Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev staršího žactva Jihomoravského kraje

Břeclav (19. 5. 2013)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:28.45 11
2 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 9
3 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 BYAC BrnoBYAC Brno 8
4 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7
5 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6
6 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5
7 Tomáš VotýpkaTomáš Votýpka 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4
8 Karim KlimešKarim Klimeš 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3
9 Jiří PotáčekJiří Potáček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 2
10 Jonáš HrazdiraJonáš Hrazdira 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1
11 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 98 JAC Brno BJAC Brno B 5:04.20 11.00
2 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:29.48 9.00
3 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 5:35.63 8.00
4 Lucie MikušováLucie Mikušová 98 JAC BrnoJAC Brno 5:53.48 7.00
5 Martina BašusováMartina Bašusová 98 AK HodonínAK Hodonín 6:13.01 6.00
6 Jana SoldánováJana Soldánová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6:19.27 5.00
7 Ludmila PompováLudmila Pompová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:21.87 4.00
8 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6:29.53 3.00
9 Kateřina TicháKateřina Tichá 99 JAC Brno BJAC Brno B 6:54.07 2.00
Celkem 9 závodníků