčíkRichard Ševčík
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 28.33 130
21 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 25.95 112
22 Marek BystrýMarek Bystrý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 24.40 100
23 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK MostAK Most
00 19.57 63
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 44.29 408
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 38.85 341
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 38.84 341
4 Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 37.22 321
5 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 36.63 314
6 Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 36.34 311
7 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 36.01 307
8 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 36.00 307
9 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 35.87 305
10 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 35.81 304
11 Kateřina KrylováKateřina Krylová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 34.40 287
12 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 34.13 284
13 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 32.56 265
14 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 32.30 262
15 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 31.40 252
16 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 31.30 251
17 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 31.09 248
18 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 28.09 213
19 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
01 27.20 202
20 Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 27.07 201
21 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 24.68 173
22 Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 24.14 167
23 Lucie TrilčováLucie Trilčová
AK MostAK Most
00 24.12 167
24 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
ASK LovosiceASK Lovosice
00 19.49 115
25 Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 16.37 81
26 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK MostAK Most
00 13.79 54
Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 DNP
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 DNP
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 42.46 245
2 Filip VaškoFilip Vaško
Atletika KadaňAtletika Kadaň
02 37.75 206
3 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 37.58 204
4 Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 37.48 204
5 Matouš LankMatouš Lank
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 37.44 203
6 Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 33.92 175
7 Jan HříchJan Hřích
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
03 33.89 174
8 Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK BílinaAK Bílina
02 29.46 139
9 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
02 29.02 136
10 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 29.01 136
11 Filip JáčFilip Jáč
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 28.57 132
12 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 26.18 113
13 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 24.95 104
14 Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 24.76 102
15 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 23.64 94
16 Jan TuhýJan Tuhý
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 23.13 90
17 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 22.68 87
18 Aleš HolečekAleš Holeček
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 19.22 61
19 Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 18.21 54
20 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 18.18 53
21 Matěj KavanMatěj Kavan
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 17.12 46
22 Vojta ŠiklVojta Šikl
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 16.96 45
23 David DudaDavid Duda
AK BílinaAK Bílina
02 16.87 44
24 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 16.38 40
25 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 15.25 33
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ProcházkováAnna Procházková
ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny
02 30.80 245
2 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 30.18 237
3 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 28.36 216
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 27.13 202
5 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 25.58 184
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 24.78 174
7 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 23.55 160
8 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 22.21 145
9 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 21.79 141
10 Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 21.51 137
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 21.51 137
12 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 21.03 132
13 Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK ChotěšovAK Chotěšov
03 20.92 131
14 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 20.34 124
15 Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK BílinaAK Bílina
02 19.98 120
16 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 19.90 119
17 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 19.68 117
18 Aneta WeissováAneta Weissová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 18.81 107
19 Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 18.64 106
20 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 17.67 95
21 Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
03 16.70 85
22 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 16.66 84
23 Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 15.92 76
24 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 15.40 71
25 Barbora ČernáBarbora Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
03 15.25 69
26 Kamila JavorkováKamila Javorková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
04 14.32 59
27 Sabina DubinováSabina Dubinová
AK ChotěšovAK Chotěšov
02 11.39 30
Celkem 27 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1692
2 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 1652
3 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 1583
4 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1482
5 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1460
6 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1447
7 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1427
8 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1290
9 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1211
10 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 1209
11 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1018
12 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 0953
13 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0866
14 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 0759
15 Jakub KoschullJakub Koschull 00 AK MostAK Most 0739
16 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 0702
17 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0656
18 Richard ŠevčíkRichard Ševčík 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0636
19 Václav BrunclíkVáclav Brunclík 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0556
20 Jaromír MikolášJaromír Mikoláš 01 AK MostAK Most 0535
21 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0504
22 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0304
Poznámky:
Štiblický D. 1692 (11.67/270-58.09/377-08.67/381-4.62/312-2:44.06/352)

Kubík M. 1652 (10.98/371-40.24/226-08.79/352-4.68/323-2:41.08/380)

Smrž J. 1583 (11.04/362-48.98/299-08.62/393-3.65/152-2:41.45/377)

Švingr M. 1482 (11.21/336-34.96/183-08.78/354-4.17/234-2:41.57/375)

Fišer M. 1460 (11.54/288-41.86/240-09.00/304-4.04/212-2:37.33/416)

Zahrádka V. 1447 (12.17/206-52.48/329-08.94/318-4.26/249-2:44.89/345)

Rajchert V. 1427 (11.97/231-44.19/259-08.90/327-4.53/295-2:48.24/315)

Šaman J. 1290 (12.92/126-31.36/154-08.61/396-4.43/278-2:45.86/336)

Kubica Š. 1211 (11.26/328-31.02/151-08.93/320-3.85/182-2:58.59/230)

Rusek M. 1209 (12.58/160-35.88/190-09.00/304-4.07/217-2:45.64/338)

Polanka D. 1018 (12.74/144-32.27/161-09.07/289-3.50/130-2:50.70/294)

Doležal J. 985 (/-41.34/235-09.17/268-3.60/145-2:45.67/337)

Vejražka D. 972 (08.18/509-2:32.72/463)

Šifalda M. 953 (13.13/107-38.29/210-09.60/185-3.72/162-2:51.21/289)

Janeček J. 866 (13.86/53-37.00/200-09.78/154-3.74/165-2:50.64/294)

Suchopárek P. 759 (12.69/149-36.81/198-09.81/149-3.56/139-3:14.62/124)

Koschull J. 739 (12.85/133-45.70/272-10.11/105-3.47/126-3:18.50/103)

Fröhlich D. 702 (13.25/97-19.57/63-09.09/285-3.57/140-3:15.81/117)

Bystrý M. 656 (12.65/153-24.40/100-09.69/169-3.41/118-3:15.98/116)

Ševčík R. 636 (13.56/73-28.33/130-10.42/66-3.49/129-2:57.60/238)

Brunclík V. 556 (13.46/80-36.31/194-10.04/115-3.37/112-3:28.89/55)

Mikoláš J. 535 (13.48/79-29.54/140-10.03/116-3.05/72-3:13.92/128)

Katič J. 504 (13.50/77-28.89/135-10.12/103-3.09/76-3:16.56/113)

Laube T. 304 (14.10/39-25.95/112-10.57/50-3.30/103-4:08.81/0)
Celkem 22 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2829
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2313
3 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2250
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2197
5 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1984
6 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1913
7 Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1882
8 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 1814
9 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1750
10 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1739
11 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 1736
12 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 1699
Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 1699
14 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 1589
15 Lucie ToušováLucie Toušová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1588
16 Kateřina KrylováKateřina Krylová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1584
17 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 1538
18 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 1536
19 Marie ŠediváMarie Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1517
20 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1471
21 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1398
22 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 1392
23 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 01 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1272
24 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1217
25 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 1147
26 Veronika PřibíkováVeronika Přibíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 0927
Poznámky:
Štolová M. 2829 (09.73/763-38.85/341-08.44/718-4.59/451-2:41.52/556)

Drudíková I. 2313 (11.34/482-35.81/304-08.58/678-4.19/352-2:46.80/497)

Rennerová L. 2250 (11.13/515-27.07/201-08.71/643-4.40/403-2:47.64/488)

Zábojníková K. 2197 (11.65/435-44.29/408-08.77/626-4.16/345-2:58.15/383)

Malkovská V. 1984 (11.60/442-24.68/173-09.20/516-4.04/317-2:43.23/536)

Kůsová M. 1913 (12.72/288-36.63/314-09.10/541-4.25/367-2:56.00/403)

Klimešová Š. 1882 (11.87/402-31.30/251-09.19/518-4.23/362-3:01.78/349)

Kohlertová E. 1814 (12.30/343-36.00/307-09.41/465-3.72/246-2:51.00/453)

Vyskočilová A. 1750 (13.55/194-38.84/341-09.50/444-3.80/263-2:45.86/508)

Satková P. 1739 (11.96/389-28.09/213-08.87/600-3.60/220-3:05.37/317)

Pavelková H. 1736 (13.61/188-36.01/307-09.69/402-3.63/227-2:36.68/612)

Škrancová K. 1699 (12.81/277)

Mrzenová K. 1699 (12.57/307)

Škrancová K. 1699 (37.22/321)

Mrzenová K. 1699 (32.56/265-09.01/564)

Škrancová K. 1699 (09.35/480-3.74/250)

Mrzenová K. 1699 (3.90/285-3:10.02/278)

Škrancová K. 1699 (2:59.42/371)

Stehlíková T. 1589 (12.64/298-34.13/284-09.27/499-3.92/290-3:17.67/218)

Toušová L. 1588 (13.05/249-36.34/311-09.65/411-3.70/242-2:58.94/375)

Krylová K. 1584 (13.00/255-34.40/287-09.24/506-3.52/204-3:03.67/332)

Trilčová L. 1538 (13.07/247-24.12/167-09.80/378-3.10/124-2:35.76/622)

Schuldesová S. 1536 (12.86/271-32.30/262-09.07/548-2.96/100-3:01.07/355)

Šedivá M. 1517 (13.37/213-24.14/167-09.39/470-3.70/242-2:53.83/425)

Růžičková D. 1471 (13.27/224-35.87/305-09.57/428-3.26/153-3:00.50/361)

Zoubková Z. 1398 (12.22/353-31.40/252-09.63/415-3.73/248-3:31.17/130)

Hammerschmidtová H. 1392 (12.31/341-13.79/54-09.18/521-3.58/216-3:12.17/260)

Štejnarová K. 1272 (13.34/216-27.20/202-09.95/346-3.32/165-3:02.39/343)

Šedivá A. 1217 (12.98/257-16.37/81-09.68/404-3.48/196-3:09.81/279)

Dzivjaková A. 1147 (13.36/214-31.09/248-09.90/357-3.20/142-3:22.25/186)

Přibíková V. 927 (13.82/167-19.49/115-10.72/204-3.05/116-3:04.44/325)

Picková Ž. 426 (11.71/426-/-/-/-/)

Marková N. 0 (/-/-/-/-/)
Celkem 26 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 4138
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 4064
Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3439
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3133
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2969
Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2578
Poznámky:
Odvárková L. 4138 (15.82/736-1.62/759-07.35/357-27.87/641-5.16/603-25.64/394-2:33.61/648)

Hanzlová B. 4064 (16.18/692-1.62/759-08.44/428-27.42/677-4.65/466-23.54/355-2:30.43/687)

Knoblochová T. 3439 (18.42/446-1.59/724-09.38/489-29.16/542-5.01/562-20.60/300-2:58.87/376)

Vobrátilová G. 3133 (18.25/463-1.47/588-09.30/484-30.37/457-4.43/411-23.47/354-2:58.81/376)

Vobrátilová M. 2969 (18.08/480-1.38/491-08.63/440-30.67/436-4.28/374-27.70/433-3:05.64/315)

Hořejší M. 2578 (19.59/337-1.35/460-06.82/324-29.04/551-4.03/315-17.18/237-3:01.19/354)

Dubinová S. -1 (25.32/-1-2.20/4-11.94/51-11.39/30-2:44.01/60)
Celkem 6 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 4673
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 3866
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3366
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3200
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2974
Poznámky:
Novotná J. 4673 (15.22/813-1.62/759-10.41/556-19.26/865-5.28/637-26.63/413-2:35.15/630)

Žitná V. 3866 (16.12/700-1.35/460-10.07/534-19.93/785-4.65/466-33.11/536-2:57.90/385)

Vrabcová K. 3366 (17.54/537-1.41/523-09.47/495-21.51/609-4.24/364-25.97/401-2:52.58/437)

Kopečná K. 3200 (16.60/642-1.41/523-07.03/337-21.31/630-4.48/423-16.95/232-2:54.97/413)

