výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje starších žáků a žákyň

Dvůr králové n.L. (12. 5. 2013)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.89 11.00
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.63 9.00
3 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.03 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.42 7.00
2 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.21 6.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.88 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.54 9.00
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.95 7.00
4 Emma ZámišováEmma Zámišová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.99 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.28 8.00
2 Jana HynkováJana Hynková 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 19.63 6.00
3 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.33 5.00
4 Veronika MúllerováVeronika Múllerová 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.31 3.00
Celkem 4 závodníků