Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Bílina (11. - 12. 5. 2013)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika Kadaň |
00 | 58.09 | 377 | |||||||||||||||
2 |
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O. |
00 | 52.48 | 329 | |||||||||||||||
3 |
Jan SmržJan Smrž
AK Bílina |
00 | 48.98 | 299 | |||||||||||||||
4 |
Jakub KoschullJakub Koschull
AK Most |
00 | 45.70 | 272 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 44.19 | 259 | |||||||||||||||
6 |
Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 41.86 | 240 | |||||||||||||||
7 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AK Bílina |
00 | 41.34 | 235 | |||||||||||||||
8 |
Martin KubíkMartin Kubík
AK Most |
00 | 40.24 | 226 | |||||||||||||||
9 |
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK Bílina |
00 | 38.29 | 210 | |||||||||||||||
10 |
Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 37.00 | 200 | |||||||||||||||
11 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 36.81 | 198 | |||||||||||||||
12 |
Václav BrunclíkVáclav Brunclík
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 36.31 | 194 | |||||||||||||||
13 |
Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK Bílina |
00 | 35.88 | 190 | |||||||||||||||
14 |
Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 34.96 | 183 | |||||||||||||||
15 |
Dan PolankaDan Polanka
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 32.27 | 161 | |||||||||||||||
16 |
Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 31.36 | 154 | |||||||||||||||
17 |
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 31.02 | 151 | |||||||||||||||
18 |
Jaromír MikolášJaromír Mikoláš
AK Most |
01 | 29.54 | 140 | |||||||||||||||
19 |
Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 28.89 | 135 | |||||||||||||||
20 |
Richard ŠevčíkRichard Ševčík
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | 28.33 | 130 | |||||||||||||||
21 |
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 25.95 | 112 | |||||||||||||||
22 |
Marek BystrýMarek Bystrý
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 24.40 | 100 | |||||||||||||||
23 |
Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK Most |
00 | 19.57 | 63 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 44.29 | 408 | |||||||||||||||
2 |
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 38.85 | 341 | |||||||||||||||
3 |
Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 38.84 | 341 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK Lovosice |
01 | 37.22 | 321 | |||||||||||||||
5 |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 36.63 | 314 | |||||||||||||||
6 |
Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 36.34 | 311 | |||||||||||||||
7 |
Hana PavelkováHana Pavelková
AK Most |
00 | 36.01 | 307 | |||||||||||||||
8 |
Eliška KohlertováEliška Kohlertová
ASK Lovosice |
00 | 36.00 | 307 | |||||||||||||||
9 |
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 35.87 | 305 | |||||||||||||||
10 |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 35.81 | 304 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina KrylováKateřina Krylová
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 34.40 | 287 | |||||||||||||||
12 |
Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
ASK Lovosice |
00 | 34.13 | 284 | |||||||||||||||
13 |
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK Bílina |
00 | 32.56 | 265 | |||||||||||||||
14 |
Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK Bílina |
00 | 32.30 | 262 | |||||||||||||||
15 |
Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 31.40 | 252 | |||||||||||||||
16 |
Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová
AK Chemopetrol Litvínov |
00 | 31.30 | 251 | |||||||||||||||
17 |
Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková
ASK Lovosice |
00 | 31.09 | 248 | |||||||||||||||
18 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 28.09 | 213 | |||||||||||||||
19 |
Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová
Atletika Kadaň |
01 | 27.20 | 202 | |||||||||||||||
20 |
Lucie RennerováLucie Rennerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 27.07 | 201 | |||||||||||||||
21 |
Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika Kadaň |
00 | 24.68 | 173 | |||||||||||||||
22 |
Marie ŠediváMarie Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 24.14 | 167 | |||||||||||||||
23 |
Lucie TrilčováLucie Trilčová
AK Most |
00 | 24.12 | 167 | |||||||||||||||
24 |
Veronika PřibíkováVeronika Přibíková
ASK Lovosice |
00 | 19.49 | 115 | |||||||||||||||
25 |
Anna ŠediváAnna Šedivá
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 16.37 | 81 | |||||||||||||||
26 |
Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová
AK Most |
00 | 13.79 | 54 | |||||||||||||||
Žofie PickováŽofie Picková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš JiránekJonáš Jiránek
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 42.46 | 245 | |||||||||||||||
2 |
Filip VaškoFilip Vaško