Heřmánková B. 2974 (18.64/424-1.35/460-06.50/303-21.03/660-4.21/357-13.71/173-2:37.95/597)
Celkem 5 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1188
2 Filip VaškoFilip Vaško 02 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1062
3 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0970
4 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0944
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0901
6 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0890
7 Adam FučAdam Fuč 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0878
8 Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0833
9 Lukáš BalochLukáš Baloch 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0778
10 Adam MotlAdam Motl 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0756
11 Jan HříchJan Hřích 03 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0751
12 Matouš LankMatouš Lank 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0742
13 Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 0723
14 Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0699
15 Jakub PaličkaJakub Palička 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0623
16 Aleš HolečekAleš Holeček 04 AK ChotěšovAK Chotěšov 0548
17 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0537
18 Marek FuniokMarek Funiok 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0455
19 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 0308
20 David DudaDavid Duda 02 AK BílinaAK Bílina 0274
21 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0221
22 Vojta ŠiklVojta Šikl 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0181
23 Matěj KavanMatěj Kavan 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0152
24 Petr HubáčekPetr Hubáček 03 AK BílinaAK Bílina 0121
25 Adam BrettschneiderAdam Brettschneider 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0105
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Jiránek J. 1188 (42.46/245-09.42/218-3.50/130-1:54.34/595)
Vaško F. 1062 (37.75/206-09.67/173-3.76/168-1:59.54/515)
Jáč F. 970 (28.57/132-09.81/149-3.13/81-1:53.56/608)
Bursík M. 944 (37.58/204-09.75/159-3.80/174-2:07.30/407)
Martinák M. 901 (26.18/113-09.74/161-3.36/111-1:59.52/516)
Hrebík J. 890 (24.95/104-09.43/216-3.87/185-2:08.98/385)
Fuč A. 878 (37.48/204-10.04/115-3.18/88-2:02.59/471)
Laštůvka J. 833 (22.68/87-09.69/169-3.58/142-2:05.19/435)
Baloch L. 778 (29.01/136-10.23/89-3.32/106-2:04.32/447)
Motl A. 756 (33.92/175-09.66/174-3.44/122-2:17.24/285)
Hřích J. 751 (33.89/174-10.01/119-3.52/133-2:13.80/325)
Lank M. 742 (37.44/203-10.35/74-3.40/116-2:11.81/349)
Czervoniak D. 723 (29.02/136-09.94/129-3.21/91-2:10.35/367)
Tuhý J. 699 (23.13/90-10.02/117-2.83/47-2:04.46/445)
Palička J. 623 (23.64/94-09.98/123-2.92/57-2:11.79/349)
Holeček A. 548 (19.22/61-10.07/110-3.35/110-2:18.88/267)
Raitr V. 537 (18.18/53-09.90/135-3.36/111-2:21.62/238)
Funiok M. 455 (24.76/102-11.05/13-3.24/95-2:20.92/245)
Čečrle V. 308 (29.46/139-11.18/7-2.67/31-2:33.36/131)
Duda D. 274 (16.87/44-12.51/0-2.82/46-2:27.12/184)
Polák T. 221 (18.21/54-10.76/33-2.42/10-2:34.26/124)
Šikl V. 181 (16.96/45-11.10/11-2.60/25-2:37.55/100)
Kavan M. 152 (17.12/46-11.64/0-2.68/32-2:41.63/74)
Hubáček P. 121 (16.38/40-11.93/0-2.63/27-2:45.17/54)
Brettschneider A. 105 (15.25/33-12.42/0-1.91/0-2:42.00/72)
Celkem 25 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1459
2 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1197
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1187
4 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 ZŠ Prokopa Holého LounyZŠ Prokopa Holého Louny 1170
5 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina 0940
6 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0908
7 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0900
8 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0887
9 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0877
10 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 0869
11 Kamila JavorkováKamila Javorková 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0817
12 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0759
13 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0703
14 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 0702
15 Zuzana KlokočováZuzana Klokočová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0688
16 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0674
17 Michaela KruťováMichaela Kruťová 03 AK BílinaAK Bílina 0661
18 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0608
19 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 0607
20 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0591
21 Adéla FeiglováAdéla Feiglová 03 AK ChotěšovAK Chotěšov 0521
22 Aneta WeissováAneta Weissová 04 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0502
23 Lucie MartinovskáLucie Martinovská 02 AK BílinaAK Bílina 0492
24 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 0477
25 Emma OlahováEmma Olahová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0416
26 Barbora ČernáBarbora Černá 03 ASK LovosiceASK Lovosice 0414
27 Sabina DubinováSabina Dubinová 02 AK ChotěšovAK Chotěšov 0145
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Matějková M. 1459 (3.79/261-09.25/504-27.13/202-2:01.13/492)
Šponarová K. 1197 (3.72/246-09.76/386-21.79/141-2:05.99/424)
Pojslová E. 1187 (3.58/216-09.69/402-25.58/184-2:08.95/385)
Procházková A. 1170 (3.06/117-09.99/338-30.80/245-2:02.69/470)
Krupičková D. 940 (3.54/208-10.23/291-23.55/160-2:17.61/281)
Balášová K. 908 (2.93/95-09.87/363-21.51/137-2:14.79/313)
Dvořáková M. 900 (2.99/105-10.42/256-30.18/237-2:15.76/302)
Vodrážková T. 887 (3.13/130-09.87/363-19.68/117-2:17.93/277)
Řeháková M. 877 (3.35/170-10.35/268-19.90/119-2:14.16/320)
Hýsková A. 869 (3.40/180-10.56/231-28.36/216-2:21.22/242)
Javorková K. 817 (3.02/110-10.33/272-14.32/59-2:09.64/376)
Procházková K. 759 (2.80/75-10.85/184-20.34/124-2:09.67/376)
Lacinová T. 703 (2.95/99-10.76/198-17.67/95-2:14.97/311)
Prokešová J. 702 (3.08/121-10.08/320-15.92/76-2:26.99/185)
Klokočová Z. 688 (2.72/63-10.44/252-15.40/71-2:15.69/302)
Jurincová E. 674 (2.89/89-10.32/274-18.64/106-2:24.88/205)
Kruťová M. 661 (3.04/114-10.45/250-22.21/145-2:30.81/152)
Orságová M. 608 (2.79/73-10.35/268-16.70/85-2:27.30/182)
Marhanová E. 607 (2.67/56-10.57/229-16.66/84-2:21.61/238)
Šuleková M. 591 (2.56/41-11.07/151-24.78/174-2:22.83/225)
Feiglová A. 521 (2.44/27-10.43/254-20.92/131-2:36.28/109)
Weissová A. 502 (2.54/39-10.86/182-18.81/107-2:28.20/174)
Martinovská L. 492 (2.45/28-10.66/214-19.98/120-2:33.48/130)
Brunclíková J. 477 (2.94/97-11.01/160-21.51/137-2:40.23/83)
Olahová E. 416 (2.69/59-11.60/84-21.03/132-2:32.07/141)
Černá B. 414 (2.53/37-10.36/267-15.25/69-2:47.85/41)
Dubinová S. 145 (2.20/4-11.94/51-11.39/30-2:44.01/60)
Celkem 27 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 4895
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3756
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3703
4 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3471
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3470
6 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 3051
7 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2912
8 Jiří SlávikJiří Slávik 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2600
9 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2392
Poznámky:
Prchal P. 4895 (14.39/785-28.70/439-3.25/418-34.65/365-07.75/634-5.71/525-10.40/510-1.74/577-3:02.25/642)

Najman F. 3756 (16.05/592-31.50/494-2.25/189-38.00/413-08.26/487-4.91/365-10.53/518-1.56/434-3:49.18/264)

Štěpánek D. 3703 (15.31/675-20.96/290-2.45/231-36.93/398-08.07/540-3.74/165-08.05/369-1.50/389-3:01.83/646)

Hejna P. 3471 (16.68/525-24.75/362-2.35/210-30.64/308-07.95/574-5.10/402-09.53/457-1.38/303-3:39.42/330)

Ščerba M. 3470 (17.09/483-26.65/399-2.85/321-27.97/271-08.27/484-5.24/429-07.87/359-1.56/434-3:45.28/290)

Krivák D. 3051 (15.29/677-23.35/335-2.55/253-/-07.97/568-4.64/315-10.57/520-1.35/283-4:20.33/100)

Licek V. 2912 (16.50/543-18.30/240-2.35/210-26.82/255-08.49/426-4.68/323-06.48/277-1.68/528-4:17.98/110)

Slávik J. 2600 (17.99/397-24.49/357-1.65/78-21.60/183-08.82/345-4.64/315-06.65/287-1.53/411-3:55.14/227)

Kolátor L. 2392 (18.94/315-19.04/254-/-22.90/201-07.85/604-4.70/326-08.87/418-/-3:47.75/274)

Sýkora J. 836 (16.25/570-19.70/266-/-/-/-/-/-/-/)

Valtr J. 263 (1.32/263)
Celkem 9 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 4961
2 David VolkeDavid Volke 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4079
3 Radek PospíšilRadek Pospíšil 97 AK BílinaAK Bílina 3863
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3680
5 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3121
Poznámky:
Perkner J. 4961 (12.54/549-5.43/467-12.60/643-1.66/512-57.42/505-17.95/529-33.15/527-3.35/444-30.83/311-5:15.42/474)

Volke D. 4079 (12.71/518-5.50/481-09.01/426-1.60/464-58.96/449-19.31/406-25.93/385-2.55/253-28.66/280-5:26.41/417)

Pospíšil R. 3863 (12.70/520-4.84/352-10.18/496-1.51/396-59.87/418-19.98/351-30.75/479-2.35/210-22.10/190-5:19.88/451)

Bárta L. 3680 (12.79/504-4.25/247-08.09/372-1.54/419-60.86/384-20.12/340-22.54/320-2.95/345-41.20/460-5:53.91/289)

Nuc O. 3121 (12.86/492-4.83/350-07.02/308-1.48/374-55.86/565-23.48/127-16.90/215-/-17.91/133-5:00.44/557)

Kalousek M. 1232 (13.50/387-3.76/168-07.59/342-/-62.40/335-/-/-/-/-/)
Celkem 5 závodníků