výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (11. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.83
2 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.98
3 Daniel MatějkaDaniel Matějka 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.08
4 Adrien FajfrAdrien Fajfr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.20
5 Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.35
6 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.51
7 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.65
2 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
3 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.66
4 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.75
5= Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
5= Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.34
Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.04
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
3 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.27
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.66
5 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.71
6 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.55
2 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.72
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.79
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.02
5 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.15
6 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.34
7 Jan PremJan Prem 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.37
8 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.93
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.13
3 Michal KudžaMichal Kudža 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.49
4 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.77
5 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.84
6 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87
7 Daniel HošnaDaniel Hošna 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.77
Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.40
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.43
3 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
5 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.72
6 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.91
7 Michaela SrbováMichaela Srbová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.35
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.44
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.45
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87
4 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.88
5 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.93
6 Kristina ZíkováKristina Zíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.96
7 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.10
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.52
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.60
4 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.61
5 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
6 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.91
7 Petra OndríkováPetra Ondríková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.92
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.23
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.81
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
4 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.88
5 Helena SloupováHelena Sloupová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.96
6 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.13
7 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.41
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.42
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.53
4 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.66
5 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 08.73
6 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.42
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.49
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.59
3 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 11.86
4 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.82
5 Matěj TycMatěj Tyc 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 15.10
MS Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 11.70
2 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.96
3 Martin KubešMartin Kubeš 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.88
4 Pavel NejdlPavel Nejdl 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.91
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.09
2 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14
3 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.05
4 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.12
Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Tomáš FlachsTomáš Flachs 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Tomáš - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
2 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.24
3 Ondřej KloudaOndřej Klouda 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
4 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.65
5 Jan MoravaJan Morava 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.77
6 Jan HrachJan Hrach 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.49
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.33
2 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.66
3 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.24
4 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.33
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.39
Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Poznámky:
Ďurechová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.89
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.43
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.87
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.00
5 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.62
MS Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 14.56
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.24
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.27
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.44
4 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.46
5 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.62
6 Tereza LádováTereza Ládová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.61
2 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.64
3 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.37
4 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.54
5 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.77
6 Barbora FišrováBarbora Fišrová 96 AC DomažliceAC Domažlice 14.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.83
2 Daniel MatějkaDaniel Matějka 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.11
3 Ondřej ŠotOndřej Šot 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.38
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.92
5 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.41
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.89
Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VodvářkaVít Vodvářka 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.67
2 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.07
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.33
4 Pavel KortusPavel Kortus 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.35
5 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.77
6 Adrien FajfrAdrien Fajfr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.91
7 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.78
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HesMarek Hes 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.39
2 Martin PlačekMartin Plaček 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.57
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.64
4 Kryštof VoběrekKryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.19
5 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.45
2 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.80
3 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.13
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.01
5 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.15
Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.07
2 Petr ValešPetr Valeš 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.71
3 Daniel HošnaDaniel Hošna 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.92
