Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a ml. žákyň ve vícebojích
Pacov (11. - 12. 5. 2013)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 12.5.2013) | Vítr: 2.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.59 | 684 | ||||||||||||||
2 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 07.65 | 665 | ||||||||||||||
3 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 07.78 | 625 | ||||||||||||||
4 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 07.92 | 583 | ||||||||||||||
5 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 12.5.2013) | Vítr: 1.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChládOndřej Chlád | 99 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 07.89 | 592 | ||||||||||||||
2 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 08.64 | 388 | ||||||||||||||
4 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 99 | Atletika Jihlava | 09.55 | 194 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.8m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.81 | 616 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
3 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.28 | 481 | ||||||||||||||
4 | Tomáš SlámaTomáš Sláma | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
5 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 08.81 | 347 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.0m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.47 | 431 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 08.54 | 413 | ||||||||||||||
3 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.01 | 302 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 09.01 | 302 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 11.5.2013) | Vítr: 3.5m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SkalskýLukáš Skalský | 00 | Atletika Jihlava | 08.74 | 364 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MíkaLukáš Míka | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.90 | 327 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.60 | 185 | ||||||||||||||
4 | Jiří BurdaJiří Burda | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.88 | 138 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.4m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.76 | 629 | ||||||||||||||
2 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.90 | 592 | ||||||||||||||
3 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.93 | 584 | ||||||||||||||
4 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.24 | 506 | ||||||||||||||
5 | Veronika HübschováVeronika Hübschová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 09.30 | 492 | ||||||||||||||
6 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 09.73 | 393 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.8m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 08.60 | 673 | ||||||||||||||
2 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 09.12 | 536 | ||||||||||||||
3 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 09.23 | 509 | ||||||||||||||
4 | Saša MelicharováSaša Melicharová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 09.34 | 482 | ||||||||||||||
5 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 09.74 | 391 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.87 | 363 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HorkáLucie Horká | 01 | Atletika Jemnice | 09.45 | 456 | ||||||||||||||
2 | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 09.71 | 397 | ||||||||||||||
3 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 09.74 | 391 | ||||||||||||||
4 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 10.76 | 198 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.5m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec | 91 | Atletika Jihlava | 12.11 | 629 | ||||||||||||||
2 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.79 | 504 | ||||||||||||||
3 | Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | ULV Krems | 13.62 | 368 | ||||||||||||||
4 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 15.55 | 128 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.62 | 728 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.69 | 713 | ||||||||||||||
3 | Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.3m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.17 | 618 | ||||||||||||||
2 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.22 | 608 | ||||||||||||||
3 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.29 | 595 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 12.58 | 541 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.0m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.34 | 412 | ||||||||||||||
3 | Jakub MikolášJakub Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 13.58 | 374 | ||||||||||||||
4 | Jan MikolášJan Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 13.83 | 337 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 0.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 19.47 | 840 | ||||||||||||||
2 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 20.05 | 771 | ||||||||||||||
3 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 20.10 | 765 | ||||||||||||||
4 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 20.58 | 710 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.4m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | Atletika Jemnice | 21.23 | 638 | ||||||||||||||
2 | Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 21.39 | 621 | ||||||||||||||
3 | Eva AdamováEva Adamová | 99 | Atletika Jihlava | 22.40 | 518 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 27.34 | 684 | ||||||||||||||
2 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 28.32 | 606 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.1m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 26.63 | 743 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec | 91 | Atletika Jihlava | 56.09 | 556 | ||||||||||||||
