Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo družstev přípravek Olomouckého kraje - Yettiho Summer Games

Šumperk (9. 5. 2013)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.94 11.00
2 Petr GedeonPetr Gedeon 02 AK Šternberk AK Šternberk 08.95 9.00
3 Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK Hranice SK Hranice 09.74 1.00
4 Matěj Vylíčil Matěj Vylíčil 02 SK Přerov SK Přerov 09.84
5 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 02 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.94
6 Filip PlachýFilip Plachý 02 TJ Uničov TJ Uničov 10.54
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik RaclavskýErik Raclavský 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.73 2.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.21
3 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK Šternberk AK Šternberk 10.34
4 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora 02 SK Přerov SK Přerov 10.82
5 Patrik BohyňákPatrik Bohyňák 02 TJ Uničov TJ Uničov 11.75
6 Marek JančaMarek Janča 02 SK Přerov SK Přerov 11.85
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PetkoAdam Petko 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.64 5.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.68 4.00
3 Dominik HrdličkaDominik Hrdlička 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.14
4 Pavel KešelákPavel Kešelák 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.97
5 jakub Hrazdiljakub Hrazdil 03 SK Hranice SK Hranice 11.55
6 Petr PodešvaPetr Podešva 03 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 12.10
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.51 7.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.63 6.00
3 Daniel DvořákDaniel Dvořák 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.69 3.00
4 Václav Vybíral Václav Vybíral 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.02
5 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK Hranice SK Hranice 10.10
6 Ondřej KonášekOndřej Konášek 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.38 8.00
2 Daniel MlčochDaniel Mlčoch 03 AK Šternberk AK Šternberk 09.81
3 Martin PolášekMartin Polášek 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.19
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.39
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.46
6 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.77
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice SK Hranice 10.57
2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK Přerov SK Přerov 10.66
3 Daniel GrmelaDaniel Grmela 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.83
4 Patrik SchweinerPatrik Schweiner 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.04
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 04 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 12.80
6 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.95
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.38
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk AK Šternberk 10.75
3 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.09
4 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk AK Šternberk 11.75
5 Adam SvobodaAdam Svoboda 05 TJ Uničov TJ Uničov 12.97
6 Šimon TrnaŠimon Trna 05 SK Hranice SK Hranice 14.19
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SeibertMichal Seibert 05 SK Hranice SK Hranice 11.94
2 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk AK Šternberk 13.33
3 Jan KvapilJan Kvapil 08 AK Šternberk AK Šternberk 14.41
4 Antonín MáčelAntonín Máčel 08 AK Šternberk AK Šternberk 14.77
Václav BarešVáclav Bareš 05 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.92
2 Patrik JanošPatrik Janoš 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.07
Richard GogolkaRichard Gogolka 05 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 11.07
4 Mikuláš MacháčekMikuláš Macháček 05 SK Hranice SK Hranice 11.62
5 Richard PlachýRichard Plachý 06 TJ Uničov TJ Uničov 12.95
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HyblerJakub Hybler 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.24
2 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 SK Přerov SK Přerov 12.03
3 Jakub RepaJakub Repa 06 TJ Uničov TJ Uničov 12.27
4 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk AK Šternberk 12.38
5 Brutus DvořákBrutus Dvořák 06 TJ Uničov TJ Uničov 13.20
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK Šternberk AK Šternberk 09.77 5.00
2 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.38
3 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ Uničov TJ Uničov 11.67
4 Ema PernicováEma Pernicová 05 AK Olomouc AK Olomouc 11.72
5 Alena PetrováAlena Petrová 05 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 11.76
6 Sabina CharvátováSabina Charvátová 06 AK Šternberk AK Šternberk 12.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.24
2 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.29
3 Elen PetrovskáElen Petrovská 04 SK Hranice SK Hranice 11.66
4 Marie GudskáMarie Gudská 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.80
5 Veronika MáčalováVeronika Máčalová 04 AK Šternberk AK Šternberk 13.79
6 Kristýna ŽídkováKristýna Žídková 07 AK Olomouc AK Olomouc 15.89
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 10.83
2 Ema TrávníčkováEma Trávníčková 05 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 11.00
3 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.32
4 Eliška ChládkováEliška Chládková 06 AK Šternberk AK Šternberk 12.09
5 Ellen GrossertováEllen Grossertová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 12.48
6 Petra VrubelováPetra Vrubelová 07 TJ Uničov TJ Uničov 13.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.04 11.00
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.24 9.00
3 Tereza ŠirokáTereza Široká 02 AK Olomouc AK Olomouc 09.54 8.00
4 Iveta SmolováIveta Smolová 02 SK Hranice SK Hranice 09.84 3.00
5 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 SK Přerov SK Přerov 10.94
6 Nikola DostálováNikola Dostálová 02 AK Šternberk AK Šternberk 11.74
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 09.73 6.00
2 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 SK Přerov SK Přerov 10.36
3 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK Olomouc AK Olomouc 10.44
4 Karolína MikulkováKarolína Mikulková 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.36
5 Barbora MilatováBarbora Milatová 02 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.56
6 Lenka MuškováLenka Mušková 02 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 12.23
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 09.83 4.00
2 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.06
3 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.63
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.64
5 Adéla RačanskáAdéla Račanská 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.04
6 Eva MrazčinskáEva Mrazčinská 03 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 11.55
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda HajdukováMagda Hajduková 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.03 1.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová 04 SK Hranice SK Hranice 10.31
3 Anette RiklAnette Rikl 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.51
4 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice SK Hranice 11.19
5 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.54
6 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk AK Šternberk 12.02
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 09.89 2.00
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.71
3 Míša KubešováMíša Kubešová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.14
4 Eliška StřítezskáEliška Střítezská 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.32
5 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.53
6 Karolína HorákováKarolína Horáková 04 AK Šternberk AK Šternberk 12.46
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 09.67 7.00
2 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová 02 AK Šternberk AK Šternberk 10.06
3 Julie PoláškováJulie Polášková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.45
4 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.68
5 Jolana ŠvestkováJolana Švestková 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.17
6 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.66
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.81
2 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 12.06
3 Klára FrankováKlára Franková 06 AK Šternberk AK Šternberk 12.81
4 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ Uničov TJ Uničov 14.19
5 Andrea FráňováAndrea Fráňová 06 AK Šternberk AK Šternberk 14.30
6 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk AK Šternberk 14.31
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Olomouc AK Olomouc 2:11.42 11.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:13.22 8.00
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 2:13.48 7.00
4 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:14.05 6.00
5 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:18.07 4.00
6 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK Olomouc AK Olomouc 2:20.11 1.00
7 Marie NevěřilováMarie Nevěřilová 02 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 2:25.50
8 Nikol JandováNikol Jandová 02 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:28.24
9 Adéla StaníkováAdéla Staníková 02 TJ Uničov TJ Uničov 2:34.82
Eva MrazčinskáEva Mrazčinská 03 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Eliška PetrováEliška Petrová 02 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 2:12.53 9.00
2 Iveta SmolováIveta Smolová 02 SK Hranice SK Hranice 2:16.91 5.00
3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk AK Šternberk 2:19.03 3.00
4 Kristina KolářováKristina Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:19.36 2.00
5 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK Přerov SK Přerov 2:26.19
6 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 2:30.68
7 Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:41.44
8 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 2:52.24
9 Elen PetrovskáElen Petrovská 04 SK Hranice SK Hranice 2:55.63
10 Ellen GrossertováEllen Grossertová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:01.11
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK Olomouc AK Olomouc 2:45.19 11.00
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 2:48.22 9.00
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 02 TJ Uničov TJ Uničov 2:54.46 8.00
4 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk AK Šternberk 2:56.01 7.00
5 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 3:07.37 4.00
6 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:10.32 2.00
7 Dominik HrdličkaDominik Hrdlička 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:10.38 1.00
8 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:23.79
9 Tomáš JurdaTomáš Jurda 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 4:04.67
10 Jakub SalajJakub Salaj 02 TJ Uničov TJ Uničov 4:09.00
Daniel BurdejDaniel Burdej 02 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Michal HrochMichal Hroch 03 AK Olomouc AK Olomouc 3:00.21 6.00
2 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:04.78 5.00
3 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK Olomouc AK Olomouc 3:08.36 3.00
4 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:14.38
5 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:14.43
6 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka 04 SK Hranice SK Hranice 3:21.42
7 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ Uničov TJ Uničov 3:22.02
8 David HastíkDavid Hastík 06 SK Přerov SK Přerov 3:28.06
9 Oliver PungeOliver Punge 03 SK Přerov SK Přerov 3:39.10
10 Mikuláš MacháčekMikuláš Macháček 05 SK Hranice SK Hranice 3:39.75
11 Šimon TrnaŠimon Trna 05 SK Hranice SK Hranice 4:14.01
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lochman,Sládek,Šidlák,Vybíral Lochman,Sládek,Šidlák,Vybíral AK Olomouc AK Olomouc 37.74 9.00
2 Březina,Harapát,Konášek,Petko Březina,Harapát,Konášek,Petko TJ Šumperk TJ Šumperk 38.36 8.00
3 Vylíčil,Punge,Zapletal,Budař Vylíčil,Punge,Zapletal,Budař SK Přerov SK Přerov 41.73 7.00
4 Beran, Polášek, Šporik, Špička Beran, Polášek, Šporik, Špička Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 42.13 5.00
5 Nesvatba, Kešelák, Axman, Schweiner Nesvatba, Kešelák, Axman, Schweiner AK Šternberk AK Šternberk 42.33 4.00
6 Hýbner, Repa, Nýdecký, Plachý Hýbner, Repa, Nýdecký, Plachý TJ Uničov TJ Uničov 45.96 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégr, Grégr, Handl, Gedeon Grégr, Grégr, Handl, Gedeon AK Šternberk AK Šternberk 36.80 11.00
2 Březovský,Jašek,Matura,Vavřík Březovský,Jašek,Matura,Vavřík TJ Šumperk TJ Šumperk 41.98 6.00
3 Harapát,Šustek,Turek,Grmela Harapát,Šustek,Turek,Grmela TJ Šumperk TJ Šumperk 44.21 3.00
4 Macoun,Novák,Hoffinger,Gogolka R, Macoun,Novák,Hoffinger,Gogolka R, TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 45.76 2.00
5 Svoboda, Dvořák, Salaj, Plachý R. Svoboda, Dvořák, Salaj, Plachý R. TJ Uničov TJ Uničov 51.26
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grégrová, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková Grégrová, Krejčířová, Krejčířová, Urbášková AK Šternberk AK Šternberk 38.49 11.00
2 Široká,Ševčíková,Stloukalová,Gieslová Široká,Ševčíková,Stloukalová,Gieslová AK Olomouc AK Olomouc 40.00 9.00
3 Hajduková,Procházková,Kubíčková,Zapletalová Hajduková,Procházková,Kubíčková,Zapletalová TJ Šumperk TJ Šumperk 41.48 7.00
4 Krejčí, Koišová, Střídová, Mušková Krejčí, Koišová, Střídová, Mušková Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 44.13 5.00
5 Staňková,Červená,Hýbnerová,Žáčková Staňková,Červená,Hýbnerová,Žáčková TJ Uničov TJ Uničov 46.24 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sidorová,Lipenská,Maksová,Matochová Sidorová,Lipenská,Maksová,Matochová TJ Šumperk TJ Šumperk 41.21 8.00
2 Nevěřilová,Mrazčinská,Trávníčková,Petrová A. Nevěřilová,Mrazčinská,Trávníčková,Petrová A. TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 43.25 6.00
3 Hajnyšová,Jandová,Mikulková,Žerníčková Hajnyšová,Jandová,Mikulková,Žerníčková TJ Šumperk TJ Šumperk 45.90 4.00
4 Huňová, Hanzgutová, Mališková, Štastná Huňová, Hanzgutová, Mališková, Štastná Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 46.08 3.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 4.30 11.00
2 Samuel DudaSamuel Duda
AK Olomouc AK Olomouc
02 4.07 9.00
3 Josef PeřinaJosef Peřina
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.97 8.00
4 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.92 7.00
5 Michal HrochMichal Hroch
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.82 6.00
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
02 3.82 5.00
Daniel BurdejDaniel Burdej
SK Hranice SK Hranice
02 3.82 4.00
8 Václav Vybíral Václav Vybíral
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.76 3.00
9 Jakub GrégrJakub Grégr
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.71 2.00
10 Dominik HrdličkaDominik Hrdlička
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.67 1.00
11 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.65
12 Lukáš GrégrLukáš Grégr
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.64
13 Benedikt Franta LochmanBenedikt Franta Lochman
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.54
14 Adam PetkoAdam Petko
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.47
15 Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.44
16 Ladislav ProcházkaLadislav Procházka
SK Hranice SK Hranice
04 3.36
17 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.35
18 David MišňákDavid Mišňák
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.34
19 Dan BřezovskýDan Březovský
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.32
20 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.30
21 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.27
Tomáš ŠporíkTomáš Šporík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.27
23 Alexandr DutkaAlexandr Dutka
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.22
24 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.20
25 Lukáš KestlLukáš Kestl
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.19
26 Tomáš JurdaTomáš Jurda
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.15
27 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.08
28 Lukáš MasaříkLukáš Masařík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 2.91
29 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK Hranice SK Hranice
03 2.90
30 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.88
31 Max BeranMax Beran
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.87
David HastíkDavid Hastík
SK Přerov SK Přerov
06 2.87
33 Ondřej BudařOndřej Budař
SK Přerov SK Přerov
04 2.83
34 Michal SeibertMichal Seibert
SK Hranice SK Hranice
05 2.80
35 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
SK Přerov SK Přerov
05 2.62
36 Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 2.42
37 Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.41
38 Jáchym KoubaJáchym Kouba
SK Přerov SK Přerov
04 2.26
39 Šimon ŽovinecŠimon Žovinec
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
08 2.13
40 Filip GogolkaFilip Gogolka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
07 1.90
41 Jan BukovjanJan Bukovjan
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
07 1.57
42 Ladislav MrazčinskýLadislav Mrazčinský
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
08 1.00
Celkem 42 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
02 3.73 11.00
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.72 9.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.68 8.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.55 7.00
5 Iveta SmolováIveta Smolová
SK Hranice SK Hranice
02 3.54 6.00
6 Tereza KrejčířováTereza Krejčířová
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.53 5.00
7 Kristina KolářováKristina Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.45 4.00
8 Kristýna KrejčířováKristýna Krejčířová
AK Šternberk AK Šternberk
02 3.44 3.00
9 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 3.40 2.00
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice SK Hranice
04 3.40 1.00
11 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.38
Elen VlčkováElen Vlčková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.38
13 Anette RiklAnette Rikl
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.37
14 Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.35
15 Sára LipenskáSára Lipenská
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.32
Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.32
17 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.27
18 Adéla KestlováAdéla Kestlová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
02 3.26
19 Natálie MatochováNatálie Matochová
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.24
20 Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.22
21 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.14
22 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.13
Julie PoláškováJulie Polášková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.13
Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.13
25 Markéta MachováMarkéta Machová
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.04
26 Nela LošťákováNela Lošťáková
AK Olomouc AK Olomouc
02 3.02
27 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.95
28 kateřina Siskovákateřina Sisková
AK Olomouc AK Olomouc
04 2.90
29 Kateřina GieslováKateřina Gieslová
AK Olomouc AK Olomouc
02 2.89
30 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.82
31 Denisa HuňováDenisa Huňová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.76
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice SK Hranice
05 2.76
33 Anna MacháčkováAnna Macháčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 2.75
34 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice SK Hranice
05 2.69
35 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
SK Přerov SK Přerov
02 2.66
36 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.62
37 Lenka MuškováLenka Mušková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
02 2.54
38 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 2.52
39 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 2.50
40 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.46
41 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.36
42 Ellen GrossertováEllen Grossertová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.24
43 Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov TJ Uničov
07 2.09
44 Natálie UlrichováNatálie Ulrichová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
06 2.02
45 Petra VrubelováPetra Vrubelová
TJ Uničov TJ Uničov
07 1.87
46 Kristýna ŽídkováKristýna Žídková
TJ Uničov TJ Uničov
07 1.81
47 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
08 1.74
Celkem 47 závodníků

trojskok - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan BřezovskýDan Březovský
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 01.90 11.00
Filip SeehofFilip Seehof
AK Olomouc AK Olomouc
02 01.90 9.00
3 Benedikt Franta LochmanBenedikt Franta Lochman
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.85 8.00
4 Michal HrochMichal Hroch
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.80 7.00
Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 01.80 6.00
6 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.75 5.00
Alexandr DutkaAlexandr Dutka
AK Olomouc AK Olomouc
04 01.75 4.00
Tomáš TurekTomáš Turek
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.75 3.00
Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.75 2.00
Matěj Vylíčil Matěj Vylíčil
SK Přerov SK Přerov
02 01.75 1.00
11 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.70
David HastíkDavid Hastík
SK Přerov SK Přerov
06 01.70
Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK Šternberk AK Šternberk
03 01.70
Patrik JanošPatrik Janoš
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.70
15 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.65
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.65
17 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.60
18 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
SK Přerov SK Přerov
05 01.55
Pavel KešelákPavel Kešelák
AK Šternberk AK Šternberk
03 01.55
20 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.45
21 Jan HarapátJan Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.40
Michal MikšMichal Mikš
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 01.40
23 Brutus DvořákBrutus Dvořák
TJ Uničov TJ Uničov
06 01.35
Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
07 01.35
25 Jáchym KoubaJáchym Kouba
SK Přerov SK Přerov
04 01.25
26 Jakub RepaJakub Repa
TJ Uničov TJ Uničov
06 01.20
27 Václav ŠímaVáclav Šíma
AK Šternberk AK Šternberk
08 01.15
Antonín MáčelAntonín Máčel
AK Šternberk AK Šternberk
08 01.15
29 Jan KvapilJan Kvapil
AK Šternberk AK Šternberk
08 01.05
Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 0
Ondřej KonášekOndřej Konášek
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 0
Celkem 31 závodníků

trojskok - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KestlováAdéla Kestlová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
02 01.90 11.00
2 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK Přerov SK Přerov
02 01.80 9.00
Amélie ŠevčíkováAmélie Ševčíková
AK Olomouc AK Olomouc
02 01.80 8.00
4 Markéta MachováMarkéta Machová
AK Olomouc AK Olomouc
02 01.77 7.00
Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.77 6.00
6 Míša KubešováMíša Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.70 5.00
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice SK Hranice
04 01.70 4.00
8 Adéla PazderováAdéla Pazderová
AK Olomouc AK Olomouc
02 01.65 3.00
Eliška StřítezskáEliška Střítezská
AK Šternberk AK Šternberk
04 01.65 2.00
Barbora SidorováBarbora Sidorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 01.65 1.00
11 Ema PernicováEma Pernicová
AK Olomouc AK Olomouc
05 01.60
Eva KoišováEva Koišová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 01.60
Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
SK Přerov SK Přerov
02 01.60
14 Lucie KročováLucie Kročová
SK Hranice SK Hranice
05 01.55
Eva MrazčinskáEva Mrazčinská
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
03 01.55
16 Karolína HorákováKarolína Horáková
AK Šternberk AK Šternberk
04 01.50
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice SK Hranice
05 01.50
Magda HajdukováMagda Hajduková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.50
Kateřina HajnyšováKateřina Hajnyšová
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 01.50
Kristýna GrégrováKristýna Grégrová
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.50
21 Karolína MikulkováKarolína Mikulková
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 01.45
Nikol JandováNikol Jandová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 01.45
Nikola DostálováNikola Dostálová
AK Šternberk AK Šternberk
02 01.45
Marie GudskáMarie Gudská
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.45
Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 01.45
26 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.40
Klára FrankováKlára Franková
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.40
Alena PetrováAlena Petrová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 01.40
Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.40
Ema KlimentováEma Klimentová
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.40
31 Elen PetrovskáElen Petrovská
SK Hranice SK Hranice
04 01.35
Eliška ChládkováEliška Chládková
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.35
33 Adéla StaníkováAdéla Staníková
TJ Uničov TJ Uničov
02 01.30
34 Zuzana SalajováZuzana Salajová
TJ Uničov TJ Uničov
07 01.25
Barbora KnoppováBarbora Knoppová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.25
Anna MacháčkováAnna Macháčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.25
37 Andrea FráňováAndrea Fráňová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.15
Sabina CharvátováSabina Charvátová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.15
39 Petra VrubelováPetra Vrubelová
TJ Uničov TJ Uničov
07 01.10
40 Kristýna ŽídkováKristýna Žídková
TJ Uničov TJ Uničov
07 00.90
Celkem 40 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ Uničov TJ Uničov
02 42.60 11.00
2 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 38.20 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK Olomouc AK Olomouc
03 37.10 8.00
4 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
02 36.70 7.00
5 Erik RaclavskýErik Raclavský
AK Olomouc AK Olomouc
02 35.60 6.00
6 Petr GedeonPetr Gedeon
AK Šternberk AK Šternberk
02 34.90 5.00
7 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK Olomouc AK Olomouc
03 31.80 4.00
8 Lukáš GrégrLukáš Grégr
AK Šternberk AK Šternberk
02 29.70 3.00
9 Tobiáš HandlTobiáš Handl
AK Šternberk AK Šternberk
02 28.60 2.00
10 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK Olomouc AK Olomouc
03 28.50 1.00
11 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
SK Přerov SK Přerov
02 28.30
12 Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 27.60
Martin Špička Martin Špička
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 27.60
14 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 26.20
15 Tomáš ŠporíkTomáš Šporík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 25.80
16 Martin VavříkMartin Vavřík
SK Hranice SK Hranice
03 25.10
17 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK Olomouc AK Olomouc
03 24.60
18 David MišňákDavid Mišňák
AK Šternberk AK Šternberk
03 23.90
19 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 22.40
20 Filip SeehofFilip Seehof
AK Olomouc AK Olomouc
02 22.10
Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK Hranice SK Hranice
03 22.10
22 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK Olomouc AK Olomouc
03 21.50
23 Michal JašekMichal Jašek
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 21.40
Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba
AK Šternberk AK Šternberk
03 21.40
25 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ Uničov TJ Uničov
05 21.30
26 Lukáš MasaříkLukáš Masařík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 20.90
27 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 20.60
28 Kryštof AxmanKryštof Axman
AK Šternberk AK Šternberk
02 20.20
29 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
03 20.10
Marek JančaMarek Janča
SK Přerov SK Přerov
02 20.10
31 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 19.90
32 Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
03 19.80
33 Jakub HyblerJakub Hybler
AK Šternberk AK Šternberk
05 19.60
34 Adam SvobodaAdam Svoboda
TJ Uničov TJ Uničov
05 19.40
35 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 18.80
Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 18.80
37 Mikuláš MacháčekMikuláš Macháček
SK Hranice SK Hranice
05 17.30
38 Patrik BohyňákPatrik Bohyňák
TJ Uničov TJ Uničov
02 16.70
39 Martin PolášekMartin Polášek
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 15.90
40 Jakub ZapletalJakub Zapletal
SK Přerov SK Přerov
03 15.80
41 Michal MikšMichal Mikš
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 13.80
42 jakub Hrazdiljakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
03 13.70
43 Patrik SchweinerPatrik Schweiner
AK Šternberk AK Šternberk
04 13.60
44 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 12.10
45 Richard PlachýRichard Plachý
TJ Uničov TJ Uničov
06 11.00
46 Šimon TrnaŠimon Trna
SK Hranice SK Hranice
05 10.80
47 Jan BukovjanJan Bukovjan
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
07 08.20
48 Filip GogolkaFilip Gogolka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
07 07.10
49 Šimon ŽovinecŠimon Žovinec
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
08 05.50
50 Ladislav MrazčinskýLadislav Mrazčinský
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
08 03.90
Celkem 50 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK Olomouc AK Olomouc
02 39.30 11.00
2 Tereza ŠirokáTereza Široká
AK Olomouc AK Olomouc
02 28.90 9.00
3 Anna MaksováAnna Maksová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 28.60 8.00
4 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 26.80 7.00
5 Nela LošťákováNela Lošťáková
AK Olomouc AK Olomouc
02 24.70 6.00
6 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 24.60 5.00
7 Marie NevěřilováMarie Nevěřilová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
02 24.40 4.00
8 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK Olomouc AK Olomouc
03 24.10 3.00
9 kateřina Siskovákateřina Sisková
AK Olomouc AK Olomouc
04 23.20 2.00
10 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
02 23.10 1.00
11 Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK Olomouc AK Olomouc
04 19.60
12 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 19.20
13 Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk AK Šternberk
04 19.10
14 Elen VlčkováElen Vlčková
AK Olomouc AK Olomouc
04 18.50
15 Barbora SidorováBarbora Sidorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 17.80
16 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 17.10
17 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 16.90
18 Anette RiklAnette Rikl
AK Olomouc AK Olomouc
04 15.90
19 Eva KoišováEva Koišová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 15.70
20 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice SK Hranice
05 15.30
21 Ema PernicováEma Pernicová
AK Olomouc AK Olomouc
05 13.60
22 veronika Gáborováveronika Gáborová
AK Šternberk AK Šternberk
03 12.80
23 Julie PoláškováJulie Polášková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.10
24 Natálie UlrichováNatálie Ulrichová
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
06 09.70
25 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
08 04.00
Celkem 25 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK Hranice SK Hranice
03 04.24 11.00
2 Filip SeehofFilip Seehof
AK Olomouc AK Olomouc
02 04.00 9.00
3 Martin VavříkMartin Vavřík
SK Hranice SK Hranice
03 03.60 8.00
4 Martin Špička Martin Špička
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 03.50 7.00
5 Jakub SalajJakub Salaj
TJ Uničov TJ Uničov
02 03.30 6.00
6 David MišňákDavid Mišňák
AK Šternberk AK Šternberk
03 03.25 5.00
Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 03.25 4.00
Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 03.25 3.00
Tomáš JurdaTomáš Jurda
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 03.25 2.00
10 Vojtěch SýkoraVojtěch Sýkora
SK Přerov SK Přerov
02 03.20 1.00
11 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 03.10
12 Oliver PungeOliver Punge
SK Přerov SK Přerov
03 03.05
13 Filip PlachýFilip Plachý
TJ Uničov TJ Uničov
02 03.00
Patrik JanošPatrik Janoš
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 03.00
15 Viktor LankasViktor Lankas
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 02.95
16 Jakub ZapletalJakub Zapletal
SK Přerov SK Přerov
03 02.85
17 Denis LangerDenis Langer
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 02.80
Petr PodešvaPetr Podešva
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
03 02.80
19 Marek JančaMarek Janča
SK Přerov SK Přerov
02 02.73
20 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
04 02.65
21 Michal HagerMichal Hager
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 02.60
22 Jakub HyblerJakub Hybler
AK Šternberk AK Šternberk
05 02.56
23 Tomáš TurekTomáš Turek
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 02.45
24 Tomáš HoffingerTomáš Hoffinger
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 02.42
25 jakub Hrazdiljakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
03 02.38
26 Jan HarapátJan Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 02.35
27 Jáchym KoubaJáchym Kouba
SK Přerov SK Přerov
04 02.25
Patrik BohyňákPatrik Bohyňák
TJ Uničov TJ Uničov
02 02.25
29 Šimon SpurnýŠimon Spurný
AK Šternberk AK Šternberk
06 02.16
30 Michal SeibertMichal Seibert
SK Hranice SK Hranice
05 02.15
31 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 02.00
32 Jan KvapilJan Kvapil
AK Šternberk AK Šternberk
08 01.83
33 Brutus DvořákBrutus Dvořák
TJ Uničov TJ Uničov
06 01.75
34 Daniel MikulkaDaniel Mikulka
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 01.63
35 Václav ŠímaVáclav Šíma
AK Šternberk AK Šternberk
08 01.55
36 Antonín MáčelAntonín Máčel
AK Šternberk AK Šternberk
08 01.50
37 Tomáš MondekTomáš Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
07 01.35
Celkem 37 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 05.42 11.00
2 Anna ZapletalováAnna Zapletalová
TJ Šumperk TJ Šumperk
02 04.50 9.00
3 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK Přerov SK Přerov
02 04.33 8.00
4 Nela LošťákováNela Lošťáková
AK Olomouc AK Olomouc
02 04.15 7.00
5 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK Olomouc AK Olomouc
02 03.95 6.00
6 Kateřina GieslováKateřina Gieslová
AK Olomouc AK Olomouc
02 03.60 5.00
7 veronika Gáborováveronika Gáborová
AK Šternberk AK Šternberk
03 03.40 4.00
8 Adéla RačanskáAdéla Račanská
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 03.35 3.00
9 Sára LipenskáSára Lipenská
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 03.17 2.00
10 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 03.05 1.00
kateřina Siskovákateřina Sisková
AK Olomouc AK Olomouc
04 03.05
12 Vendula KubíčkováVendula Kubíčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 02.90
13 Barbora MilatováBarbora Milatová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
02 02.75
14 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 02.60
Veronika MáčalováVeronika Máčalová
AK Šternberk AK Šternberk
04 02.60
16 Karla KubíčkováKarla Kubíčková
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 02.53
17 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 02.50
18 Eliška StřítezskáEliška Střítezská
AK Šternberk AK Šternberk
04 02.45
19 Karolína HorákováKarolína Horáková
AK Šternberk AK Šternberk
04 02.25
Marie GudskáMarie Gudská
AK Šternberk AK Šternberk
05 02.25
21 Ema TrávníčkováEma Trávníčková
TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná
05 02.20
22 Eliška ChládkováEliška Chládková
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.85
23 Sabina CharvátováSabina Charvátová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.75
Barbora KnoppováBarbora Knoppová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.75
25 Andrea FráňováAndrea Fráňová
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.65
26 Klára FrankováKlára Franková
AK Šternberk AK Šternberk
06 01.35
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 150.00
2 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 063.00
3 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 062.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 042.00
5 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 026.00
6 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 024.00
7 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 016.00
8 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 009.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, dálka, trojskok, plný míč, 4x60 m, kriket, 4x60 m, 800 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 135.00
2 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 078.00
3 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 054.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 044.00
5 NOHRA NOHRA TJ Sokol Nová Hradečná TJ Sokol Nová Hradečná 031.00
6 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 019.00
7 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 017.00
8 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 013.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, dálka, trojskok, plný míč, 4x60 m, kriket, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 8 závodníků