výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů, skupina E

Hranice (1. 6. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.59 9.00
2 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.62 8.00
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.63 7.00
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.77 6.00
5 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.97 3.00
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.00 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.58 11.00
2 Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.80 5.00
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 12.01 1.00
4 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.33
5 Petr ČesnekPetr Česnek 98 AK OlomoucAK Olomouc 12.34
6 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 11.93 4.00
2 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 12.03
3 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.31
4 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.75
5 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.12
Jan WaldhauserJan Waldhauser 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.49
2 Petr BrabenecPetr Brabenec 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.74
3 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner 97 AK OlomoucAK Olomouc 13.20
Josef BačaJosef Bača 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.07
2 Radim TrnčíkRadim Trnčík 98 AK ŠternberkAK Šternberk 13.75
MB Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.07
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 23.66 9.00
2 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.85 8.00
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.93 7.00
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 24.35 5.00
5 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 24.76 3.00
6 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠkrobánekVáclav Škrobánek 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 23.95 6.00
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.61 4.00
3 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.41 0.50
Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.41 0.50
5 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 26.02
6 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.85
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.59 11.00
2 Ondřej PlevaOndřej Pleva 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.82 2.00
3 Marek KlenotičMarek Klenotič 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.18
4 Radim TrnčíkRadim Trnčík 98 AK ŠternberkAK Šternberk 27.89
MB Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.70
MB Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 25.12
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 51.35 9.00
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 51.47 8.00
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 53.16 6.00
4 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 54.36 4.00
5 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 55.20 1.00
Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 54.02 5.00
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 54.87 3.00
3 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.43
4 Marek KlenotičMarek Klenotič 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 56.22
5 Marek ValentaMarek Valenta 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.53
6 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 58.46
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 50.41 11.00
2 Ondřej PlevaOndřej Pleva 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.28 7.00
3 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 55.01 2.00
MB Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.65
MB Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 52.80
MB David AdámekDavid Adámek 07 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:59.49 11.00
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:00.87 9.00
3 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:01.54 8.00
4 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:03.53 7.00
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:03.87 6.00
6 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:04.82 5.00
7 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:05.63 4.00
8 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:06.37 3.00
9 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:10.98
10 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:11.88
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:07.04 2.00
2 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:10.00 1.00
3 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.79
4 Josef ObornýJosef Oborný 94 SK HraniceSK Hranice 2:13.15
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:15.99
6 Marek ValentaMarek Valenta 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:16.96
7 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 2:20.59
8 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:38.25
Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Filip MinarskýFilip Minarský 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:21.56 11.00
2 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:21.96 9.00
3 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:22.90 8.00
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:24.65 7.00
5 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:27.91 6.00
6 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 69 AK OlomoucAK Olomouc 4:28.29 5.00
7 Jakub TylJakub Tyl 96 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:30.90 4.00
8 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:35.11 3.00
9 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:48.25 2.00
10 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:48.36 1.00
11 Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:50.92
12 Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:53.69
13 František SvobodaFrantišek Svoboda 96 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5:00.31
MB Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:27.49
MB Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:52.08
Martin KotoučMartin Kotouč 85 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Vojtěch MiklasVojtěch Miklas 90 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Josef ObornýJosef Oborný 94 SK HraniceSK Hranice DNP
Milan WurstMilan Wurst 82 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice DNP
Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 21 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16:23.52 11.00
2 Jaroslav MartinekJaroslav Martinek 69 AK OlomoucAK Olomouc 16:31.29 9.00
3 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 16:55.36 8.00
4 Jan FousekJan Fousek 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17:13.91 7.00
5 Jakub ZechaJakub Zecha 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 17:19.80 6.00
6 Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 17:59.18 5.00
7 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18:08.09 4.00
8 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK HraniceSK Hranice 18:12.86 3.00
9 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 18:33.90 2.00
10 Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18:47.19 1.00
11 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK OlomoucAK Olomouc 18:54.45
12 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18:56.47
13 Martin KotoučMartin Kotouč 85 AK ŠternberkAK Šternberk 19:18.98
14 Libor ValentaLibor Valenta 79 AK OlomoucAK Olomouc 19:19.99
15 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice 19:24.24
Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Ladislav SásLadislav Sás 72 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Milan WurstMilan Wurst 82 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 18 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.20 11.00
2 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 16.80 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.92 8.00
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 19.22 6.00
Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert PudaRobert Puda 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.10 7.00
2 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 19.97 5.00
3 Tomáš FriedelTomáš Friedel 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 20.60 4.00
4 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.13 3.00
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 62.13 7.00
2 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 62.28 6.00
3 Andrei PodlevskiiAndrei Podlevskii 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 63.50 5.00
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 68.78 1.00
5 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 70.73
6 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 70.74
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 60.29 11.00
2 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 61.29 9.00
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 62.00 8.00
4 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.37 4.00
Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 65.99 3.00
2 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 68.12 2.00
3 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 75.20
Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Korejz, Kaminski, Ožana, Miklas A Korejz, Kaminski, Ožana, Miklas Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 3:35.69 11.00
2 A Sikora, Broda, Gulec, Vlk A Sikora, Broda, Gulec, Vlk TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3:38.74 9.00
3 A Podlevskij, Serafin, Štolc, Hedrich A Podlevskij, Serafin, Štolc, Hedrich TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:47.73 7.00
4 A Teplý, Brtník, Morávek, Zeman A Teplý, Brtník, Morávek, Zeman AK OlomoucAK Olomouc 3:49.91 5.00
5 A Sadil, Krejčí, Trnčík, Uhlíř A Sadil, Krejčí, Trnčík, Uhlíř AK ŠternberkAK Šternberk 4:01.02 1.00
C Hromek, Klenotič, Dolniček, Hrivnák C Hromek, Klenotič, Dolniček, Hrivnák TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Pleva, Hrubý, Fiala, Vidlička A Pleva, Hrubý, Fiala, Vidlička Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:44.02 8.00
2 K Jarošek, Král, Holek, Hrezko K Jarošek, Král, Holek, Hrezko AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:47.85 6.00
3 A Uvízl, Dostál, Havránek, Podjukl Z. A Uvízl, Dostál, Havránek, Podjukl Z. SK HraniceSK Hranice 3:53.67 2.00
4 B Belák, Zahradník, Guzik, Fouser B Belák, Zahradník, Guzik, Fouser Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:01.23
5 B Witoszek, Sobotka, Novák, Wawreczka B Witoszek, Sobotka, Novák, Wawreczka TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:11.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Zecha, Polášek, Chmelík, Mizerák B Zecha, Polášek, Chmelík, Mizerák Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 3:51.61 4.00
2 B Valenta, Kostecký, Křivohládek, Haltmar B Valenta, Kostecký, Křivohládek, Haltmar TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:53.20 3.00
3 C Ivan, Šangala M., Šangala J., Parikrupa C Ivan, Šangala M., Šangala J., Parikrupa TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:04.80
4 B Podjukl V., Kolář, Rotrekl, Kalina B Podjukl V., Kolář, Rotrekl, Kalina SK HraniceSK Hranice 4:07.45
MB B Martínek, Redl, Gallo, Minarský B Martínek, Redl, Gallo, Minarský AK OlomoucAK Olomouc 4:00.29
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 1.83 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.83 9.00
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.83 8.00
4= Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 1.80 6.50
4= Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.80 6.50
6 Dalibor ZemanDalibor Zeman
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
97 1.76 5.00
7 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 1.76 4.00
8 Robert PudaRobert Puda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
91 1.76 3.00
9 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 1.76 2.00
10 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK HraniceSK Hranice
95 1.71 1.00
11 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.71
12 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.71
13 Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
81 1.61
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 3.81 10.00
1= Michal NovákMichal Novák
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 3.81 10.00
3 Jakub HolekJakub Holek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
95 3.71 8.00
4 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.61 7.00
5 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.51 6.00
6 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 3.41 5.00
7 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.01 4.00
8 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
78 3.01 3.00
9 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 2.81 2.00
10 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 2.61 1.00
Karel BajerKarel Bajer
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
97 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.68 -0.7 m/s 11.00
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.26 -0.6 m/s 9.00
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 6.21 -1.1 m/s 8.00
4 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.15 -1.0 m/s 7.00
5 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 6.08 -0.3 m/s 6.00
6 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 6.05 -0.6 m/s 5.00
7 Jiří KorejzJiří Korejz
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
96 5.92 +0.3 m/s 4.00
8 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.79 -0.7 m/s 3.00
9 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 5.71 -0.6 m/s 2.00
10 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.65 -0.7 m/s 1.00
11 Petr ČesnekPetr Česnek
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.61 +0.0 m/s
12 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.43 -0.8 m/s
13 Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.32 -0.6 m/s
14 Dalibor ZemanDalibor Zeman
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
97 5.23 -0.2 m/s
15 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.20 -0.1 m/s
16 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.15 -0.4 m/s
17 Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
81 5.11 -0.5 m/s
18 Jiří KrejčíJiří Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
97 5.09 -0.8 m/s
MB Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 5.51 -1.1 m/s
MB David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 5.37 -0.4 m/s
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 NM
Petr BrabenecPetr Brabenec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 DNP
Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 DNP
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.37 -2.0 m/s 11.00
2 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 13.18 -0.4 m/s 9.00
3 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 12.59 -1.7 m/s 8.00
4 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK HraniceSK Hranice
95 12.11 -2.1 m/s 7.00
5 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 11.63 -0.9 m/s 6.00
6 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 11.49 -1.2 m/s 5.00
7 Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
81 11.18 -1.9 m/s 4.00
8 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 10.81 -1.8 m/s 3.00
9 Michal NovákMichal Novák
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 10.78 -1.1 m/s 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 14.95 11.00
2 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 13.43 9.00
3 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 12.57 8.00
4 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 12.35 7.00
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 12.08 6.00
6 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 11.77 5.00
7 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 11.72 4.00
8 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
78 11.44 3.00
9 Kamil BaroňKamil Baroň
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
75 11.21 2.00
10 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 11.11 1.00
11 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK HraniceSK Hranice
87 11.01
12 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
92 10.81
13 Jan HolecJan Holec
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
82 10.75
14 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 10.02
15 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 10.02
16 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 09.96
17 Luboš UrbanLuboš Urban
SK HraniceSK Hranice
72 09.36
18 Petr BrabenecPetr Brabenec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 08.50
19 Robert PudaRobert Puda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
91 08.29
20 Radim BrokešRadim Brokeš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 07.96
Miroslav SadilMiroslav Sadil
AK ŠternberkAK Šternberk
63 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 43.55 11.00
2 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
92 39.20 9.00
3 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 38.73 8.00
4 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 37.48 7.00
5 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 36.87 6.00
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 34.74 5.00
7 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 34.26 4.00
8 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 34.02 3.00
9 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 32.74 2.00
10 Kamil BaroňKamil Baroň
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
75 32.23 1.00
11 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.96
12 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 30.68
13 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
78 29.38
14 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 28.86
15 David UhlířDavid Uhlíř
AK OlomoucAK Olomouc
80 28.85
16 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 28.40
17 Luboš UrbanLuboš Urban
SK HraniceSK Hranice
72 25.26
18 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 24.50
19 Josef UhlířJosef Uhlíř
AK ŠternberkAK Šternberk
96 21.95
20 Miroslav SadilMiroslav Sadil
AK ŠternberkAK Šternberk
63 18.33
Jan HolecJan Holec
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
82 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 44.16 11.00
2 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 42.36 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 39.16 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 38.88 7.00
5 Jan KoudelaJan Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
89 37.61 6.00
6 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 30.66 5.00
7 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.02 4.00
8 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
92 28.92 3.00
9 Luboš UrbanLuboš Urban
SK HraniceSK Hranice
72 26.04 2.00
10 Tomáš FriedelTomáš Friedel
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
92 25.62 1.00
11 Radim BrokešRadim Brokeš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 17.59
12 Josef UhlířJosef Uhlíř
AK ŠternberkAK Šternberk
96 16.73
13 Jakub ŠangalaJakub Šangala
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
90 16.65
Miroslav SadilMiroslav Sadil
AK ŠternberkAK Šternberk
63 NM
Vojtěch HolýVojtěch Holý
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
93 DNP
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 55.64 11.00
2 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 53.20 9.00
3 Jan HolecJan Holec
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
82 49.72 8.00
4 Jakub VedraJakub Vedra
SK HraniceSK Hranice
95 48.82 7.00
5 Vojtěch HolýVojtěch Holý
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
93 47.95 6.00
6 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 46.00 5.00
7 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 43.99 4.00
8 Kamil BaroňKamil Baroň
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
75 41.35 3.00
9 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 41.02 2.00
10 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 38.80 1.00
11 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 31.22
12 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 30.92
13 Radim BrokešRadim Brokeš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 29.42
MB Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 41.84
MB Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 41.40
David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 DNP
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 173.00
2 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 151.50
3 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 142.00
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 137.00
5 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 124.00
6 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 096.50
7 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 082.00
8 SLEOP SLEOP TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 036.00
9 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 016.00
10 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 010.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 4x400 m
Celkem 10 závodníků