výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Mariánské Lázně (16. 5. 2013)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.48
2 František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.83
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.97
4 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.13
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52 418
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73 366
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.02 300
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.11 280
5 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.23 89
6 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.75 34
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.23 255
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24 253
3 David DemkoDavid Demko 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.11 105
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.52 55
Jiří LorenzJiří Lorenz 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.30 241
2 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.54 196
3 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.77 156
4 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.15 99
5 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.22 90
6 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.75 34
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RůžičkaAdam Růžička 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.34 233
2 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50 203
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.86 142
4 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.50 58
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.57 50
Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.99 122
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.41 67
3 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.85 26
4 Aleš HochAleš Hoch 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.29 3
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel RolínekDaniel Rolínek 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 9.27
2 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 9.35
3 Marek MundilMarek Mundil 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 9.74
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Běh)

Běh (čt, 16.5.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.50
2 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 8.66
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 8.91
Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.97
2 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
3 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 09.31
4 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.52
5 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.28
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.63
2 Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov 9.11
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 9.17
4 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 9.58
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 9.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 8.99
2 Barbora PetránkováBarbora Petránková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 9.38
3 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 9.57
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.72 640
2 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.27 499
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 09.37 475
4 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.61 419
5 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.33 272
6 Lucie ČervenkováLucie Červenková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.21 132
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.83 610
2 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 09.06 551
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.18 521
4 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.49 447
5 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.59 424
6 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.05 326
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 16.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.98 571
2 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.70 400
3 Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.20 297
4 Uršula MatoušováUršula Matoušová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.56 231
5 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.00 161
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.71 397
1= Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.71 397
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.98 340
4 Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.11 314
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.54 235
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 16.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 9.51 442
2 Eliška VrbováEliška Vrbová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 9.69 402
Celkem 2 závodníků
Běh 8 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.12
1= Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.12
3 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.54
4 Lucie DedkováLucie Dedková 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.55
5 Karolína BecováKarolína Becová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.59
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.19
2 František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.36
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.44
4 Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.76
5 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.56
Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Juniorky (Běh)

Běh (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.24
2 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 20.92
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 21.04
4 Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.53
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.43
2 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 21.71
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 21.81
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.06
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.29
6 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 23.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PetránkováBarbora Petránková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.39
2 Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov 22.49
3 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.87
4 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.13
5 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.19
6 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.60
Celkem 6 závodníků

300 m - Juniorky (Běh)

