Přebor Ústeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Bílina (11. - 12. 5. 2013)pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠtiblickýDavid Štiblický | 00 | Atletika Kadaň | 1692 | |||||||||||||||
2 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 1652 | |||||||||||||||
3 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 1583 | |||||||||||||||
4 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1482 | |||||||||||||||
5 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1460 | |||||||||||||||
6 | Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 1447 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1427 | |||||||||||||||
8 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1290 | |||||||||||||||
9 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1211 | |||||||||||||||
10 | Matyáš RusekMatyáš Rusek | 00 | AK Bílina | 1209 | |||||||||||||||
11 | Dan PolankaDan Polanka | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1018 | |||||||||||||||
12 | Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda | 00 | AK Bílina | 0953 | |||||||||||||||
13 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0866 | |||||||||||||||
14 | Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek | 01 | AK Most | 0759 | |||||||||||||||
15 | Jakub KoschullJakub Koschull | 00 | AK Most | 0739 | |||||||||||||||
16 | Daniel FröhlichDaniel Fröhlich | 00 | AK Most | 0702 | |||||||||||||||
17 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 0656 | |||||||||||||||
18 | Richard ŠevčíkRichard Ševčík | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 0636 | |||||||||||||||
19 | Václav BrunclíkVáclav Brunclík | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0556 | |||||||||||||||
20 | Jaromír MikolášJaromír Mikoláš | 01 | AK Most | 0535 | |||||||||||||||
21 | Josef KatičJosef Katič | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0504 | |||||||||||||||
22 | Tomáš LaubeTomáš Laube | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 0304 | |||||||||||||||
Poznámky:Štiblický D. 1692 (11.67/270-58.09/377-08.67/381-4.62/312-2:44.06/352)Kubík M. 1652 (10.98/371-40.24/226-08.79/352-4.68/323-2:41.08/380) Smrž J. 1583 (11.04/362-48.98/299-08.62/393-3.65/152-2:41.45/377) Švingr M. 1482 (11.21/336-34.96/183-08.78/354-4.17/234-2:41.57/375) Fišer M. 1460 (11.54/288-41.86/240-09.00/304-4.04/212-2:37.33/416) Zahrádka V. 1447 (12.17/206-52.48/329-08.94/318-4.26/249-2:44.89/345) Rajchert V. 1427 (11.97/231-44.19/259-08.90/327-4.53/295-2:48.24/315) Šaman J. 1290 (12.92/126-31.36/154-08.61/396-4.43/278-2:45.86/336) Kubica Š. 1211 (11.26/328-31.02/151-08.93/320-3.85/182-2:58.59/230) Rusek M. 1209 (12.58/160-35.88/190-09.00/304-4.07/217-2:45.64/338) Polanka D. 1018 (12.74/144-32.27/161-09.07/289-3.50/130-2:50.70/294) Doležal J. 985 (/-41.34/235-09.17/268-3.60/145-2:45.67/337) Vejražka D. 972 (08.18/509-2:32.72/463) Šifalda M. 953 (13.13/107-38.29/210-09.60/185-3.72/162-2:51.21/289) Janeček J. 866 (13.86/53-37.00/200-09.78/154-3.74/165-2:50.64/294) Suchopárek P. 759 (12.69/149-36.81/198-09.81/149-3.56/139-3:14.62/124) Koschull J. 739 (12.85/133-45.70/272-10.11/105-3.47/126-3:18.50/103) Fröhlich D. 702 (13.25/97-19.57/63-09.09/285-3.57/140-3:15.81/117) Bystrý M. 656 (12.65/153-24.40/100-09.69/169-3.41/118-3:15.98/116) Ševčík R. 636 (13.56/73-28.33/130-10.42/66-3.49/129-2:57.60/238) Brunclík V. 556 (13.46/80-36.31/194-10.04/115-3.37/112-3:28.89/55) Mikoláš J. 535 (13.48/79-29.54/140-10.03/116-3.05/72-3:13.92/128) Katič J. 504 (13.50/77-28.89/135-10.12/103-3.09/76-3:16.56/113) Laube T. 304 (14.10/39-25.95/112-10.57/50-3.30/103-4:08.81/0) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2829 | |||||||||||||||
2 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2313 | |||||||||||||||
3 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2250 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 2197 | |||||||||||||||
5 | Veronika MalkovskáVeronika Malkovská | 00 | Atletika Kadaň | 1984 | |||||||||||||||
6 | Michaela KůsováMichaela Kůsová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1913 | |||||||||||||||
7 | Štěpánka KlimešováŠtěpánka Klimešová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 1882 | |||||||||||||||
8 | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | ASK Lovosice | 1814 | |||||||||||||||
9 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 1750 | |||||||||||||||
10 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1739 | |||||||||||||||
11 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 1736 | |||||||||||||||
12 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 1699 | |||||||||||||||
Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová | 01 | ASK Lovosice | 1699 | ||||||||||||||||
14 | Tereza StehlíkováTereza Stehlíková | 00 | ASK Lovosice | 1589 | |||||||||||||||
15 | Lucie ToušováLucie Toušová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1588 | |||||||||||||||
16 | Kateřina KrylováKateřina Krylová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 1584 | |||||||||||||||
17 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 1538 | |||||||||||||||
18 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 1536 | |||||||||||||||
19 | Marie ŠediváMarie Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1517 | |||||||||||||||
20 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1471 | |||||||||||||||
21 | Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 1398 | |||||||||||||||
22 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 1392 | |||||||||||||||
23 | Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová | 01 | Atletika Kadaň | 1272 | |||||||||||||||
24 | Anna ŠediváAnna Šedivá | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1217 | |||||||||||||||
25 | Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková | 00 | ASK Lovosice | 1147 | |||||||||||||||
26 | Veronika PřibíkováVeronika Přibíková | 00 | ASK Lovosice | 0927 | |||||||||||||||
Poznámky:Štolová M. 2829 (09.73/763-38.85/341-08.44/718-4.59/451-2:41.52/556)Drudíková I. 2313 (11.34/482-35.81/304-08.58/678-4.19/352-2:46.80/497) Rennerová L. 2250 (11.13/515-27.07/201-08.71/643-4.40/403-2:47.64/488) Zábojníková K. 2197 (11.65/435-44.29/408-08.77/626-4.16/345-2:58.15/383) Malkovská V. 1984 (11.60/442-24.68/173-09.20/516-4.04/317-2:43.23/536) Kůsová M. 1913 (12.72/288-36.63/314-09.10/541-4.25/367-2:56.00/403) Klimešová Š. 1882 (11.87/402-31.30/251-09.19/518-4.23/362-3:01.78/349) Kohlertová E. 1814 (12.30/343-36.00/307-09.41/465-3.72/246-2:51.00/453) Vyskočilová A. 1750 (13.55/194-38.84/341-09.50/444-3.80/263-2:45.86/508) Satková P. 1739 (11.96/389-28.09/213-08.87/600-3.60/220-3:05.37/317) Pavelková H. 1736 (13.61/188-36.01/307-09.69/402-3.63/227-2:36.68/612) Škrancová K. 1699 (12.81/277) Mrzenová K. 1699 (12.57/307) Škrancová K. 1699 (37.22/321) Mrzenová K. 1699 (32.56/265-09.01/564) Škrancová K. 1699 (09.35/480-3.74/250) Mrzenová K. 1699 (3.90/285-3:10.02/278) Škrancová