výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Bílina (11. - 12. 5. 2013)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 14.39 785
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 15.29 677
3 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.05 592
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.25 570
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.09 483
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.31 675
2 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.50 543
3 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 16.68 525
4 Jiří SlávikJiří Slávik 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.99 397
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.94 315
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 15.82 736
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 16.18 692
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.08 480
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.25 463
5 Tereza KnoblochováTereza Knoblochová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.42 446
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.59 337
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 15.22 813
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 16.12 700
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.60 642
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.54 537
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.64 424
Celkem 5 závodníků