Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (18. 5. 2013)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.811.871.911.951.992.022.052.082.102.15 Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.10 -XXOXXX 11.00
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.99 -XXOXXX 9.00
3= David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 1.95 -XXOXXX 7.50
3= Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.95 -XXOXXX 7.50
5 Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
81 1.95 -XXOXXX 6.00
6 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.95 -XXOXXX 5.00
7 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.95 -XXOXXX 4.00
8 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
77 1.95 -XXOXXX 3.00
9 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.91 -XXOXXX 2.00
10 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.91 -XXOXXX 1.00
11= Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.87 -XXOXXX
11= Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 1.87 -XXOXXX
13 Ondřej HanušOndřej Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.87 -XXOXXX
14 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.87 -XXOXXX
15= Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
91 1.81 -XXOXXX
15= Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 1.81 -XXOXXX
15= Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 1.81 -XXOXXX
18 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 1.81 -XXOXXX
19= Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.81 -XXOXXX
19= Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
91 1.81 -XXOXXX
21= Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.81 -XXOXXX
21= Michal DrahorádMichal Drahorád
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 1.81 -XXOXXX
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 DNP
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 DNP
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 NM
Celkem 25 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.521.571.621.651.681.711.761.811.83 Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.81 --OOOOOXOXXOXXX 11.00
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 1.65 OOOXOXOXXX 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.62 OOOOXXX 8.00
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.62 OOOXOXXX 7.00
5= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 1.62 OOOXXOXXX 5.50
5= Hana SládkováHana Sládková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
85 1.62 OO-XXOXXX 5.50
7= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.57 OOOXXX 3.50
7= Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 1.57 OOOXXX 3.50
9= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.52 OOXXX 1.50
9= Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 1.52 OOXXX 1.50
11 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45 OXXX
12 Tina HvízdalováTina Hvízdalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 1.45 XOXXX
Celkem 12 závodníků