K. 1699 (2:59.42/371) Stehlíková T. 1589 (12.64/298-34.13/284-09.27/499-3.92/290-3:17.67/218) Toušová L. 1588 (13.05/249-36.34/311-09.65/411-3.70/242-2:58.94/375) Krylová K. 1584 (13.00/255-34.40/287-09.24/506-3.52/204-3:03.67/332) Trilčová L. 1538 (13.07/247-24.12/167-09.80/378-3.10/124-2:35.76/622) Schuldesová S. 1536 (12.86/271-32.30/262-09.07/548-2.96/100-3:01.07/355) Šedivá M. 1517 (13.37/213-24.14/167-09.39/470-3.70/242-2:53.83/425) Růžičková D. 1471 (13.27/224-35.87/305-09.57/428-3.26/153-3:00.50/361) Zoubková Z. 1398 (12.22/353-31.40/252-09.63/415-3.73/248-3:31.17/130) Hammerschmidtová H. 1392 (12.31/341-13.79/54-09.18/521-3.58/216-3:12.17/260) Štejnarová K. 1272 (13.34/216-27.20/202-09.95/346-3.32/165-3:02.39/343) Šedivá A. 1217 (12.98/257-16.37/81-09.68/404-3.48/196-3:09.81/279) Dzivjaková A. 1147 (13.36/214-31.09/248-09.90/357-3.20/142-3:22.25/186) Přibíková V. 927 (13.82/167-19.49/115-10.72/204-3.05/116-3:04.44/325) Picková Ž. 426 (11.71/426-/-/-/-/) Marková N. 0 (/-/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 4138 | ||||||||||||||||
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 4064 | ||||||||||||||||
Tereza KnoblochováTereza Knoblochová | 97 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3439 | ||||||||||||||||
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová | 97 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3133 | ||||||||||||||||
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová | 97 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2969 | ||||||||||||||||
Michaela HořejšíMichaela Hořejší | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 2578 | ||||||||||||||||
Poznámky:Odvárková L. 4138 (15.82/736-1.62/759-07.35/357-27.87/641-5.16/603-25.64/394-2:33.61/648)Hanzlová B. 4064 (16.18/692-1.62/759-08.44/428-27.42/677-4.65/466-23.54/355-2:30.43/687) Knoblochová T. 3439 (18.42/446-1.59/724-09.38/489-29.16/542-5.01/562-20.60/300-2:58.87/376) Vobrátilová G. 3133 (18.25/463-1.47/588-09.30/484-30.37/457-4.43/411-23.47/354-2:58.81/376) Vobrátilová M. 2969 (18.08/480-1.38/491-08.63/440-30.67/436-4.28/374-27.70/433-3:05.64/315) Hořejší M. 2578 (19.59/337-1.35/460-06.82/324-29.04/551-4.03/315-17.18/237-3:01.19/354) Dubinová S. -1 (25.32/-1-2.20/4-11.94/51-11.39/30-2:44.01/60) |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 4673 | |||||||||||||||
2 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 3866 | |||||||||||||||
3 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 3366 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KopečnáKristýna Kopečná | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3200 | |||||||||||||||
5 | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2974 | |||||||||||||||
Poznámky:Novotná J. 4673 (15.22/813-1.62/759-10.41/556-19.26/865-5.28/637-26.63/413-2:35.15/630)Žitná V. 3866 (16.12/700-1.35/460-10.07/534-19.93/785-4.65/466-33.11/536-2:57.90/385) Vrabcová K. 3366 (17.54/537-1.41/523-09.47/495-21.51/609-4.24/364-25.97/401-2:52.58/437) Kopečná K. 3200 (16.60/642-1.41/523-07.03/337-21.31/630-4.48/423-16.95/232-2:54.97/413) Heřmánková B. 2974 (18.64/424-1.35/460-06.50/303-21.03/660-4.21/357-13.71/173-2:37.95/597) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš JiránekJonáš Jiránek | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1188 | |||||||||||||||
2 | Filip VaškoFilip Vaško | 02 | Atletika Kadaň | 1062 | |||||||||||||||
3 | Filip JáčFilip Jáč | 02 | ASK ELNA Počerady | 0970 | |||||||||||||||
4 | Matěj BursíkMatěj Bursík | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0944 | |||||||||||||||
5 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 0901 | |||||||||||||||
6 | Jan HrebíkJan Hrebík | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0890 | |||||||||||||||
7 | Adam FučAdam Fuč | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0878 | |||||||||||||||
8 | Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0833 | |||||||||||||||
9 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Slovan Duchcov | 0778 | |||||||||||||||
10 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0756 | |||||||||||||||
11 | Jan HříchJan Hřích | 03 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0751 | |||||||||||||||
12 | Matouš LankMatouš Lank | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0742 | |||||||||||||||
13 | Daniel CzervoniakDaniel Czervoniak | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0723 | |||||||||||||||
14 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0699 | |||||||||||||||
15 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 0623 | |||||||||||||||
16 | Aleš HolečekAleš Holeček | 04 | AK Chotěšov | 0548 | |||||||||||||||
17 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 0537 | |||||||||||||||
18 | Marek FuniokMarek Funiok | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0455 | |||||||||||||||
19 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 0308 | |||||||||||||||
20 | David DudaDavid Duda | 02 | AK Bílina | 0274 | |||||||||||||||
21 | Tomáš PolákTomáš Polák | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0221 | |||||||||||||||
22 | Vojta ŠiklVojta Šikl | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0181 | |||||||||||||||
23 | Matěj KavanMatěj Kavan | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0152 | |||||||||||||||
24 | Petr HubáčekPetr Hubáček | 03 | AK Bílina | 0121 | |||||||||||||||
25 | Adam BrettschneiderAdam Brettschneider | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0105 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Jiránek J. 1188 (42.46/245-09.42/218-3.50/130-1:54.34/595) Vaško F. 1062 (37.75/206-09.67/173-3.76/168-1:59.54/515) Jáč F. 970 (28.57/132-09.81/149-3.13/81-1:53.56/608) Bursík M. 944 (37.58/204-09.75/159-3.80/174-2:07.30/407) Martinák M. 901 (26.18/113-09.74/161-3.36/111-1:59.52/516) Hrebík J. 890 (24.95/104-09.43/216-3.87/185-2:08.98/385) Fuč A. 878 (37.48/204-10.04/115-3.18/88-2:02.59/471) Laštůvka J. 833 (22.68/87-09.69/169-3.58/142-2:05.19/435) Baloch L. 778 (29.01/136-10.23/89-3.32/106-2:04.32/447) Motl A. 756 (33.92/175-09.66/174-3.44/122-2:17.24/285) Hřích J. 751 (33.89/174-10.01/119-3.52/133-2:13.80/325) Lank M. 742 (37.44/203-10.35/74-3.40/116-2:11.81/349) Czervoniak D. 723 (29.02/136-09.94/129-3.21/91-2:10.35/367) Tuhý J. 699 (23.13/90-10.02/117-2.83/47-2:04.46/445) Palička J. 623 (23.64/94-09.98/123-2.92/57-2:11.79/349) Holeček A. 548 (19.22/61-10.07/110-3.35/110-2:18.88/267) Raitr V. 537 (18.18/53-09.90/135-3.36/111-2:21.62/238) Funiok M. 455 (24.76/102-11.05/13-3.24/95-2:20.92/245) Čečrle V. 308 (29.46/139-11.18/7-2.67/31-2:33.36/131) Duda D. 274 (16.87/44-12.51/0-2.82/46-2:27.12/184) Polák T. 221 (18.21/54-10.76/33-2.42/10-2:34.26/124) Šikl V. 181 (16.96/45-11.10/11-2.60/25-2:37.55/100) Kavan M. 152 (17.12/46-11.64/0-2.68/32-2:41.63/74) Hubáček P. 121 (16.38/40-11.93/0-2.63/27-2:45.17/54) Brettschneider A. 105 (15.25/33-12.42/0-1.91/0-2:42.00/72) |
|||||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1459 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1197 | |||||||||||||||
3 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | ASK Lovosice | 1187 | |||||||||||||||
4 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 1170 | |||||||||||||||
5 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 0940 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0908 | |||||||||||||||
7 | Marie DvořákováMarie Dvořáková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 0900 | |||||||||||||||
8 | Tereza VodrážkováTereza Vodrážková | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 0887 | |||||||||||||||
9 | Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0877 | |||||||||||||||
10 | Adriana HýskováAdriana Hýsková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 0869 | |||||||||||||||
11 | Kamila JavorkováKamila Javorková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0817 | |||||||||||||||
12 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Slovan Duchcov | 0759 | |||||||||||||||
13 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Slovan Duchcov | 0703 | |||||||||||||||
14 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 0702 | |||||||||||||||
15 | Zuzana KlokočováZuzana Klokočová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 0688 | |||||||||||||||
16 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 0674 | |||||||||||||||
17 | Michaela KruťováMichaela Kruťová | 03 | AK Bílina | 0661 | |||||||||||||||
18 | Michaela OrságováMichaela Orságová | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0608 | |||||||||||||||
19 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 0607 | |||||||||||||||
20 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | AK Slovan Duchcov | 0591 | |||||||||||||||
21 | Adéla FeiglováAdéla Feiglová | 03 | AK Chotěšov | 0521 | |||||||||||||||
22 | Aneta WeissováAneta Weissová | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0502 | |||||||||||||||
23 | Lucie MartinovskáLucie Martinovská | 02 | AK Bílina | 0492 | |||||||||||||||
24 | Jana BrunclíkováJana Brunclíková | 02 | AK Bílina | 0477 | |||||||||||||||
25 | Emma OlahováEmma Olahová | 04 | AK Slovan Duchcov | 0416 | |||||||||||||||
26 | Barbora ČernáBarbora Černá | 03 | ASK Lovosice | 0414 | |||||||||||||||
27 | Sabina DubinováSabina Dubinová | 02 | AK Chotěšov | 0145 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Matějková M. 1459 (3.79/261-09.25/504-27.13/202-2:01.13/492) Šponarová K. 1197 (3.72/246-09.76/386-21.79/141-2:05.99/424) Pojslová E. 1187 (3.58/216-09.69/402-25.58/184-2:08.95/385) Procházková A. 1170 (3.06/117-09.99/338-30.80/245-2:02.69/470) Krupičková D. 940 (3.54/208-10.23/291-23.55/160-2:17.61/281) Balášová K. 908 (2.93/95-09.87/363-21.51/137-2:14.79/313) Dvořáková M. 900 (2.99/105-10.42/256-30.18/237-2:15.76/302) Vodrážková T. 887 (3.13/130-09.87/363-19.68/117-2:17.93/277) Řeháková M. 877 (3.35/170-10.35/268-19.90/119-2:14.16/320) Hýsková A. 869 (3.40/180-10.56/231-28.36/216-2:21.22/242) Javorková K. 817 (3.02/110-10.33/272-14.32/59-2:09.64/376) Procházková K. 759 (2.80/75-10.85/184-20.34/124-2:09.67/376) Lacinová T. 703 (2.95/99-10.76/198-17.67/95-2:14.97/311) Prokešová J. 702 (3.08/121-10.08/320-15.92/76-2:26.99/185) Klokočová Z. 688 (2.72/63-10.44/252-15.40/71-2:15.69/302) Jurincová E. 674 (2.89/89-10.32/274-18.64/106-2:24.88/205) Kruťová M. 661 (3.04/114-10.45/250-22.21/145-2:30.81/152) Orságová M. 608 (2.79/73-10.35/268-16.70/85-2:27.30/182) Marhanová E. 607 (2.67/56-10.57/229-16.66/84-2:21.61/238) Šuleková M. 591 (2.56/41-11.07/151-24.78/174-2:22.83/225) Feiglová A. 521 (2.44/27-10.43/254-20.92/131-2:36.28/109) Weissová A. 502 (2.54/39-10.86/182-18.81/107-2:28.20/174) Martinovská L. 492 (2.45/28-10.66/214-19.98/120-2:33.48/130) Brunclíková J. 477 (2.94/97-11.01/160-21.51/137-2:40.23/83) Olahová E. 416 (2.69/59-11.60/84-21.03/132-2:32.07/141) Černá B. 414 (2.53/37-10.36/267-15.25/69-2:47.85/41) Dubinová S. 145 (2.20/4-11.94/51-11.39/30-2:44.01/60) |
|||||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 4895 | |||||||||||||||
2 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3756 | |||||||||||||||
3 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3703 | |||||||||||||||
4 | Petr HejnaPetr Hejna | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3471 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3470 | |||||||||||||||
6 | Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | AK Most | 3051 | |||||||||||||||
7 | Viktor LicekViktor Licek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2912 | |||||||||||||||
8 | Jiří SlávikJiří Slávik | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 2600 | |||||||||||||||
9 | Lukáš KolátorLukáš Kolátor | 99 | TJ VTŽ Chomutov | 2392 | |||||||||||||||
Poznámky:Prchal P. 4895 (14.39/785-28.70/439-3.25/418-34.65/365-07.75/634-5.71/525-10.40/510-1.74/577-3:02.25/642)Najman F. 3756 (16.05/592-31.50/494-2.25/189-38.00/413-08.26/487-4.91/365-10.53/518-1.56/434-3:49.18/264) Štěpánek D. 3703 (15.31/675-20.96/290-2.45/231-36.93/398-08.07/540-3.74/165-08.05/369-1.50/389-3:01.83/646) Hejna P. 3471 (16.68/525-24.75/362-2.35/210-30.64/308-07.95/574-5.10/402-09.53/457-1.38/303-3:39.42/330) Ščerba M. 3470 (17.09/483-26.65/399-2.85/321-27.97/271-08.27/484-5.24/429-07.87/359-1.56/434-3:45.28/290) Krivák D. 3051 (15.29/677-23.35/335-2.55/253-/-07.97/568-4.64/315-10.57/520-1.35/283-4:20.33/100) Licek V. 2912 (16.50/543-18.30/240-2.35/210-26.82/255-08.49/426-4.68/323-06.48/277-1.68/528-4:17.98/110) Slávik J. 2600 (17.99/397-24.49/357-1.65/78-21.60/183-08.82/345-4.64/315-06.65/287-1.53/411-3:55.14/227) Kolátor L. 2392 (18.94/315-19.04/254-/-22.90/201-07.85/604-4.70/326-08.87/418-/-3:47.75/274) Sýkora J. 836 (16.25/570-19.70/266-/-/-/-/-/-/-/) Valtr J. 263 (1.32/263) |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 4961 | |||||||||||||||
2 | David VolkeDavid Volke | 97 | USK VŠEM Ústí n/L. | 4079 | |||||||||||||||
3 | Radek PospíšilRadek Pospíšil | 97 | AK Bílina | 3863 | |||||||||||||||
4 | Lukáš BártaLukáš Bárta | 96 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3680 | |||||||||||||||
5 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 3121 | |||||||||||||||
Poznámky:Perkner J. 4961 (12.54/549-5.43/467-12.60/643-1.66/512-57.42/505-17.95/529-33.15/527-3.35/444-30.83/311-5:15.42/474)Volke D. 4079 (12.71/518-5.50/481-09.01/426-1.60/464-58.96/449-19.31/406-25.93/385-2.55/253-28.66/280-5:26.41/417) Pospíšil R. 3863 (12.70/520-4.84/352-10.18/496-1.51/396-59.87/418-19.98/351-30.75/479-2.35/210-22.10/190-5:19.88/451) Bárta L. 3680 (12.79/504-4.25/247-08.09/372-1.54/419-60.86/384-20.12/340-22.54/320-2.95/345-41.20/460-5:53.91/289) Nuc O. 3121 (12.86/492-4.83/350-07.02/308-1.48/374-55.86/565-23.48/127-16.90/215-/-17.91/133-5:00.44/557) Kalousek M. 1232 (13.50/387-3.76/168-07.59/342-/-62.40/335-/-/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |