Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F

Uherské Hradiště (18. 5. 2013)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 94 AC Prostějov AC Prostějov 11.77 11.00
2 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK Přerov SK Přerov 11.87 9.00
3 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 11.88 8.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 12.13 6.00
5 Pavel LiščákPavel Liščák 67 TJ Znojmo TJ Znojmo 12.22 5.00
6 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12.49 4.00
7 Robin KamanRobin Kaman 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 12.98 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12.12 7.00
2 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 12.57 3.00
MS Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC Brno JAC Brno 12.29
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.53
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika Jemnice Atletika Jemnice 12.99
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 12.71 7.00
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.10 5.00
3 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.21 4.00
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 13.38 2.00
5 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 13.72
6 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 13.82
7 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK Kroměříž AK Kroměříž DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 13.36 3.00
2 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Znojmo TJ Znojmo 13.52 1.00
3 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 13.78
4 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 TJ Znojmo TJ Znojmo 14.02
5 Šárka BarvíkováŠárka Barvíková 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 14.03
6 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 14.25
7 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK Přerov SK Přerov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 13.57
2 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská 94 TJ Znojmo TJ Znojmo 14.31
MS Pavlína ZabloudilováPavlína Zabloudilová 95 AC Prostějov AC Prostějov 14.22
MS Hana HandlováHana Handlová 97 AC Prostějov AC Prostějov 14.28
MS Kristina DvořákováKristina Dvořáková 98 Atletika Jemnice Atletika Jemnice 14.60
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 24.01 11.00
2 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 24.30 9.00
3 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 25.01 6.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 25.13 5.00
5 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 25.75 2.00
6 Filip VrágaFilip Vrága 88 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 30.71 1.00
Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK Přerov SK Přerov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 24.42 8.00
2 Pavel LiščákPavel Liščák 67 TJ Znojmo TJ Znojmo 24.52 7.00
3 Tomáš HavířTomáš Havíř 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 25.15 4.00
4 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 25.41 3.00
MS Daniel KinclDaniel Kincl 98 Atletika Jemnice Atletika Jemnice 26.95
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 96 TJ Znojmo TJ Znojmo DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 26.12 7.00
2 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.53 4.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 26.62 3.00
4 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 26.67 2.00
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.25 0.50
6 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 28.15
7 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 28.44
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 26.41 5.00
2 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 27.25 0.50
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK Přerov SK Přerov 27.94
4 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 28.87
5 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 30.53
Šárka BarvíkováŠárka Barvíková 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika TomašovičováDominika Tomašovičová 89 SK Přerov SK Přerov 27.31
2 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 29.40
3 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 TJ Znojmo TJ Znojmo 30.33
4 Lenka PazourkováLenka Pazourková 93 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov DNS
MS Kristina DvořákováKristina Dvořáková 98 Atletika Jemnice Atletika Jemnice 31.12
MS Hana HandlováHana Handlová 97 AC Prostějov AC Prostějov DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 53.62 9.00
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 53.71 8.00
3 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 55.50 6.00
4 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 55.64 5.00
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC Prostějov AC Prostějov 55.89 4.00
6 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK Přerov SK Přerov 60.84
David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 51.30 11.00
2 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 55.27 7.00
3 Tomáš MüllerTomáš Müller 77 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 56.43 3.00
4 Daniel SmolkaDaniel Smolka 94 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 56.45 2.00
5 Ondřej FojtůOndřej Fojtů 94 SK Přerov SK Přerov 56.90 1.00
MS Tomáš HalouzkaTomáš Halouzka 97 JAC Brno JAC Brno 55.49
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 59.72 7.00
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 62.43 5.00
3 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 64.12 3.00
4 Dominika TomašovičováDominika Tomašovičová 89 SK Přerov SK Přerov 64.25 2.00
5 Michaela KabilkováMichaela Kabilková 99 TJ Znojmo TJ Znojmo 71.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 63.92 4.00
2 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK Přerov SK Přerov 70.30 1.00
3 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK Přerov SK Přerov 70.95
4 Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 79.33
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin ĎurecMartin Ďurec 92 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:01.23 11.00
2 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:04.89 9.00
3 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Znojmo TJ Znojmo 2:05.39 8.00
4 Ondřej FojtůOndřej Fojtů 94 SK Přerov SK Přerov 2:06.80 5.00
5 Ondřej ZamecOndřej Zamec 92 SK Přerov SK Přerov 2:07.11 4.00
6 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:10.64 3.00
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC Prostějov AC Prostějov 2:12.45 1.00
8 Filip VrágaFilip Vrága 88 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:31.46
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr BalcarPetr Balcar 85 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:05.57 7.00
2 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:06.37 6.00
3 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 2:12.43 2.00
4 Daniel SmolkaDaniel Smolka 94 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:15.21
5 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:15.50
6 Tomáš MüllerTomáš Müller 77 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:15.89
7 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:21.43
8 Patrik SochorPatrik Sochor 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:22.05
9 Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:41.07
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 2:34.37 7.00
2 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:39.42 5.00
3 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:47.65 4.00
4 Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:49.39 3.00
5 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:52.66 2.00
6 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 2:55.39 1.00
7 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 3:25.43
MS Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:38.04
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 4:11.58 11.00
2 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 4:16.33 9.00
3 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Znojmo TJ Znojmo 4:18.16 8.00
4 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ Znojmo TJ Znojmo 4:18.93 7.00
5 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:24.16 6.00
6 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC Prostějov AC Prostějov 4:24.37 5.00
7 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4:27.30 4.00
8 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo TJ Znojmo 4:27.65 3.00
9 Petr BalcarPetr Balcar 85 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 4:28.43 2.00
10 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo TJ Znojmo 4:30.08 1.00
11 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:31.65
12 Ondřej ZamecOndřej Zamec 92 SK Přerov SK Přerov 4:43.09
13 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:43.68
14 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK Přerov SK Přerov 4:47.78
15 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 5:22.80
Karel FučíkKarel Fučík 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Znojmo TJ Znojmo 5:18.01 7.00
2 Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová 97 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 6:05.21 5.00
3 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK Přerov SK Přerov 6:23.22 4.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 08:57.7 11.00
2 Jakub GajdušekJakub Gajdušek 91 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 09:20.9 9.00
3 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ Znojmo TJ Znojmo 09:24.0 8.00
4 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo TJ Znojmo 09:29.8 7.00
5 Petr BalcarPetr Balcar 85 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 09:42.8 6.00
6 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 09:47.1 5.00
7 Aleš DedekAleš Dedek 75 SK Přerov SK Přerov 10:07.3 4.00
8 Shmuel MotinShmuel Motin 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 10:22.2 3.00
9 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 10:23.0 2.00
10 Milan SchneiderMilan Schneider 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 10:34.0 1.00
11 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 10:39.7
12 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 10:43.0
13 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 10:52.0
14 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 10:52.4
15 František SlatinaFrantišek Slatina 66 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11:05.5
16 Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11:14.2
17 Filip VrágaFilip Vrága 88 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11:57.5
Tomáš BůbelaTomáš Bůbela 71 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNP
Josef LáníčekJosef Láníček 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNP
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 19 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK Kroměříž AK Kroměříž 11:55.55 7.00
2 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 12:18.57 5.00
3 Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ Znojmo TJ Znojmo 12:21.69 4.00
4 Ivana KadrmanováIvana Kadrmanová 91 SK Přerov SK Přerov 12:31.27 3.00
5 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 14:09.70 2.00
6 Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 SK Přerov SK Přerov 14:42.58 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci

(so, 18.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.80
Celkem 1 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK Přerov SK Přerov 14.32 7.00
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 14.62 5.00
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 15.88 4.00
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 19.01 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK Přerov SK Přerov 16.62 3.00
2 Michaela KrbečkováMichaela Krbečková 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 19.73 1.00
3 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 21.34
MS Lucie VálkováLucie Válková 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 19.79
Celkem 4 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 16.38 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK Přerov SK Přerov 17.23 9.00
3 Jan HolochJan Holoch 81 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 21.35 6.00
4 Jan PokornýJan Pokorný 87 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 21.49 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 17.47 8.00
2 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 19.30 7.00
3 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 22.20 4.00
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNS
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK Přerov SK Přerov 60.10 11.00
2 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek 89 AC Prostějov AC Prostějov 60.13 9.00
3 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 64.62 7.00
4 Jan HolochJan Holoch 81 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 73.62 6.00
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 62.60 8.00
2 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 73.97 5.00
3 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 80.99 4.00
František SlatinaFrantišek Slatina 66 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNF
Celkem 4 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 TJ Znojmo TJ Znojmo 65.95 7.00
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK Přerov SK Přerov 72.47 5.00
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 73.61 4.00
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 79.99 3.00
5 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 84.08 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavelka, Lapšanský, Ondrička, Šmatlák Pavelka, Lapšanský, Ondrička, Šmatlák Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 47.69 11.00
2 Koňařík, Říhošek, Fojtů, Šmotek Koňařík, Říhošek, Fojtů, Šmotek SK Přerov SK Přerov 48.23 8.00
3 Albrecht, Reiskup, Pospíšil, Štěpánek Albrecht, Reiskup, Pospíšil, Štěpánek AC Prostějov AC Prostějov 48.64 7.00
4 Strnka, Havíř, Smolka, Konečný Strnka, Havíř, Smolka, Konečný AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 48.77 6.00
5 Liščák, Hrubý, Čabala, Michalec Liščák, Hrubý, Čabala, Michalec TJ Znojmo TJ Znojmo 49.04 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišer, Navrátil, Dolejš, Ďurec Fišer, Navrátil, Dolejš, Ďurec Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 47.97 9.00
2 Seitl, Motin, Obhlídal, Kabelka Seitl, Motin, Obhlídal, Kabelka TJ Znojmo TJ Znojmo 51.61 4.00
3 Fiala, Tuček, Musil, Chadim Fiala, Tuček, Musil, Chadim AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 54.05 3.00
4 Kundera, Sochor, Kaman, Wachtl Kundera, Sochor, Kaman, Wachtl AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 58.02 2.00
Kaňovský, Slatina, Schneider, Mazálek Kaňovský, Slatina, Schneider, Mazálek AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Muchová V, Symerská, Šutová E, Muchová Z Muchová V, Symerská, Šutová E, Muchová Z AK Kroměříž AK Kroměříž 50.39 7.00
2 Resslerová, Sedláčková, Foretová, Brázdilová Resslerová, Sedláčková, Foretová, Brázdilová AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.73 5.00
3 Gurková, Juráková, Kaňová, Barvíková Gurková, Juráková, Kaňová, Barvíková Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 53.54 4.00
4 Zálešáková, Škrdlíková, Polášková, Brázdilová T Zálešáková, Škrdlíková, Polášková, Brázdilová T AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.64 3.00
5 Koutňáková, Balůsková, Špačková, Tomašovičová Koutňáková, Balůsková, Špačková, Tomašovičová SK Přerov SK Přerov 56.23 2.00
6 Malenínská, Zwienerová, Krbečková, Pazourková Malenínská, Zwienerová, Krbečková, Pazourková Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 58.06 1.00
7 Kabilková, Kuchařová, Sivila, Viskotová Kabilková, Kuchařová, Sivila, Viskotová TJ Znojmo TJ Znojmo 59.07
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 1.84 11.00
2 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 1.81 9.00
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC Prostějov AC Prostějov
96 1.81 8.00
4 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
88 1.78 7.00
5 Jan PokornýJan Pokorný
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
87 1.74 6.00
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK Přerov SK Přerov
85 1.66 5.00
7 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 1.62 4.00
8 David KabelkaDavid Kabelka
TJ Znojmo TJ Znojmo
97 1.54 3.00
9 Michael PavlátkaMichael Pavlátka
TJ Znojmo TJ Znojmo
97 1.54 2.00
10 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov SK Přerov
98 1.50 1.00
MS Martin MasnicaMartin Masnica
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 1.58
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 DNP
Ondřej NovákOndřej Novák
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
92 DNP
Milan NovotnýMilan Novotný
AC Čejkovice AC Čejkovice
82 DNP
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
76 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.68 7.00
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 1.61 5.00
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov SK Přerov
91 1.61 4.00
4 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ Znojmo TJ Znojmo
85 1.51 3.00
5= Veronika MájováVeronika Májová
SK Přerov SK Přerov
98 1.51 1.50
5= Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž AK Kroměříž
97 1.51 1.50
7 Aneta MálkováAneta Málková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
99 1.47
8 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 1.31
9 Karolína JanečkováKarolína Janečková
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 1.31
MS Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
95 1.51
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
90 3.21 11.00
2 Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 3.01 9.00
Jiří JanekJiří Janek
AC Čejkovice AC Čejkovice
78 NM
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 NM
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 DNS
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
76 DNS
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 2.51 7.00
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 2.51 5.00
3 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 2.31 4.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 6.56 +1.3 m/s 11.00
2 Lukáš KlímaLukáš Klíma
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
80 6.25 +1.3 m/s 9.00
3 Petr JimramovskýPetr Jimramovský
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
92 6.24 +1.4 m/s 8.00
4 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
85 6.07 +1.4 m/s 7.00
5 Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 5.93 +3.4 m/s 5.85 +1.2 m/s 6.00
6 Martin LapšanskýMartin Lapšanský
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
90 5.85 +1.9 m/s 5.00
7 Marek ReiskupMarek Reiskup
AC Prostějov AC Prostějov
94 5.65 +1.6 m/s 4.00
8 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 5.63 +1.2 m/s 3.00
9 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 5.54 +1.3 m/s 2.00
10 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 5.45 +1.4 m/s 1.00
11 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 5.20 +0.6 m/s
12 Michal WachtlMichal Wachtl
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
97 4.93 +2.7 m/s
13 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
88 4.81 +1.1 m/s
14 Michael PavlátkaMichael Pavlátka
TJ Znojmo TJ Znojmo
97 4.69 +2.4 m/s 4.63 +0.8 m/s
15 Robin KamanRobin Kaman
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
97 4.18 +1.6 m/s
MS Martin MasnicaMartin Masnica
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
91 5.16 +1.6 m/s
Ondřej KaslOndřej Kasl
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
72 DNP
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
SK Přerov SK Přerov
92 5.45 +1.7 m/s 7.00
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.41 +2.0 m/s 5.00
3 Barbora KlímováBarbora Klímová
TJ Znojmo TJ Znojmo
97 5.28 +0.5 m/s 4.00
4 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.10 +1.2 m/s 3.00
5 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.08 -0.2 m/s 2.00
6 Eliška KáňováEliška Káňová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
89 4.99 +2.5 m/s 4.56 +1.6 m/s 1.00
7 Tereza DobiášováTereza Dobiášová
SK Přerov SK Přerov
99 4.81 +1.5 m/s
8 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž AK Kroměříž
97 4.39 +1.1 m/s
9 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK Přerov SK Přerov
98 4.17 +3.1 m/s 3.42 +1.0 m/s
10 Sendy MotinováSendy Motinová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 4.14 +1.5 m/s
11 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 4.10 +1.0 m/s
MS Pavlína ZabloudilováPavlína Zabloudilová
AC Prostějov AC Prostějov
95 4.35 +1.7 m/s
MS Kristina DvořákováKristina Dvořáková
Atletika Jemnice Atletika Jemnice
98 4.01 +1.8 m/s
Celkem 13 závodníků

trojskok - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
88 13.73 11.00
2 Lukáš KlímaLukáš Klíma
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
80 13.02 9.00
3 Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
74 12.17 8.00
4 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 11.99 7.00
5 Jan PokornýJan Pokorný
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
87 11.97 6.00
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 11.73 5.00
Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
79 DNP
Jan HolochJan Holoch
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
81 DNP
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.66 +1.4 m/s 7.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 11.26 +1.6 m/s 5.00
3 Eva ŠutováEva Šutová
AK Kroměříž AK Kroměříž
90 11.23 +2.4 m/s 10.77 +1.6 m/s 4.00
4 Helena TomkováHelena Tomková
SK Přerov SK Přerov
92 10.88 +1.6 m/s 3.00
5 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 10.39 +1.9 m/s 2.00
6 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ Znojmo TJ Znojmo
85 09.76 +0.6 m/s 1.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 11.25 7.00
2 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 09.82 5.00
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
95 09.80 4.00
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 09.34 3.00
5 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 09.17 2.00
6 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 09.15 1.00
7 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 09.00
8 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 08.91
9 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov SK Přerov
90 08.73
10 Iveta MocharováIveta Mocharová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 08.71
11 Karolína JanečkováKarolína Janečková
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 08.62
12 Lenka JuráňováLenka Juráňová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
94 08.59
13 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
89 08.54
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 12.19
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
90 11.91 11.00
2 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 11.83 9.00
3 Karel MazálekKarel Mazálek
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
94 11.78 8.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 11.46 7.00
5 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
73 11.44 6.00
6 Jiří KlepáčJiří Klepáč
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
61 11.19 5.00
7 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 11.05 4.00
8 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov AC Prostějov
57 10.16 3.00
9 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 10.11 2.00
10 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 10.01 1.00
11 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
78 09.72
12 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 09.68
13 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice AC Čejkovice
91 09.61
14 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
79 09.27
15 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 08.99
Tomáš BrablcTomáš Brablc
AC Čejkovice AC Čejkovice
93 DNS
Libor HolákLibor Holák
AC Čejkovice AC Čejkovice
67 DNS
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNS
Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 DNS
Celkem 19 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 35.67 7.00
2 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 30.72 5.00
3 Lenka JuráňováLenka Juráňová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
94 30.59 4.00
4 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov SK Přerov
90 29.57 3.00
5 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 28.15 2.00
6 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
89 28.03 1.00
7 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 27.02
8 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 26.21
9 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
95 19.59
10 Dominika HamrlováDominika Hamrlová
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 17.37
Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 DNS
Celkem 11 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gejza ValentGejza Valent
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
53 38.30 11.00
2 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 36.67 9.00
3 Karel HošekKarel Hošek
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 35.42 8.00
4 René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 34.91 7.00
5 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
73 34.62 6.00
6 Jiří KovačičJiří Kovačič
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
57 33.55 5.00
7 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov AC Prostějov
57 33.32 4.00
8 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo TJ Znojmo
49 32.77 3.00
9 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 32.16 2.00
10 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
78 30.60 1.00
11 Jiří KlepáčJiří Klepáč
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
61 30.45
12 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 29.57
13 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 29.52
14 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice AC Čejkovice
91 29.50
15 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 29.19
16 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 28.45
17 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 27.68
18 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 26.74
19 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
79 23.53
20 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 21.95
21 Roman WeiterRoman Weiter
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 21.57
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice AC Čejkovice
81 DNP
Karel MazálekKarel Mazálek
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
94 DNP
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Celkem 24 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 54.12 7.00
2 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 44.32 5.00
3 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov SK Přerov
90 34.97 4.00
4 Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
60 27.17 3.00
5 Kateřina PeškováKateřina Pešková
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 24.66 2.00
6 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
96 23.89 1.00
7 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 22.98
8 Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 21.92
9 Lenka JuráňováLenka Juráňová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
94 21.00
MS Iveta MocharováIveta Mocharová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 22.56
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HřibaPavel Hřiba
AC Čejkovice AC Čejkovice
78 45.18 11.00
2 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 43.48 9.00
3 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 40.86 8.00
4 Pavel HnidákPavel Hnidák
AC Čejkovice AC Čejkovice
63 35.10 7.00
5 René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 34.24 6.00
6 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo TJ Znojmo
49 34.00 5.00
7 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 31.51 4.00
8 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
73 31.19 3.00
9 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 28.76 2.00
10 Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 27.65 1.00
11 Roman WeiterRoman Weiter
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 26.69
12 Bernard KuchťákBernard Kuchťák
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 26.28
13 František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
41 23.89
Martin HaškovecMartin Haškovec
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Jiří KovačičJiří Kovačič
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
57 DNP
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
51 DNP
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
78 DNP
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov SK Přerov
98 40.06
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
87 35.34 7.00
2 Iveta MocharováIveta Mocharová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 29.79 5.00
3 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 27.42 4.00
4 Veronika ŠediváVeronika Šedivá
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
89 25.23 3.00
5 Denisa JelínkováDenisa Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
97 24.55 2.00
6 Dominika HamrlováDominika Hamrlová
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 20.72 1.00
MS Lucie VálkováLucie Válková
AC Prostějov AC Prostějov
95 28.88
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 44.19
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 18.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KlímaLukáš Klíma
Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov
80 54.11 11.00
2 Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice AC Čejkovice
81 53.88 9.00
3 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 49.16 8.00
4 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK Přerov SK Přerov
97 48.48 7.00
5 Jiří JanekJiří Janek
AC Čejkovice AC Čejkovice
78 46.13 6.00
6 René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 45.77 5.00
7 Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 44.07 4.00
8 Karel MazálekKarel Mazálek
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
94 41.52 3.00
9 Radek ŠtěpánekRadek Štěpánek
AC Prostějov AC Prostějov
89 40.51 2.00
10 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice AC Čejkovice
91 39.28 1.00
11 Jan PospíšilJan Pospíšil
AC Prostějov AC Prostějov
94 34.78
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 DNP
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
76 DNP
Martin NěmečekMartin Němeček
AC Čejkovice AC Čejkovice
90 DNP
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 379.00
2 TJZNO TJZNO TJ Znojmo TJ Znojmo 121.00
3 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 110.00
4 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 095.00
5 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 078.00
6 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 058.00
7 ZABBR ZABBR TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky 037.00
8 CEJKO CEJKO AC Čejkovice AC Čejkovice 034.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m, 10km chůze
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 110.50
2 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov Atletický klub AHA Vyškov 098.00
3 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 059.50
4 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 050.50
5 TJZNO TJZNO TJ Znojmo TJ Znojmo 042.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x100 m
Celkem 5 závodníků