výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň

Dvůr králové n.L. (12. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.65 11.00
2 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.93 9.00
3 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.13 8.00
4 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.85 4.00
5 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.02 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.61 6.00
2 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.74 5.00
3 Vojtěch ObstVojtěch Obst 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.96 3.00
4 David KmiecDavid Kmiec 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.20 1.00
Ladislav RubáčekLadislav Rubáček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZítkoDavid Zítko 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.60 7.00
2 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.36
3 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.60
MB Ondřej ČernýOndřej Černý 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.36 11.00
2 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.55 8.00
3 Adéla BergerováAdéla Bergerová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.70 6.00
4 Nikola KráličkováNikola Králičková 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.98 1.00
5 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.00
MB Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.50 9.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.60 7.00
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.75 3.00
4 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.78 2.00
5 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.17
MB Tereza SteinerováTereza Steinerová 98 TJ JilemniceTJ Jilemnice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.71 4.50
2 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.71 4.50
3 Karolína BergelováKarolína Bergelová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.17
4 Iva BerkyováIva Berkyová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.25
5 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.27
6 Eva ŠpatenkováEva Špatenková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.50
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.33
2 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.60
3 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.78
4 Adéla VojtěchováAdéla Vojtěchová 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.97
MB Šárka RückerováŠárka Rückerová 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.21
MB Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.98
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.69 11.00
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.11 9.00
3 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.01 8.00
4 Josef ChmelařJosef Chmelař 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.11 7.00
5 Jakub RoubalJakub Roubal 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.98 6.00
6 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.40 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TomíčekMartin Tomíček 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.08 4.00
2 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.18 3.00
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.16
4 Nikola ErbenNikola Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.43
MB Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 21.66
Ladislav RubáčekLadislav Rubáček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.41 2.00
2 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.44 1.00
3 David KmiecDavid Kmiec 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.40
4 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.73
5 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.78
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.51 11.00
2 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.60 9.00
3 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.92 8.00
4 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.27 4.00
5 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.48 2.00
6 Dominika VognarováDominika Vognarová 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.66 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠamanováTereza Šamanová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.05 7.00
2 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.12 6.00
3 Martina LoskotováMartina Loskotová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.26 5.00
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.40 3.00
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.96
6 Iva BerkyováIva Berkyová 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KráličkováNikola Králičková 98 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.09
2 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.47
3 Adéla ProcházkováAdéla Procházková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.57
4 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.94
5 Sára ČernáSára Černá 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 25.94
Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.78
2 Sára SicilskáSára Sicilská 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.16
3 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.58
4 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 24.79
Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:18.47 11.00
2 Matěj ŠturmMatěj Šturm 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.17 9.00
3 Martin TomíčekMartin Tomíček 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:21.27 8.00
4 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:23.69 7.00
5 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:25.66 6.00
MB Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:24.23
MB Vojtěch RemešVojtěch Remeš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:24.49
Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Hrůša Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové
2. Šturm Matěj, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
3. Tomíček Martin, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.49 5.00
2 Ondřej RausaOndřej Rausa 98 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:31.99 4.00
3 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:44.18 3.00
4 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:51.67 2.00
5 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:52.07 1.00
6 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:10.13
MB Ondřej ČernýOndřej Černý 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:37.49
MB Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:41.51
Dominik PetráčekDominik Petráček 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.77 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:30.50 9.00
3 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:34.53 8.00
4 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:36.28 7.00
5 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.35 6.00
6 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:55.29 5.00
7 Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:55.56 4.00
MB Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:48.73
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Čerenková Petra, TJ Sokol Hradec Králové
2. Tomášková Karolína, TJ Sokol Hradec Králové
3. Scholzeová Veronika, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.89 11.00
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.63 9.00
3 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.03 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.42 7.00
2 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.21 6.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.88 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.54 9.00
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.95 7.00
4 Emma ZámišováEmma Zámišová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.99 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.28 8.00
2 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.63 6.00
3 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.33 5.00
4 Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.31 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrůša, Chmelař, Zítko, Záhora Hrůša, Chmelař, Zítko, Záhora TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.25 11.00
2 Kmiec, Drašar, Hmízdil, Zmatlík Kmiec, Drašar, Hmízdil, Zmatlík TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 34.30 9.00
3 Tomíček, Provazník, Janeček, Janouch Tomíček, Provazník, Janeček, Janouch TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 35.19 8.00
4 Erben, Obst, Hojný, Mikyska Erben, Obst, Hojný, Mikyska TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 36.96 7.00
MB Petiška, Němec, Sobotka, Svoboda Petiška, Němec, Sobotka, Svoboda TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 32.49
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Maternová, Vognarová, Šamanová, Bednářová A - Maternová, Vognarová, Šamanová, Bednářová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 33.24 11.00
2 Kolková, Hošková, Čerenková, Šantrůčková Kolková, Hošková, Čerenková, Šantrůčková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.31 9.00
3 Truhlářová, Suchánková, Cejnarová, Hypešová Truhlářová, Suchánková, Cejnarová, Hypešová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.30 8.00
4 B - Černá, Hajnyšová, Skořepová, Kaiserová B - Černá, Hajnyšová, Skořepová, Kaiserová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 35.46 7.00
5 A - Godárová, Vojtěchová, Hulíková, Horníková A - Godárová, Vojtěchová, Hulíková, Horníková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 36.41 6.00
6 B - Černá, Fišerová Mag., Fišerová Mon., Motalová B - Černá, Fišerová Mag., Fišerová Mon., Motalová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.76 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam VaňatkaAdam Vaňatka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 1.53 11.00
2 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.50 9.00
3 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.50 8.00
4 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.45 7.00
5 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.45 6.00
MB Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 1.25
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.67 11.00
2 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.46 9.00
3= Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 1.46 7.50
3= Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 1.46 7.50
5 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 1.35 6.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.30 5.00
7 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 1.30 4.00
8= Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.25 2.50
8= Emma ZámišováEmma Zámišová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 1.25 2.50
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.44 11.00
2 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 5.03 9.00
3 Ondřej RausaOndřej Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 4.80 8.00
4 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.58 7.00
5 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.30 6.00
6 Adam VaňatkaAdam Vaňatka
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 4.23 5.00
7 Matěj ŠturmMatěj Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 3.89 4.00
8 David ZítkoDavid Zítko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.86 3.00
9 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.82 2.00
10 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.77 1.00
11 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.65
12 Nikola ErbenNikola Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.56
13 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 3.56
MB Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 4.95
MB Jakub SobotkaJakub Sobotka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.84
MB Ondřej ČernýOndřej Černý
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.30
MB Josef HorákJosef Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 3.62
Jakub RoubalJakub Roubal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 DNP
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Hajnyš Ondřej, TJ Dvůr Králové n. L.<br>2. Kurfürst Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Fiala Jakub, DC Ostroměř
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 4.95 11.00
2 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.76 9.00
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.67 8.00
4 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.52 7.00
5 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.37 6.00
6 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.27 5.00
7 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.17 4.00
8 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.12 3.00
9 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.11 2.00
10 Iva BerkyováIva Berkyová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.11 1.00
11 Adéla LibnarováAdéla Libnarová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
99 4.08
12 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.05
13 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.03
14 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 3.96
15 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 3.78
16 Sára SicilskáSára Sicilská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 3.74
17 Emma ZámišováEmma Zámišová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
98 3.51
MB Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
99 4.50
MB Šárka RückerováŠárka Rückerová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
00 4.38
MB Tereza SteinerováTereza Steinerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 4.34
MB Jana BlahutováJana Blahutová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
98 3.98
MB Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.14
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Pejchalová Lada, TJ Lokomotiva Trutnov<br>2. Loskotová Martina, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Koldinská Tereza, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 10.55 11.00
2 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 08.46 9.00
3 Adéla VojtěchováAdéla Vojtěchová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 08.39 8.00
4 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
98 08.01 7.00
5 Andrea MotalováAndrea Motalová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 08.00 6.00
6 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 07.66 5.00
7 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 07.36 4.00
8 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 07.30 3.00
9 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 06.94 2.00
10 Sára ČernáSára Černá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 06.55 1.00
11 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 06.51
12 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 06.36
MB Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
99 09.70
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Godárová Vanessa, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.,<br>2. Doležalová Tereza, TJ Dvůr Králové n. L., 3. Vojtěchová Adéla, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 11.74 11.00
2= Vojtěch ObstVojtěch Obst
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 08.18 8.50
2= Ondřej RausaOndřej Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
98 08.18 8.50
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 11.04
MB Dominik SvobodaDominik Svoboda
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
98 09.59
MB Jaroslav NěmecJaroslav Němec
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 06.01
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Jan Mokrejš, TJ Sokol Hradec Králové<br>2. Jan Rataj, TJ Nová Paka<br>3. Dominika Svoboda, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 28.34 11.00
2 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 27.13 9.00
3 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 27.08 8.00
4 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 26.07 7.00
5 Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 25.42 6.00
6 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 23.06 5.00
7 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 22.34 4.00
8 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 20.64 3.00
MB Jana BlahutováJana Blahutová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
98 26.73
MB Tereza SteinerováTereza Steinerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
98 24.03
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Truhlářová Lucie, TJ Sokol Jaroměř,<br>2. Špatenková Eva, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.<br>3. Suchánková Nikol, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 12.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 35.67 11.00
2 Jan MokrejšJan Mokrejš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 34.07 9.00
3 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 31.50 8.00
4 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 23.11 7.00
5 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 21.98 6.00
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
98 45.50
MB Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 22.07
MB Josef HorákJosef Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 16.40
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jedotlivců:<br>1. Rataj Jan, TJ Sokol Nová Paka<br>2. Desenský Lukáš, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Mokrejš Jan, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 265.00
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 053.00
3 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 051.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 041.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 4
2. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
3. TJ Dvůr Králové n. L. 2
4. TJ Lokomotiva Trutnov 1
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 133.50
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 132.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 086.50
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 066.50
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 062.50
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 5
2. TJ Dvůr Králové nad Labem 4
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
4. TJ Sokol Jaroměř 2
5. TJ Lokomotiva Trutnov 1
Celkem 5 závodníků