Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy žen, skupina E

Hranice (1. 6. 2013)

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.06 7.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.25 5.00
3 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.84 2.00
4 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15.03
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 13.45 4.00
2 Markéta RygelováMarkéta Rygelová 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.51 3.00
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.06 1.00
4 Lucie TomečkováLucie Tomečková 98 SK HraniceSK Hranice 14.91
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.38 7.00
2 Melánie PokornáMelánie Pokorná 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.87 5.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 26.99 4.00
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.10 3.00
5 Markéta RygelováMarkéta Rygelová 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.71 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.13 1.00
2 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.84
3 Alena ChromečkováAlena Chromečková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.31
4 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 1.6.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK HraniceSK Hranice 28.85
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.17
Celkem 2 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.50 7.00
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.69 5.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 63.10 3.00
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.49 4.00
2 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 63.93 2.00
MB Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 62.19
Celkem 3 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.82 7.00
2 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:23.65 5.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:25.85 4.00
4 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:27.03 3.00
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.68 2.00
6 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.46 1.00
7 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:33.46
8 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:38.51
9 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 2:47.32
10 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:56.29
11 Kristýna KadúchováKristýna Kadúchová 98 SK HraniceSK Hranice 2:59.46
MB Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:23.01
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:58.96 7.00
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:08.75 5.00
3 Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:20.61 4.00
4 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:30.15 3.00
5 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:33.76 2.00
6 Tereza UherkováTereza Uherková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:48.80 1.00
7 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 6:34.68
8 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 7:55.44
MB Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:07.99
MB Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:11.29
MB Karolína KřenkováKarolína Křenková 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:45.61
Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 14 závodníků

