Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okrskové kolo Poháru rozhlasu

Dvůr Králové nad Labem (9. 5. 2013)

skok daleký - Žáci

(čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L.
98 5.61 504
2 Matěj ProkopMatěj Prokop
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
09 5.16 413
3 Lukáš KořínekLukáš Kořínek
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
97 5.00 382
4 Denis ŠkodaDenis Škoda
Zš a Mš MostekZš a Mš Mostek
97 4.90 363
5 Jakub VeikJakub Veik
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
97 4.75 335
6 Milan ChrbolkaMilan Chrbolka
Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná
99 4.74 333
6 Adam VaňatkaAdam Vaňatka
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
98 4.74 333
8 Petr SlabýPetr Slabý
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
97 4.69 324
9= Ondřej RausaOndřej Rausa
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
98 4.63 313
9= Filip BujárekFilip Bujárek
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
98 4.63 313
11 Ladislav RubáčekLadislav Rubáček
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
98 4.51 292
12 Petr PavelkaPetr Pavelka
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
98 4.50 290
13 David ŠebaDavid Šeba
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
98 4.37 267
14 Jakub MunzarJakub Munzar
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
99 4.29 254
15 Tomáš PlechášTomáš Plecháš
Zš a Mš MostekZš a Mš Mostek
98 4.22 242
16 Tomáš KadečkaTomáš Kadečka
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
97 4.11 224
17 Tomáš BalcarTomáš Balcar
Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná
98 4.08 219
18 Daniel MálekDaniel Málek
Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L.
98 4.03 211
19 Milan HolmanMilan Holman
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
99 3.99 204
20 Matěj ŠturmMatěj Šturm
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
98 3.95 198
21 Radek ŠindlerRadek Šindler
Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L.
99 3.88 187
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Artem KhrolenkoArtem Khrolenko
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
99 4.45 281
2 Roman KarelRoman Karel
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
00 4.26 249
3 Lukáš ĎurčekLukáš Ďurček
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
99 4.21 240
4 Michal ĎurčekMichal Ďurček
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
99 4.06 215
5 Roman FurmánekRoman Furmánek
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
00 4.02 209
6 Adam KopeckýAdam Kopecký
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
00 3.94 196
7 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda
Zš a Mš MostekZš a Mš Mostek
99 3.86 184
8 Tomáš MistrTomáš Mistr
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
00 3.84 181
9 Daniel PotockýDaniel Potocký
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
00 3.82 177
10 Patrik LinhartPatrik Linhart
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
00 3.69 158
11 Nicolas ErbenNicolas Erben
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
00 3.67 155
12 Martin PichaMartin Picha
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
01 3.57 140
13 Lukáš HrnečekLukáš Hrneček
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
01 3.51 132
14 Šimon HysekŠimon Hysek
Zš a Mš MostekZš a Mš Mostek
99 3.50 130
15 Tomáš PotůčekTomáš Potůček
Zš a Mš MostekZš a Mš Mostek
00 3.44 122
16 Matyas ObstMatyas Obst
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
00 3.37 112
17 Jakub MikyskaJakub Mikyska
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
01 3.36 111
18 Karel GeislerKarel Geisler
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
01 3.09 76
MB Pavel VlčekPavel Vlček
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
99 3.88 187
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná
99 4.33 386
2 Kateřina HolubováKateřina Holubová
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
98 4.32 384
3 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná
99 4.25 367
4 Tereza OdvárkováTereza Odvárková
Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L.
98 4.21 357
5 hana Feistováhana Feistová
Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L.
98 4.17 347
6 Tereza BaumováTereza Baumová
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
98 4.16 345
7 Tereza DoležalováTereza Doležalová
Zš Bílá TřemešnáZš Bílá Třemešná
99 4.12 336
8 Iva BerkyováIva Berkyová
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
99 4.10 331
9 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
99 4.00 308
10 Karolína BergelováKarolína Bergelová
Gymnázium Dvůr Králové n. L.Gymnázium Dvůr Králové n. L.
98 3.95 296
11 Nikola FejglováNikola Fejglová
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
99 3.94 294
12 Aneta ČernohubováAneta Černohubová
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
99 3.92 290
13 Denisa BrokešováDenisa Brokešová
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
98 3.88 281
14 Barbora MusilováBarbora Musilová
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
99 3.66 233
15 Barbora AndrovicsováBarbora Androvicsová
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
98 3.45 190
16 Sára DlouháSára Dlouhá
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
97 3.44 188
17 Barbora JanákováBarbora Janáková
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
98 3.39 178
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
00 4.50 428
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
01 4.03 315
3 Michaela KrebsováMichaela Krebsová
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
99 3.85 274
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
01 3.70 242
5 Natálie LexováNatálie Lexová
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
00 3.68 237
6 Nela KozákováNela Kozáková
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
00 3.55 210
7 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
00 3.54 208
8 Karolína Šprincová Karolína Šprincová
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
01 3.49 198
9 Natálie VachkováNatálie Vachková
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
00 3.48 196
10 Adéla ZajícováAdéla Zajícová
Zš Podharť Dvůr Králové n. L.Zš Podharť Dvůr Králové n. L.
00 3.28 157
11 Tereza NeumanováTereza Neumanová
Zš Strž Dvůr Králové n. L.Zš Strž Dvůr Králové n. L.
99 3.25 151
12 Kateřina SýkorováKateřina Sýkorová
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
00 3.23 148
13 Lucie MichálkováLucie Michálková
Zš 5. května Dvůr Králové n. L.Zš 5. května Dvůr Králové n...
00 3.21 144
14 Veronika SzikorováVeronika Szikorová
Zš Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.Zš Schulzovy sady Dvůr Král...
00 3.13 130
15 Markéta WalterováMarkéta Walterová
Zš Schulzovy sady - úsek LegionářskáZš Schulzovy sady - úsek Le...
99 2.38 20
Celkem 15 závodníků