Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (18. 5. 2013)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.46 11.00
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.16 8.00
3 Jakub UherJakub Uher 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.36 6.00
4 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.62 5.00
5 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 22.71 2.00
Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.31 7.00
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 22.63 4.00
3 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.68 3.00
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.74 1.00
5 Viktor UherViktor Uher 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.92
6 Jiří FrnkaJiří Frnka 94 AK OlomoucAK Olomouc 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 23.07
2 Jakub ŽůrekJakub Žůrek 95 AK OlomoucAK Olomouc 23.71
3 Martin PerutkaMartin Perutka 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.87
4 Patrik ŠlancarPatrik Šlancar 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.19
5 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 24.42
Tomáš KummerTomáš Kummer 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.5.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WarzechaTomasz Warzecha 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.82 9.00
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.24
3 Wojciech PysznyWojciech Pyszny 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.07
4 Filip ČapkaFilip Čapka 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.88
Lukáš GalbavýLukáš Galbavý 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 23.88 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.26 9.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 25.83 7.00
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.36
5 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 26.71
6 Ema KalenskáEma Kalenská 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 27.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.74 8.00
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 25.92 6.00
3 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.12 3.00
4 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.18 1.50
Pavla FalharováPavla Falharová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.18 1.50
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.09 4.00
2 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.50
3 Lucie ŽurkováLucie Žurková 96 AK HodonínAK Hodonín 26.72
4 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.94
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 27.28
6 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 30.37
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.54
2 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.71
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.49
4 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.72
5 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.06
6 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 29.26
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.5.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KaraffováZuzana Karaffová 96 AK OlomoucAK Olomouc 25.95 5.00
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.25
3 Anna KrutákováAnna Krutáková 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.83
4 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 29.13
MB Gabriela MedkováGabriela Medková 96 JAC BrnoJAC Brno 28.45
Sabina SedlákováSabina Sedláková 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků