Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Bílina (14. 5. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 14.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 AK MostAK Most 07.62
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 07.80
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.28
4 Patrik ŠpejtekPatrik Špejtek 98 AK MostAK Most 08.83
5 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.11
Kryštof PixaKryštof Pixa 99 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.70
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 07.90
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.04
4 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 08.78
Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most DNP
Martin KirvejMartin Kirvej 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 14.5.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.84
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 07.87
3 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 08.30
4 David KudaDavid Kuda 98 AK Most BAK Most B 08.91
5 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.77
Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 14.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.91
2 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.01
3 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 08.50
4 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.65
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 09.26
Josef VíchJosef Vích 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.03
2 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.17
3 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.66
Petr JansPetr Jans 99 AK MostAK Most DNP
Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín DNP
Petr StaněkPetr Staněk 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 08.29
2 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 08.59
3 Jan RennerJan Renner 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.71
4 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 09.37
Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 08.98
MB Samuel SalačSamuel Salač 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.02
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 14.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 AK MostAK Most 07.5 11.00
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 07.6 9.00
3 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.6 8.00
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 07.7 7.00
5 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.7 6.00
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 07.8 5.00
Poznámky:
Ruční časy
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 14.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.8 4.00
2 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.9 3.00
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.0 2.00
4 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.0 1.00
5 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.2
6 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 08.3
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.92
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 08.46
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.77
4 Eva FodorováEva Fodorová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.14
5 Lenka RathováLenka Rathová 99 AK MostAK Most 11.38
Eliška TrnovskáEliška Trnovská 99 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.26
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.85
3 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 09.61
MB Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 08.69
Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Aneta SkuhrováAneta Skuhrová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.36
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.89
3 Nikola DavidováNikola Davidová 98 AK BílinaAK Bílina 09.08
4 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.33
5 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 09.73
Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 14.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.42
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.83
3 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.10
4 Barbora PichalováBarbora Pichalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.30
5 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 09.57
Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KoškováPetra Košková 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.16
2 Barbora MordychováBarbora Mordychová 99 AK MostAK Most 09.58
3 Barbora KoubkováBarbora Koubková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.75
4 Adéla RobováAdéla Robová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.17
Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Šárka PetrdlíkováŠárka Petrdlíková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 14.5.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín DNP
MB Adéla JanůAdéla Janů 03 ASK DěčínASK Děčín 10.47
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 14.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 9
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 8
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 7
5 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 6
6 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 5
Poznámky:
časy nezměřeny
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 14.5.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.6 4.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.6 3.00
3 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.6 2.00
4 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.8 1.00
5 Eva FodorováEva Fodorová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.1
6 Nikola DavidováNikola Davidová 98 AK BílinaAK Bílina 09.2
Poznámky:
ruční časy
Celkem 6 závodníků