5000 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana LolkováHana Lolková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 20:40.01 7.00
2 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK ŠternberkAK Šternberk 20:48.34 5.00
3 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 21:39.26 4.00
4 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 22:22.27 3.00
5 Helena BenčováHelena Benčová 74 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:48.35 2.00
6 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice 23:47.41 1.00
7 Klára MaštalířováKlára Maštalířová 71 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24:35.75
8 Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice 27:17.13
9 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 27:24.64
MB Kamila EliášováKamila Eliášová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 22:34.34
MB Aneta ChalupováAneta Chalupová 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 23:16.98
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh (so, 1.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 16.71 7.00
2 Kateřina ValováKateřina Valová 82 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.03 5.00
3 Michaela DoleželováMichaela Doleželová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 19.59 4.00
4 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.16 3.00
5 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK HraniceSK Hranice 20.72 2.00
Patricie RetkováPatricie Retková 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.43 7.00
2 Kateřina ValováKateřina Valová 82 TJ ŠumperkTJ Šumperk 76.24 5.00
3 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK HraniceSK Hranice 85.42 4.00
Patricie RetkováPatricie Retková 97 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Galaczova, Uherková, Rampírová, Pavlásková Galaczova, Uherková, Rampírová, Pavlásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:27.15 7.00
2 Skalická, Lolková, Janulíková, Lančová Skalická, Lolková, Janulíková, Lančová AK ŠternberkAK Šternberk 4:34.78 5.00
3 Kohutová, Sopperová, Valová, Vinklerová Kohutová, Sopperová, Valová, Vinklerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:08.47 4.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.501.531.561.60 Body
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.56 OXOOXXX 7.00
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.46 OXOOXXX 5.00
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.41 OXOOXXX 4.00
Vendula FoukalováVendula Foukalová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 DNP
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.403.50 Body
1 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
82 3.40 ------XXOXXOXXX3.4O 7.00
2 Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.40 OOXXX2.4O 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.76 -0.5 m/s 4.61-0.64.74-0.14.55-0.44.744.58-1.14.59-0.84.76-0.5 7.00
2 Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 4.73 -0.7 m/s 4.37-0.84.58-0.14.62-1.04.624.67-0.54.54-0.54.73-0.7 5.00
3 Markéta RygelováMarkéta Rygelová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 4.57 -0.7 m/s 3.69-0.8--Xx3.693.58-1.24.28-0.64.57-0.7 4.00
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.43 -0.4 m/s 4.40-0.94.43-0.4Xx4.434.07-1.34.08-1.1Xx 3.00
5 Melánie PokornáMelánie Pokorná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.32 -0.6 m/s 3.99-0.4--4.32-0.64.324.29-0.54.30-0.74.16-0.7 2.00
6 Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK HraniceSK Hranice
98 4.19 -0.9 m/s 4.19-0.93.93-0.43.83-0.84.193.78-0.33.68-1.0Xx 1.00
7 Tereza KrausováTereza Krausová
SK HraniceSK Hranice
96 4.03 -0.3 m/s 3.37-0.43.85-0.43.92-0.93.923.97-0.53.65-1.14.03-0.3
Dominika HandlováDominika Handlová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 DNP 0
Patricie RetkováPatricie Retková
AK ŠternberkAK Šternberk
97 DNP 0
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 10.21 -1.3 m/s 09.83-0.5Xx09.97-0.409.97Xx10.09-0.810.21-1.3 7.00
2 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 10.18 -0.8 m/s Xx10.18-0.8Xx10.1810.09-1.010.13-0.6Xx 5.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 09.98 -1.1 m/s Xx09.93-0.709.98-1.109.9809.97-1.209.96-0.809.17-0.5 4.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 09.50 -0.7 m/s 09.26-0.709.50-0.709.48-0.809.50Xx09.41-1.309.44-1.1 3.00
Dominika HandlováDominika Handlová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 DNP 0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 13.68
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 10.95 10.7410.8610.7410.86X10.9510.91 7.00
2 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 09.60 09.38X09.6009.60XXX 5.00
3 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 08.58 08.1508.58X08.58X08.22X 4.00
4 Martina PfefferováMartina Pfefferová
SK HraniceSK Hranice
95 07.87 07.8707.3707.3707.87XX07.42 3.00
5 Michaela FenclováMichaela Fenclová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 07.76 06.6306.93X06.9307.2807.76X 2.00
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 07.09 06.8306.9407.0907.09X06.9206.63 1.00
MB Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 14.60
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 39.20 OXO0XOO 7.00
2 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 32.45 OXO0XXO 5.00
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 22.60 OXX0XOX 4.00
4 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 21.60 OOO0XXO 3.00
5 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 19.25 XXO0OOO 2.00
6 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 18.90 OOX0OXO 1.00
7 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 18.24 OOO0OXO
8 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 18.04 OOO0OXO
9 Martina PfefferováMartina Pfefferová
SK HraniceSK Hranice
95 14.23 OOO0
MB Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 21.49
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 41.40 OXO0OOO 7.00
2 Klára MaštalířováKlára Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
71 27.78 OOO0OOO 5.00
3 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 26.81 OXO0OOX 4.00
4 Martina PfefferováMartina Pfefferová
SK HraniceSK Hranice
95 20.42 OXO0XOX 3.00
5 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 18.96 XOX0OOO 2.00
MB Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
84 56.78
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 1.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 46.83 OOO0OOO 7.00
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 35.84 OOX0OOX 5.00
3 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 30.54 OOO0OOO 4.00
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 28.68 OOX0OX- 3.00
5 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 28.04 OOO0XOO 2.00
6 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 27.96 OOO0OOO 1.00
7 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 27.26 OOX0OOO
8 Michaela FenclováMichaela Fenclová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 24.52 OXO0XXX
9 Gabriela KrejčíGabriela Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
93 21.85 OOO0
10 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 21.10 OOO0
11 Jitka SvobodováJitka Svobodová
SK HraniceSK Hranice
84 18.15 OOO0
12 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 16.08 OOO0
13 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 14.84 OXX0
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 095.00
2 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 078.00
3 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 069.00
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 057.00
5 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 041.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m, 400 m, 200 m
Celkem 5 závodníků