Pohár rozhlasu - okresní kolo
Ostrava - Vítkovice (13. 5. 2013)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | ZŠ Mitušova 8 | 08.01 | |||||||||||||||
Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.01 | ||||||||||||||||
3 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Martin PolášekMartin Polášek | 98 | ZŠ Mitušova 8 | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | Sportovní gymnázium | 08.77 | |||||||||||||||
6 | Filip SúkeníkFilip Súkeník | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Dominik MuchaDominik Mucha | 97 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 08.80 | |||||||||||||||
3 | David TomekDavid Tomek | 97 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Michal DrnovskýMichal Drnovský | 98 | Sportovní gymnázium | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Ondřej CháňaOndřej Cháňa | 99 | Sportovní gymnázium | 09.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KaločDavid Kaloč | 98 | Gymnázium PORG | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš MertaMikuláš Merta | 97 | ZŠ Mitušova 8 | 09.26 | |||||||||||||||
MS | Daniel MikušDaniel Mikuš | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.24 | |||||||||||||||
MS | Michal MahoušekMichal Mahoušek | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.32 | |||||||||||||||
MS | Radim MotyčkaRadim Motyčka | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VantuchJan Vantuch | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.70 | |||||||||||||||
2 | Tomáš VykydalTomáš Vykydal | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Jan KocourekJan Kocourek | 00 | ZŠ Mitušova 8 | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠtefekMartin Štefek | 00 | ZŠ Volgogradská | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Josef KunaJosef Kuna | 00 | ZŠ Volgogradská | 09.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletika Poruba o.s. | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Daniel HašekDaniel Hašek | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Rostislav JuroškaRostislav Juroška | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Patrik BeranPatrik Beran | 99 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OrszulíkLukáš Orszulík | 01 | ZŠ Volgogradská | 09.93 | |||||||||||||||
2 | André ManulákAndré Manulák | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.99 | |||||||||||||||
MS | Lukáš HomolaLukáš Homola | 00 | Atletika Poruba o.s. | 10.22 | |||||||||||||||
MS | Zbyněk KoubekZbyněk Koubek | 01 | Atletika Poruba o.s. | 10.68 | |||||||||||||||
MS | Jan ChodilJan Chodil | 01 | Atletika Poruba o.s. | 10.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Nina DanišováNina Danišová | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 09.73 | |||||||||||||||
3 | Hana BláhováHana Bláhová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.81 | |||||||||||||||
4 | Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková | 98 | Gymnázium PORG | 10.09 | |||||||||||||||
5 | Pavlína VařákováPavlína Vařáková | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 10.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna TomisováKristýna Tomisová | 97 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Adéla RaškováAdéla Rašková | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 08.82 | |||||||||||||||
3 | Barbora MikováBarbora Miková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Vendula Vacurová Vendula Vacurová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Veronika MizerákováVeronika Mizeráková | 98 | ZŠ Mitušova 8 | 10.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdeléna DunováMagdeléna Dunová | 99 | Gymnázium PORG | 09.67 | |||||||||||||||
MS | Aneta SýkorováAneta Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.44 | |||||||||||||||
MS | Aneta FrankováAneta Franková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.72 | |||||||||||||||
MS | Sarah Hrčková Sarah Hrčková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HruboňováTereza Hruboňová | 00 | ZŠ Volgogradská | 09.48 | |||||||||||||||
2 | Nikol BaranováNikol Baranová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 09.50 | |||||||||||||||
3 | Ivana HrabovskáIvana Hrabovská | 01 | ZŠ Mitušova 8 | 09.85 | |||||||||||||||
4 | Tranh TrinhTranh Trinh | 99 | ZŠ Volgogradská | 10.43 | |||||||||||||||
5 | Rozálie AndrýskováRozálie Andrýsková | 01 | ZŠ Mitušova 8 | 10.56 | |||||||||||||||
6 | Nela SprušanskáNela Sprušanská | 01 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 10.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČervenkováLucie Červenková | 99 | Sportovní gymnázium | 08.98 | |||||||||||||||
Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 08.98 | ||||||||||||||||
3 | Barbora HadašováBarbora Hadašová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová | 00 | Sportovní gymnázium | 09.91 | |||||||||||||||
5 | Anežka TrojanováAnežka Trojanová | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 10.14 | |||||||||||||||
6 | Sofie GálováSofie Gálová | 00 | Sportovní gymnázium | 10.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Katrin HrbáčováKatrin Hrbáčová | 99 | Gymnázium PORG | 09.49 | |||||||||||||||
3 | Radka SýkorováRadka Sýkorová | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 09.91 | |||||||||||||||
MS | Klára HermanováKlára Hermanová | 00 | Atletika Poruba o.s. | 09.87 | |||||||||||||||
MS | Linda ŠkolováLinda Školová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 10.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovákováJana Nováková | 00 | Sportovní gymnázium | 1:50.48 | |||||||||||||||
2 | Klára Holzeplová Klára Holzeplová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 1:52.76 | |||||||||||||||
3 | Kateřina TomisováKateřina Tomisová | 00 | Sportovní gymnázium | 2:05.46 | |||||||||||||||
4 | Veronika MikusováVeronika Mikusová | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 2:12.00 | |||||||||||||||
5 | Rozálie AndrýskováRozálie Andrýsková | 01 | ZŠ Mitušova 8 | 2:16.65 | |||||||||||||||
6 | Aneta HendrichováAneta Hendrichová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:16.69 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HonováKateřina Honová | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 2:18.76 | |||||||||||||||
8 | Ema RecováEma Recová | 99 | Atletika Poruba o.s. | 2:20.80 | |||||||||||||||
9 | Natálie PlesníkováNatálie Plesníková | 01 | ZŠ Volgogradská | 2:21.25 | |||||||||||||||
10 | Iveta HaviarováIveta Haviarová | 01 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 2:26.34 | |||||||||||||||
11 | Šárka MičanováŠárka Mičanová | 00 | Sportovní gymnázium | 2:37.41 | |||||||||||||||
12 | Nikol Sára NovotnáNikol Sára Novotná | 01 | ZŠ Volgogradská | 2:37.57 | |||||||||||||||
13 | Barbora ValováBarbora Valová | 01 | ZŠ Mitušova 8 | 2:38.64 | |||||||||||||||
MS | Barbora PaletováBarbora Paletová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 2:10.83 | |||||||||||||||
MS | Markéta NyklováMarkéta Nyklová | 01 | Atletika Poruba o.s. | 2:21.85 | |||||||||||||||
Terezie ŠtefkováTerezie Štefková | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BláhováHana Bláhová | 98 | Atletika Poruba o.s. | ||||||||||||||||
2 | Vendula Vacurová Vendula Vacurová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:39.28 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:43.15 | |||||||||||||||
4 | Tereza MoučkováTereza Moučková | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 2:55.55 | |||||||||||||||
5 | Hana BorejováHana Borejová | 99 | Gymnázium PORG | 3:01.91 | |||||||||||||||
6 | Kristýna LuzarováKristýna Luzarová | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 3:03.53 | |||||||||||||||
7 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová | 97 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 3:08.10 | |||||||||||||||
8 | Renata PetrikováRenata Petriková | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 3:11.20 | |||||||||||||||
