Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (18. 5. 2013)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:55.99 11.00
2 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 1:57.10 9.00
3 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:58.05 8.00
4 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:58.52 7.00
5 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:58.80 6.00
6 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:59.57 5.00
7 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:59.64 4.00
8 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:00.05 3.00
9 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:00.18 2.00
10 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 61 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:01.05 1.00
11 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:01.46
12 Petr GabrielPetr Gabriel 82 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:01.90
13 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:03.22
14 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:12.54
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:19.40 11.00
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.43 9.00
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:23.23 8.00
4 Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:23.24 7.00
5 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:24.47 6.00
6 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:24.98 5.00
7 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.04 4.00
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.26 3.00
9 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:29.29 2.00
10 Lucie BrišováLucie Brišová 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:32.71 1.00
11 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:40.24
12 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:40.38
13 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:45.02
MB Jana MikešováJana Mikešová 91 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:46.89
Celkem 14 závodníků