2 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 63.22 | 310 | ||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 77.69 | 21 | ||||||||||||||
MS | Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 61.67 | 358 | ||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | ULV Krems | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 55.26 | 588 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 56.85 | 527 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 58.42 | 469 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 58.54 | 464 | ||||||||||||||
5 | Jakub MikolášJakub Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 62.75 | 324 | ||||||||||||||
6 | Jan MikolášJan Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 64.40 | 276 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:27.41 | 520 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 2:27.83 | 516 | ||||||||||||||
3 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:29.75 | 495 | ||||||||||||||
4 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 2:45.40 | 340 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 2:50.91 | 292 | ||||||||||||||
6 | Tomáš SlámaTomáš Sláma | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2:51.88 | 284 | ||||||||||||||
7 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:58.68 | 230 | ||||||||||||||
8 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:05.62 | 180 | ||||||||||||||
9 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 3:13.11 | 133 | ||||||||||||||
10 | Jiří BurdaJiří Burda | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:22.02 | 85 | ||||||||||||||
11 | Lukáš SkalskýLukáš Skalský | 00 | Atletika Jihlava | 3:25.18 | 70 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:27.29 | 61 | ||||||||||||||
Lukáš MíkaLukáš Míka | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:44.40 | 523 | ||||||||||||||
2 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 2:46.12 | 505 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 2:43.41 | 534 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 2:27.03 | 731 | ||||||||||||||
2 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 2:39.97 | 573 | ||||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 2:41.33 | 558 | ||||||||||||||
4 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | Atletika Jemnice | 2:50.65 | 457 | ||||||||||||||
5 | Eva AdamováEva Adamová | 99 | Atletika Jihlava | 2:53.59 | 427 | ||||||||||||||
6 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 2:54.02 | 423 | ||||||||||||||
Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:42.75 | 542 | ||||||||||||||
2 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2:46.01 | 506 | ||||||||||||||
3 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 2:52.09 | 442 | ||||||||||||||
4 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:53.20 | 431 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:55.92 | 404 | ||||||||||||||
6 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 2:59.70 | 368 | ||||||||||||||
7 | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3:00.37 | 362 | ||||||||||||||
8 | Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 3:00.80 | 358 | ||||||||||||||
9 | Veronika HübschováVeronika Hübschová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 3:01.02 | 356 | ||||||||||||||
10 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 3:02.34 | 344 | ||||||||||||||
11 | Saša MelicharováSaša Melicharová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 3:03.86 | 330 | ||||||||||||||
12 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 3:03.86 | 330 | ||||||||||||||
13 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 3:08.08 | 294 | ||||||||||||||
14 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 3:16.54 | 227 | ||||||||||||||
15 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:29.44 | 140 | ||||||||||||||
16 | Lucie HorkáLucie Horká | 01 | Atletika Jemnice | 3:43.25 | 70 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3:08.43 | 584 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ChládOndřej Chlád | 99 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 3:08.90 | 580 | ||||||||||||||
3 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3:11.90 | 552 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 3:12.91 | 543 | ||||||||||||||
5 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3:25.35 | 437 | ||||||||||||||
6 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:33.13 | 377 | ||||||||||||||
7 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 99 | Atletika Jihlava | 3:35.44 | 359 | ||||||||||||||
8 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3:40.79 | 321 | ||||||||||||||
9 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 3:53.01 | 240 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec | 91 | Atletika Jihlava | 5:07.79 | 516 | ||||||||||||||
2 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6:27.30 | 164 | ||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 6:55.71 | 83 | ||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | ULV Krems | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5:02.37 | 546 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5:09.83 | 504 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 5:12.88 | 488 | ||||||||||||||
4 | Jakub MikolášJakub Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5:22.78 | 436 | ||||||||||||||
5 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5:26.59 | 416 | ||||||||||||||
6 | Jan MikolášJan Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 6:05.77 | 241 | ||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.9m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.96 | 549 | ||||||||||||||