Běh (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.31
2 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 46.81
3 Barbora KalátováBarbora Kalátová 98 AK SokolovAK Sokolov 47.25
4 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 49.97
5 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 51.94
6 Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov 53.16
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.93 431
2 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:36.53 424
3 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:37.56 414
4 Daniel RolínekDaniel Rolínek 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:45.00 344
5 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:49.30 305
6 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:50.64 294
7 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:52.24 281
8 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:54.81 260
9 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:56.53 246
10 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:00.90 213
11 Adam RůžičkaAdam Růžička 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:01.89 206
12 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:02.74 200
13 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:03.59 194
14 Marek MundilMarek Mundil 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:04.78 186
15 David DemkoDavid Demko 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:12.31 137
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:00.30 217
2 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:01.51 209
3 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:02.19 204
4 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:06.52 174
5 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:07.71 166
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:08.01 164
7 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:08.18 163
8 Aleš HochAleš Hoch 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:12.45 136
9 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:19.10 100
10 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:26.40 65
11 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:29.18 54
12 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:31.20 46
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.98 562
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:41.06 561
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:42.62 543
4 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:43.94 529
5 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.53 511
6 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 2:47.20 493
7 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2:49.86 465
8 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:50.93 454
9 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:51.99 443
10 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:54.76 415
11 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 3:13.86 247
12 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:31.38 129
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:50.09 463
2 Eliška VrbováEliška Vrbová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:55.18 411
3 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:04.26 327
4 Karolína BecováKarolína Becová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:10.54 273
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:14.03 246
6 Uršula MatoušováUršula Matoušová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:17.16 222
7 Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:18.41 213
8 Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:19.47 205
9 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:25.62 164
10 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:29.26 141
11 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:33.00 120
12 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:37.14 98
13 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:37.99 94
14 Lucie ČervenkováLucie Červenková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:39.44 87
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.39 470
2 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.41 306
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.59 159
4 Adam RůžičkaAdam Růžička 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10 110
5 David DemkoDavid Demko 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.37 87
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Vítr: -4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.88 130
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.18 103
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.97 46
4 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.52 19
Ondřej BrichcínOndřej Brichcín 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.27 194
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.46 80
3 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.88 51
Jiří OlšanJiří Olšan 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Jiří LorenzJiří Lorenz 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.27 95
2 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.03 42
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.78 10
4 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.57 0
5 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.64 0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 16.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.23 333
2 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.40 85
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.44 82
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.35 0
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.60 158
2 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.84 134
3 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.25 97
4 Aleš HochAleš Hoch 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.39 0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.75 420
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.80 279
3 Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.92 264
4 Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.22 230
5 Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.30 53
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 16.5.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.39 641
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.54 451
3 Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.58 445
4 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 13.77 172
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.94 156
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.55 450
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 11.99 385
3 Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.59 190
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.05 145
5 Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.15 136
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 16.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.94 262
2 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.51 198
3 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.52 197
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.05 68
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Poznámky:
Závodnice Karolína Štěrbová se zranila při rozcvičování na překážkách, bez cizího zavinění. Se zraněnou rukou byla za doprovodu lékaře transportována do nemocnice Mariánské Lázně.
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 16.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.85 405
2 Karolína BecováKarolína Becová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.16 136
3 Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.45 111
4 Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.84 0
5 Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 17.46 0
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 16.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.94 262
2 Uršula MatoušováUršula Matoušová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.90 159
3 Eliška VrbováEliška Vrbová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.73 90
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 16.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 17.92
2 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.49
3 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.24
4 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.43
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.69 324
2 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.33 261
3 Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.09 220
4 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 3.98 203
5 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.82 177
6 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.80 174
7 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.70 159
8 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 3.64 150
9 Adam RůžičkaAdam Růžička
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.60 145
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.60 145
11 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 3.40 116
12 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 3.39 115
13 Karel GabrielKarel Gabriel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.38 114
14 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 3.29 102
15 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 3.21 91
16 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 3.20 90
17 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.14 83
Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.14 83
19 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.10 78
20 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 3.09 76
21 David DemkoDavid Demko
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 3.01 67
22 Vít ŠtudlarVít Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 2.90 54
23 Petr KuglerPetr Kugler
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 2.86 50
24 Aleš HochAleš Hoch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 2.82 46
25 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 2.76 40
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.03 315
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 4.01 310
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.86 276
4 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.84 272
5 Viktorie KučavováViktorie Kučavová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 3.80 263
6 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 3.78 259
Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 3.78 259
8 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 3.77 257
9 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 3.72 246
10 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.59 218
11 Aneta KokešováAneta Kokešová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.56 212
12 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.50 200
13 Eliška VrbováEliška Vrbová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.35 170
14 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 3.32 165
15 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 3.30 161
16 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 3.27 155
17 Karolína BecováKarolína Becová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.22 146
18 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.17 137
19 Natálie HájkováNatálie Hájková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 3.09 122
20 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 3.07 119
21 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 3.06 117
22 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 3.03 112
23 Eliška ČadováEliška Čadová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 2.77 70
24 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 2.71 62
Jana VeľasováJana Veľasová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 0
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 DNP
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LališJan Lališ
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 54.02 342
2 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 50.21 310
3 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 48.95 299
4 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 43.00 249
5 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 42.55 245
6 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 41.15 234
7 Karel GabrielKarel Gabriel
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 39.90 223
8 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 39.14 217
9 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 38.35 211
10 Sebastian KlimtSebastian Klimt
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 37.70 205
11 Marián ŽemličkaMarián Žemlička
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 34.58 180
12 Jan UlmanJan Ulman
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 34.30 178
13 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 34.26 177
14 Adam PincAdam Pinc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 33.03 167
15 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 32.92 167
16 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 31.71 157
17 Petr KuglerPetr Kugler
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 31.07 152
18 Adam RůžičkaAdam Růžička
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 30.18 145
19 Aleš HochAleš Hoch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 28.40 131
20 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 28.26 130
21 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 26.62 117
22 Vít ŠtudlarVít Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 26.32 115
23 Lukáš ČermákLukáš Čermák
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 25.24 106
24 David DemkoDavid Demko
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 18.09 53
25 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 17.49 48
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 41.49 374
2 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 39.03 343
3 Eliška ValušováEliška Valušová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 37.26 322
4 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 36.09 308
5 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 36.05 307
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 35.10 296
7 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 34.50 289
8 Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 31.47 253
9 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 31.16 249
10 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 30.49 241
11 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 30.21 238
12 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 30.11 236
13 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 29.81 233
14 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 28.56 218
15 Karolína BecováKarolína Becová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 27.40 205
16 Natálie HájkováNatálie Hájková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 27.15 202
17 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 25.84 187
18 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 24.98 177
19 Viktorie KučavováViktorie Kučavová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 24.93 176
20 Eliška VrbováEliška Vrbová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 24.90 176
21 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 23.68 162
22 Aneta KokešováAneta Kokešová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 23.56 161
23 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 20.65 128
24 Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 20.08 121
25 Jana VeľasováJana Veľasová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 19.60 116
26 Eliška ČadováEliška Čadová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 16.44 82
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 DNP
Celkem 27 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
3 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov
4 Radek DojčarRadek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
5 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
6 David DemkoDavid Demko 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
7 Marián ŽemličkaMarián Žemlička 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
8 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
9 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
10 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
11 Sebastian KlimtSebastian Klimt 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
12 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
13 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
14 Jan LališJan Lališ 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
15 Adam RůžičkaAdam Růžička 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
16 Jan UlmanJan Ulman 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
17 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
18 Petr KuglerPetr Kugler 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
19 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov
20 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
21 Lukáš ČermákLukáš Čermák 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
22 Aleš HochAleš Hoch 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
23 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
24 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
25 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
26 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
27 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Celkem 25 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Eliška ČadováEliška Čadová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Michaela BekováMichaela Beková 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Lucie ČervenkováLucie Červenková 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Sabina BřicháčkováSabina Břicháčková 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Kateřina ĎuržováKateřina Ďuržová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
Jitka GregorováJitka Gregorová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Viktorie KučavováViktorie Kučavová 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
Natálie HájkováNatálie Hájková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov
Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov
Aneta KokešováAneta Kokešová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Uršula MatoušováUršula Matoušová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Kateřina SpeierlováKateřina Speierlová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Hana ZápotockáHana Zápotocká 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eliška ValušováEliška Valušová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
Jana VeľasováJana Veľasová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
Eliška VrbováEliška Vrbová 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Karolína BecováKarolína Becová 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov
Celkem 25 závodníků