Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů a žen ÚKAS

Lovosice (18. 5. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.04
2 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 12.07
3 Lukáš MolnárLukáš Molnár 87 AK MostAK Most 12.52
5 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 12.96
4 Jan KřížJan Kříž 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.96
6 Pavel HeroldPavel Herold 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.06
2 Martin FaiferMartin Faifer 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.21
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.25
4 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.45
5 Jan KočíJan Kočí 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.98
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČermákJakub Čermák 95 AK BílinaAK Bílina 12.18
2 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.29
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.57
4 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 12.73
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.75
6 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.12
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 12.04 11.00
2 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.06 9.00
3 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.10 8.00
4 Jakub ČermákJakub Čermák 95 AK BílinaAK Bílina 12.46 7.00
5 Martin FaiferMartin Faifer 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.48 6.00
6 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.69 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.41 4.00
2 Lukáš MolnárLukáš Molnár 87 AK MostAK Most 12.57 3.00
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.71 2.00
4 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.79 1.00
5 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.95
6 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 13.02
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.40 7.00
2 Veronika JáskováVeronika Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 15.16 5.00
3 Michaela IleninováMichaela Ileninová 97 AK BílinaAK Bílina 15.24 4.00
4 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 15.33 3.00
Celkem 4 závodníků