2 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 10.23 | 498 | ||||||||||||||
3 | Tomáš SlámaTomáš Sláma | 00 | TJ Spartak Třebíč | 10.33 | 480 | ||||||||||||||
4 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.37 | 473 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 10.47 | 456 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 0.9m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 10.69 | 418 | ||||||||||||||
2 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.17 | 342 | ||||||||||||||
3 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.31 | 321 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 12.43 | 176 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.9m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MíkaLukáš Míka | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.65 | 153 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.56 | 73 | ||||||||||||||
3 | Jiří BurdaJiří Burda | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.82 | 55 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SkalskýLukáš Skalský | 00 | Atletika Jihlava | 13.96 | 47 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.7m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 10.62 | 601 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11.04 | 530 | ||||||||||||||
3 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.50 | 457 | ||||||||||||||
4 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.58 | 445 | ||||||||||||||
5 | Veronika HübschováVeronika Hübschová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 12.42 | 327 | ||||||||||||||
6 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 13.18 | 234 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 2.4m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 11.77 | 417 | ||||||||||||||
2 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 12.16 | 362 | ||||||||||||||
3 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 12.26 | 348 | ||||||||||||||
4 | Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 12.34 | 337 | ||||||||||||||
5 | Saša MelicharováSaša Melicharová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 12.53 | 312 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.80 | 279 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 11.5.2013) | Vítr: 0.8m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 12.49 | 318 | ||||||||||||||
2 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 12.99 | 256 | ||||||||||||||
3 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 13.28 | 223 | ||||||||||||||
4 | Lucie HorkáLucie Horká | 01 | Atletika Jemnice | 13.60 | 189 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.6m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.23 | 684 | ||||||||||||||
2 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.34 | 671 | ||||||||||||||
3 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 15.45 | 659 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.46 | 658 | ||||||||||||||
5 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 15.61 | 641 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ChládOndřej Chlád | 99 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 16.68 | 525 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.5m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 16.27 | 568 | ||||||||||||||
2 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 17.54 | 439 | ||||||||||||||
3 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 99 | Atletika Jihlava | 18.54 | 349 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.5m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 15.71 | 750 | ||||||||||||||
2 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 20.73 | 244 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.6m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.08 | 831 | ||||||||||||||
2 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 16.02 | 712 | ||||||||||||||
3 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 17.39 | 553 | ||||||||||||||
4 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 17.87 | 502 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.8m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva AdamováEva Adamová | 99 | Atletika Jihlava | 18.29 | 459 | ||||||||||||||
2 | Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 18.86 | 403 | ||||||||||||||
3 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | Atletika Jemnice | 19.10 | 381 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Vítr: 1.5m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 17.67 | 523 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Vítr: 3.0m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec | 91 | Atletika Jihlava | 16.41 | 687 | ||||||||||||||
2 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 20.33 | 324 | ||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 28.76 | 0 | ||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | ULV Krems | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Vítr: 3.0m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 16.33 | 696 | ||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 12.5.2013) | Vítr: 2.9m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 16.08 | 724 | ||||||||||||||
2 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 16.26 | 704 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 16.43 | 685 | ||||||||||||||
4 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 16.60 | 667 | ||||||||||||||
5 | Jakub MikolášJakub Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 19.19 | 416 | ||||||||||||||
6 | Jan MikolášJan Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 20.35 | 322 | ||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 1.83 | 653 | |||||||||||||||
2 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 1.47 | 367 | |||||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 1.26 | 225 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak
ULV Krems |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | 1.74 | 577 | |||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 1.89 | 705 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.71 | 552 | |||||||||||||||
3 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
4 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 1.41 | 324 | |||||||||||||||
6 |
Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.29 | 244 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.65 | 504 | |||||||||||||||
2 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
3 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1.56 | 434 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.50 | 389 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 1.50 | 389 | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 1.47 | 367 | |||||||||||||||
7 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 1.44 | 345 | |||||||||||||||
8 |
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 1.41 | 324 | |||||||||||||||
9 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 1.38 | 303 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 1.47 | 588 | |||||||||||||||
2 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.37 | 481 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 1.47 | 588 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
2 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.40 | 512 | |||||||||||||||
3 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
Atletika Jemnice |
98 | 1.37 | 481 | |||||||||||||||
4 |
Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika Jihlava |
99 | 1.34 | 449 | |||||||||||||||
5 |
Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika Jihlava |
98 | 1.25 | 359 | |||||||||||||||
6 |
Eva AdamováEva Adamová
Atletika Jihlava |
99 | 1.22 | 331 | |||||||||||||||
7 |
Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1.16 | 275 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 3.50 | 482 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 2.70 | 286 | |||||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 2.50 | 242 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak
ULV Krems |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 3.40 | 457 | |||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 3.40 | 457 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 3.00 | 357 | |||||||||||||||
3 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 2.80 | 309 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 2.60 | 264 | ||||||||||||||||
6 |
Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 2.20 | 179 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 2.73 | 293 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 2.53 | 248 | |||||||||||||||
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 2.53 | 248 | ||||||||||||||||
4 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 2.43 | 227 | |||||||||||||||
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2.43 | 227 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 2.33 | 206 | |||||||||||||||
7 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 2.13 | 165 | |||||||||||||||
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 0.00 | |||||||||||||||||
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 0.00 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 5.98 +0.3 m/s | 582 | |||||||||||||||
2 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 5.65 +1.1 m/s | 512 | |||||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 3.84 +0.8 m/s | 181 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak
ULV Krems |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.79 +0.9 m/s | 542 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 5.62 +0.3 m/s | 506 | |||||||||||||||
3 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.49 +1.8 m/s | 479 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.01 +2.0 m/s | 384 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 4.86 +0.4 m/s | 356 | |||||||||||||||
6 |
Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 4.73 +0.3 m/s | 332 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.55 +2.8 m/s | 492 | |||||||||||||||
2 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.43 +2.4 m/s | 467 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 5.14 +2.7 m/s | 409 | |||||||||||||||
4 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.06 +2.5 m/s | 394 | |||||||||||||||
5 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.98 +2.4 m/s | 378 | |||||||||||||||
6 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 4.92 +2.3 m/s | 367 | |||||||||||||||
7 |
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 4.63 +2.6 m/s | 313 | |||||||||||||||
8 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 4.01 +2.3 m/s | 3,81 +2.0 m/s | 207 | ||||||||||||||
9 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 3.91 +2.4 m/s | 191 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 5.25 +0.6 m/s | 431 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika Jemnice |
00 | 4.79 +1.1 m/s | 343 | |||||||||||||||
3 |
Jakub MajerčákJakub Majerčák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.33 +2.4 m/s | 4,01 +1.8 m/s | 261 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ Spartak Třebíč |
00 | 4.22 +1.6 m/s | 242 | |||||||||||||||
5 |
Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 4.18 +3.4 m/s | 235 | |||||||||||||||
6 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 4.15 +2.5 m/s | 4,03 +1.5 m/s | 230 | ||||||||||||||
7 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.14 +0.7 m/s | 229 | |||||||||||||||
8 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 3.91 +1.1 m/s | 191 | |||||||||||||||
9 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 3.81 +2.0 m/s | 176 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš MíkaLukáš Míka
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3.52 +1.4 m/s | 133 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 3.42 +2.0 m/s | 119 | |||||||||||||||
12 |
Lukáš SkalskýLukáš Skalský
Atletika Jihlava |
00 | 3.28 +0.1 m/s | 100 | |||||||||||||||
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 3.28 +0.7 m/s | 100 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 4.76 | 495 | |||||||||||||||
2 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.62 | 459 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 4.64 | 464 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika Jihlava |
99 | 4.79 | 503 | |||||||||||||||
2 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 4.67 | 472 | |||||||||||||||
3 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 4.50 | 428 | |||||||||||||||
4 |
Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika Jihlava |
98 | 4.46 | 418 | |||||||||||||||
5 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
Atletika Jemnice |
98 | 4.15 | 343 | |||||||||||||||
6 |
Eva AdamováEva Adamová
Atletika Jihlava |
99 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
MS |
Rafaela BurdováRafaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.76 | 495 | |||||||||||||||
Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.45 -0.1 m/s | 416 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 4.26 +0.9 m/s | 369 | |||||||||||||||
3 |
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 4.12 +0.2 m/s | 336 | |||||||||||||||
4 |
Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 3.96 +1.8 m/s | 299 | |||||||||||||||
5 |
Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak Třebíč |
00 | 3.94 +0.3 m/s | 294 | |||||||||||||||
6 |
Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika Jihlava |
01 | 3.80 +0.4 m/s | 263 | |||||||||||||||
7 |
Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika Jihlava |
00 | 3.71 +1.5 m/s | 244 | |||||||||||||||
8 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava |
01 | 3.67 +0.3 m/s | 235 | |||||||||||||||
9 |
Lucie HorkáLucie Horká
Atletika Jemnice |
01 | 3.65 +0.6 m/s | 231 | |||||||||||||||
10 |
Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 3.58 +1.2 m/s | 216 | |||||||||||||||
11 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava |
00 | 3.52 +0.3 m/s | 204 | |||||||||||||||
12 |
Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 3.44 +0.2 m/s | 188 | |||||||||||||||
13 |
Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika Jihlava |
00 | 3.29 +0.9 m/s | 159 | |||||||||||||||
14 |
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 3.20 +1.0 m/s | 142 | |||||||||||||||
15 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava |
01 | 3.15 +1.4 m/s | 133 | |||||||||||||||
Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 0.00 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 07.52 | 368 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 09.90 | 523 | |||||||||||||||
2 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
Atletika Jemnice |
98 | 09.78 | 515 | |||||||||||||||
3 |
Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 08.39 | 425 | |||||||||||||||
4 |
Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika Jihlava |
98 | 07.34 | 357 | |||||||||||||||
5 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 07.32 | 356 | |||||||||||||||
6 |
Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika Jihlava |
99 | 06.67 | 314 | |||||||||||||||
7 |
Eva AdamováEva Adamová
Atletika Jihlava |
99 | 06.55 | 306 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 14.29 | 746 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 12.84 | 657 | |||||||||||||||
3 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 09.95 | 483 | |||||||||||||||
4 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 09.85 | 477 | |||||||||||||||
5 |
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 09.62 | 463 | |||||||||||||||
6 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 09.44 | 452 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 06.48 | 277 | |||||||||||||||
8 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 06.42 | 273 | |||||||||||||||
9 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 06.13 | 256 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 09.98 | 528 | |||||||||||||||
2 |
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 07.16 | 345 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 13.40 | 692 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 11.16 | 556 | |||||||||||||||
3 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 10.37 | 508 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 08.90 | 420 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 07.68 | 347 | |||||||||||||||
6 |
Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 06.12 | 256 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 09.66 | 465 | |||||||||||||||
2 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 09.53 | 457 | |||||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 07.72 | 350 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak
ULV Krems |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 34.25 | 549 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 33.99 | 544 | |||||||||||||||
3 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 30.74 | 479 | |||||||||||||||
4 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 25.23 | 372 | |||||||||||||||
5 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 23.61 | 340 | |||||||||||||||
6 |
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 22.25 | 315 | |||||||||||||||
7 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 18.17 | 238 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 17.71 | 229 | |||||||||||||||
9 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 13.56 | 154 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
66 | 24.98 | 369 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 35.34 | 570 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 31.90 | 502 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 30.69 | 478 | |||||||||||||||
4 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 24.22 | 352 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 20.10 | 274 | |||||||||||||||
6 |
Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 16.59 | 209 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 25.91 | 385 | |||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 29.91 | 463 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 25.85 | 383 | |||||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 23.21 | 333 | |||||||||||||||
MS |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 35.09 | 565 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak
ULV Krems |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 18.20 | 256 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
Atletika Jemnice |
98 | 30.59 | 488 | |||||||||||||||
2 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 27.67 | 433 | |||||||||||||||
3 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 20.25 | 294 | |||||||||||||||
4 |
Eva AdamováEva Adamová
Atletika Jihlava |
99 | 17.51 | 243 | |||||||||||||||
5 |
Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika Jihlava |
99 | 15.83 | 212 | |||||||||||||||
6 |
Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika Jihlava |
98 | 14.30 | 184 | |||||||||||||||
Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 41.65 | 466 | |||||||||||||||
2 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 38.71 | 423 | |||||||||||||||
3 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 34.32 | 360 | |||||||||||||||
4 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 28.39 | 277 | |||||||||||||||
5 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 27.91 | 270 | |||||||||||||||
6 |
Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika Jemnice |
98 | 27.78 | 268 | |||||||||||||||
7 |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava |
99 | 27.51 | 264 | |||||||||||||||
8 |
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika Jihlava |
99 | 22.22 | 191 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej ChládOndřej Chlád
TJ CHS TURBO Chotěboř |
99 | 20.86 | 173 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 26.51 | 411 | |||||||||||||||
2 |
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 22.99 | 345 | |||||||||||||||
MS |
Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Atletika Jemnice |
95 | 34.12 | 555 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 49.34 | 579 | |||||||||||||||
2 |
Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 39.51 | 435 | |||||||||||||||
3 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 38.40 | 419 | |||||||||||||||
4 |
Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak Třebíč |
97 | 31.63 | 322 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika Jihlava |
97 | 30.20 | 302 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 24.20 | 218 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 32.84 | 339 | |||||||||||||||
2 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 30.99 | 313 | |||||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava |
56 | 29.00 | 285 | |||||||||||||||
MS |
Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES Pacov |
73 | 39.62 | 437 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak
ULV Krems |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (ne, 12.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 34.18 | 358 | |||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 55.48 | 355 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika Jemnice |
00 | 50.76 | 314 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš MíkaLukáš Míka
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 49.04 | 300 | |||||||||||||||
4 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 47.31 | 285 | |||||||||||||||
5 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 45.30 | 268 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ Spartak Třebíč |
00 | 42.16 | 242 | |||||||||||||||
7 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 42.09 | 241 | |||||||||||||||
8 |
Jakub MajerčákJakub Majerčák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 41.10 | 233 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 41.09 | 233 | |||||||||||||||
10 |
Jakub ŠormJakub Šorm
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 40.14 | 225 | |||||||||||||||
11 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 38.78 | 214 | |||||||||||||||
12 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 26.96 | 119 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš SkalskýLukáš Skalský
Atletika Jihlava |
00 | 22.10 | 82 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 11.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika HübschováVeronika Hübschová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 49.09 | 468 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 43.10 | 393 | |||||||||||||||
3 |
Lucie HorkáLucie Horká
Atletika Jemnice |
01 | 39.74 | 352 | |||||||||||||||
4 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 37.60 | 326 | |||||||||||||||
5 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava |
01 | 34.92 | 294 | |||||||||||||||
