Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, starších žáků a starších žákyň Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje

Písek (11. 5. 2013)

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radka HambergerováRadka Hambergerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 12.10
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 11.92
3 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 10.12
4 Anna BílkováAnna Bílková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
96 09.75
5 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
96 09.71
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.49
7 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 08.97
8 Barbora DědourkováBarbora Dědourková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 08.51
9 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
97 08.04
10 Michaela KašováMichaela Kašová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
97 07.43
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.41
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 10.92
3 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 09.35
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.71
5 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 08.53
6 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 08.47
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.01
8 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 07.88
9 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 07.76
10 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 07.62
11 Lenka FialováLenka Fialová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 07.40
12 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.38
13 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 07.38
14 Michaela SoukupováMichaela Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 06.99
15 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 06.94
16 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.69
17 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 06.48
18 Jana MužíkováJana Mužíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 06.30
19 Jana ŘičicováJana Řičicová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 04.94
MS Samanta SuskováSamanta Susková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.98
MS Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.95
MS Adriana HolienkováAdriana Holienková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.59
Celkem 22 závodníků