Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Jablonec nad Nisou (18. 5. 2013)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HýsekPavel Hýsek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 7.17 +2.5 m/s 6.74+1,06.96+1,2X+1,46.96X+2,07.17+2,56.97+2,6 11.00
2 Pawel WiesolekPawel Wiesolek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
91 7.07 +2.0 m/s 6.88+1,86.94+1,56.92+0,66.946.96+1,5X+2.17.07+2,0 9.00
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.96 +1.1 m/s 6.65+3,06.96+1,16.67+1,06.966.79+1,16.55+2,66.67+3,0 8.00
4 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
88 6.82 +2.8 m/s 5.07+1,56.60+0,96.64+3,96.646.68+0,9--6.82+2,8 7.00
5 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 6.79 +3.1 m/s 6.28-0,46.50+1,56.75+1,16.756.66+1,76.79+3,1X+2,2 6.00
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6.64 +2.0 m/s 6.64+2,06.42+0,56.46+2,46.646.57+0,46.57+1,0X+0,9 5.00
7 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.60 +2.4 m/s 6.60+2,45.97+0,55.98+1,46.60 4.00
8 Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 6.48 +1.5 m/s 6.19+1,3X+1,66.48+1,56.486.36+1,0X+2,56.46+3,8 3.00
Jakub JandaJakub Janda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
89 6.48 +3.5 m/s 5.53+0,76.38+0,5X+0,16.386.42+0,76.48+3,56.26+2,8 2.00
10 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 6.45 +1.4 m/s 6.09+1,66.38+0,56.45+1,46.45 1.00
11 Čestmír KožíšekČestmír Kožíšek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 6.42 +2.7 m/s 6.25+1,66.42+2,76.12+0,76.42
Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.42 +2.2 m/s 6.42+2,26.29+1,26.18+1,26.42
13 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.41 +2.6 m/s 6.23-0,96.41+2,6X+3,86.41
14 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 6.35 +1.7 m/s 5.99-0,56.13+2,56.35+1,76.35
15 Filip SpuraFilip Spura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 6.26 +1.1 m/s 6.07+1,66.26+1,1X+1,46.26
16 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 6.20 +2.9 m/s 6.20+2,95.90+1,7X+0,96.20
17 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 6.15 +0.6 m/s 6.01+0,86.10+2,36.15+0,66.15
18 Matej HalajMatej Halaj
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
92 6.00 +2.4 m/s X+1,7X+0,46.00+2,46.00
MB Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 5.87 +1.5 m/s
Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 0 X+1,5X+1,6X+1,40
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana LuticováHana Luticová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
93 5.70 +1.5 m/s 5.54+1,75.70+1,5--5.705.32+1,15.33+3,0-- 11.00
2 Ewa RosiakEwa Rosiak
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 5.69 +3.0 m/s 5.53+0,95.55+1,8X+2,15.55X+1,0X+0,85.69+3,0 9.00
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.51 +0.3 m/s 5.08+1,85.13+1,15.25+1,25.25X+1,85.51+0,3X+0,8 8.00
4 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.48 +2.0 m/s X+2,0X+1,55.48+2,05.485.24+2,9X+0,9X-0,4 7.00
5 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
95 5.46 +0.7 m/s X+1,35.46+0,7X+2,65.46--4.94+0,7X+1,0 6.00
6 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 5.31 -0.5 m/s 5.10-1,05.31-0,5--5.31------ 5.00
7 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.23 +1.2 m/s 5.00+1,95.10+1,85.03+1,25.105.23+1,24.93+1,0X+1,4 4.00
8 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
91 5.14 +1.5 m/s X+0,35.14+1,54.69+0,75.14X+2,0X+0,93.61+1,2 3.00
9 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
75 5.09 +1.1 m/s 5.09+1,1X+1,24.98-0,35.09 2.00
10 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
98 5.04 +2.8 m/s 4.88+1,54.98+0,05.04+2,85.04 1.00
11 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.03 +1.2 m/s X+1,55.03+1,2X+1,45.03
12 Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4.91 +0.9 m/s 4.91+0,9X+0,54.90+1,14.91
13 Jana BrabcováJana Brabcová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 4.90 +2.4 m/s 4.90+2,44.53+1,3X+1,04.90
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.90 +0.8 m/s 4.76+0,74.90+0,8X+0,84.90
15 Zuzana SkalickáZuzana Skalická
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
94 4.87 +1.2 m/s 4.74+1,84.78+0,64.87+1,24.87
16 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.81 +1.9 m/s 4.60+1,04.81+1,94.42+2,24.81
17 Eliška ŘíčařováEliška Říčařová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
80 4.74 +1.5 m/s 4.67+2,54.74+1,54.59+1,44.74
18 Jana ŠimkováJana Šimková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.64 +3.3 m/s 4.64+3,34.61+0,24.28+1,74.64
19 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 4.54 +2.4 m/s 4.54+2,4X+3,8X-0,14.54
20 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.51 +3.0 m/s 4.51+3,04.44+1,13.95+0,94.51
Celkem 20 závodníků