Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Vyškov (12. 5. 2013)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2:11.12 11.00
2 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:23.44 9.00
3 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:29.19 8.00
4 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:30.66 7.00
5 Michal PelikánMichal Pelikán 99 AK HodonínAK Hodonín 2:32.40 6.00
6 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:41.25 5.00
7 Petr VojtekPetr Vojtek 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:51.79 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 JAC Brno BJAC Brno B 2:21.51 11.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:27.30 9.00
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 JAC BrnoJAC Brno 2:30.28 8.00
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:31.47 7.00
5 Jana VrtělováJana Vrtělová 98 JAC BrnoJAC Brno 2:38.33 6.00
6 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:40.70 5.00
7 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 2:42.54 4.00
8 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:48.49 3.00
9 Michaela KabilkováMichaela Kabilková 99 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:48.63 2.00
10 Jana SoldánováJana Soldánová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:51.49 1.00
11 Sabina ŠvestkováSabina Švestková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:56.72
12 Michaela KonopkováMichaela Konopková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:56.74
13 Karolína BlablováKarolína Blablová 99 AK HodonínAK Hodonín 2:58.20
14 Kateřina TicháKateřina Tichá 99 JAC Brno BJAC Brno B 3:03.46
MB Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:33.96
Michaela OpavskáMichaela Opavská 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNS
Celkem 16 závodníků