Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (18. 5. 2013)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.91 11.00
2 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.65 9.00
3 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.11 8.00
4 Robin MadejRobin Madej 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.81 7.00
5 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 59.05 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.39 6.00
2 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 57.88 5.00
3 Miloš ZíkaMiloš Zíka 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.47 3.00
4 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 64.04 1.00
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.23 2.00
2 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 66.70
Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.35 11.00
2 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.31 9.00
3 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.55 7.00
4 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 70.96 6.00
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 71.39 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BártováAdéla Bártová 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.35 8.00
2 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 72.41 4.00
3 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 80.70 3.00
Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 5 závodníků