MS Martin GeslMartin Gesl 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Marek VladařMarek Vladař 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Jiří DuchekJiří Duchek 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.34
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18.72
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.80
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.83
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.25
6 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.67
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.33
2 Ondřej StolařOndřej Stolař 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.82
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.24
4 Matěj FremrMatěj Fremr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.30
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.68
6 Václav KönigVáclav König 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.12
2 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.83
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.13
4 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.60
5 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.76
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.09
7 Eliška DaňkováEliška Daňková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.63
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 20.12
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.20
3 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.89
4 Josefína DuchkováJosefína Duchková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.07
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.22
6 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.84
7 Hana PeškováHana Pešková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.70
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.40
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.92
3 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.50
4 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.56
5 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 98 AC DomažliceAC Domažlice 21.66
6 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.27
7 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.70
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.96
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.50
3 Helena SloupováHelena Sloupová 98 AC DomažliceAC Domažlice 22.05
4 Viktorie JohánkováViktorie Johánková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.65
MS Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.31
Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.34
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.72
3 Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová 99 AC DomažliceAC Domažlice 21.25
4 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.42
5 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.14
MS Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.32
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.35
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.15
3 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 21.36
4 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 22.33
5 Anna ČernáAnna Černá 99 AC DomažliceAC Domažlice 22.68
6 Petra OndríkováPetra Ondríková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.08
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.15
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 20.54
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.19
5 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.95
Nikola HrubcováNikola Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.22
2 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.53
3 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.96
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.70
5 Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.94
Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 23.06
2 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 23.68
3 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 24.95
MS Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.87
František CaisFrantišek Cais 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Matěj TycMatěj Tyc 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.23
2 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.56
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.10
4 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.46
5 Vít SvobodaVít Svoboda 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.48
6 Jan HrachJan Hrach 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.60
2 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.41
3 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.14
Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Martin ČvančaraMartin Čvančara 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.61
2 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.72
3 Jan VlčekJan Vlček 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.71
4 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.32
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.93
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.51
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.03
4 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.17
5 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.22
6 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.18
MS Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 29.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.81
2 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.80
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.88
4 Pavla RohlíkováPavla Rohlíková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.18
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.86
MS Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 28.45
Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.45
2 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.91
3 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.64
4 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.12
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.49
6 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.19
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.45
2 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.06
3 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.54
4 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.83
5 Anna JirsováAnna Jirsová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.25
6 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.64
7 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.66
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.11
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 43.20
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 47.96
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 49.63
Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 39.29
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 42.19
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 45.80
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.87
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.79
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 44.92
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.00
4 Aneta HrubcováAneta Hrubcová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 47.35
5 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.09
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.58
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.39
3 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:03.99
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:05.87
5 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:07.83
6 Ladislav KozlíkLadislav Kozlík 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.46
MS Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:59.17
Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Daniel MisakDaniel Misak 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:10.59
2 Vít SvobodaVít Svoboda 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:11.12
3 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.66
4 Martin ČvančaraMartin Čvančara 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:25.87
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:16.23
2 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.73
3 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:27.14
4 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:28.89
5 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:30.18
