Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Jihlava (19. 5. 2013)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.33
2 David MachálekDavid Machálek 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.65
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.98
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.17
5 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.18
6 Martin VatrtMartin Vatrt 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.73
MB Peter GromóczkiPeter Gromóczki 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.60
2 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.61
3 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.69
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.87
5 Kryštof SovišKryštof Soviš 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.12
6 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.15
7 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.92
2 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.93
3 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.05
4 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.06
5 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.36
6 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.54
Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Václav CubínekVáclav Cubínek 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.13 11.00
2 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.40 9.00
3 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.53 8.00
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.57 7.00
5 David MachálekDavid Machálek 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.61 6.00
6 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.95 4.00
2 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.01 3.00
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.04 2.00
4 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.04 1.00
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.05
6 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.38
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.00
2 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.38
3 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.49
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.56
5 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.12
6 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.71
2 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.27
3 Kateřina MírovskáKateřina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.38
4 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.41
5 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.41
6 Barbora CísařováBarbora Císařová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.23
2 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.45
3 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.16
4 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.33
5 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.36
MB Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DQ
Lucie VohánkováLucie Vohánková 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.76 11.00
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.83 9.00
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.18 8.00
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.38 7.00
5 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.40 6.00
6 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.53 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.21 4.00
2 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.36 3.00
3 Kateřina MírovskáKateřina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.45 2.00
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.46 1.00
5 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.21
6 Daniela DostálováDaniela Dostálová 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.29
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.19 11.00
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.76 8.00
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.90 7.00
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.93 6.00
Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.59 9.00
2 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.95 5.00
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.43 4.00
4 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.66
5 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.46 3.00
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.50 2.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.51 0.50
4 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.65
5 Kryštof SovišKryštof Soviš 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.76
MB Peter GromóczkiPeter Gromóczki 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.24
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.51 0.50
2 Martin VatrtMartin Vatrt 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.84
3 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.09
4 Tomáš HraběTomáš Hrabě 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.91
Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.87
2 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.65
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.37
4 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.03
Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.98 11.00
2 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.19 9.00
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.52 8.00
4 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.72 4.00
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.83
Tereza BřeznováTereza Březnová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.74 7.00
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.20 5.00
3 Martina MírovskáMartina Mírovská 91 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.79 2.00
4 Kristýna KunickáKristýna Kunická 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.25
5 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.69
6 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.04
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.05 6.00
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.76 3.00
3 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 29.15
4 Martina MatějkováMartina Matějková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.59
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.82 1.00
2 Barbora StudenáBarbora Studená 92 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.98
MB Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.02
MB Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.28
Lucie VohánkováLucie Vohánková 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.57 11.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.29 9.00
3 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.81 8.00
4 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.82 7.00
5 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.89 6.00
6 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.90 5.00
2 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.19 3.00
3 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.09 1.00
4 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.28
5 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 56.21
Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.04 4.00
2 Miroslav KolaříkMiroslav Kolařík 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.40 2.00
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.22
4 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.47
5 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.63
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.07
2 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.14
3 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.38
4 Adam VotočekAdam Votoček 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.38
MB Dominik EicherDominik Eicher 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 63.06
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.56 11.00
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 60.99 9.00
3 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.44 8.00
4 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.83 7.00
5 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 65.84 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 65.70 6.00
2 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 69.67
3 Martina HankováMartina Hanková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 78.21
MB Rita BabosRita Babos 80 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
MB Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 67.07
Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 66.76 4.00
2 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 67.90 3.00
3 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.31 2.00
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 69.42 1.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:55.24 11.00
2 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:55.95 9.00
3 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.47 8.00
4 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.07 7.00
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:02.38 6.00
6 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:04.48 4.00
7 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:06.52 2.00
Jiří MarešJiří Mareš 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.14 5.00
2 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:05.91 3.00
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:09.36 1.00
4 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:10.45
5 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:12.37
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:12.48
7 Adam VotočekAdam Votoček 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:20.75
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:19.70 11.00
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:24.09 9.00
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:25.29 8.00
4 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:28.43 7.00
5 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:30.76 6.00
6 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:31.82 5.00
7 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:34.33 4.00
8 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:37.49 3.00
9 Dominika AdámkováDominika Adámková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.71 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:08.56 11.00
2 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:11.97 9.00
3 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:19.07 8.00
4 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:21.30 7.00
5 Ctibor SyselCtibor Sysel 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:21.60 6.00
6 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:28.27 5.00
7 Jan ValášekJan Valášek 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:30.04 4.00
8 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:00.08 3.00
MB Marek ChlupatýMarek Chlupatý 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:30.15
Jiří MarešJiří Mareš 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Marek KarasMarek Karas 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:58.23 11.00
2 Marie HroudováMarie Hroudová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:10.73 9.00
3 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:32.91 8.00
4 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:36.05 7.00
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:40.97 6.00
Celkem 5 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20:58.61 11.00
2 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22:14.46 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.48 9.00
2 Barbora StudenáBarbora Studená 92 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.74 6.00
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.07 4.00
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.12 3.00
5 Zuzana TomkováZuzana Tomková 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.43 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.39 11.00
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.90 8.00
3 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.21 7.00
4 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.84 5.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.06 8.00
2 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.25 6.00
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.47 5.00
4 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.44 4.00
5 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.98 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.81 11.00
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.25 9.00
3 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.14 7.00
4 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.79 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.55 11.00
2 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58.25 9.00
3 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 58.38 7.00
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.84 6.00
5 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.06 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KmeťJan Kmeť 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 58.34 8.00
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 63.10 4.00
3 Jan PleschingerJan Pleschinger 80 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 63.59 3.00
4 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 64.29 2.00
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 65.53 1.00
6 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 67.90
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 73.04 8.00
2 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 73.38 7.00
3 Kristýna TycováKristýna Tycová 83 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 85.83 5.00
4 Martina HankováMartina Hanková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 92.70 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.43 11.00
2 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 70.25 9.00
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 81.31 6.00
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:29.53 11.00
2 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:34.20 9.00
3 Jan ValášekJan Valášek 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:38.51 8.00
4 Ctibor SyselCtibor Sysel 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:41.88 7.00
5 Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11:02.43 6.00
6 Antonín PalánAntonín Palán 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11:07.58 5.00
7 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:12.71 4.00
8 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:44.06 3.00
MB Matěj BaranecMatěj Baranec 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
MB Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický Club HavířovAtletický Club Havířov 09:47.09
MB Válav RumlVálav Ruml 80 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13:20.90
Celkem 11 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlach, Kůta, Šístek, Musil Vlach, Kůta, Šístek, Musil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.70 11.00
2 Sebo, Končický, Urban, Koutník Sebo, Končický, Urban, Koutník Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.42 9.00
3 Jindra, Pokorný, Machálek, Hnízdil Jindra, Pokorný, Machálek, Hnízdil TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.12 7.00
4 Hartych, Oberdorfer, Vyskočil, Dvořák Hartych, Oberdorfer, Vyskočil, Dvořák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.33 4.00
5 Papoušek, Pleschniger, Kroupa, Novotný Papoušek, Pleschniger, Kroupa, Novotný PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.72
Vorlíček, Němec, Chyba, Kolařík Vorlíček, Němec, Chyba, Kolařík TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházka M., Walica, Korbel, Králík Procházka M., Walica, Korbel, Králík SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.80 8.00
2 Slavík, Hutka, Decker, Vatrt Slavík, Hutka, Decker, Vatrt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 46.27 6.00
3 Derka, Nardelli, Nešpor, Kocánek Derka, Nardelli, Nešpor, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.28 5.00
4 Vaněk Jan, Kopečný, Pirochta, Růžička Vaněk Jan, Kopečný, Pirochta, Růžička TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.65 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kukla, Antsiou, Procházka F., Zapotil Kukla, Antsiou, Procházka F., Zapotil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.55 3.00
2 Slavíček, Hofta, Hudský, Rada Slavíček, Hofta, Hudský, Rada PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.35 2.00
3 Woller, Štengl, Žezulka, Němec Woller, Štengl, Žezulka, Němec TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.97
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobrovolná, Tesařová, Sedláčková, Špačková Dobrovolná, Tesařová, Sedláčková, Špačková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 50.66 11.00
2 Pecková, Jelínková, Caisová, Hendrychová Pecková, Jelínková, Caisová, Hendrychová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.08 9.00
3 Buřilová, Krčálová, Němcová, Šťastná Buřilová, Krčálová, Němcová, Šťastná PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.35 8.00
4 Dostálová, Studená, Mírovská, Mírovská Dostálová, Studená, Mírovská, Mírovská TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.86 6.00
5 Polívková, Šulcová, Hanková, Brezíková Polívková, Šulcová, Hanková, Brezíková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.85 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějková, Landová, Píšová, Seidlová Matějková, Landová, Píšová, Seidlová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.96 7.00
2 Tycová, Tomková, Kadeřávková, Patočková Tycová, Tomková, Kadeřávková, Patočková TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 54.47 5.00
3 Šrámková, Cranfordová, Tenglerová, Sachová Šrámková, Cranfordová, Tenglerová, Sachová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.53 4.00
4 Prozrová, Vávrová, Císařová, Veselá Prozrová, Vávrová, Císařová, Veselá Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.60 2.00
5 Andrštová, Seimlová, Jordánková, Šambergerová Andrštová, Seimlová, Jordánková, Šambergerová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.33 1.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.87 11.00
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.84 9.00
3 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 1.84 8.00
4 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.84 7.00
5 Martin VeselýMartin Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.81 6.00
6 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 1.70 5.00
7 Tomáš KorbelTomáš Korbel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
79 1.65 4.00
8 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.60 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana TomkováZuzana Tomková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 1.63 11.00
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 1.50 9.00
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.45 8.00
4 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 1.40 7.00
5 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.40 6.00
6 Jantra ŠímováJantra Šímová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 1.30 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.90 11.00
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.60 9.00
3 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 2.40 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 3.00 11.00
2 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 2.70 9.00
3 Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 2.60 8.00
4 Tereza KoudelováTereza Koudelová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 2.50 7.00
5 Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 2.40 6.00
6= Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 2.30 4.00
6= Nikola TenglerováNikola Tenglerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 2.30 4.00
6= Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 2.30 4.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 6.74 11.00
2 David MachálekDavid Machálek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 6.47 9.00
3 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.36 8.00
4 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 6.28 7.00
5 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 5.99 6.00
6 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 5.99 5.00
7 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 5.88 4.00
8 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.82 3.00
9 Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 5.72 2.00
10 Josef ChybaJosef Chyba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 5.60 1.00
11 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5.58
12 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.45
13 Petr NovotnýPetr Novotný
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 5.16
14 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 4.83
15 Martin VeselýMartin Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.18
Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 NM
Václav CubínekVáclav Cubínek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 DNP
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 5.21 -0.9 m/s 11.00
2 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.93 +1.6 m/s 9.00
3 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 4.82 +0.1 m/s 8.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.81 -0.4 m/s 7.00
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.74 -1.0 m/s 6.00
6 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 4.72 -0.6 m/s 5.00
7 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 4.68 +0.0 m/s 4.00
8 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 4.64 3.00
9 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.52 -0.5 m/s 2.00
10 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.52 +0.4 m/s 1.00
11 Daniela DostálováDaniela Dostálová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 4.42 -0.6 m/s
12 Simona ŠimkováSimona Šimková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.41 +1.5 m/s
13 Barbora CísařováBarbora Císařová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.38 +1.5 m/s
14 Sára VávrováSára Vávrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
87 4.30 -0.3 m/s
15 Kateřina MírovskáKateřina Mírovská
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
91 4.23 -0.4 m/s
16 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
95 4.23 +0.0 m/s
17 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.04 -1.1 m/s
18 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.77 +3.4 m/s 3.64 -1.4 m/s
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 DNP
Poznámky/pokusy:
" poř.
Celkem 19 závodníků

trojskok - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 13.75 11.00
2 David MachálekDavid Machálek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
88 13.74 9.00
3 Tomáš KorbelTomáš Korbel
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
79 12.41 8.00
4 Michal WalicaMichal Walica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
88 12.39 7.00
5 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 12.37 6.00
6 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 12.00 5.00
7 Martin VeselýMartin Veselý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 11.65 4.00
8 Petr NovotnýPetr Novotný
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 11.63 3.00
9 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 11.25 2.00
MB Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 13.34
Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 DNP
Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 DNP
Celkem 12 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 10.28 11.00
2 Jana PolívkováJana Polívková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 10.18 9.00
3 Rebeka KrčálováRebeka Krčálová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 10.05 8.00
4 Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 09.90 7.00
5 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 09.90 6.00
6 Tereza KoudelováTereza Koudelová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 09.87 5.00
Sára VávrováSára Vávrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
87 NM
Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
96 NM
Martina MírovskáMartina Mírovská
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
91 NM
Poznámky/pokusy:
" poř.
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 12.50 11.00
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 11.03 9.00
3 Júlia KovaříkováJúlia Kovaříková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
71 10.92 8.00
4 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 10.69 7.00
5 Linda FormánkováLinda Formánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 10.65 6.00
6 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 10.55 5.00
7 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 09.42 4.00
8 Kristýna TycováKristýna Tycová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
83 08.66 3.00
9 Martina AndrštováMartina Andrštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 07.56 2.00
10 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 05.76 1.00
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 14.16 11.00
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 13.45 9.00
3 Jakub DeckerJakub Decker
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 12.76 8.00
4 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 12.02 7.00
5 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 11.60 6.00
6 Jan BakalaJan Bakala
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
62 11.21 5.00
7 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 11.04 4.00
8 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 10.85 3.00
9 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 10.54 2.00
10 Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
74 10.09 1.00
MB Roman MarešRoman Mareš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 11.71
MB Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 10.55
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 38.14 11.00
2 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 32.52 9.00
3 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 31.19 8.00
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 30.40 7.00
5 Vendula VelcováVendula Velcová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
90 26.91 6.00
6 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 25.98 5.00
7 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 21.86 4.00
8 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 20.08 3.00
9 Eva AdamováEva Adamová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 19.33 2.00
MB Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 22.21
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 42.65 11.00
2 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 39.73 9.00
3 Jakub DeckerJakub Decker
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 38.11 8.00
4 Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
74 37.64 7.00
5 David ŽitnýDavid Žitný
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 37.57 6.00
6 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 37.38 5.00
7 Jan BakalaJan Bakala
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
62 35.05 4.00
8 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 32.52 3.00
9 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 27.46 2.00
MB Roman MarešRoman Mareš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 28.37
MB Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 DNP
Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 DNP
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 40.41 11.00
2 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 34.31 9.00
3 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 32.47 8.00
4 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 28.11 7.00
5 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 26.65 6.00
6= Kristýna TycováKristýna Tycová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
83 25.50 4.50
6= Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 25.50 4.50
8 Eva AdamováEva Adamová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 19.38 3.00
9 Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
96 16.99 2.00
10 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 16.14 1.00
MB Markéta LiškováMarkéta Lišková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 27.89
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 54.76 11.00
2 Jiří SikoraJiří Sikora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
74 45.70 9.00
3 Jan BakalaJan Bakala
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
62 40.82 8.00
4 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
76 40.39 7.00
5 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 31.08 6.00
6 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 30.16 5.00
7 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 30.03 4.00
8 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 28.02 3.00
9 Jan PleschingerJan Pleschinger
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 23.01 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 38.91 11.00
2 Júlia KovaříkováJúlia Kovaříková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
71 35.59 9.00
3 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 35.22 8.00
4 Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 34.52 7.00
5 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 32.33 6.00
6 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 32.23 5.00
7 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 25.76 4.00
8 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 19.84 3.00
9 Kristýna KunickáKristýna Kunická
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 15.48 2.00
Aneta MandováAneta Mandová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 DNF
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 58.59 11.00
2 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 52.16 9.00
3 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 50.24 8.00
4 Jakub DeckerJakub Decker
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 47.88 7.00
5 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 45.26 6.00
6 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 43.84 5.00
7 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 40.93 4.00
MB Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 38.39
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 192.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 169.00
3 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 168.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 165.00
5 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 161.00
6 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 078.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 239.50
2 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 172.00
3 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 170.00
4 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 115.00
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 099.00
6 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 072.50
Celkem 6 závodníků