Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Jihlava (19. 5. 2013)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:55.24 11.00
2 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:55.95 9.00
3 Libor ŠicLibor Šic 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:56.47 8.00
4 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:57.07 7.00
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:02.38 6.00
6 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:04.48 4.00
7 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:06.52 2.00
Jiří MarešJiří Mareš 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.14 5.00
2 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:05.91 3.00
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:09.36 1.00
4 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:10.45
5 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:12.37
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:12.48
7 Adam VotočekAdam Votoček 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:20.75
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:19.70 11.00
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:24.09 9.00
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:25.29 8.00
4 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:28.43 7.00
5 Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:30.76 6.00
6 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:31.82 5.00
7 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:34.33 4.00
8 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:37.49 3.00
9 Dominika AdámkováDominika Adámková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:53.71 2.00
Celkem 9 závodníků