6 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:32.02
7 Radek JánRadek Ján 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:42.52
8 Jan VosejpkaJan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:42.74
9 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:02.43
MS Martin GeslMartin Gesl 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:21.81
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.33
2 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:31.26
3 Jan RozhonJan Rozhon 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:35.60
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:39.84
5 Lukáš BucháčekLukáš Bucháček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:39.87
6 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:42.10
7 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.15
8 Václav KönigVáclav König 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:07.22
Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
David VokurkaDavid Vokurka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.78
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:22.48
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.08
4 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:35.08
5 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:35.70
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:46.23
7 Eliška PejšováEliška Pejšová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:48.15
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.53
2 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.64
3 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.35
4 Anna JirsováAnna Jirsová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:42.72
5 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:42.98
6 Anna LedeckáAnna Ledecká 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:43.42
7 Lucie KroftováLucie Kroftová 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:57.14
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:31.81
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.48
3 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.73
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.65
5 Aneta AlexandrováAneta Alexandrová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:46.72
6 Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:50.24
7 Sabina ŘíhováSabina Říhová 00 TJ SušiceTJ Sušice 2:50.29
8 Klára DvořákováKlára Dvořáková 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:51.56
9 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:55.95
10 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.51
MS Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.91
Anna KučerováAnna Kučerová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:29.60
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:33.28
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.40
4 Helena GetachewováHelena Getachewová 98 AC DomažliceAC Domažlice 2:36.11
5 Nikola PlocováNikola Plocová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.78
6 Šárka LedvinováŠárka Ledvinová 99 AC DomažliceAC Domažlice 2:49.31
7 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:53.01
8 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:53.06
9 Anna Marie JanošíkováAnna Marie Janošíková 00 TJ SušiceTJ Sušice 2:56.43
10 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:05.63
11 Eliška DaňkováEliška Daňková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.21
MS Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:36.47
MS Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:47.83
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrien FajfrAdrien Fajfr 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.85
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.43
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 18.29
4 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.43
5 Lukáš BucháčekLukáš Bucháček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.11
6 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.24
Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 16.18
2 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 16.51
3 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.62
4 David NovotnýDavid Novotný 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 17.37
5 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.42
6 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.51
7 Luboš VankaLuboš Vanka 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.28
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.33
2 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.18
3 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.18
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.67
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.26
MS Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Bozděchová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.38
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.50
3 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.19
MS Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.22
Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 16.32
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.40
3 Štěpánka UrbánkováŠtěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.26
4 Lucie NovákováLucie Nováková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.52
Natálie BrožováNatálie Brožová 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.74
2 Tereza KuglerováTereza Kuglerová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.42
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.76
4 Hana PeškováHana Pešková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.43
5 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.75
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 18.21
2 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.31
3 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.73
4 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková 99 AC DomažliceAC Domažlice 18.99
Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 15.89
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC DomažliceAC Domažlice 17.79
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 21.33
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.50
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16.72
3 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17.44
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 19.11
5 Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.38
Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:04.59
2 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:08.49
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:26.44
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:43.96
5 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:46.51
6 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:57.02
7 Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:19.54
8 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:19.72
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:56.92
Celkem 1 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:32.26
2 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:40.10
3 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:41.45
4 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:03.09
5 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 6:32.73
6 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:40.32
7 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:43.69
8 Karolína MíkováKarolína Míková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:53.83
Celkem 8 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel OličPavel Olič 94 AC DomažliceAC Domažlice 6:12.13
2 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:40.35
3 Jan BielikJan Bielik 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:55.46
4 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 6:57.88
5 Jakub HorákJakub Horák 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7:22.64
6 Pavel NejdlPavel Nejdl 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:38.37
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:46.78
2 Robin KnopfRobin Knopf 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7:04.60
3 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7:34.63
4 Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8:47.89
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vodvarka,Slavicek,Hes,Vladar Vodvarka,Slavicek,Hes,Vladar AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.04
2 Matejka,Vanka,Hrysl,Mondek Matejka,Vanka,Hrysl,Mondek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 33.52
3 Fremr,Chuchlik,Sutnar,Vosejpek Fremr,Chuchlik,Sutnar,Vosejpek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 35.67
Stolar,Benes,duchek,studlar Stolar,Benes,duchek,studlar SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Novotny,Rozkon,Samody,Sochůnek Novotny,Rozkon,Samody,Sochůnek ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Poznámky:
UNICH - DQ - pravidlo 170.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraus, Vaněk, Zeman, Ján Kraus, Vaněk, Zeman, Ján TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.56
2 Kovalchuk,Louda,Beran,Broz Kovalchuk,Louda,Beran,Broz TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.94
3 Voberek,Vosatka,Fleischmann,Hecko Voberek,Vosatka,Fleischmann,Hecko TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.25
4 Hes,Hes,Muzik,Balej Hes,Hes,Muzik,Balej TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.43
Dolejsi,Doka,Kozel,Klimes Dolejsi,Doka,Kozel,Klimes TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
TABOR - DQ - pravidlo 170.14
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Duchkova,Petrikovicova,Sabadinova,Vejrazkova Duchkova,Petrikovicova,Sabadinova,Vejrazkova SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.41
2 Kozakova,Kvglerova,Belohlavova,Jonasova Kozakova,Kvglerova,Belohlavova,Jonasova AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.70
3 Rubasova,Sloupova,Konicarova,Cimbolincova Rubasova,Sloupova,Konicarova,Cimbolincova AC DomažliceAC Domažlice 33.00
4 Urbankova,Kuberkova,Safrankova,Alexandrova Urbankova,Kuberkova,Safrankova,Alexandrova TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.18
Peskova,Brozova,Bacikova,Reznickova Peskova,Brozova,Bacikova,Reznickova AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Brichackova,Danihelkova,Sedlackova,Utikalova Brichackova,Danihelkova,Sedlackova,Utikalova SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Poznámky:
SKPLZ - DQ - pravidlo 170.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrubcova,Polusna,Hrubcova,Rackova Hrubcova,Polusna,Hrubcova,Rackova TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 33.01
2 Vachova,Reindlova,Farová,Cerna Vachova,Reindlova,Farová,Cerna TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 33.16
3 Kaslová,Setelikova,Novakova,Zemanová Kaslová,Setelikova,Novakova,Zemanová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.99
4 Bockova,Gysdova,Dravcova,Vranova Bockova,Gysdova,Dravcova,Vranova TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.29
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ledvina,Vaclaval,Tauer,Snajdr Ledvina,Vaclaval,Tauer,Snajdr AC DomažliceAC Domažlice 44.63
2 Nejdl,Besta,Prosner,Strba Nejdl,Besta,Prosner,Strba Atletika KlatovyAtletika Klatovy 49.40
3 Brejcha,Fiser,Hrach,Morava Brejcha,Fiser,Hrach,Morava Atletika KlatovyAtletika Klatovy 50.97
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubova,Koppova,Rozsypalova,Koltova Holubova,Koppova,Rozsypalova,Koltova Atletika KlatovyAtletika Klatovy 55.71
2 Tymlova,Brozkova,Pribicinova,Prokopova Tymlova,Brozkova,Pribicinova,Prokopova TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 56.30
Vojtechova,Durechova,Rohlikova,Vodickova Vojtechova,Durechova,Rohlikova,Vodickova TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karesova, Radova,Adlerova, Sterbova Karesova, Radova,Adlerova, Sterbova TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.61
2 Jirsová, Radová, Sklenarova, Chukhno Jirsová, Radová, Sklenarova, Chukhno TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.91
Petrova, Horova, Nemcekova, Pavlyuk Petrova, Horova, Nemcekova, Pavlyuk AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.86
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.80
3 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.74
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.71
5 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.66
MS Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.86
MS Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.66
Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 2.05
2 Filip PazderaFilip Pazdera
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.66
3 Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.61
4= Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.56
4= Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.56
6 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.56
7 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.51
8= Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.41
8= Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.41
10 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.41
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.75
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.62
3 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.59
4 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.56
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.51
6 Petr ValešPetr Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 1.46
7 Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.41
8 Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1.41
9 David NovotnýDavid Novotný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.41
10= Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 1.31
10= Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.31
12= Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.31
12= Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.31
12= Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.31
12= Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 1.31
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.60
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.51
3= Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.51
3= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.51
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.51
6= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.48
6= Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.48
8 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.48
9 Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.45
10 Jana ŠtětkováJana Štětková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.42
11 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 1.42
Aneta KöltöováAneta Költöová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 NM
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.48
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.51
2 Tereza KuglerováTereza Kuglerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.45
3 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.42
4 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.42
5 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.42
6= Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 1.39
6= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.39
8 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.39
9 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 1.39
10 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.39
11 Josefína DuchkováJosefína Duchková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 1.36
12= Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.31
12= Kristina ZíkováKristina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 1.31
12= Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 1.31
15 Viktorie JohánkováViktorie Johánková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.21
16 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1.21
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 3.10
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 2.60
3 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 2.20
4 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 2.20
Ondřej KloudaOndřej Klouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 NM
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 2.70 11.00
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 NM
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.80
Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 NM
Julie GyselováJulie Gyselová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 NM
Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ SušiceTJ Sušice
98 NM
Nikola PlocováNikola Plocová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 5.92 +0.6 m/s
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 5.91 +0.6 m/s
3 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.45 +0.0 m/s
4 Martin KubešMartin Kubeš
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.43 +0.6 m/s
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.40 +0.8 m/s
6 Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.97 -0.9 m/s
7 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 4.92 -0.4 m/s
8 Pavel NejdlPavel Nejdl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.84 -0.3 m/s
MS Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.66 +0.7 m/s
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.48 -0.4 m/s
2 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.48 +0.9 m/s
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.41 +0.0 m/s
4 Pavel BrejchaPavel Brejcha
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.38 +1.1 m/s
5 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.37 -0.4 m/s
6 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5.25 +0.9 m/s
7 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.23 -0.3 m/s
8 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 3.95 -0.1 m/s
Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.95 +0.4 m/s
2 Marek BudošMarek Budoš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 5.61 +0.0 m/s
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 5.48 +0.3 m/s
4 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 5.00 +0.2 m/s
5 Petr ValešPetr Valeš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 4.97 +0.2 m/s
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
99 4.79 +0.2 m/s
7 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.73 +0.0 m/s
8 David BartlDavid Bartl
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 4.63 +0.0 m/s
9 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.58 +0.1 m/s
10 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.49 +0.4 m/s
11 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.46 +0.6 m/s
12 Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.41 -0.3 m/s
13 Tomáš KomendaTomáš Komenda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.33 -0.3 m/s
14 Daniel MondekDaniel Mondek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.27 +0.4 m/s
15 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 4.20 +0.0 m/s
16 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.08 +0.3 m/s
17 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.91 +0.0 m/s
18 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.86
19 Luboš VankaLuboš Vanka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.85 +0.7 m/s
20 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.83 +0.3 m/s
21 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.62 -0.2 m/s
22 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.54 +0.5 m/s
23 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.46 +0.4 m/s
24 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 3.45 +0.6 m/s
25 Daniel HošnaDaniel Hošna
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.41 +0.1 m/s
26 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.40 +0.0 m/s
27 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 3.32
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.12
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.80
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 4.59
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.50
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.28
6 Aneta KöltöováAneta Költöová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 4.21
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.09
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.59 +0.0 m/s
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.47 +0.0 m/s
3 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 4.32 +0.0 m/s
4 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.16 +0.0 m/s
5 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 4.10 -0.8 m/s
6 Eliška HorováEliška Horová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3.66 +0.1 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.18 +0.1 m/s
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.87 -1.0 m/s
3 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.68 +0.1 m/s
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.62 +0.0 m/s
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.61 -1.5 m/s
6 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.52 -0.8 m/s
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.50 +0.0 m/s
8 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.42 -1.1 m/s
9 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.32 -1.9 m/s
10 Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.22 +0.0 m/s
11 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.21 +0.4 m/s
12 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.12 +0.3 m/s
13 Nikola HrubcováNikola Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.12 +0.4 m/s
14 Michaela KouteckáMichaela Koutecká
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.02 +0.0 m/s
15 Adéla ČervenáAdéla Červená
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.02 +0.0 m/s
16 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.94 +0.0 m/s
17 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.94 -0.7 m/s
18 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 3.92 +0.3 m/s
19 Natálie BrožováNatálie Brožová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.89 -0.5 m/s
20 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 3.89 +0.4 m/s
21 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.78 +0.1 m/s
22 Kristina ZíkováKristina Zíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 3.77 +0.2 m/s
23 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 3.71 +0.0 m/s
24 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.59 +0.0 m/s
25 Anna KučerováAnna Kučerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.48 +0.1 m/s
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 12.10
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 11.92
3 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 10.12
4 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 09.75
5 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
96 09.71
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.49
7 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 08.97
8 Barbora DědourkováBarbora Dědourková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 08.51
9 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 08.04
10 Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 07.43
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.41
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.92
3 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.35
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.71
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 08.53
6 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.47
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.01
8 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 07.88
9 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.76
10 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 07.62
11 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 07.40
12 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.38
13 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 07.38
14 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 06.99
15 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 06.94
16 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.69
17 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 06.48
18 Jana MužíkováJana Mužíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 06.30
19 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 04.94
MS Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.98
MS Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.95
MS Adriana HolienkováAdriana Holienková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.59
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 12.70
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.70
3 Prosner MatějProsner Matěj
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 10.32
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 09.62
5 Radek JánRadek Ján
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 09.36
6 Martin FederMartin Feder
AC DomažliceAC Domažlice
98 09.16
7 Ondřej ŠotOndřej Šot
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 09.13
8 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 08.98
9 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.90
10 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.61
11 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 08.39
12 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 08.08
13 Nick ZikmundNick Zikmund
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 08.03
14 Matěj TycMatěj Tyc
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 08.02
15 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.90
16 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 07.90
17 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 07.74
18 Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 07.17
19 Zdeněk ČadaZdeněk Čada
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 06.21
20 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.02
21 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 05.74
22 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 05.46
23 Jakub KozelJakub Kozel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.36
24 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 05.23
Martin PlačekMartin Plaček
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NM
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 09.30
2 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 08.87
3 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
95 08.23
4 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 07.62
5 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 07.62
6 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 07.36
Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP
Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.93
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 11.80
3 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 11.58
4 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 11.02
5 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.87
6 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 10.78
7 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.69
8 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 09.61
9 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.30
10 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.09
11 Martin ČvančaraMartin Čvančara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 08.77
12 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 08.36
13 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 06.93
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 26.89
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 26.64
3 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 23.97
4 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 23.30
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 22.74
6 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 22.65
7 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 21.33
8 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 19.63
9 Klára DvořákováKlára Dvořáková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 19.58
10 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 17.49
11 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 16.29
12 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 15.60
13 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 14.52
14 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 12.45
MS Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 18.68
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NM
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 33.15
2 Prosner MatějProsner Matěj
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 26.44
3 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 25.40
4 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 24.58
5 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 24.42
6 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 22.98
7 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 22.82
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 21.96
9 Matěj TycMatěj Tyc
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
98 19.82
10 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 19.72
11 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 18.31
12 Jan PremJan Prem
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 16.44
13 Jiří ChuchlíkJiří Chuchlík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 15.91
14 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 15.20
15 Jan VosejpkaJan Vosejpka
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 14.71
16 Jan ŠkrabánekJan Škrabánek
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 14.69
17 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 13.53
18 Oldřich KučeraOldřich Kučera
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 13.00
19 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 12.34
Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 NM
Lukáš ButalLukáš Butal
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 NM
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 28.04
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 25.28
3 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 22.24
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 20.77
5 Barbora TymlováBarbora Tymlová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 18.33
6 Dominika HolubováDominika Holubová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
95 16.42
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 32.80
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 29.52
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 24.43
4 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 23.96
5 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 20.96
6 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
96 20.15
7 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 18.30
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 36.73
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 31.69
3 Václav DedekVáclav Dedek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 30.97
4 Daniel KašparDaniel Kašpar
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 28.50
5 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 26.36
6 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 25.96
7 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 24.70
8 Tomáš HonzíkTomáš Honzík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 24.56
9 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 19.47
10 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 14.18
Filip PazderaFilip Pazdera
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 NM
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 092.00
2 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 047.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 008.00
4 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 005.00
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.00
2 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 089.00
2 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 064.00
3 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 043.00
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 071.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 045.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 144.50
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 137.00
3 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 112.00
4 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 046.50
5 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 021.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., 1500 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, výška, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 150 m, 4x60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 095.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 042.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 100 m př., 4x100 m, disk 1kg, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 200 m, 100 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 057.00
2 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 032.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 100 m př., 1500 m př., disk 1kg, koule 3kg, dálka, výška, 200 m, 100 m, 4x100 m
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 090.00
2 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 055.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 037.00
4 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 018.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., disk 0,75kg, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 4x60 m
Celkem 4 závodníků