6 |
Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak Třebíč |
00 | 32.19 | 261 | |||||||||||||||
7 |
Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 31.40 | 252 | |||||||||||||||
8 |
Jana ŠimůnkováJana Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 28.40 | 216 | |||||||||||||||
9 |
Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika Jihlava |
00 | 26.30 | 192 | |||||||||||||||
10 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava |
00 | 25.52 | 183 | |||||||||||||||
11 |
Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika Jihlava |
00 | 25.45 | 182 | |||||||||||||||
12 |
Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 23.63 | 161 | |||||||||||||||
13 |
Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak Třebíč |
00 | 23.55 | 160 | |||||||||||||||
14 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava |
01 | 20.61 | 127 | |||||||||||||||
15 |
Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika Jihlava |
01 | 18.90 | 108 | |||||||||||||||
16 |
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ Nové Město na Moravě |
00 | 18.12 | 100 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2384 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 2124 | |||||||||||||||
3 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2033 | |||||||||||||||
4 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 1700 | |||||||||||||||
5 | Tomáš SlámaTomáš Sláma | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1692 | |||||||||||||||
6 | Jakub MajerčákJakub Majerčák | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 1497 | |||||||||||||||
7 | Jakub ŠormJakub Šorm | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 1341 | |||||||||||||||
8 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 1243 | |||||||||||||||
9 | Jakub KuntJakub Kunt | 01 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 1235 | |||||||||||||||
10 | Lukáš MíkaLukáš Míka | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0913 | |||||||||||||||
11 | Vojtěch KolářVojtěch Kolář | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0671 | |||||||||||||||
12 | Lukáš SkalskýLukáš Skalský | 00 | Atletika Jihlava | 0663 | |||||||||||||||
13 | Jiří BurdaJiří Burda | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0497 | |||||||||||||||
Poznámky:Bárta F. 2384 (07.81/616-2:27.41/520-09.96/549-45.30/268-5.25/431)Kadlec O. 2124 (08.23/495-2:27.83/516-10.47/456-50.76/314-4.79/343) Romanchenkov N. 2033 (08.28/481-2:29.75/495-10.37/473-55.48/355-4.14/229) Ondra A. 1700 (08.81/347-2:45.40/340-10.23/498-47.31/285-4.15/230) Sláma T. 1692 (08.42/444-2:51.88/284-10.33/480-42.16/242-4.22/242) Majerčák J. 1497 (2:58.68/230-41.10/233-4.33/261-11.17/342-08.47/431) Šorm J. 1341 (2:50.91/292-40.14/225-4.18/235-12.43/176-08.54/413) Střelec M. 1243 (3:13.11/133-38.78/214-3.81/176-10.69/418-09.01/302) Kunt J. 1235 (3:05.62/180-42.09/241-3.91/191-11.31/321-09.01/302) Míka L. 913 (/-49.04/300-3.52/133-12.65/153-08.90/327) Kolář V. 671 (3:27.29/61-41.09/233-3.42/119-13.56/73-09.60/185) Skalský L. 663 (3:25.18/70-22.10/82-3.28/100-13.96/47-08.74/364) Burda J. 497 (3:22.02/85-26.96/119-3.28/100-13.82/55-09.88/138) |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2418 | |||||||||||||||
2 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2254 | |||||||||||||||
3 | Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2124 | |||||||||||||||
4 | Iveta MyslivcováIveta Myslivcová | 00 | TJ Nové Město na Moravě | 1804 | |||||||||||||||
5 | Markéta MičkováMarkéta Mičková | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1777 | |||||||||||||||
6 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava | 1650 | |||||||||||||||
7 | Veronika HübschováVeronika Hübschová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1643 | |||||||||||||||
8 | Martina LapešováMartina Lapešová | 01 | Atletika Jihlava | 1586 | |||||||||||||||
9 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 1524 | |||||||||||||||
10 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava | 1489 | |||||||||||||||
11 | Saša MelicharováSaša Melicharová | 00 | TJ Spartak Třebíč | 1472 | |||||||||||||||
12 | Jana ŠimůnkováJana Šimůnková | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1435 | |||||||||||||||
13 | Julie LavičkováJulie Lavičková | 00 | Atletika Jihlava | 1430 | |||||||||||||||
14 | Štěpánka SatrapováŠtěpánka Satrapová | 00 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1423 | |||||||||||||||
15 | Lucie HorkáLucie Horká | 01 | Atletika Jemnice | 1298 | |||||||||||||||
16 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 0908 | |||||||||||||||
Poznámky:Šimůnková T. 2418 (08.93/584-2:42.75/542-11.04/530-43.10/393-4.26/369)Pražáková N. 2254 (08.90/592-2:46.01/506-10.62/601-32.19/261-3.94/294) Bělohlavová A. 2124 (09.24/506-2:53.20/431-11.58/445-37.60/326-4.45/416) Myslivcová I. 1804 (3:00.80/358-18.12/100-4.12/336-12.34/337-08.60/673) Mičková M. 1777 (08.76/629-3:29.44/140-11.50/457-31.40/252-3.96/299) Vostálová M. 1650 (3:03.86/330-26.30/192-3.71/244-12.26/348-09.12/536) Hübschová V. 1643 (09.30/492-3:01.02/356-12.42/327-49.09/468-0.00/) Lapešová M. 1586 (3:02.34/344-18.90/108-3.80/263-12.16/362-09.23/509) Matějíčková D. 1524 (09.73/393-2:59.70/368-13.18/234-34.92/294-3.67/235) Koubková L. 1489 (3:08.08/294-25.52/183-3.52/204-11.77/417-09.74/391) Melicharová S. 1472 (3:03.86/330-23.55/160-3.44/188-12.53/312-09.34/482) Šimůnková J. 1435 (3:00.37/362-28.40/216-3.20/142-12.49/318-09.71/397) Lavičková J. 1430 (2:52.09/442-25.45/182-3.29/159-12.99/256-09.74/391) Satrapová Š. 1423 (2:55.92/404-23.63/161-3.58/216-12.80/279-09.87/363) Horká L. 1298 (3:43.25/70-39.74/352-3.65/231-13.60/189-09.45/456) Zemanová T. 908 (3:16.54/227-20.61/127-3.15/133-13.28/223-10.76/198) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 3818 | |||||||||||||||
2 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3146 | |||||||||||||||
Poznámky:Sedláčková M. 3818 (15.71/750-1.37/481-09.98/528-27.34/684-4.62/459-26.51/411-2:46.12/505)Burdová M. 3146 (20.73/244-1.47/588-07.16/345-28.32/606-4.76/495-22.99/345-2:44.40/523) Hartmanová P. 555 (34.12/555) |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 3476 | |||||||||||||||
Poznámky:Novotná L. 3476 (17.67/523-1.47/588-07.52/368-26.63/743-4.64/464-18.20/256-2:43.41/534) |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4342 | |||||||||||||||
2 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 3585 | |||||||||||||||
3 | Iveta MocharováIveta Mocharová | 98 | Atletika Jemnice | 3303 | |||||||||||||||
4 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 3219 | |||||||||||||||
5 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 3149 | |||||||||||||||
6 | Eva AdamováEva Adamová | 99 | Atletika Jihlava | 2502 | |||||||||||||||
Natálie ReichováNatálie Reichová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Janíčková V. 4342 (15.08/831-1.40/512-09.90/523-19.47/840-4.67/472-27.67/433-2:27.03/731)Pertlíková L. 3585 (16.02/712-1.40/512-07.32/356-20.58/710-4.50/428-20.25/294-2:39.97/573) Mocharová I. 3303 (19.10/381-1.37/481-09.78/515-21.23/638-4.15/343-30.59/488-2:50.65/457) Marešová M. 3219 (17.39/553-1.34/449-06.67/314-20.10/765-4.79/503-15.83/212-2:54.02/423) Fuksová K. 3149 (17.87/502-1.25/359-07.34/357-20.05/771-4.46/418-14.30/184-2:41.33/558) Adamová E. 2502 (18.29/459-1.22/331-06.55/306-22.40/518-3.59/218-17.51/243-2:53.59/427) Reichová N. 1724 (18.86/403-1.16/275-08.39/425-21.39/621-/-/-/) Burdová R. 495 (4.76/495) |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4857 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4317 | |||||||||||||||
3 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4034 | |||||||||||||||
4 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3974 | |||||||||||||||
5 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3765 | |||||||||||||||
6 | Ondřej ChládOndřej Chlád | 99 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 3174 | |||||||||||||||
7 | Daniel KinclDaniel Kincl | 98 | Atletika Jemnice | 3165 | |||||||||||||||
8 | Jan ŠvecJan Švec | 99 | Atletika Jihlava | 2829 | |||||||||||||||
9 | Martin KopeckýMartin Kopecký | 99 | Atletika Jihlava | 2279 | |||||||||||||||
Poznámky:Svoboda A. 4857 (15.34/671-34.25/549-2.53/248-38.71/423-07.65/665-5.43/467-14.29/746-1.65/504-3:08.43/584)Vilímek T. 4317 (15.46/658-33.99/544-2.53/248-41.65/466-08.06/542-5.55/492-12.84/657-1.50/389-3:40.79/321) Nestrašil J. 4034 (15.23/684-23.61/340-2.33/206-27.91/270-07.78/625-5.06/394-09.95/483-1.62/480-3:11.90/552) Jakl P. 3974 (15.61/641-30.74/479-2.43/227-28.39/277-07.59/684-4.98/378-09.85/477-1.56/434-3:33.13/377) Coufal P. 3765 (16.27/568-25.23/372-2.73/293-34.32/360-07.96/571-4.92/367-09.44/452-1.44/345-3:25.35/437) Chlád O. 3174 (16.68/525-17.71/229-0.00/-20.86/173-07.89/592-5.14/409-06.48/277-1.50/389-3:08.90/580) Kincl D. 3165 (15.45/659-22.25/315-0.00/-27.78/268-07.92/583-4.63/313-09.62/463-1.41/324-3:53.01/240) Švec J. 2829 (17.54/439-13.56/154-2.43/227-27.51/264-08.64/388-3.91/191-06.13/256-1.47/367-3:12.91/543) Kopecký M. 2279 (18.54/349-18.17/238-2.13/165-22.22/191-09.55/194-4.01/207-06.42/273-1.38/303-3:35.44/359) |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec | 91 | Atletika Jihlava | 5096 | |||||||||||||||
2 | Jiří BurdaJiří Burda | 67 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3896 | |||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava | 1848 | |||||||||||||||
Branislav PuvakBranislav Puvak | 78 | ULV Krems | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Venkrbec L. 5096 (12.11/629-5.98/582-09.66/465-1.83/653-56.09/556-16.41/687-25.85/383-2.70/286-32.84/339-5:07.79/516)Burda J. 3896 (12.79/504-5.65/512-09.53/457-1.47/367-63.22/310-20.33/324-29.91/463-3.50/482-30.99/313-6:27.30/164) Volný J. 1848 (15.55/128-3.84/181-07.72/350-1.26/225-77.69/21-28.76/0-23.21/333-2.50/242-29.00/285-6:55.71/83) Vaněk P. 1002 (35.09/565-39.62/437) Puvak B. 368 (13.62/368-/-/-/-/-/-/-/-/-/) Béreš I. 358 (13.34/412-/-/-/-61.67/358-/-/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNF | ||||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Nikodem F. 1896 (16.33/696-25.91/385-3.40/457-34.18/358)Stejskal J. 1210 (12.09/633-/-/-1.74/577-/-/-/-/-/-/) Carda M. 728 (11.62/728-/-/-/-/-/-/-/-/-/) Podolský L. 713 (11.69/713) |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5429 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5191 | |||||||||||||||
3 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5165 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 4089 | |||||||||||||||
5 | Jakub MikolášJakub Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 3885 | |||||||||||||||
6 | Jan MikolášJan Mikoláš | 97 | TJ Spartak Třebíč | 2718 | |||||||||||||||
Imrich BérešImrich Béreš | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Dolák O. 5429 (12.29/595-5.79/542-13.40/692-1.71/552-56.85/527-16.60/667-31.90/502-3.00/357-49.34/579-5:26.59/416)Mička L. 5191 (12.17/618-5.62/506-11.16/556-1.89/705-58.54/464-16.43/685-30.69/478-3.40/457-24.20/218-5:09.83/504) Němec J. 5165 (12.22/608-5.49/479-10.37/508-1.56/434-55.26/588-16.26/704-35.34/570-2.80/309-38.40/419-5:02.37/546) Pirochta T. 4089 (12.58/541-4.86/356-07.68/347-1.41/324-58.42/469-16.08/724-20.10/274-2.60/264-30.20/302-5:12.88/488) Mikoláš J. 3885 (13.58/374-5.01/384-08.90/420-1.62/480-62.75/324-19.19/416-24.22/352-2.60/264-39.51/435-5:22.78/436) Mikoláš J. 2718 (13.83/337-4.73/332-06.12/256-1.29/244-64.40/276-20.35/322-16.59/209-2.20/179-31.63/322-6:05.77/241) Béreš I. 412 (13.34/412-/-/-/-61.67/358-/-/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |