výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Děčín (21. 5. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 AK MostAK Most 07.79
2 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.04
3 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.35
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 08.91
5 Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99
6 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 07.90
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.01
3 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 08.51
4 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 08.58
5 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.57
6 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.89
7 Lukáš JonášLukáš Jonáš 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.5.2013) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.93
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 07.96
3 Pavel ZetekPavel Zetek 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.18
4 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.25
5 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 08.70
6 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.55
Daniel LeharDaniel Lehar 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.5.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 07.91
2 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.96
3 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 AK MostAK Most 08.14
4 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.76
5 David KudaDavid Kuda 98 AK MostAK Most 08.83
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 08.93
7 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.20
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 21.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 AK MostAK Most 07.76 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 07.86 9.00
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.91 8.00
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 07.93 7.00
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 08.07 6.00
6 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 21.5.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.98 4.00
2 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 AK MostAK Most 08.05 3.00
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.17 2.00
4 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.18 1.00
5 Pavel ZetekPavel Zetek 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.21
6 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.37
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.05
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.99
3 Barbora PichalováBarbora Pichalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.33
4 Nikola DavidováNikola Davidová 98 AK BílinaAK Bílina 09.40
5 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.53
6 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.77
7 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.52
2 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.94
3 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.99
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 09.08
5 Veronika JáskováVeronika Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 09.41
6 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.44
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.45
2 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 08.54
3 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.98
4 Petra MaškováPetra Mašková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 09.14
5 Petra KoškováPetra Košková 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.22
6 Eliška TrnovskáEliška Trnovská 99 ASK DěčínASK Děčín 09.25
7 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.95
8 Barbora KoubkováBarbora Koubková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Amálie KřížkováAmálie Křížková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.43
MB Adéla JanůAdéla Janů 03 ASK DěčínASK Děčín 10.59
MB Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 98 AK MostAK Most 11.24
MB Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín 11.45
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 21.5.2013) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.96 11.00
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.25 9.00
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.37 8.00
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 08.42 7.00
5 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 08.72 6.00
6 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 21.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.85 4.00
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 08.90 3.00
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 09.15 2.00
4 Eliška TrnovskáEliška Trnovská 99 ASK DěčínASK Děčín 09.18 1.00
5 Petra KoškováPetra Košková 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.19
6 Petra MaškováPetra Mašková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 09.26
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 AK MostAK Most 17.85 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 AK MostAK Most 18.30 9.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 18.98 8.00
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 18.99 7.00
5 Kryštof PixaKryštof Pixa 99 AK MostAK Most 19.25 5.00
6 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.31 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.08 6.00
2 Štěpán KloubŠtěpán Kloub 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.68 3.00
3 Pavel ZetekPavel Zetek 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.70 2.00
4 Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most 20.17
5 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 20.47
Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.59
2 Jan ParoubekJan Paroubek 98 AK MostAK Most 20.60
3 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.42
4 David KudaDavid Kuda 98 AK MostAK Most 21.78
5 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.53
Daniel LeharDaniel Lehar 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín FraněkAntonín Franěk 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.78 1.00
2 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 20.67
3 Dominik BížaDominik Bíža 98 AK MostAK Most 21.01
4 Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.28
5 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.42
Petr PoselPetr Posel 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 19.84
2 Jan HockJan Hock 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.12
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 20.88
4 Jan RennerJan Renner 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.68
5 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.48
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.38 11.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.25 9.00
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 20.75 8.00
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 21.48 7.00
5 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 21.88 6.00
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.16 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠturmováMichaela Šturmová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.07 5.00
2 Eva FodorováEva Fodorová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.91 3.00
3 Silvie ŠetkováSilvie Šetková 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.13 1.00
4 Eliška TrnovskáEliška Trnovská 99 ASK DěčínASK Děčín 23.14
5 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.01 2.00
2 Barbora SailerováBarbora Sailerová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.29
3 Barbora KoubkováBarbora Koubková 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.54
4 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.57
Tereza MorávkováTereza Morávková 99 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.34
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.98
3 Michaela KaprhálováMichaela Kaprhálová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.61
MB Adéla JanůAdéla Janů 03 ASK DěčínASK Děčín 26.62
MB Amálie KřížkováAmálie Křížková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.19
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HockJan Hock 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:18.23 11.00
2 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:18.95 9.00
3 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:22.73 8.00
4 Jan RennerJan Renner 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:27.03 7.00
5 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 2:30.94 6.00
6 Jan ParoubekJan Paroubek 98 AK MostAK Most 2:31.36 5.00
7 Dominik BížaDominik Bíža 98 AK MostAK Most 2:42.63 4.00
MB Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:26.81
MB Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:29.66
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:53.21 11.00
2 Silvie ŠetkováSilvie Šetková 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:57.45 9.00
3 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:59.63 8.00
4 Nikol BártlováNikol Bártlová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 3:20.91 7.00
Anna ShejbalováAnna Shejbalová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.77 11.00
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 15.58 9.00
3 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.71 8.00
4 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.91 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 16.20 4.00
2 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 17.48 3.00
3 Jiří SlávikJiří Slávik 98 AK MostAK Most 17.96 2.00
4 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 19.99 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.80 7.00
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.96 5.00
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 21.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 15.98 11.00
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 18.22 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.07 8.00
4 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.54 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PichalováBarbora Pichalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.89 6.00
2 Eva FodorováEva Fodorová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.62 5.00
3 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 22.53 4.00
4 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 22.57 3.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 29.26 11.00
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 31.39 9.00
3 Petr HejnaPetr Hejna 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 31.45 8.00
4 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 31.59 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 31.79 6.00
2 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.44 5.00
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 37.64 3.00
Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 21.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.16 4.00
2 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 38.61 2.00
3 Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.97 1.00
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 33.61 11.00
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 34.98 9.00
3 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 39.12 8.00
4 Kateřina GrundováKateřina Grundová 00 ASK DěčínASK Děčín 40.81 7.00
5 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 45.13 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Sýkora, Vejražka, Chloupek, Bach A - Sýkora, Vejražka, Chloupek, Bach AK MostAK Most 2:42.02 11.00
2 Renner, Posel, Hock, Preiss Renner, Posel, Hock, Preiss Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:53.82 9.00
3 Hejna, Najman, Korejs, Lunhul Hejna, Najman, Korejs, Lunhul USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:56.07 8.00
4 B - Pikeš, Mařík, Urbanský, Samčík B - Pikeš, Mařík, Urbanský, Samčík AK MostAK Most 3:04.74 7.00
5 Marek, Jač, Suk, Zetek Marek, Jač, Suk, Zetek ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:11.64 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártlová, Ceé, Červínová, Králová Bártlová, Ceé, Červínová, Králová ASK LovosiceASK Lovosice 3:17.17 11.00
2 Šetková, Pichalová, Šturmová, Puchernová Šetková, Pichalová, Šturmová, Puchernová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:21.15 9.00
3 Macasová, Šmídová, Koubková B., Sailerová Macasová, Šmídová, Koubková B., Sailerová ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:38.02 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.65 11.00
2 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.56 9.00
3 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 1.50 8.00
4 Jiří SlávikJiří Slávik
AK MostAK Most
98 1.45 7.00
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.45 6.00
6 Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 1.45 5.00
7= Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.40 3.50
7= Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 1.40 3.50
9 Antonín FraněkAntonín Franěk
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.40 2.00
10 Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK MostAK Most
99 1.35 1.00
11 David MarekDavid Marek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.30
Jakub SýkoraJakub Sýkora
AK MostAK Most
98 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.46 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.43 9.00
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.43 8.00
4= Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 1.40 6.50
4= Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.40 6.50
6 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.35 5.00
7 Petra MaškováPetra Mašková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.35 4.00
8 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.30 3.00
9 Nikol BártlováNikol Bártlová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.25 2.00
10 Pavla ŠulistováPavla Šulistová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 1.20 1.00
11 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1.15
MB Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
AK MostAK Most
98 0
Barbora SailerováBarbora Sailerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 DNP
Adéla LoosováAdéla Loosová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 DNP
Tereza MorávkováTereza Morávková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 10.12 11.00
2 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 09.21 9.00
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 09.05 8.00
4 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 08.00 7.00
5 Petra KoškováPetra Košková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 07.81 6.00
6 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 07.50 5.00
7 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 07.45 4.00
8 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 07.17 3.00
9 Barbora CeéBarbora Ceé
ASK LovosiceASK Lovosice
99 06.76 2.00
MB Michaela BelicováMichaela Belicová
ASK DěčínASK Děčín
03 04.09
Adéla LoosováAdéla Loosová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 DNP
Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 12.08 11.00
2 David KoblischkeDavid Koblischke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 11.32 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 11.27 8.00
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 10.70 7.00
5 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 10.58 6.00
6 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 10.54 5.00
7 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 09.05 4.00
8 Štěpán KloubŠtěpán Kloub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 08.91 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 24.67 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 24.08 9.00
3 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 23.18 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 20.05 7.00
5 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 18.04 6.00
6 Kristýna LabuťováKristýna Labuťová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 17.46 5.00
7 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 17.20 4.00
8 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 16.64 3.00
9 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 09.72 2.00
10 Aneta StupákováAneta Stupáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 09.07 1.00
Karolína JiráskováKarolína Jirásková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 27.28 11.00
2 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 26.39 9.00
3 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 24.35 8.00
4 David KoblischkeDavid Koblischke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 23.13 7.00
5 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 22.76 6.00
6 Antonín FraněkAntonín Franěk
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 22.02 5.00
Poznámky/pokusy:
" Při rozcvičování praskla struna oficiálního kladiva. Závod poté proběhl s kladivem o hmotnosti 3800g. Závod byl pro soutěž družstev regulérní, výsledky samotné jsou statisticky neregulérní.
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 24.48 11.00
2 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 23.94 9.00
3 Eva FodorováEva Fodorová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 16.84 8.00
4 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 16.55 7.00
5 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 15.48 6.00
6 Kateřina GrundováKateřina Grundová
ASK DěčínASK Děčín
00 13.35 5.00
7 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 11.97 4.00
8 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 09.85 3.00
Karolína JiráskováKarolína Jirásková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 43.04 11.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 37.96 9.00
3 David UrbanskýDavid Urbanský
AK MostAK Most
98 32.47 8.00
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 32.34 7.00
5 Stanislav HolubStanislav Holub
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 30.61 6.00
6 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 28.79 5.00
7 Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK MostAK Most
99 27.69 4.00
8 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 26.78 3.00
9 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 26.42 2.00
10 Kryštof PixaKryštof Pixa
AK MostAK Most
99 24.24 1.00
11 Saša ŽitnýSaša Žitný
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 22.31
12 David KoblischkeDavid Koblischke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 21.82
13 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 21.71
MB Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 22.49
Jiří SlávikJiří Slávik
AK MostAK Most
98 DNF
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 213.00
2 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 159.00
3 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 072.50
4 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 062.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 010.50
6 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 008.00
7 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 001.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., 4x300 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, výška, 60 m, 60 m, 100 m př., 100 m př., 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 161.50
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 125.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 061.00
4 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 047.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 042.50
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 030.00
7 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 014.00
8 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 008.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., 4x300 m, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, výška, 60 m, 60 m, 100 m př., 150 m, 150 m
Celkem 8 závodníků