Atletika Kadaň |
02 | 37.75 | 206 | |||||||||||||||
3 |
Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 37.58 | 204 | |||||||||||||||
4 |
Adam FučAdam Fuč
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 37.48 | 204 | |||||||||||||||
5 |
Matouš LankMatouš Lank
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 37.44 | 203 | |||||||||||||||
6 |
Adam MotlAdam Motl
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 33.92 | 175 | |||||||||||||||
7 |
Jan HříchJan Hřích
ZŠ Prokopa Holého Louny |
03 | 33.89 | 174 | |||||||||||||||
8 |
Václav ČečrleVáclav Čečrle
AK Bílina |
02 | 29.46 | 139 | |||||||||||||||
9 |
Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak
ZŠ Prokopa Holého Louny |
02 | 29.02 | 136 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan Duchcov |
03 | 29.01 | 136 | |||||||||||||||
11 |
Filip JáčFilip Jáč
ASK ELNA Počerady |
02 | 28.57 | 132 | |||||||||||||||
12 |
Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník Meziboří |
02 | 26.18 | 113 | |||||||||||||||
13 |
Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 24.95 | 104 | |||||||||||||||
14 |
Marek FuniokMarek Funiok
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 24.76 | 102 | |||||||||||||||
15 |
Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 23.64 | 94 | |||||||||||||||
16 |
Jan TuhýJan Tuhý
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 23.13 | 90 | |||||||||||||||
17 |
Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 22.68 | 87 | |||||||||||||||
18 |
Aleš HolečekAleš Holeček
AK Chotěšov |
04 | 19.22 | 61 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 18.21 | 54 | |||||||||||||||
20 |
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník Meziboří |
02 | 18.18 | 53 | |||||||||||||||
21 |
Matěj KavanMatěj Kavan
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 17.12 | 46 | |||||||||||||||
22 |
Vojta ŠiklVojta Šikl
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 16.96 | 45 | |||||||||||||||
23 |
David DudaDavid Duda
AK Bílina |
02 | 16.87 | 44 | |||||||||||||||
24 |
Petr HubáčekPetr Hubáček
AK Bílina |
03 | 16.38 | 40 | |||||||||||||||
25 |
Adam BrettschneiderAdam Brettschneider
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 15.25 | 33 | |||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ProcházkováAnna Procházková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
02 | 30.80 | 245 | |||||||||||||||
2 |
Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O. |
02 | 30.18 | 237 | |||||||||||||||
3 |
Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 28.36 | 216 | |||||||||||||||
4 |
Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 27.13 | 202 | |||||||||||||||
5 |
Eva PojslováEva Pojslová
ASK Lovosice |
03 | 25.58 | 184 | |||||||||||||||
6 |
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan Duchcov |
03 | 24.78 | 174 | |||||||||||||||
7 |
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK Bílina |
02 | 23.55 | 160 | |||||||||||||||
8 |
Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK Bílina |
03 | 22.21 | 145 | |||||||||||||||
9 |
Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 21.79 | 141 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina BalášováKateřina Balášová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 21.51 | 137 | |||||||||||||||
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK Bílina |
02 | 21.51 | 137 | ||||||||||||||||
12 |
Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan Duchcov |
04 | 21.03 | 132 | |||||||||||||||
13 |
Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK Chotěšov |
03 | 20.92 | 131 | |||||||||||||||
14 |
Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan Duchcov |
03 | 20.34 | 124 | |||||||||||||||
15 |
Lucie MartinovskáLucie Martinovská
AK Bílina |
02 | 19.98 | 120 | |||||||||||||||
16 |
Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 19.90 | 119 | |||||||||||||||
17 |
Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 19.68 | 117 | |||||||||||||||
18 |
Aneta WeissováAneta Weissová
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 18.81 | 107 | |||||||||||||||
19 |
Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 18.64 | 106 | |||||||||||||||
20 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan Duchcov |
04 | 17.67 | 95 | |||||||||||||||
21 |
Michaela OrságováMichaela Orságová
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 16.70 | 85 | |||||||||||||||
22 |
Ester MarhanováEster Marhanová
AK Bílina |
03 | 16.66 | 84 | |||||||||||||||
23 |
Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 15.92 | 76 | |||||||||||||||
24 |
Zuzana KlokočováZuzana Klokočová
AK Chemopetrol Litvínov |
03 | 15.40 | 71 | |||||||||||||||
25 |
Barbora ČernáBarbora Černá
ASK Lovosice |
03 | 15.25 | 69 | |||||||||||||||
26 |
Kamila JavorkováKamila Javorková
AK Chemopetrol Litvínov |
04 | 14.32 | 59 | |||||||||||||||
27 |
Sabina DubinováSabina Dubinová
AK Chotěšov |
02 | 11.39 | 30 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |