výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy žen, skupina E

Hranice (18. 5. 2013)

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.69 5.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 14.17 3.00
3 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.26 1.00
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.54
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.11
MB Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.57 7.00
2 Markéta RygelováMarkéta Rygelová 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.94 4.00
3 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 14.23 2.00
4 Dominika ČernockáDominika Černocká 99 AK ŠternberkAK Šternberk 16.43
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.90 4.00
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 28.00 3.00
3 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.66 1.00
4 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.83
5 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
MB Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.23
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.39 7.00
2 Markéta RygelováMarkéta Rygelová 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.71 5.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.62 2.00
4 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 29.00
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.09
6 Dominika ČernockáDominika Černocká 99 AK ŠternberkAK Šternberk 31.12
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.39 5.00
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 61.47 4.00
3 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 62.10 3.00
4 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 62.34 2.00
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 62.67 1.00
6 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.40
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.80 7.00
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.84
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.61
4 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 67.35
5 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 68.06
6 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 77.33
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.54 7.00
2 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.14 5.00
3 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:27.24 4.00
4 Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:29.69 3.00
5 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:33.15 2.00
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.48 1.00
7 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.55
8 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:42.11
9 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 2:48.15
10 Eliška KonečnáEliška Konečná 98 SK HraniceSK Hranice 2:51.27
MB Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2:28.01
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:15.89 7.00
2 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK ŠternberkAK Šternberk 5:24.54 5.00
3 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 5:29.99 4.00
4 Iveta NeprašováIveta Neprašová 92 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:39.00 3.00
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:43.21 2.00
6 Aneta BočkováAneta Bočková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:45.05 1.00
7 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 5:49.59
8 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 6:13.85
9 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 6:34.53
10 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 6:54.44
MB Karolína KřenkováKarolína Křenková 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:48.61
MB Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6:01.18
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LolkováHana Lolková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 20:58.04 7.00
2 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22:40.27 5.00
3 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 24:13.90 4.00
4 Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice 27:34.99 3.00
5 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 27:56.84 2.00
MB Petra LegerskáPetra Legerská 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:33.08
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.42 7.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 17.19 5.00
3 Kateřina ValováKateřina Valová 82 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.30 4.00
4 Dominika HandlováDominika Handlová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 20.22 3.00
5 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK HraniceSK Hranice 21.26 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.79 7.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 67.08 5.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 70.36 4.00
4 Kateřina ValováKateřina Valová 82 TJ ŠumperkTJ Šumperk 76.61 3.00
5 Michaela FenclováMichaela Fenclová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 79.83 2.00
6 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK HraniceSK Hranice 88.43 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Důjková, Krausová, Vašinová, Úlehlová A Důjková, Krausová, Vašinová, Úlehlová SK HraniceSK Hranice 53.19 7.00
2 A Pavlučková, Gamonová, Ondrašíková, Kublová A Pavlučková, Gamonová, Ondrašíková, Kublová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.76 5.00
3 A Vinklerová, Peluhová, Valová, Kohoutová A Vinklerová, Peluhová, Valová, Kohoutová TJ ŠumperkTJ Šumperk 55.03 4.00
4 A Lolková, Furišová, Černocká, Janošíková A Lolková, Furišová, Černocká, Janošíková AK ŠternberkAK Šternberk 60.31 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Vagnerová, Pokorná, Rygelová, Vlčková B Vagnerová, Pokorná, Rygelová, Vlčková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.91 7.00
2 B Doleželová, Handlová, Skalická, Janulíková B Doleželová, Handlová, Skalická, Janulíková AK ŠternberkAK Šternberk 56.43 5.00
B Bočková, Velčovská, Divišová, Podzimková B Bočková, Velčovská, Divišová, Podzimková TJ ŠumperkTJ Šumperk DQ
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.53 Body
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.45 --O-OO-XXX 7.00
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.40 --OOXOXXX 5.00
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.40 -OOXOXXOXXX 4.00
4 Pavlína PodzimkováPavlína Podzimková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 1.30 -OOXXX 3.00
5 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 XXX
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.203.403.60 Body
1 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
82 3.40 --XOOOOXOXXX 7.00
2= Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 2.40 OOXX- 4.50
2= Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.40 OOXXX 4.50
4 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 2.40 XXOXOXXX 3.00
5 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.20 XOXXX 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.24 +1.7 m/s 4.985.09X5.094.855.125.24 7.00
2 Markéta RygelováMarkéta Rygelová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 4.84 +0.9 m/s 4.84X4.554.84XX4.51 5.00
3 Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 4.72 +1.7 m/s 4.414.544.564.564.424.544.72 4.00
4 Dominika HandlováDominika Handlová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 4.68 +2.1 m/s 4.68X4.074.684.37X 3.00
5 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.54 +2.4 m/s 4.14X4.344.344.054.334.54 2.00
6 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.53 +1.7 m/s 4.244.414.384.414.534.434.11 1.00
7 Eva GalaczováEva Galaczová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 4.35 +1.2 m/s X4.35X4.35--4.17
Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 4.35 +2.5 m/s X4.35X4.35XX4.29
9 Natálie BajtkováNatálie Bajtková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
92 4.22 +0.7 m/s 2.98X4.224.22
Pavlína PodzimkováPavlína Podzimková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.22 +1.3 m/s 4.22X4.154.22
11 Eliška KonečnáEliška Konečná
SK HraniceSK Hranice
98 4.00 +1.6 m/s X3.934.004.00
12 Tereza KrausováTereza Krausová
SK HraniceSK Hranice
96 3.52 +1.1 m/s XX3.523.52
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 10.98 +1.7 m/s 10.6010.59X10.6010.4510.9810.62 7.00
2 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.50 +1.3 m/s 10.3710.21X10.3710.5010.4010.46 5.00
3 Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 09.73 -0.3 m/s 09.6909.6709.6709.6909.4409.4609.73 4.00
4 Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 09.33 +1.4 m/s 08.5608.9009.3309.3308.79X09.09 3.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 11.50 11.05X11.5011.5011.24XX 7.00
2 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 09.66 09.66X09.3809.66X09.47X 5.00
3 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 09.09 08.4008.7808.7308.7808.8809.0908.77 4.00
4 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 08.73 07.9108.59X08.59XX08.73 3.00
5 Martina PfefferováMartina Pfefferová
SK HraniceSK Hranice
95 07.90 06.9306.8507.2507.2507.2707.2907.90 2.00
6 Michaela FenclováMichaela Fenclová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 07.64 06.9207.3807.5107.5107.5207.2107.64 1.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 35.81 OOO0OO35.81 7.00
2 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 29.08 OOO0OO29.08 5.00
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 22.77 OOO0OO22.77 4.00
4 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 19.87 OOO0OO19.87 3.00
5 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 19.40 OOO0OO19.40 2.00
6 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 15.60 OOO0OO15.60 1.00
7 Martina PfefferováMartina Pfefferová
SK HraniceSK Hranice
95 14.94 OOO0OO14.94
MB Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 21.31
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 42.82 OOO0OOO 7.00
2 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 28.36 OOO0OOO 5.00
3 Klára MaštalířováKlára Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
71 27.19 OOO0OOO 4.00
4 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 21.22 OOO0OOO 3.00
5 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 21.08 OOO0OOO 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 29.40 OOO0XOO 7.00
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 28.06 OOO0OOX 5.00
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 26.50 OOO0--- 4.00
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 25.88 OOO0OO- 3.00
5 Gabriela KrejčíGabriela Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
93 22.32 OOO0OOO 2.00
6 Jitka SvobodováJitka Svobodová
SK HraniceSK Hranice
84 21.92 OOO0OXX 1.00
7 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 19.98 OOO0OOX
8 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 15.36 OOO0OXX
9 Michaela FenclováMichaela Fenclová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 13.96 XOO0---
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 089.50
2 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 080.50
3 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 073.00
FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 073.00
5 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 057.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků