Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů, skupina E

Hranice (18. 5. 2013)
skok vysoký - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 1.83 11.00
2 Pavel HorákPavel Horák 950909 AK OlomoucAK Olomouc 1.83 9.00
3 Dalibor ZemanDalibor Zeman 970509 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1.80 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vladimír SchertlerVladimír Schertler 810726 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4.30 11.00
2 Adam FialaAdam Fiala 930528 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3.90 9.00
3 Jakub HolekJakub Holek 950320 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3.70 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 891110 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6.65 11.00
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 6.51 9.00
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser 961026 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6.36 8.00
trojskok - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK HraniceSK Hranice 12.93 11.00
2 Marek WitoszekMarek Witoszek 840920 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.55 9.00
3 David WawreczkaDavid Wawreczka 811031 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.22 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.27 11.00
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 900514 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.65 9.00
3 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský 870304 SK HraniceSK Hranice 12.05 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 900514 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 42.33 11.00
2 Pavel KuklaPavel Kukla 710727 SK HraniceSK Hranice 38.80 9.00
3 Jan HorňákJan Horňák 941124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 36.70 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 940815 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.24 11.00
2 Michal SkýpalaMichal Skýpala 890117 TJ ŠumperkTJ Šumperk 44.29 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta 620727 SK HraniceSK Hranice 43.21 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 18.5.2013)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HorňákJan Horňák 941124 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.93 11.00
2 Jiří ŠigutJiří Šigut 690214 SK HraniceSK Hranice 52.92 9.00
3 Petr MatějPetr Matěj 650211 SK HraniceSK Hranice 49.80 8.00