Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - okresní kolo

Ostrava - Vítkovice (13. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 08.01
Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.01
3 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.40
4 Martin PolášekMartin Polášek 98 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 08.74
5 Adam HajdukAdam Hajduk 98 Sportovní gymnáziumSportovní gymnázium 08.77
6 Filip SúkeníkFilip Súkeník 98 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.84
2 Dominik MuchaDominik Mucha 97 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 08.80
3 David TomekDavid Tomek 97 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.11
4 Michal DrnovskýMichal Drnovský 98 Sportovní gymnáziumSportovní gymnázium 09.36
5 Ondřej CháňaOndřej Cháňa 99 Sportovní gymnáziumSportovní gymnázium 09.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KaločDavid Kaloč 98 Gymnázium PORGGymnázium PORG 08.11
2 Mikuláš MertaMikuláš Merta 97 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 09.26
MS Daniel MikušDaniel Mikuš 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.24
MS Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.32
MS Radim MotyčkaRadim Motyčka 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.39
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.70
2 Tomáš VykydalTomáš Vykydal 00 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.47
3 Jan KocourekJan Kocourek 00 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 09.64
4 Martin ŠtefekMartin Štefek 00 ZŠ VolgogradskáZŠ Volgogradská 09.65
5 Josef KunaJosef Kuna 00 ZŠ VolgogradskáZŠ Volgogradská 09.72
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.43
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.58
3 Daniel HašekDaniel Hašek 99 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 08.95
4 Rostislav JuroškaRostislav Juroška 99 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 09.09
5 Patrik BeranPatrik Beran 99 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.16
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš OrszulíkLukáš Orszulík 01 ZŠ VolgogradskáZŠ Volgogradská 09.93
2 André ManulákAndré Manulák 00 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.99
MS Lukáš HomolaLukáš Homola 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.22
MS Zbyněk KoubekZbyněk Koubek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.68
MS Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.78
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.23
2 Nina DanišováNina Danišová 99 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 09.73
3 Hana BláhováHana Bláhová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.81
4 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 98 Gymnázium PORGGymnázium PORG 10.09
5 Pavlína VařákováPavlína Vařáková 99 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 10.48
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna TomisováKristýna Tomisová 97 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 08.76
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 08.82
3 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.04
4 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.15
5 Veronika MizerákováVeronika Mizeráková 98 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 10.25
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdeléna DunováMagdeléna Dunová 99 Gymnázium PORGGymnázium PORG 09.67
MS Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.44
MS Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.72
MS Sarah Hrčková Sarah Hrčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HruboňováTereza Hruboňová 00 ZŠ VolgogradskáZŠ Volgogradská 09.48
2 Nikol BaranováNikol Baranová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.50
3 Ivana HrabovskáIvana Hrabovská 01 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 09.85
4 Tranh TrinhTranh Trinh 99 ZŠ VolgogradskáZŠ Volgogradská 10.43
5 Rozálie AndrýskováRozálie Andrýsková 01 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 10.56
6 Nela SprušanskáNela Sprušanská 01 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 10.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 Sportovní gymnáziumSportovní gymnázium 08.98
Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.98
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.19
4 Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová 00 Sportovní gymnáziumSportovní gymnázium 09.91
5 Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 ZŠ Mitušova 8ZŠ Mitušova 8 10.14
6 Sofie GálováSofie Gálová 00 Sportovní gymnáziumSportovní gymnázium 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 13.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Katrin HrbáčováKatrin Hrbáčová 99 Gymnázium PORGGymnázium PORG 09.49
3 Radka SýkorováRadka Sýkorová 00 ZŠ Dvorského, Bělský LesZŠ Dvorského, Bělský Les 09.91
MS Klára HermanováKlára Hermanová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.87
MS Linda ŠkolováLinda Školová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.43
Celkem 4 závodníků