výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebory žactva a dorostu

Chrudim (30. 4. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 07.5
2 Jakub KřížJakub Kříž 98 CHRUDICHRUDI 07.9
3 Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI 08.4
4 Samuel AngerSamuel Anger 98 CHRUDICHRUDI 08.6
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel NekutGabriel Nekut 98 SLATISLATI 07.6
2 David HolýDavid Holý 98 CHRUDICHRUDI 07.7
3 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 07.8
4 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 09.0
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriel NekutGabriel Nekut 98 SLATISLATI 07.4
2 David ViktorinDavid Viktorin 99 CHRUDICHRUDI 07.5
3 David HolýDavid Holý 98 CHRUDICHRUDI 07.9
4 Jakub KřížJakub Kříž 98 CHRUDICHRUDI 08.2
5 Jakub StrnadJakub Strnad 99 CHRUDICHRUDI 08.3
Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 08.7
2 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 08.9
3 Adam HnátAdam Hnát 00 CHRUDICHRUDI 09.6
4 Jan PecinaJan Pecina 01 CHRUDICHRUDI 10.3
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 07.9
2 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 08.1
3 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 08.9
4 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 09.4
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 CHRUDICHRUDI 08.1
2 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 08.3
3 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 08.8
4 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 09.0
5 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 09.2
6 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 09.2
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.0
2 Sára JanouškováSára Janoušková 99 CHRUDICHRUDI 08.8
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 09.0
4 Nikola IlichováNikola Ilichová 98 CHRUDICHRUDI 09.1
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 08.5
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Adéla OpočenskáAdéla Opočenská 99 SLATISLATI 09.2
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 CHRUDICHRUDI 08.2
2 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 CHRUDICHRUDI 08.6
4 Kateřina SlabáKateřina Slabá 99 CHRUDICHRUDI 09.0
5 Nikola IlichováNikola Ilichová 98 CHRUDICHRUDI 09.2
Sára JanouškováSára Janoušková 99 CHRUDICHRUDI DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 08.3
2 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 08.6
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 00 CHRUDICHRUDI 09.2
4 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 CHRUDICHRUDI 09.3
5 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 09.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 08.7
2 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 CHRUDICHRUDI 08.8
3 Barbora JalůvkováBarbora Jalůvková 00 CHRUDICHRUDI 09.9
4 Kristýna LupačováKristýna Lupačová 01 CHRUDICHRUDI 10.2
Martina ŘádkováMartina Řádková 00 CHRUDICHRUDI DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 30.4.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 08.4
2 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 08.5
3 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 08.7
4 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 CHRUDICHRUDI 09.0
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 00 CHRUDICHRUDI 09.2
6 Iveta DaňkováIveta Daňková 00 CHRUDICHRUDI 09.6
Celkem 6 závodníků