9 | Andrea TomisováAndrea Tomisová | 98 | ZŠ Mitušova 8 | 3:27.20 | |||||||||||||||
10 | Petra GruszkováPetra Gruszková | 99 | ZŠ Mitušova 8 | 3:42.86 | |||||||||||||||
MS | Veronika NyklováVeronika Nyklová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 3:10.41 | |||||||||||||||
MS | Adéla HusákováAdéla Husáková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 3:11.11 | |||||||||||||||
MS | Sarah Hrčková Sarah Hrčková | 99 | Atletika Poruba o.s. | 3:30.62 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletika Poruba o.s. | 3:21.71 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HruzíkLukáš Hruzík | 99 | Atletika Poruba o.s. | 3:32.58 | |||||||||||||||
3 | Jan KocourekJan Kocourek | 00 | ZŠ Mitušova 8 | 3:34.28 | |||||||||||||||
4 | Jakub HonJakub Hon | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 3:36.23 | |||||||||||||||
5 | Jakub KramnýJakub Kramný | 00 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 3:47.43 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DemelOndřej Demel | 01 | Atletika Poruba o.s. | 3:55.25 | |||||||||||||||
7 | Jan GeorgiovskýJan Georgiovský | 00 | ZŠ Volgogradská | 3:56.09 | |||||||||||||||
8 | Dominik FajkusDominik Fajkus | 00 | ZŠ Mitušova 8 | 4:00.77 | |||||||||||||||
9 | Mikuláš KonečnýMikuláš Konečný | 01 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 4:03.70 | |||||||||||||||
10 | Vít SeleckýVít Selecký | 00 | ZŠ Volgogradská | 4:11.39 | |||||||||||||||
11 | David KopřivaDavid Kopřiva | 00 | ZŠ Volgogradská | 4:18.50 | |||||||||||||||
12 | Erik KuderaErik Kudera | 00 | ZŠ Mitušova 8 | 4:28.35 | |||||||||||||||
MS | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 3:47.58 | |||||||||||||||
MS | Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy | 00 | Atletika Poruba o.s. | 3:59.32 | |||||||||||||||
MS | Bart BrettschneiderBart Brettschneider | 01 | Atletika Poruba o.s. | 4:17.66 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5:03.45 | |||||||||||||||
2 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5:15.32 | |||||||||||||||
3 | Michal DrnovskýMichal Drnovský | 98 | Sportovní gymnázium | 5:16.72 | |||||||||||||||
4 | Filip SúkeníkFilip Súkeník | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 5:22.65 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŠáchaDaniel Šácha | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5:23.60 | |||||||||||||||
6 | Denis VogtDenis Vogt | 98 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 5:23.69 | |||||||||||||||
7 | Jakub SlavíkJakub Slavík | 99 | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 5:28.78 | |||||||||||||||
8 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | Sportovní gymnázium | 5:28.96 | |||||||||||||||
9 | Ondřej CháňaOndřej Cháňa | 99 | Sportovní gymnázium | 5:31.70 | |||||||||||||||
10 | František HořákFrantišek Hořák | 98 | ZŠ Mitušova 8 | 5:39.64 | |||||||||||||||
11 | Přemysl MalsonkaPřemysl Malsonka | 97 | ZŠ Mitušova 8 | 5:51.23 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch SvobodníkVojtěch Svobodník | 97 | ZŠ Mitušova 8 | 5:57.24 | |||||||||||||||
13 | Kristián BuryšKristián Buryš | 98 | Gymnázium PORG | 6:40.24 | |||||||||||||||
14 | Matěj MíčekMatěj Míček | 98 | Gymnázium PORG | 7:01.33 | |||||||||||||||
MS | Kryštof MalíkKryštof Malík | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5:23.24 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS:Martiňák,Mikuš,Mahoušek,Zdražila MS:Martiňák,Mikuš,Mahoušek,Zdražila | Atletika Poruba o.s. | 33.28 | ||||||||||||||||
2 | B:Slavík,Piekielko,Vogt,Dendis B:Slavík,Piekielko,Vogt,Dendis | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 34.05 | ||||||||||||||||
3 | B:Svobodník,Merta,Žďánský,Maslonka B:Svobodník,Merta,Žďánský,Maslonka | ZŠ Mitušova 8 | 34.94 | ||||||||||||||||
B:Zahradník,Malík,Šácha,Belák B:Zahradník,Malík,Šácha,Belák | Atletika Poruba o.s. | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Guzik,Babiš,Ryšánek,Kijanica A:Guzik,Babiš,Ryšánek,Kijanica | Atletika Poruba o.s. | 29.28 | ||||||||||||||||
2 | A:Hořák,Šnobl,Polášek,Kotásek A:Hořák,Šnobl,Polášek,Kotásek | ZŠ Mitušova 8 | 31.91 | ||||||||||||||||
3 | A:Stankuš,Vojtek,Mucha,Tomek A:Stankuš,Vojtek,Mucha,Tomek | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 34.33 | ||||||||||||||||
4 | A:Huták,Cháňa,Kunčický,Drnovský A:Huták,Cháňa,Kunčický,Drnovský | Sportovní gymnázium | 34.71 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Kramný,Hrbáč,Janek,Krompolc B:Kramný,Hrbáč,Janek,Krompolc | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 37.05 | ||||||||||||||||
2 | B:Horka,Smilowski,Fajkus,Kudera B:Horka,Smilowski,Fajkus,Kudera | ZŠ Mitušova 8 | 37.61 | ||||||||||||||||
3 | B:Adamus,Sýkora,Kopřiva,Orszulík B:Adamus,Sýkora,Kopřiva,Orszulík | ZŠ Volgogradská | 40.55 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Demel,Vlach,Martiňák,Namyslo A:Demel,Vlach,Martiňák,Namyslo | Atletika Poruba o.s. | 33.55 | ||||||||||||||||
2 | A:Beran,Manulák,Vykydal,Gebauer A:Beran,Manulák,Vykydal,Gebauer | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 35.01 | ||||||||||||||||
3 | A:Kocourek,Hrdlička,Hašek,Juroška A:Kocourek,Hrdlička,Hašek,Juroška | ZŠ Mitušova 8 | 35.96 | ||||||||||||||||
4 | A:Kuna,Štefek,Krajc,Paschke A:Kuna,Štefek,Krajc,Paschke | ZŠ Volgogradská | 36.89 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Helusová,Franková,Jeřábková,Bártová B:Helusová,Franková,Jeřábková,Bártová | Atletika Poruba o.s. | 36.54 | ||||||||||||||||
2 | B:Mihalíková,Mihalíková,Říhová,Hlisnikovská B:Mihalíková,Mihalíková,Říhová,Hlisnikovská | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 36.91 | ||||||||||||||||
3 | B:Vašutová,Valová,Tomisová,Motyčková B:Vašutová,Valová,Tomisová,Motyčková | ZŠ Mitušova 8 | 40.08 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Vacurová,Kublová,Vítková,Miková A:Vacurová,Kublová,Vítková,Miková | Atletika Poruba o.s. | 32.77 | ||||||||||||||||
2 | A:Skórová,Rašková,Opatřilová,Tomisová A:Skórová,Rašková,Opatřilová,Tomisová | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 33.99 | ||||||||||||||||
3 | A:Borejová,Ondrášková,Sedláčková,Dunová A:Borejová,Ondrášková,Sedláčková,Dunová | Gymnázium PORG | 36.99 | ||||||||||||||||
4 | A:Danišová,Vařáková,Moučková,Mizeráková A:Danišová,Vařáková,Moučková,Mizeráková | ZŠ Mitušova 8 | 37.73 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Tomisová,Mičanová,Šalamonová, Stejskalová B:Tomisová,Mičanová,Šalamonová, Stejskalová | Sportovní gymnázium | 36.90 | ||||||||||||||||
2 | B:Dangová,Novotná,Plesníková,Lubinová B:Dangová,Novotná,Plesníková,Lubinová | ZŠ Volgogradská | 42.40 | ||||||||||||||||
3 | B:Paletová,Školová,Nyklová,Novotná B:Paletová,Školová,Nyklová,Novotná | Atletika Poruba o.s. | 42.43 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Červenková,Šantová,Nováková,Sulková A:Červenková,Šantová,Nováková,Sulková | Sportovní gymnázium | 36.51 | ||||||||||||||||
2 | A:Hošová,Sýkorová,Vaňásková,Němcová A:Hošová,Sýkorová,Vaňásková,Němcová | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 37.54 | ||||||||||||||||
3 | A:Hruboňová,Trinh,Ševčíková,Sabolová A:Hruboňová,Trinh,Ševčíková,Sabolová | ZŠ Volgogradská | 37.55 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Fronová,Neuwirthová,Rozumová,Hadašová A:Fronová,Neuwirthová,Rozumová,Hadašová | Atletika Poruba o.s. | 35.50 | ||||||||||||||||
2 | A:Andrýsková,Mikusová,Hrabovská,Trojanová A:Andrýsková,Mikusová,Hrabovská,Trojanová | ZŠ Mitušova 8 | 37.74 | ||||||||||||||||
3 | B:Haviarová,Sprušanská,Kizurová,Honová B:Haviarová,Sprušanská,Kizurová,Honová | ZŠ Dvorského, Bělský Les | 40.94 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christian StankušChristian Stankuš
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
2 |
Jan VojtekJan Vojtek
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 1.60 | ||||||||||||||||
Dominik HutákDominik Huták
Sportovní gymnázium |
98 | 1.60 | |||||||||||||||||
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.60 | |||||||||||||||||
5 |
František HořákFrantišek Hořák
ZŠ Mitušova 8 |
98 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch SvobodníkVojtěch Svobodník
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 1.45 | ||||||||||||||||
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.45 | |||||||||||||||||
8 |
Dominik MuchaDominik Mucha
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
97 | 1.40 | ||||||||||||||||
9 |
Mikuláš MertaMikuláš Merta
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 1.30 | ||||||||||||||||
10 |
David MičúnekDavid Mičúnek
Sportovní gymnázium |
99 | 1.20 | ||||||||||||||||
11 |
Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila
Atletika Poruba o.s. |
98 | DNP | ||||||||||||||||
MS |
Ondřej PerneckýOndřej Pernecký
Atletika Poruba o.s. |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
MS |
Radim MotyčkaRadim Motyčka
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.20 | ||||||||||||||||
Kristián BuryšKristián Buryš
Gymnázium PORG |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon VlachŠimon Vlach
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
2 |
Petr KrompolcPetr Krompolc
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
Martin ŠtefekMartin Štefek
ZŠ Volgogradská |
00 | 1.25 | |||||||||||||||||
Dominik GebauerDominik Gebauer
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 1.25 | |||||||||||||||||
Radek HrbáčRadek Hrbáč
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 1.25 | |||||||||||||||||
Denis KurečkaDenis Kurečka
ZŠ Volgogradská |
99 | 1.25 | |||||||||||||||||
Matěj SmilowskiMatěj Smilowski
ZŠ Mitušova 8 |
01 | 1.25 | |||||||||||||||||
8 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
ZŠ Mitušova 8 |
00 | 1.20 | ||||||||||||||||
Adam PaschkeAdam Paschke
ZŠ Volgogradská |
99 | 1.20 | |||||||||||||||||
Daniel KuncDaniel Kunc
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.20 | |||||||||||||||||
11 |
Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.15 | ||||||||||||||||
Dominik FajkusDominik Fajkus
ZŠ Mitušova 8 |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
MS |
Martin Vasilovi KeshkentiyMartin Vasilovi Keshkentiy
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.20 | ||||||||||||||||
MS |
Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s. |
01 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 1.46 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.46 | ||||||||||||||||
3 |
Anna HlisníkovskáAnna Hlisníkovská
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s. |
98 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela ŘíhováMichaela Říhová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
Hana BorejováHana Borejová
Gymnázium PORG |
99 | 1.30 | |||||||||||||||||
8 |
Tereza MoučkováTereza Moučková
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 1.25 | ||||||||||||||||
9 |
Pavlína VařákováPavlína Vařáková
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 1.20 | ||||||||||||||||
10 |
Dominika ValováDominika Valová
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 1.15 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK Vítkovice |
98 | 1.40 | ||||||||||||||||
MS |
Klára KvardováKlára Kvardová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 1.35 | ||||||||||||||||
2 |
Libuše ŠantováLibuše Šantová
Sportovní gymnázium |
99 | 1.30 | ||||||||||||||||
3 |
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.20 | ||||||||||||||||
Aneta HošováAneta Hošová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
01 | 1.20 | |||||||||||||||||
Ivana HrabovskáIvana Hrabovská
ZŠ Mitušova 8 |
01 | 1.20 | |||||||||||||||||
6 |
Klára VršanováKlára Vršanová
ZŠ Mitušova 8 |
01 | 1.15 | ||||||||||||||||
Lucie SulkováLucie Sulková
Sportovní gymnázium |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
Kateřina TomisováKateřina Tomisová
Sportovní gymnázium |
00 | 1.15 | |||||||||||||||||
Nikola SabolováNikola Sabolová
ZŠ Volgogradská |
99 | 1.15 | |||||||||||||||||
Zuzana DangováZuzana Dangová
ZŠ Volgogradská |
99 | 1.15 | |||||||||||||||||
Veronika LubinováVeronika Lubinová
ZŠ Volgogradská |
99 | 1.15 | |||||||||||||||||
MS |
Linda ŠkolováLinda Školová
Atletika Poruba o.s. |
01 | 1.15 | ||||||||||||||||
MS |
Denisa NovotnáDenisa Novotná
Atletika Poruba o.s. |
00 | 0 | ||||||||||||||||
MS |
Klára HermanováKlára Hermanová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 0 | ||||||||||||||||
Michaela KizurováMichaela Kizurová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
00 | 0 | |||||||||||||||||
Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s. |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žáci
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christian StankušChristian Stankuš
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 5.59 | ||||||||||||||||
2 |
Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s. |
97 | 5.46 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik HutákDominik Huták
Sportovní gymnázium |
98 | 5.33 | ||||||||||||||||
4 |
Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s. |
98 | 5.27 | ||||||||||||||||
5 |
Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s. |
97 | 5.18 | ||||||||||||||||
6 |
David KaločDavid Kaloč
Gymnázium PORG |
98 | 4.93 | ||||||||||||||||
7 |
Jan VojtekJan Vojtek
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 4.81 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš ŠnoblTomáš Šnobl
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 4.53 | ||||||||||||||||
9 |
Martin PolášekMartin Polášek
ZŠ Mitušova 8 |
98 | 4.51 | ||||||||||||||||
Jakub NěmecJakub Němec
Sportovní gymnázium |
99 | 4.51 | |||||||||||||||||
11 |
Adam HajdukAdam Hajduk
Sportovní gymnázium |
98 | 4.47 | ||||||||||||||||
12 |
Filip KotásekFilip Kotásek
ZŠ Mitušova 8 |
98 | 4.19 | ||||||||||||||||
MS |
René MartiňákRené Martiňák
Atletika Poruba o.s. |
98 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s. |
00 | 4.80 | ||||||||||||||||
2 |
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.34 | ||||||||||||||||
3 |
Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.29 | ||||||||||||||||
4 |
Josef KunaJosef Kuna
ZŠ Volgogradská |
00 | 4.19 | ||||||||||||||||
Radek HrbáčRadek Hrbáč
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 4.19 | |||||||||||||||||
6 |
Robin HrdličkaRobin Hrdlička
ZŠ Mitušova 8 |
00 | 4.15 | ||||||||||||||||
7 |
Patrik BeranPatrik Beran
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 4.09 | ||||||||||||||||
8 |
Daniel HašekDaniel Hašek
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 3.83 | ||||||||||||||||
9 |
Matěj SmilowskiMatěj Smilowski
ZŠ Mitušova 8 |
01 | 3.81 | ||||||||||||||||
10 |
Lukáš OrszulíkLukáš Orszulík
ZŠ Volgogradská |
01 | 3.60 | ||||||||||||||||
11 |
André ManulákAndré Manulák
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
00 | 3.47 | ||||||||||||||||
12 |
Vít SeleckýVít Selecký
ZŠ Volgogradská |
00 | 2.98 | ||||||||||||||||
MS |
Martin KašperlíkMartin Kašperlík
Atletika Poruba o.s. |
99 | 4.32 | ||||||||||||||||
MS |
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s. |
01 | 3.79 | ||||||||||||||||
MS |
Pavel VacekPavel Vacek
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.72 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla RaškováAdéla Rašková
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 4.38 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 4.32 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 4.26 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s. |
98 | 4.25 | ||||||||||||||||
5 |
Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 4.11 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora MikováBarbora Miková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.90 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
Gymnázium PORG |
98 | 3.63 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika OndráškováVeronika Ondrášková
Gymnázium PORG |
99 | 3.44 | ||||||||||||||||
9 |
Marie MotyčkováMarie Motyčková
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 3.23 | ||||||||||||||||
10 |
Nina DanišováNina Danišová
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 3.16 | ||||||||||||||||
11 |
Andrea TomisováAndrea Tomisová
ZŠ Mitušova 8 |
98 | 3.04 | ||||||||||||||||
MS |
Adéla HusákováAdéla Husáková
Atletika Poruba o.s. |
99 | 3.93 | ||||||||||||||||
MS |
Šárka HelusováŠárka Helusová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.77 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika HudcováVeronika Hudcová
SSK Vítkovice |
98 | 3.77 | ||||||||||||||||
MS |
Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie ČervenkováLucie Červenková
Sportovní gymnázium |
99 | 4.55 | ||||||||||||||||
2 |
Libuše ŠantováLibuše Šantová
Sportovní gymnázium |
99 | 4.06 | ||||||||||||||||
3 |
Monika StejskalováMonika Stejskalová
Sportovní gymnázium |
00 | 4.00 | ||||||||||||||||
Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 4.00 | |||||||||||||||||
5 |
Katrin HrbáčováKatrin Hrbáčová
Gymnázium PORG |
99 | 3.93 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika MikusováVeronika Mikusová
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 3.92 | ||||||||||||||||
7 |
Radka SýkorováRadka Sýkorová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
00 | 3.83 | ||||||||||||||||
8 |
Natálie RozumováNatálie Rozumová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.69 | ||||||||||||||||
9 |
Sabina FronováSabina Fronová
Atletika Poruba o.s. |
01 | 3.57 | ||||||||||||||||
10 |
Aneta HošováAneta Hošová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
01 | 3.41 | ||||||||||||||||
11 |
Natálie ŠevčíkováNatálie Ševčíková
ZŠ Volgogradská |
00 | 3.40 | ||||||||||||||||
12 |
Tranh TrinhTranh Trinh
ZŠ Volgogradská |
99 | 3.29 | ||||||||||||||||
13 |
Klára VršanováKlára Vršanová
ZŠ Mitušova 8 |
01 | 3.23 | ||||||||||||||||
14 |
Nikol Sára NovotnáNikol Sára Novotná
ZŠ Volgogradská |
01 | 2.80 | ||||||||||||||||
MS |
Denisa NovotnáDenisa Novotná
Atletika Poruba o.s. |
00 | 3.12 | ||||||||||||||||
MS |
Barbora PaletováBarbora Paletová
Atletika Poruba o.s. |
01 | 2.99 | ||||||||||||||||
MS |
Markéta NyklováMarkéta Nyklová
Atletika Poruba o.s. |
01 | 2.98 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 11.61 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 09.98 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 09.58 | ||||||||||||||||
4 |
Gabriela KřížováGabriela Křížová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 07.39 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora TurkováBarbora Turková
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 07.31 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika OndráškováVeronika Ondrášková
Gymnázium PORG |
99 | 07.23 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
97 | 07.12 | ||||||||||||||||
8 |
Magdeléna DunováMagdeléna Dunová
Gymnázium PORG |
99 | 06.88 | ||||||||||||||||
9 |
Dajána SehnalíkováDajána Sehnalíková
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 06.42 | ||||||||||||||||
10 |
Adriana VašutováAdriana Vašutová
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 05.61 | ||||||||||||||||
11 |
Gabriela NovosadováGabriela Novosadová
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 05.56 | ||||||||||||||||
MS |
Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 07.33 | ||||||||||||||||
MS |
Anna ValkováAnna Valková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 06.34 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s. |
97 | 12.40 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
98 | 11.52 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila
Atletika Poruba o.s. |
98 | 10.88 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš ŠnoblTomáš Šnobl
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 10.81 | ||||||||||||||||
5 |
Milan ŽďánskýMilan Žďánský
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 09.88 | ||||||||||||||||
6 |
David TomekDavid Tomek
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
97 | 09.05 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj MíčekMatěj Míček
Gymnázium PORG |
98 | 07.80 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch VeřmiřovskýVojtěch Veřmiřovský
Gymnázium PORG |
98 | 07.11 | ||||||||||||||||
9 |
Přemysl MalsonkaPřemysl Malsonka
ZŠ Mitušova 8 |
97 | 07.07 | ||||||||||||||||
10 |
David MičúnekDavid Mičúnek
Sportovní gymnázium |
99 | 06.97 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub NěmecJakub Němec
Sportovní gymnázium |
99 | 05.56 | ||||||||||||||||
MS |
Daniel MikušDaniel Mikuš
Atletika Poruba o.s. |
98 | 08.83 | ||||||||||||||||
MS |
Jan ValaJan Vala
Atletika Poruba o.s. |
98 | 08.16 | ||||||||||||||||
MS |
René MartiňákRené Martiňák
Atletika Poruba o.s. |
98 | 07.58 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rostislav JuroškaRostislav Juroška
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 66.00 | ||||||||||||||||
2 |
Tadeáš BuzekTadeáš Buzek
Atletika Poruba o.s. |
99 | 63.10 | ||||||||||||||||
3 |
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s. |
99 | 57.20 | ||||||||||||||||
4 |
Leoš HorkaLeoš Horka
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 55.40 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří JanekJiří Janek
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 48.80 | ||||||||||||||||
6 |
Lukáš BlažekLukáš Blažek
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
00 | 48.00 | ||||||||||||||||
7 |
Dominik GebauerDominik Gebauer
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 46.10 | ||||||||||||||||
8 |
Erik KuderaErik Kudera
ZŠ Mitušova 8 |
00 | 45.00 | ||||||||||||||||
9 |
Nikolas SýkoraNikolas Sýkora
ZŠ Volgogradská |
01 | 44.10 | ||||||||||||||||
10 |
Filip KonečnýFilip Konečný
Atletika Poruba o.s. |
99 | 39.20 | ||||||||||||||||
11 |
Jan GeorgiovskýJan Georgiovský
ZŠ Volgogradská |
00 | 39.00 | ||||||||||||||||
12 |
Denis KurečkaDenis Kurečka
ZŠ Volgogradská |
99 | 36.80 | ||||||||||||||||
13 |
David ŠpetíkDavid Špetík
Gymnázium PORG |
00 | 32.30 | ||||||||||||||||
MS |
Lukáš HomolaLukáš Homola
Atletika Poruba o.s. |
00 | 47.50 | ||||||||||||||||
MS |
Martin KašperlíkMartin Kašperlík
Atletika Poruba o.s. |
99 | 40.30 | ||||||||||||||||
MS |
Vojtěch PolášekVojtěch Polášek
Atletika Poruba o.s. |
00 | 32.50 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(po, 13.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s. |
99 | 46.50 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
Sportovní gymnázium |
00 | 43.40 | ||||||||||||||||
3 |
Jana NovákováJana Nováková
Sportovní gymnázium |
00 | 40.80 | ||||||||||||||||
4 |
Johana PrudkáJohana Prudká
Sportovní gymnázium |
00 | 38.40 | ||||||||||||||||
5 |
Iveta HaviarováIveta Haviarová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
01 | 33.70 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
00 | 32.70 | ||||||||||||||||
7 |
Bára ŠugárkováBára Šugárková
Gymnázium PORG |
00 | 32.30 | ||||||||||||||||
8 |
Nikola SabolováNikola Sabolová
ZŠ Volgogradská |
99 | 31.50 | ||||||||||||||||
9 |
Klára AndělováKlára Andělová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 29.20 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora ValováBarbora Valová
ZŠ Mitušova 8 |
01 | 27.80 | ||||||||||||||||
11 |
Klára DrankováKlára Dranková
ZŠ Volgogradská |
00 | 27.50 | ||||||||||||||||
12 |
Monika MizerováMonika Mizerová
Atletika Poruba o.s. |
00 | 27.20 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika NěmcováVeronika Němcová
ZŠ Dvorského, Bělský Les |
99 | 26.10 | ||||||||||||||||
14 |
Anežka TrojanováAnežka Trojanová
ZŠ Mitušova 8 |
99 | 25.10 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana DangováZuzana Dangová
ZŠ Volgogradská |
99 | 22.70 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |